Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 50 z 88 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 69 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger So 29 október 2016 - 13:14

Ahojte, zase raz sa hlásim;
Mischelll, po dieťati vskutku netúžim, ou, len to nie Smile Možno máš pravdu, že to pôsobí, že mi blog takéto niečo nahrádza, ale fakt radšej blog než dieťa Smile Okrem toho ani niet s kým, na vzťahy som asi zanevrela a mám tak pokoj. Naposledy som vydesene užila Escapelle a stačilo Smile

Tuto, vďaka za "fanúšikovstvo", vážim si to.

Mno. Tak ja stále žijem a pokladám to za úspech. Od samovraždy ma chráni len a len blog + terapia, nechcem zas Janu sklamať, hoci som sa kapku porezala a nepovedala jej to Embarassed Inak si počas veľmi, veľmi krutých večerov plánujem, ako, kde, čím sa zabijem a raz sa asi zas pokúsim... a pri troche šťastia to vyjde. Zatiaľ ale priam zúrivo blogujem a držím sa toho. Nahrádza mi to priateľov, vzťah, prácu, všetko. Možno nie je dobre, že som sa na to tak upla, ale aspoň dačo mám Smile
Tak zatiaľ sa majte a držte sa welcome or bye
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 29 október 2016 - 18:29

Ahoj Matej!
Ďakujem, že si si na mňa v príspevku takto spomenul. Určite sa mi aj veľmi ráta veľa slov podpory, ktoré sú tam uvedené. Fajčenie je slabosť. Mrzí ma však, že Ty si sa nemal celkovo dobre a navyše si aj napísal, že to nie je len stres, ale aj depresia. Na tom aj vidieť, že organizmus je krehká záležitosť a stačí trebárs vysadiť kofeín a už to nemusí byť fajn. Zaujalo ma však to, ako si si dal tú rajčinovú polievku vo fastfoode, podľa mňa si postupoval veľmi zrelo a vykompenzoval si si to negatívne čo bolo v práci. Iste si uži víkend, myslím, že tieto dva dni voľna Ti určite padnú vhod.

......................

Ahoj Meretseger!
Isteže stále čítam Tvoj zaujímavý a aj špecificky humorom okorenený blog. Ako blogerka si úplne perfektná a vieš prinášať stále niečo nové...

.......................

Ahojte všetci (píšuci aj čítajúci)!
Táto sobota sa "vyvŕbila" ako spacia. Hoci som vstal už o pol šiestej ráno a aj išiel neskôr na prechádzku spojenú s malým nákupom. Väčšinu dňa som jednoducho prespal. Vlastne okrem tohoto nemám ani čo extra napísať a na úplne "hovadiny" je škoda ťukať do klávesnice. Tak asi som to potreboval. Verím, že vy ste mali niečo zaujímavejšie na programe, tak o tom napíšte. Samozrejme vás pozývam na Zello o 20:00.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 30 október 2016 - 18:55

Ahojte všetci!
Tak ako dnes?
Myslím, že sa "dalo". Zobúdzanie bol trochu des, lebo by som bol rád hore okolo tej ôsmej, ale reálne som sa vyteperil až o deviatej. Iba snáď k doobediu toľko, že som vybehol na prechádzku a robil akp. K obedu som v globále nemusel ani vypomáhať, bolo navarené už zo včerajška a len jedlo čakalo v chladničke na prípadné tepelné úpravy. Inak som bol najmä doma, v poobedí to tak na mňa nejako "sadlo" a dosť som akýsi zadumaný polihoval. Balkónové fajčenie som samozrejme nevynechávam, a to napriek tomu, že boli akési hlasy. Vlastne boli celkovo nevýrazné, a tak to bolo OK. Zdravotne okrem spomínaného dosť dobre. Únava a následná "skôr pasivita" v podstate po starom, v zásade som rozmrzelý, že to je ako je. Snažím sa v tomto premáhať a dosť ma to trápi, že niekedy je toho až priveľa. Bol by som rád, ak by som vedel aspoň dôvody únavy, že by sa s tým čosi dalo pohnúť. Vzhľadom na to, že mi mierne pomohlo Ginko, rád by som ho nasadil medzi lieky natrvalo. Avšak už sa mi stalo, že som po jeho užívaní nabehol do depresívneho stavu a teda som sa necítil dobre.

V podstate ma pri akej-takej nálade dnes držali skôr maličkosti v podobe Netu a čítania. Potešil ma aj jeden telefonát, a že som poobede po sprataní riadov nezadriemal, ale ešte fungoval.

Zajtra máme pracovný pondelok, tak držím najmä pracovníkom tu na fóre deň podobný piatku.

S priateľským pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Giphy

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 31 október 2016 - 11:39

Ahojte prispievajúci aj čítajúci!
Prekvapivo je dnes pekne slnečno a verím, že ste to už aj využili a boli pozrieť aspoň v obchode, či majú čerstvé rožky, alebo podobne. Pred malou chvíľou som sa vrátil z prechádzky spojenej s drobným nákupom. Skoro vždy si na prechádzku beriem aj batoh, keby bolo treba niečo kúpiť. Vlastne sa dnes v mojom živote neodohralo nič zvláštne ani výnimočné. O deviatej som sa "vyteperil" z postele a asi pol hodinu som sa dával do "pojazdného stavu".

Chystám sa na chalupu, otec spomínal, že by sa mali šrotovať posledné opadávky, tak sa teším na biošťavu z jabĺk. Horšia práca ako šrotovanie je tam čistenie prešu, ale studňa je pojazdná, takže "no problema".

Zdravotne asi tak ako písavam.

Celkovo vám všetkým prajem pekný a hodnotný deň. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Po 31 október 2016 - 18:24

Ahojte čítajúci aj prispievajúci Very Happy tak sa mi to páči ako to píšete, lebo ja som asi väčšinou čítajúca Very Happy
Mám pocit, že sa máte v celku dobre. To som rada, ja som na tom tiež podobne. Viem, že je to ešte ďaleko, ale začínam si uvedomovať, že pomaly budú vianoce lol ja viem,že je to ešte relatívne ďaleko, len ja ako matka musím riešiť darčeky a vlastne aj rodičom a svokrovcom, krstné deti mám 4 tak aj tým...no a tak.
Keď vás ale čítam, ako ste doma, že máte celý deň veget, tak vám trochu závidím. Asi by sa aj mne zišlo trochu spomaliť. Chcem si zobrať dovolenku bud. týždeň, tak si trochu snáď oddýchnem.
Matej, ty si ako s dovolenkou? šetríš na skúškové?
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Po 31 október 2016 - 19:37

Ahojky, Tuto. Páči sa mi veľmi, ako opisuješ svoje dni. Sú to akoby denníčkové zápisky, ktoré sa dobre čítajú a veľa sa v nich inšpirujem v tom, ako sa dá pokojne nažívať a ako si vypĺňať rozmanito, a zároveň jednoducho čas. Len tak ďalej, prajem mnoho zdaru a pohodičky do ďalších dní. Všetko dobré. Super!

Ahoj Ester. Čiastočne si šetrím dovolenku na obdobie školy alebo choroby, ale čo sa týka novembra a decembra, my v kníhkupectve to máme ako top-sezónu, kedy sa zniekoľkonásobujú obraty a vyťaženosť, takže nám firma zakazuje v toto obdobie dovolenky. Putá sa uvoľnia až po Štedrom dni, takže niekedy v to medzisviatkové obdobie si plánujem nejaké dni vybrať. Smile Darčeky kupujem vlastne len bratom a rodičom, plus bratovej snúbenke, ale tento raz asi kúpim dačo aj druhého brata snúbenke plus ich malému synovi, môjmu nevlastnému synovcovi. Ani neviem, čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi? Zírám Som rád, že sa máš dobre a že veci idú u Teba plynulo. Mrzí ma, že Ťa nechcú pustiť k papierom a karte, ani mňa nechcú. Bolo mi povedané, že to je vec lekára, čo si tam píše, a že mňa do toho nič. Neviem, či to nie je v rozpore s nejakou chartou pacienta alebo s nejakým zákonom. Ale tak hádať sa tam nejdem, nepadne mi vhod si rozhnevať tento dôležitý vzťah. Nešťastný Prajem Ti mnoho zdaru v práci, ako aj v súkromnom živote. Všetko dobré, Ester! Vitaj

***

Ahojky všetci.  Dojatie 2

Priame absťáky z kofeínu prestali niekedy včera okolo obeda. Dnes som nemal už 5. deň žiaden kofeín a cítil som kupodivu dostatok energie. V práci bolo dobre, povinnosti odsýpali a únava nedominovala. Nálady som mal zhruba pod kontrolou, stále som si vnútornou rečou navrával: "Netráp sa. Nikam sa nemusíš ponáhľať. Na všetko je čas. Nič sa nedeje. O nič nejde. Nič sa nestane, ak to nebude. Netráp sa, netráp sa." Celkom mi to pomáhalo. Nadčas som si nedal žiadny, po práci som skočil do solárka, a potom kúpiť chleba. Namiesto rajčinovej polievky som si za odmenu kúpil cheeseburger. Nebolo to ono, lepšia je tá polievka. Dnes som zbaštil okolo 9700 kJ, čiže pomerne veľa. Učiteľ V práci som si dal firemné tričko veľkosti L, doteraz som, jak bol rok dlhý, nosil XL. Vyzerám v ňom vraj vychudnuto a mám najmä vyziabnuté ruky, žiadne mužné bicepsy. Ale inak som sa cítil v ňom dobre. Nevýhodou veľkostí L je, že rukávy sú moc krátke, takže sú mi vidieť moje "zženštilé" ramená. Musím proste cvičiť, šéfka mi povedala, že by mi svedčali svaly. Je to zaujímavá výzva, ale najprv musím uveriť, že sa mi to dá, lebo ja si myslím, že nemám na to, aby som vypadal mužnejšie. Zírám

Psychiatrické príznaky boli ok. Mínusy vlastne žiadne, flush bola pod kontrolou, nacápal som kopec BB-krému, večer zmyl micerálnou vodou. Depresia sa mi dnes zdala ustúpená, pocity prázdnoty som neriešil, skôr som sa vnútornou rečou presviedčal, že sa nikam nemusím ponáhľať, že všetko je dobré tak, ako je. A že je v poriadku, ak iba vegetujem a nič produktívneho nerobím. Všetky tie motivačné knihy, ktoré kážu produktivitu a manažment času a výkon, tak ich mám, prepáčte mi to, už po krk. Hromžím Zameriavam sa práveže teraz na životný kľud, pokoj, láskavosť, vyrovnanosť. Som samé ucho

Lieky beriem naďalej, ako mám, plus 500mg Orfirilu navyše ráno. Dávam si aj 3 gramy taurínu ako doplnku stravy. Zajtra je sviatok, tak mám voľno, poobede ideme s rodinou na hroby. Workman Thumbstone

Ďakujem srdečne za prečítanie. Smile Želám Vám všetko dobré! Huge smiley Applause
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 31 október 2016 - 22:54

ahoj vsetci,

dnes som sa sklamal v sebe a to tim ze som mal v plane uskutocnit boj so zavislostou na niektorich typickych pre cloveka samozrejmich a hlavne najpopularnenejsich zavislosti ake mozu byt v tomto storoci i minulych a to kofein a nikotin,
na druhy krat sa mi podarila dieta i ked minuly tyzden bol cholesterolovy,kvoli vysadeniu lieku,ktori skodil,ale dnes znova som nabehol na staru kolaj,uvidim ako sa vivynu zajtra prve priznaky chybajucich zloziek v tele a hlave,drzte mi palce,

matej som rad ze po 5-tich dnoch bez kofeinu sa ti ulavilo a inspiroval si ma tim,
este by ma potesil tuto ako si vedie v boji s nikotinom a uz by som mal skladacku ako sablonu poskladanu,tiez ti prajem pevnu volu,

dnes opat navsteva synovca u mna kancl bordely,
kniznica
office
forum
ph hry
celozrnna dieta
trening

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Michael-van-gerwen-011
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 1 november 2016 - 16:42

Ahoj ester!
Určite sa neboj o darčeky. Myslím, že z roka na rok sú obchody pred Vianocami prepchané všemožným tovarom a rôznymi, niekedy aj hlúpymi, darčekovými predmetmi. Priznám sa, že ani ja nemám ešte nič vybrané, a teda ani kúpené. Čo sa týka vegetenia doma, ver mi zase to nie je nič úžasné. Často si musím hľadať niečo aspoň drobné na prácu a to nepíšem ani o financiách... Pomáhajú mi akp.

.................

Ahoj Matej!
Ďakujem za pekné riadky. Ono je to fajn, taký týždeň si užiť a odpočinúť. Dlhodobo to zase nie je nič extra. Postupne sa strácajú aj kontakty s ľuďmi, nabiehava únava spolu s akousi "lenivosťou", nutnosť prispôsobiť sa finančným záležitostiam, viac je nutné premáhanie sa, adaptácia na veci, ktoré by inak neboli...

Ohľadom svalov Ti môžem aj čo-to poradiť, ale aj tak je lepšie skôr si kúpiť nejakú lepšiu literatúru o cvičení, hlavne názorným prevádzaním cvikov. Pre rýchlejší rast svalstva odporúčam mliečne proteíny so srvátkou a kaseínom.

Som rád, že si vydržal bez kofeínu, je to pre mňa inšpiratívne, lebo tiež kávy vypijem pomerne dosť. Dúfam, že fórum nečíta môj všeobecný lekár, čo mi predpisuje lieky na tlak...

Čo sa týka tej aktivity a produktivity v motivačnej literatúre, je niekedy hádam aj lepšie mať práve tú jedinú TOP knihu a s ňou riešiť život.

................

Ahoj fajny!
Zase nič špeciálneho proti tabakizmu nepodnikám, ale aj tak ďakujem za prianie. Vôle totiž potrebujem skutočne dosť navyše, možno niekedy by stačilo byť čerstvý od rána a neskorší večer zase ospalý s chuťou zaspávať.

.............

Ahojte píšuci aj čítajúci fórumáci!
Tento utorok sa vyznačoval najmä rutinou, ktorá mi už trochu "lezie" na nervy. Rád by som bol nejakej zmene aspoň na deň - dva. V tomto majú pracujúci výhodu, že vlastne tá zmena je jasná: víkend, sviatky a dovolenka. Vtedy je aj ničnerobenie vzácne, priam žiaduce. Relax, oddych, šport... všetko toto je za odmenu, plat a paradoxne aj za dobrý pocit za odvedenú prácu. Viem, že v tomto niečo málo aj konám, ale prakticky je to len také "štuchnutie". Hnevá ma, že ma ochorenie obmedzuje ohľadom zamestnania sa a keby som nebol chorý, určite by som pracoval hoci aj v noci na dvanástky...

Inak sa mám celkom OK. Životný štýl mám v súčastnosti dôchodkovský, mierne okorenený akp., domácimi prácami, čítaním, prechádzkami, záhradou, Netom, TV...

Zdravotne sa celkovo dá. Problémy tohoto zmyslu sú pre dnešok pomerne na ústupe, ale nie je to úplne čisté (čo ani nečakám).

S priateľským pozdravom Tuto
cat

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Ut 1 november 2016 - 19:20

ahoj,vserci

dnes nic obvykle
nakup
kinznica
office
citanie
phry
celodenne vysedavanie za nb
relax
polodieta

inac sa mam tak ako po zvacsa minule dni,pri liecbe ziadne skodlive psaychozy a ich stavy,
niekedy sa citim byt uvazneny v mojom dome a to kvoli kopy volneho casu,a nevyuzitia doporucenych prechdzok po ulici,staci mi ked zajdem rno do obchodu ako dnes a ono kvoli sviatku zavrete tak som si to meral do tesca ktore bolo on,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Prevadzka-internetoveho-obchodu

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 1 november 2016 - 20:05

Ahojte všetci!
Chcem len dať na povedomie, že v TVnovinách na Markíze hovorili o depresii a špeciálne tam hovoril schizofrenik a psychiatrička. Prišlo mi to celé akoby hovorili priam o nachladení. Redaktorka sa ešte pýtala aj na problémy schizofrenika a povedal niečo o osedantnej-kompulzii a sociálnej fóbii. Ani slovo o vzťahovačnosti, halucináciach a bludoch/blude. Z toho mi vyšlo asi to, že verejnosť by sa podľa tej reportáže mala pozerať na schizofrenické ochorenia ako na ľahké prechladnutie. Fuj Markíza fuj!!!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Giphy

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej St 2 november 2016 - 6:46

Pozdravujem Vás všetkých, priatelia, menovite Tuta a fajneho, keďže sú akurát najaktuálnejší, čo sem prispeli. Very Happy Nemám nič konkrétne, čo Vám napísať, tak len toľko, že Vás mám rád a že Vám držím všetkým palce. Majte sa pekne! Super! Utešiť Ako si inak, Tuto, myslel tú Top-knihu? Vybrať si jednu jedinú, s ktorou budem riešiť život, alebo si myslel nejakú konkrétnu?  Pretty good

***

Dnes sa mám zatiaľ dobre. Hodnotím stav zhruba na 1-. Mínusko dávam kvôli mojim závislostiam. Od rána mi už zívanie ustalo, teď sa chystám do sprchy. Po práci idem asi holičke, uvidím, už ubehli 2 týždne od posledného vyšmýkania. Applause Aj by som si to strihal sám elektricky, ale neviem si to spraviť tak pekne "dostratena", ako to vedia urobiť profesionálky. Dúfam, že budem dnes menej jesť, limit mám na dnešok 8 tisíc. Vylámané zuby Cez deň si budem naďalej navrávať vnútornou rečou: "Netráp sa. Nič sa nedeje. Nič sa nestane, ak to nebude. Netráp sa." Čierne na bielom

Prajem Vám peknú stredu, kamaráti. Držme sa! Očko

m.
Objatie 2 Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 2 november 2016 - 13:48

Ahoj Matej!
Myslel som tým len jednu knihu, ktorá Ti najviac "sadla". Sú veľké kvantá motivačných kníh, ale v zásade sa dosť podobajú v myšlienkach. Radšej tak mať jednu dokonale "prelúskanú" a tú brať ako svoj osobný amulet, ktorým sa aj riadiš.

................

Ahojte všetci!
Dnes mám celkovo dobrý deň. Podarilo sa mi vstať tak, ako sa sluší na pracovný deň, Mohlo by to znamenať aj skoršie zaspanie a snáď aj nižšiu dávku práškov na spanie. Dnes som už postíhal prechádzku, trochu domácnosť, supermarket, dokončenie akp. a dočítanie knihy. Teraz som tak mierne spavý a rátalo by sa mi na pol hodinu zdriemnuť. Samozrejme, ak chcem dobre spať, nemal by som to robiť.

Zdravotne tak "trochu" vzťahovačnosť na zvuky a slová z okolia, mierna únava a žiaľ aj občasné hlasy. Tabakizmus ako obvykle. Ostatné príznaky či už schizofrénne, alebo bipolárne skôr nenápadné a môžem napísať, že aj zanedbateľné.

S želaním pekného dňa. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 88 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 69 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore