Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 54 z 91 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 72 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 4 august 2017 - 19:37

Bol som včera u rodičov večer a odvážil som sa oblečený. Mal som 71 kg. Takže bez oblečenia nalačno by som stále mohol byť pri nejakých 70 kiloch, čo by svedčilo zhruba o tom, že júl nepriniesol nejaké pribratie. Na tom mi momentálne záleží viac, než na chudnutí brucha. Som teda vlastne rád. Shocked

Fajny (@fajny), ako si na tom? Podarilo sa to kilečko? Držím Ti moc palce. giving a hug

Pozdravujem aj ostatných bojovníkov s podkožným a viscerálnym tukom. Super! community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Pi 4 august 2017 - 20:08

ahoj @Matej,

nuz v nedelu sa vyjadrim,
od tohto pondelka som zacal dietu,ak prebehnu dva tyzdne vpoho mozem povedat ze to bude moja druha uspesna dieta,tak som zvedavy na nedelnajsie vysledky,vcera ma nastvalo vazenie som mal +cca 600g=150,0..kg
moze za to den pred tym asi ruska zmrzlina,a melon,vcera dalsi melon,dokopy tal pol melona z 6,68kg,
dnes som vazil a bolo + cca 200g,a to som zjedol len dve zufany milecneho privarku s koprom + jeden chleba,a jednu klobasu + 2 chleby,dnes uz jest nebudem,nakolko ma zacalo bavit ze kila pojdu dole,je to dobry pocit a motif na dietu,prva dieta bola o tom,tesit sa,ze to de,ale bola uplne o inacich stravovacich navykoch,bola zdrava,na tejto druhej ak sa zadari musim a chcem,aj ked financ mi to nedovoluje,jest vsetko co sa navari aj to nezdrave ale uz ako som spominal v pred.prispevku pol misky vsetkeho,teda dve zufany,jeden chleba ci rozok s pomazanku.atd,

ale vcera som sa nasral a idem potom tvrdo,skusim jest za den len tri krat,na obed len polievky,a porcie v miske a na taniery nie na pol ale na 1/3.
ono to ide a da sa to! ak je motif,a tim motivom by malo byt, ze kilo ci polkila za tyzden dole,ked to pojde pravidelne dole ma to bude i tesit a to je ten motif,o hlad sa nebojim je tam bleskovka,mi prebehne myslou ten motif,

tvoj otec tusim ak sa nemylim tiez zmenil stravu a konkretne davkovanie a ako som sa docital uspesne.

majte sa zdar,

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Um%C4%9Bl%C3%A9-maso-2-460x265
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Po 7 august 2017 - 11:33

vcera -1,2kg od pondelka co robi 148kg,
prvy tyzden stvrtinovych ci polovicnych davok vysiel,este musim prezit jeden tyzden a potom mozem potvrdit ze dieta c.2 je v mojich rukach,je pravda ze nejem zdravo ale za to zase to s davkami nemusim prehanat,riadim sa vzorom davkovani a to cigariet,niekde na nete pisu ze pri obmedzeni ci vysadeni tohoto horiaceho tabaku v papirkoch su dva tyzdne velmi dolezite a kriticke,potom odluka od tabaku ma zmysel a clovek prestava byt zavisli,ide teda o dva kriticke tyzdne ktore treba zmaknut,

dieta c.1 ktora trvala polroka a priniesla nadhernych -28kg bola zvacsa len o zdravom stravovani,kde som si potraviny sam kupoval a varil,

a teraz niekolko tabuliek:

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 ZIiGDJZVToeMRsRbrl-3ww
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 VneU9neGSX63IZ4xcFpA4Q
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 EjlNpb1MTlKZvFo9AbMZMA
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 13 august 2017 - 10:27

Ja dnes:

- hmotnosť: 69,3 kg
- pás: 88 cm na najtučnejšom obvode brucha
- výška: asi 177-178 cm
- obvod panvy na kostiach: 94 cm

Situácia sa mi teda trochu vrátila späť do normálu, čomu som rád. winter Skúšam sem-tam cvičiť, najmä kliky v uhle 45 stupňov, lebo viac k zemi kvôli boľavému zápästiu (z myši) neurobím. Trošku drepy a strečing. Čiže nič moc, ale je to skôr len tak na formovanie alebo kondíciu, nepravidelne to podporujem srvátkou. Sú to stále moje začiatky, čiže neviem sa do toho budovania svalstva oprieť v pravidelných intervaloch a dopriať si normálny zaberák. Skôr som väčšinou vybavený za 4-5 minút cvičenia. Very Happy Skúšam aj kardio na tom páse, prípadne prechádzky, momentálne v tento uplynulý týždeň som nejak poľavil a zopár dní po sebe som nekardioval. scared

Cieľ: brucho najviac 84-85 cm
Cieľ 2: svalovina v takom objeme, aby som aj napriek budúcemu plochému bruchu zostal v kilách na úrovni 70 kg a nešiel výrazne pod, prípadne pribrať svalovinu až na úroveň celkovej hmotnosti 72-73 kg Cvik 4

Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 17 august 2017 - 6:10

Včera som mal nalačno 68,8 kg a 87 cm. Shocked Myslím si však, že ide o naozaj niečo prechodné, pretože uplynulé 2 dni boli strašne prežieracie (17 tisíc kJ v pondelok, 13 tisíc v utorok), takže očakávam v piatok nalačno alebo v sobotu nalačno buď vrátenie do svojho normálu okolo sedemdesiatky, alebo dokonca pribratie. Pribratie by ma mrzelo, ale bolo by zaslúžené. scared

Dosť mi opadáva môj vzťah ku kardiu a iným športovým aktivitám. Najmä v týchto dňoch, keď mávam výkyvy a býva mi psychicky zle, tak sa nemôžem zbaviť pocitu, že mi výraznejšia fyzická námaha škodí, resp. ma výrazne deprimuje a unavuje a celkovo zhoršuje moje prežívanie. O endorfínoch nemôže byť ani reč, čo aj chápem, že najprv treba pravidelnosť a návyk. Zdá sa, že opäť skončím pri nejakom tom každodennom ľahkom strečingu, naťahovačkách, drobnom 1-2-minútovom cvičení, ohýbaní, a to je asi tak všetko, čoho som schopný. Prípadne som v posledné roky zvykol veľa chodiť, nič si neuľahčovať, ale chodiť po schodoch smerom dolu, po meste sa pohybovať len peši, v robote využívať každú možnú príležitosť na to, aby som stál alebo chodil. Čo sa týka športu chôdze na páse, nejak to na mňa má podobný psychický efekt, ako som to pred chvíľou vysvetľoval, že mám pocit, že mi duševne škodí.

Nechcem starnúť s tým, že sa budem hýbať málo. Nestačí byť chudý, ten pohyb je nejak dôležitý. Zatiaľ s tým poľavujem, uvidí sa, ako sa to vyvinie do budúcna. Momentálne mi je priorita cítiť sa psychicky dobre. Embarassed

Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Ne 20 august 2017 - 19:59

ahoj priatelia,forumaci,
dlzim dva prispevky nakolko som minuly vikend mal tazky, pribral som cca.1,1kg,v pondelok som sa vazil a hodnota bola + 900g=148,9kg,
ale za to ma v utorok ci stredu postihla nanovo,tento rok po druhy raz nejaka crevna viroza a splachol som tak 3,2kg,dnes som sa vazil a mozem povedat ze dieta typu nezdrave ale korektne davkovanie funguje,
dnes 147,4kg=-1,5kg oproti pondelku,
tesim sa na dalsie vazenie a motivuje ma to ked to takto de,je pravda ze vcera som zjedol moje oblubene spagety o pocte 3 kopcovitych misiek a aj napriek tomu vydim slusny ubytok na vahe,druhy raz si na taketo maskrty musim dat pozor,

plany:
za cely den jedna plna miska cca 600ml-800ml vselicoho a dost,
napr,ranajky,obedy a vecera:
dve polievkove lyzice ryze,zemakof ci cestovin,jedna az dve zufany vselicoho,alebo jeden rozok s maslom a salamom,ci jednym chlebom,

ad spe:
obmedzit davkovanie kav nakolko ich mam cez den az priliz vela,pred mesiacom som pil iba tri za den + caje,

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 630406
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 27 august 2017 - 13:18

K dnešnému dňu:

- ľavou nohou 69,7 kg až pravou nohou 70,1 kg, hmotnosť nalačno vyzlečený
- 88 cm na najtučnejšom obvode pása

Zdá sa, že ten pás 88 cm sa mi nejak ustáľuje už nejakú dobu. To je dobre, lebo sa môžem obzerať po 87 cm teraz.

Opatrenia:

  1. Strava:
    - 2,5 litra čistej alebo obublinkovanej vody denne
    - 5-6 porcií zeleniny a ovocia denne
    - tuky prijímať aj z orieškov a arašidov (porcia je veľmi malá, napr. 10 až 20 g orieškov denne)
    - znižovať priemyselný cukor v strave, špeciálne biela múka a cukrovinky, sladkosti (sacharidy prijímať v nadpolovičnej väčšine z celozrnných zdrojov, vločiek a zelovocných zdrojov a príloh /zemiaky/)
    - každý deň biely jogurt s kultúrou
    - vzdať sa kakaových mušličiek, namiesto toho navýšiť do mlieka množstvo ovsených vločiek, prípadne mixovať banán, alebo srvátku (Gold Whey 100%)
    - 3krát do týždňa vajcia
    - 3krát do týždňa ryby
    - horný limit v papaní 10 tisíc kJ, dolný limit 8500 až 9000 kJ

  2. Pohyb:
    - po zamaľovaní 2 skiel na balkóne, kde mám teraz bežiaci pás, ho využívať na pohyb - 30 minút chôdze 3 km/h každý deň, prípadne aj občasne zopárkrát týždenne aj dlhšie, trebárs 60 minút)
    - strečing, posilňovanie vlastnou váhou (3krát týždenne aspoň 20-30 minút)

  3. Psychika (podľa L. Hayovej):
    - akceptácia seba samého, prijímanie sa
    - vnímanie lásky a zmyslu pre lásku
    - odpúšťanie si a svojej minulosti, bezproblémové a uvoľnenie zbavovanie sa všetkého už nepotrebného, "púšťanie"
    - odpúšťanie si a svojim zlým sklonom
    - odpútavanie sa od potreby smútiť, byť vážny, potreby cítiť sebaľútosť a túžiť po ľútosti a súcitení od druhých a od Boha


Huge smiley Sun 2

Cieľ do 2 týždňov: 87-86 cm, čistejšie črevá, pravidelné vyprázdňovanie, odstránenie proktologických problémov, lepšia duševná kondícia, viac životnej energie, menej depresívnych rozlád, vyššia odolnosť voči stresu, viac sústredenia sa na prítomnosť a užívanie si bežných radostí v každodennosti Vybavené

Cloud 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Ne 27 august 2017 - 22:09

no matej mas na seba pekne detailne ad spe-nasledovné

ja dnes +100g od minulej vahy,ale za to moze dnes zravost,rano som sa vazil a mal som -400g,uz dlhsiu dobu som nebol splachnut zachod tak pocitam o tyzden bude ad spe -1,2kg ak to nepohnojim

co sa tyka tejto temy tak lieky a hlavne chorobny sposob zivota ktori som viedol od roku 2002 cez 2004 az do dnes mi priniesol pribranie na vahe + 60kg= max.160kg,

od minuleho roka v aprili,som zacal zit zdravsim zivotnym stylom a to zdravim stravovanim(kupovanie a varenie),az do augusta,potom ma postihla zase kriza a pribral som,teraz od augusta zijem sposobom nezdravym stravovanim(nekupujem a nevarim si sam) ale za to sa mi dari prijem stravy obmedzovat a je to o davkach,uz ako som minule pisal tak napr.v jeden den som zjedol 4x rozky so salamon....,druhy den to iste + polievka a nejake sote s ryzou samozrejme v obmedzenom mnozstve,jednoducho to nevazim a ani nemeriam na KJ,prijem stravy je tak u mna polovicny az stvrtinovy,a vobec nepocitujem hlad,neviem nejak ma to bavi a motivacia cca-1kg dole za tyzden to de,drzte palce aby mi to slo dole az na ideal,potom sa budem chvalit zlatima cehlickama na bruchu,heheheh

chcel by som tolko veci so sebou spravit(zlepsit,vymakat,prehlbit...) jak po psychickej stranke tak aj po fyzickej,nuz niekedy cas a hlavne ekonomika nepusti,

prajem vam vela uspechov v chudnuti a diete,

dusan

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 60641d6ce1_87382715_o2
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ut 29 august 2017 - 11:34

Fajny, veru, aj tá zmena dávkovania a porcií je cesta. Veľmi Ti v tom držím palce, nech to ide očakávaným smerom. jumping giving a hug

---

Ja som sa tak nad sebou zamyslel a zisťujem, keď si pozerám grafy na svojom účte na "kaloricketabulky.cz", že som priemerne jedával od začiatku roka 11 tisíc kJ, často boli prítomné aj maškrty, a nejak za tých 8 mesiacov som klesol postupne a pomaly o 3-4 centimetre na bruchu na dnešných 87 cm a na hmotnosti išlo dole asi 1 kilo až 2 kilá na dnešných 69,5 kg. Čiže z dlhšie-dobého hľadiska sa mi to napriek nedostatkom v režime aj tak vyvíja ok. indifferent Je to ale fakt pomalé chudnutie... zdá sa však, že to nevadí. Embarassed Aj tak zostáva prvoradým cieľom nepriberať a až na druhom mieste je dávať dole z pása.

Takýmto tempom by som mohol do konca roka mať 85 cm a okolo 68 kg (pokiaľ nezačnem posilňovať, čo by hmotnosť trošku žiaducim smerom navýšilo). Najviac som prekvapený, že evidujem výsledky aj pri 11 tisíc kJ... podľa stránky Mira Veselého "chudnutie-ako.sk" je papanie na úrovni 11-12 tisíc na moju hmotnosť, výšku a aktivitu normálne. Podľa stránky "kaloricketabulky.cz" by som nad 10 900 kJ nemal ísť, lebo to značí priberanie. Dosť to záleží aj od pohybu daného dňa, niektoré dni sú aktívnejšie, iné dni sú lemravejšie. V lemravé dni by stačilo 9500, v aktívne je aj 12 tisíc v pohode.

Píšem túto rekapituláciu preto, lebo ma vyzýva zamyslieť sa nad ďalším postupom. pale Pokiaľ mi stačí znižovať pás pol centimetra za mesiac, tak môžem v pohode bez výčitok papať 11 tisíc. Zírám Hm, uvidím, ako sa mi to bude vyvíjať ďalej... Rain 5

Cvik 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 3 september 2017 - 13:51

Dnes:
- 69 kg, 87 cm

Opatrenia:
- kalorická reštrikcia 8000 kJ denne za dôsledného sledovania živín, aby nedochádzalo k ich nedostatku

Cieľ do budúceho týždňa:
- 86 cm


_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Ne 3 september 2017 - 20:24

dnes 145,6kg=-1,9kg ale predchvilockou som dosiel domov zo sipok a hned som si dal vecceru,pol misky cize spolu s vodou + 400g=146kg=-1,5kg menej ako minule,
ak to pojde takto budem rad.postaci mi aj -500g za tyzden,alw dnes kilo a pol no super

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 10 september 2017 - 16:29

antifajny napísal:dnes 145,6kg=-1,9kg ale predchvilockou som dosiel domov zo sipok a hned som si dal vecceru,pol misky cize spolu s vodou + 400g=146kg=-1,5kg menej ako minule,
ak to pojde takto budem rad.postaci mi aj -500g za tyzden,alw dnes kilo a pol no super

Paráda!  cool  cheers

---

Ja v tieto dni som mal asi 68 kg a 87 cm. Na 86 cm som sa nedostal, nečudo, keď som mával pravidelné výnimky v stravovaní a kalorickej reštrikcii. V jeden večer som sa dokonca napráskal tesne pred spaním a zdvihlo sa mi brucho na 88 cm a 69 kg. Je to des. Zhruba sa pohybujem v ostatnom čase na úrovni medzi 68,5 až 69,5 kg a medzi 87 až 88 cm. Záleží od stravy, vyprázdňovania, vody, soli, času kedy zjem posledné jedlo, miery pohybu a miery plynatosti, nafúknutia.

Zostáva mi cieľ aj do budúceho víkendu: 86 cm, ignorácia maškŕt, kalorická reštrikcia 7000 až 8500 kJ denne (ak budú výnimky, tak udržať výnimkový deň pod 10 tisíc).  Basketball

V krátkej budúcnosti si chcem kúpiť silnejšiu činku a budovať ramená, nakoľko posilňovať klikmi viem len veľmi obmedzene kvôli bolestiam v pravom zápästí (syndróm počítačovej myši). Na balkóne mám bežiaci pás, balkón je zasklený a momentálne dorábame s tatinom zakrytie skiel fóliami. Bude to hotové do konca týždňa, takže potom ma už z iných okien nebudú vidieť, čo robím na balkóne, a tak sa nebudem hanbiť "kráčať" na bežiacom páse tam vonku. Z balkóna mám teda akési minifitko... očakávam v blízkej budúcnosti, že ho začnem vskutku využívať na chôdzu ako určitý spôsob kvázi-športového uzobrania. Embarassed

Pokračujem v boji. shooting3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 91 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 72 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore