Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 17 z 91 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 54 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll Ne 6 apríl 2014 - 19:19

Aj naďalej "behám" - preto to behanie dávam do úvodzoviek, lebo u mňa je to skôr rýchla chôdza ako behanie ...vlastne ani trošku som nezabehla....len rýchlo chodím a aj pri tom sa mi potia ruky...a ja sa nezvyknem pri cvičení potiť, aj preto ešte nebehám len rýchlo chodím ....dnes som prešla cez 2,5 km za hodinu a spálila som cez 200 kalórii....už nechcem dlhšiu trasu len rýchlosť skúsim zvýšiť, aby som konečne aj behala  laughing aj keď zatiaľ to volám behanie, ale je to len rýchla chôdza....behanie znie lepšie, ako len rýchla chôdza...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Po 14 apríl 2014 - 21:06

Po nečinnej sobote som v nedeľu i dnes cvičil. Čoraz viac si na pohyb zvykám a čoraz väčšmi ma baví ako istý druh koníčku, ku ktorému ma motivuje snaha o dobrý výzor a sympatický kukuč. Tie sú samozrejme stále umiestnené v rovine budúcnosti, ale i tak ma tento životný štýl baví.

Včera som si dal 20 minút na elipťáku, pričom išlo o intervalový tréning HIIT (tabata).

Dnes som mal okrem 20 minút intervalového tréningu na elipťáku (rozdeleného na dve fázy) aj brušáky (asi 30 až 40 dokopy), tiež 10 minút priemernej rýchlosti na rotopede. Chcel som aj posiľovať činkou, ale zabudol som, kam som ju v izbe uložil. Budem musieť nájsť alternatívu, prípadne posiľovať ramená vlastnou váhou. Čo sa týka brušákov, snažil som konečne správne dýchať, čo som vždy odmietal, lebo mi to prišlo vždy neprirodzené. Po minúte brušákov som však zistil, že sa mi správnym dýchaním robia oveľa ľahšie a dobre cvičenie zvládam. Tak som z toho príjemne prekvapený.

Kilojoulovo som na tom dnes dobre. Zjedol som asi 8300 kJ, spálil som organizovaným cvičením asi 1500 kJ, takže výsledok je 6800 kJ, čo je v limite. Limit mám momentálne medzi 7200 a 7400. Dnešok bol teda v duchu chudnutia, jediný vážny prehrešok bol vyprážaný rezeň o piatej večer, taký menší stogramový. Kvôli nemu som prekročil hranicu tukov nad povolenú dennú hodnotu aj o 30%. Obvykle mám skúsenosť, že to až tak nevadí, ale tak uvidí sa, aká veľká chyba to bola.

matej
 cat

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 9 máj 2014 - 14:17

Už nejaké tie 2 týždne vôbec nedbám na chudnutie. Ale prečítal som si knihu Jedz, posti sa a chudni od Amandy Hamilton. Je dobrá, dosť ma namotivovala k rôznym druhom pôstu motivovaného chudnutím. Najviac ma zlákali jej argumenty na pôsť 16/8, ktorý v stručnej podobe znamená vynechávať večeru. Mne sa naozaj osvedčilo najviac zo všetkého nejesť večeru. Je mi to síce ťažké, lebo večer mi najviac chutí (avšak len z dôvodu nudy, lebo som doma a tak nič nerobím, iba sa kŕmim, zatiaľ čo v robote na jedlo dlhé hodiny ani nepomyslím). Ale fakt sa ráno cítim po vynechanej večeri veľmi dobre, mávam spľasnuté brucho, cítim sa sviežo, odpočinuto, štíhlo a výkonne. A po 2 vynechaných večeriach sa mi to zásadne prejaví aj na váhe. Tento životný štýl som si však nikdy neudržal, pretože ako hovorím, večer je čas buď nudy alebo smútku, a ako hovorí Amanda, patrím k ľuďom, ktorí vtedy svoje problémy zajedajú. Je to všetko v hlave. Argumenty a výskumy, ktoré tam Amanda spomína na podporu krátkodobých pôstov vo svojich rozmanitých podobách, sa mi páčia a namotivovali ma. Tak sa do toho idem pustiť. Už včera som chcel, lenže napokon som si večeru dal, lebo som bol smutný - až následne denníčkovanie mi zdvihlo náladu, lenže to už bolo neskoro.

Momentálne až tak veľa necvičím. Skôr by som sa chcel zamerať na posilňovanie, než kardio. Ale ja trúba som zapatrošil činku. Ale určite to pôjde aj bez nej.  Laughing Musím si stále pripomínať zodpovednosť za seba samého, inak ma lenivosť vždy premáha. Dám vedieť, či novými krokmi vnímam nejaké výsledky.

So srdečným pozdravom
matej
 What a Face

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 17 máj 2014 - 19:26

Ahoj. Nejaké výsledky už prišli. Z tej hmotnosti, ktorá oscilovala hore dole okolo 81 kg, trochu zišlo a dostal som sa na 79 až 78,4 kg. Problém je jednak ten, že centimetrov z brucha neubudlo, čiže opticky sa to nijak neprejavilo. A potom jednak to, že som si na konci týždňa včera v piatok dovolil malú radosť v podobe veľkého mekáča (2x BigMac Menu). Uvidím o pár dní, či dosiahnuté výsledky sú ustáleným výdobytkom, alebo išlo o niečo prechodné. Koniec koncov záleží na mojom vlastnom životnom štýle. Ním viem aj zhodiť, ale viem vždy aj zhodené nabrať späť. Mám to v rukách.

Ozvem sa potom, ako sa situácia vyvíja ďalej.

 To the wall 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll Ne 18 máj 2014 - 13:21

ahojte  Wink 

Tak moje chudnutie sa už nedá nazvať chudnutím - dnes ráno som sa vážila a pribrala som 1 kg....čo je strašné, ale o to horšie, že pravidelne cvičím len po cvičení mam chuť na niečo slané alebo sladké....dúfam, že sa mi nevytvoria nejaké veľké svaly to som nechcela....proste som chcela len schudnúť a vyformovať si postavu....ale na miesto toho len priberám, ako nie zo dňa na deň ale tak par týždňou to trvalo...a vôbec neviem odolať pokušeniu dať si doobeda niečo sladké a podotýkam nie ovocie, a pritom som toľko prečítala o zdravej výžive a viem, že by som to robiť nemala.....myslím, že s toho už mám zvyk ....no nie je to vôbec prijemne keď sa snažíte schudnúť a aj cvičíte a namiesto úbytku na váhe priberáte...... I disagree

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 25 máj 2014 - 17:38

Je neuveriteľné, ako ťažko mi ide tých posledných 5 kg dole. Veď prakticky od septembra 2013 mám furt tú istú váhu, hore-dole kilo. Robím chybu v tom, že pravidelne necvičím, v práci už mám málo pohybu, lebo robím zväčša sedavú robotu za počítačom, zatiaľ čo predtým som musel na predajni aktívne chodiť alebo stáť. Donedávna som ani nevedel oceniť, ako veľmi mi pomohlo pri zhodení moja práca, kedy som po predajni pravidelne 12 hodín chodil a stál...

Chcel som vynechávať večere, ale je mi to zaťažko. Predstavuje to pre mňa niečo neodolateľné, tak ako pre Teba, Mischelll, asi to sladké doobeda. A racionálne chudnúť za pomoci počítania kJ sa mi už vlastne nechce, pretože už zhruba viem dobre, ktoré potraviny koľko majú kJ a skôr to všetko sčítavam spamäti odhadom. A väčšinou držím taký ten normálny počet kJ, aký by som mal prijať, aby som nepribral. No je to nad limit, ktorý treba dodržiavať, ak chcem ísť s váhou dolu. Preto v podstate ani nepriberám, ani nechudnem.

Dneska sme tu mali oslavu mamininej šesťdesiatky a prišli obaja bratia a obaja majú bruchá - podobnej veľkosti, aké mám ja. Čiže zhruba také tie päťkilové pneumatiky na páse. Asi to teda máme v rodine.

Najdôležitejšie je pre mňa momentálne nepribrať. A čo sa týka schudnutia, tak zatiaľ sa len nádejam, ale k organizovaným krokom, ktoré by mi vydržali aj dlhšie, než len pár dní, sa ešte nemám.  very sad3 

Do boja s tými tukmi!  lol! 

 cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  fuzohnusak Ne 25 máj 2014 - 19:25

Nebola by lepšia nejaká aktívnejšia zábavka , lebo cvičiť to lezie na psychiku , ale keď sa venuješ niečomu , pri čom máš pohyb aj je to sranda , tak potom ťa to baví omnoho dlhšie a vydržíš pri tom , možno futbal alebo čo ?
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 25 máj 2014 - 19:30

fuzohnusak napísal:Nebola by lepšia nejaká aktívnejšia zábavka , lebo cvičiť to lezie na psychiku , ale keď sa venuješ niečomu , pri čom máš pohyb aj je to sranda , tak potom ťa to baví omnoho dlhšie a vydržíš pri tom , možno futbal alebo čo ?  

Máš pravdu. Len ja nie som moc na kolektívne športy. Na futbal som ľavý, s nohami som veľmi neobratný. Oveľa lepšie mi išiel volejbal. Ale nejak sa necítim hrnúť do nejakých kolektívov, kde sa šport hrá... Musím to domyslieť ešte.  pale 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll St 28 máj 2014 - 11:15

Čo sa chudnutia týka, schudla som to kilo a ani neviem ako  cheers  ....proste len som sa vážila a zrazu o kilo menej a neviem možno to bude aj tým, že je leto a menej som toho zjedla, lebo horúčava bola ...a proste mi nechutilo ani sa prežierať, ale ako píšem proste prišlo to samo - no konečne, aj keď bolo to o to príjemnejšie, že to bolo ako prekvapenie... it is perfect teraz dokonca sa rysuje, že schudnem aj to ďalšie kilo len par gramov mi ostalo čo treba ešte k tomu zhodiť .... Laughing ako leto mi zjavne prospieva  sunny 

Pravidelne cvičím aj hodinu rýchlo chodím....tak mi to vyhovuje proste skúšala som bežať ale ani po 5 minútach som hotová a čakám kým aspoň 5 minút bude aby som skončila s behom.....a to nehovorím o tepe a tlaku ....ako zdá sa mi, že keď len tak chodím tak je to lepšie pre mňa prejdem aj 3 km a ja neviem proste tak som si to ja naordinovala a tak mi to vyhovuje.....čo sa týka kolektívnych športov tie by som ani za nič nerobila....a to viem celkom dobre trafiť kôš, ale proste také veci nie sú pre mňa atraktívne ....jednak pre to že nemám kolektív a po druhé ani sa mi do žiadneho kolektívu tlačiť nechce....a keď som už aj hrala basketbal tak proste mne sa ani utekať nechcelo ....ako mne to príde, že je to dosť nudný šport a pritom je to veľmi rýchly a pre basketbalistu určite aj zaujímavý šport Basketball ...no nie pre mňa...dávam prednosť hoci-čomu inému....ako ja cvičím rôzne, ale každý deň....napríklad aj na rotane alebo v zime na rotopede....alebo na fit lopte ...po prípade som si pustila s YouTub-u nejaké videa na cvičenie aj to ma istý čas dosť bavilo, predtým som napríklad podľa DVD cvičila zumbu  atď...... Wink

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 6 jún 2014 - 11:33

Mischelll, zo srdca gratulujem.

Veru, dospel som k záveru, že je naozaj nevyhnutný pohyb. Aj moje schudnutie bolo zapríčinené nielen sebakontrolou v jedení, ako som si často myslel, ale najmä pravidelným pohybom, ktorý nebol mnou naplánovaný, ale bol mi daný zamestnaním.

Požičal som si knihu "Tréning väzňa", a tá opisuje spôsoby, ako cvičiť s vlastnou hmotnosťou bez akéhokoľvek náradia alebo fitneska. A pritom dosiahnuť silné telo, dobrú kondíciu, skvelú postavu. Zatiaľ som z nej veľa neprečítal, ale kolegyne mi ju propagovali a som jej otvorený.

Ja mám nadváhu ešte asi 5 kg, pričom si uvedomujem, že to už dám dole asi len pohybom. Zatiaľ však zlyhávam na zabezpečení jeho pravidelnosti. Musím s tým však napredovať opatrne, lebo teraz musím najprv dať dokopy svoje psychické rozpoloženie, ktoré je teraz nebezpečne narušené.

Takže ešte raz, gratulujem k pokroku a držím prsty do ďalšieho boja. Len tak smelo ďalej, Mischelll.  it is perfect 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll Po 7 júl 2014 - 11:45

Ďakujem, ďakujem Matej, inak ta kniha môže byt dobra si myslím  Wink

Rada by som napísala, že sa mi darí ďalej cvičiť, ale nedarí. Už takmer týždeň necvičím nič, a to z dôvodu, že ma bolia kolena - mala som totiž nevhodnú obuv na bežanie a nejako si to odniesli kolena....teraz sa aj bojím pokračovať kým si nejaké bežecké botasky nekúpim a to bude najskôr keď pôjdem do mesta....inak pohyb mi chyba .....neviem či môj pohyb prerástol do zvyku, ale pociťujem také nutkanie cvičiť a aj som trochu cvičila, ale to určite nie od toho....skôr možno že som prestala cvičiť tak ma boli aj skoro cely chrbát a hlavne krčná chrbtica....myslím si že je to aj zo sedenia, ale presne neviem....možno aj s tej nevhodnej obuvi......takže také mam teraz problémy ....krčná chrbtica ma tak bolela, že som aj tabletku od bolesti chcela zobrať, ale vydržala som....

Ale čo sa chudnutia týka tak váha ide sama dolu....nie o veľa iba o par gramov....a zase nevážim sa často, ale keď už tak som si všimla úbytok bounce len dúfam, že preto že teraz necvičím tak nepriberiem ešte viac......

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 17 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mischelll Po 28 júl 2014 - 13:43


Momentálne už pravidelne behám - teda myslím aj s prestávkami takže každý druhy deň - mám dokonca vhodnú bežeckú obuv a tiež som si nakúpila bežeckú výbavu skoro celu  jumping2 a hrozne sa s toho teším, aj keď je to aj záväzok ako investovala som do toho...aj keď určite nie horibilne sumy, na to ani nemám ....len tak ako som mohla, ale aj to ma ženie behať....proste to bežecké oblečenie nechcem aby stalo nevyužite - hoci som ani nečakala, že aj s toho budem mat takú motiváciu, alebo skôr chtíč  Laughing ešte stále mám trochu problém s dýchaním pri behu strašne rýchlo zbordovejem na tvári a to že vraj preto lebo nedýcham pri behu správne....ako pre mňa čista veda.... lol! 

Inak mám aj zlepšenie cvičenia a myslím, že by to aj mnohým, ktorí začínajú ako ja pomohlo a to....rozprávala som sa s kamarátom čo behá maratóny a on mi odporučil v začiatkoch posilňovať aj brucho a chrbticu, lebo inak ma môže z behu bolieť čo sa mi aj stalo....takže len tak s nudy som na youtoube pozerala par videí s cvikmi na brucho a zapáčil sa mi jeden obrázok videa a pustila som si ho aj cvičenie s neho sa mi páčilo a aj keď sľubuje už po týždni výsledky ....tak ja už po dvoch dňoch som cítila rozdiel....ako moje brusne svaly boli dosť v zlom stave a vlastne chudnúť som chcela hlavne kvôli bruchu....a tak teraz čo cvičím tie cviky iba na brucho a chrbticu tak mi to dosť pomáha ako aj moja postava hneď vyzerá lepšie.....aj keď teraz nechudnem nič....stále mam problém s jedlom ako sú dni, keď mi nechuti a jem malo, ale sú dni keď mame ozaj dobre jedlo a sa prepchám ako dnes  Rolling Eyes prijem kalórii to ani neskúšam počítať - na to nie som....ale budem musieť niečo na to jedlo vymyslieť.... skúšať stále myslieť, že som zodpovedná za to čo zjem - u mňa nie je také účinne .....aspoň, že pitný režim mám zlepšení .... it is perfect 

Posledné dni som aj pozerala Tour de Franc a Peta Sagana, tak teraz po skončení neviem čo budem s toľkým časom robiť Very Happy

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 17 z 91 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 54 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore