Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 68 z 91 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 79 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  opadané lístie Št 11 apríl 2019 - 8:48

Mne po liekoch chuti az moc, v dosledku coho sa prejedam, hoci nechcem. Takze v poslednom case u mna o chudnuti nemozno hovorit, skor naopak. Ale je pravda, ze keby som mal pevnejsiu volu, jedol by som menej a zdravsie, takze to nie je len o liekoch. aj ked je to tazke, ked ma clovek stale hlad. very unhappy
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 13 apríl 2019 - 11:13

Ahojte, priatelia. Super!

Uplynulý týždeň bol relatívne úspešný: 67,8 kg, cca. 88 cm (-0,5 kg, -1 cm). Výška asi 177-178 cm, BMI 21,6. Shocked

Matej napísal:Predsavzatie: znížiť v týždni počet prežracích dní z priemerných štyroch na priemerné tri, a teda zvýšiť dni v norme z priemerných troch na priemerné štyri Smile

Predsavzatie 2: papať 5-6 chodov denne s rozostupom asi 2 hodiny, možno 2,5 hodiny; z toho 3 chody hlavné na úrovni aj 2500 kJ, zvyšok drobné svačinky na úrovni 1000 kJ

Minulosobotné predsavzatia sa mi podarili našťastie celkom dobre plniť. Dokonca som mal len 2 prežracie dni, čiže ešte menej, než som si stanovil - stanovil som si najviac tri. Miery sa polepšili, hoci jeden z tých prežracích dní bol zrovna včera, deň pred referenčným meraním. Smile Ostatné dni som jedol asi na úrovni 9500 až 10200 kJ. Smile Takáto taktika najviac troch alebo dvoch prežracích dní sa mi teda vypláca. Budem v nej pokračovať. Priemerný príjem energie som tak znížil z priemerných 11600 kJ z marca na súčasných 10400 kJ, čo, zdá sa, postačuje na dosahovanie ako-takých výsledkov. Shocked

Cieľ do budúcej soboty: hocikoľko pod 88 centimetrov
Generálny cieľ: asi 84 cm na najtučnejšom obvode, tak nejak Embarassed (najlepšie do konca mája Hromžím )
Predsavzatia: zostávajú tie isté ako v minulú sobotu (pravidelné jedenie a najviac 2 až 3 prežracie dni v týždni)

Huge smiley

PS: Ahoj Lístie (@opadané lístie). Strašne Ti držím palce, vedz, že Ti úplne s tou chuťou do jedla rozumiem. Viem, aké to je. O to viac cítim s Tebou a chcem Ti vyjadriť podporu, určite má zmysel sa pomaličky snažiť robiť kroky dopredu aj proti múru. Napríklad tu niečo drobné na zjedenie odmietnuté, tam zase kúsok odmietnutý. Alebo trebárs, keď už sa človek rozožerie, tak sa vedieť zastaviť, a to aj napriek tomu, že už sa prejedol veľa a má pocit, že už brzdiť sa nemá zmysel, lebo aj tak sa predsa prežral a pokazil si bilanciu. Nepokazil, stále má význam riešiť, či zje človek 13 tisíc premrštených alebo 16 tisíc premrštených. Naďalej je to pekný rozdiel. Prajem Ti, Lístie, krôčik po krôčiku veľa úspechu pri chudnutí. Už máš vo svojej životnej histórii všelijaké úspechy v chudnutí, takže naozaj máš na to, hlavu hore. Smile Zostávam v myšlienkach s Tebou, Lístie! giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  opadané lístie So 13 apríl 2019 - 12:16

dakujem, Matej. it is perfect je to veru velmi dobra myslienka, vediet sa stopnut, napriek tomu, ze uz sme zjedli vela. clovek ma naozaj tendenciu vtedy akoby rezignovat a uz mu je jedno, ze je dalej. ja dufam, ze ako sa mi postupne trochu znizia lieky, zmierni sa, snad, aj ten neustaly hlad.
inak, to pribratie neberiem az tak tragicky, hoci je to moja maximalna vaha, aku som kedy mal. mam vieru, ze to pomaly pojde k lepsiemu, ale naozaj sa musim viac snazit.
pridavam sa tu k bojovnikom za lepsie miery. laughing

avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 20 apríl 2019 - 12:00

Ahojte. Smile

Dnes: 67,8 kg, 89 cm (+- 0 kg, +1 cm).

V uplynulom týždni som mal 3 prežracie dni (nad 12 tisíc kJ) a 2 dni na hrane len tak tak (okolo 11 tisíc). Zvyšné dva dni boli v poriadku (do 10 500 kJ). Čiže dodržiavanie predsavzatí nebolo až tak slávne, ale nepohoršil som si o veľa.

Pokračujem do ďalšieho týždňa v politike najviac troch prežracích dní. Celkom ma to aj baví, lebo si to každý deň sledujem a mám cieľ ukončiť príjem energie každý deň na úrovni okolo 9500 kJ,... cítim, že sa kontrolujem akosi efektívnejšie, než keď som sa v minulosti vedel uspokojiť aj s 11 tisícmi. Teraz sa fakt snažím nevidieť v sumáre 5-ciferné číslo. Very Happy

Čo sa týka cieľa do budúcej soboty, stále sa opakuje, až je to asi otravné. Skrátka nejak prejsť k tým 88 centimetrom a menej. Zdá sa však, že vzhľadom na to, že nemám priveľa objemu a tuku inde na tele okrem brucha, tak ak by som šiel na 87 cm a menej, nevyhnutne sa to musí spájať so znížením hmotnosti. To mi znie nelichotivo, lebo ísť dakde na 66-65 kg je dosť nízko pri výške 177-178 cm vo veku takmer 33 rokov. Ale asi to inak nejde, lebo ak ubudne pás, tak ubudne aj hmotnosť, žiaľ. Lebo tie špeky na páse nie sú váhovo ľahké. Embarassed

Čo ma mrzí, dosť v ostatné týždne zanedbávam cvičenie. Teda naťahovačky a strečing bývajú často, ale napr. činky a rotoped zaostávajú. Súvislé kardio nemám vlastne žiadne, základ pohybovej aktivity mi tkvie iba v bežnom výdaji dňa, ktorý mám na tabuľkách nastavený ako "lehce aktivní životní styl". Neviem, či mám reálny záujem v tomto období s tým cvičením niečo meniť. Zatiaľ ponechám status quo a uvidím. Super!

Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Koniec s kilami

Odoslať  Chikita48484848 Ut 23 apríl 2019 - 19:29

Ahojte,
Vaha ukazuje 68 kg.Co je dost pri vyske 164 cm.Dnesok hodnotim ako prezierecim.na ranajky som mala tasticku z Macdonalds.K tomu som zjedla niekolko muffinov.Na obed som mala palacinky a k tomu som zjedla rezen s hranolkami.Takze dnesok hodnotim ako prezer.Mam 61 dni do dovolenky.Takze zajtra si dam na ranajky acidko.na obed avokado a vecera bude zeleny caj.Drzte palce.
Anonymous
Chikita48484848
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  opadané lístie St 24 apríl 2019 - 14:05

Shocked
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 27 apríl 2019 - 8:56

Ahoj, bojovníci s tukmi. Super!

Dnešné referenčné meranie prinieslo tieto čísla: 68,5 kg, 89,5 cm (+0,7 kg, +0,5 cm).

Ide o pohoršenie situácie, no v globále to ešte stále spadá pod udržiavaciu fázu v podstate. Je to kvázi točenie sa hore-dole, takže by som si snáď z toho nemal robiť hlavu. Ak mám spätne zhodnotiť stravovací režim svojho uplynulého týždňa, tak tabuľky ukazujú 2 prežracie dni (okolo 16 tisíc kJ), 3 zlé dni (okolo 12 tisíc) a 2 dni v norme. Z toho vyplýva, že som oproti predchádzajúcim dvom týždňom dosť povolil opraty a do značnej miery nedodržiavam predsavzatia. Moja chyba. V režime boli aj sladkosti, koniec koncov boli aj sviatky. Tiež som mal raz poriadne porcie z mekáču, ktorý sám osebe spravil aj 7 tisíc kJ na jedno posedenie! Zírám

No nič, zostáva mi opäť dúfať a snažiť sa o polepšenie. Povzbudením mi je, že už je dosť ťažké si to ešte viac pokaziť - myslím tú bilanciu prežracích verzus normálnych dní. Vidím to optimisticky, že sa o týždeň prihlásim s aspoň nejakým polepšením. Predsavzatia mám ustálené, nie sú zlé, už len sa ich treba držať. Smile Viem presne, čo robiť, aby som dosahoval výsledky, ibaže proste mám stále chuť jesť, a preto je to boj. Koniec koncov, poznáte to dobre. Smile Aj preto toto nie je téma o bežnom chudnutí, ale práveže o chudnutí pri liekoch. Pri našich liekoch, ktoré nie sú voči takýmto snahám kamarátske. Yes

Hurá v ústrety lepších číslam a lepšej bilancii.

Vrúcne Vás pozdravujem, priatelia, a držím Vám pri Vašich snahách palce.

matej
cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Chudneme dalej

Odoslať  Chikita484848 Ut 30 apríl 2019 - 9:46

Ahojte,
Dnes vaha ukazuje 67 kg.O kilo menej.Posledne dni bol prezer.Jeden som sa tak prezrala ze mabolelo brucho a musela som sk dat tabletku proti bolesti.Chvalabohu pomohla.Mam 53 dni do dovolenky.Pottebujem minimalne schudnut na 51 kg.To znamena 16 kg dole .Dnes som mala na ranajky activiu.obed bude polievka.vecera iba caj.Cvicit asi nebudem.Drzte palce😀

Anonymous
Chikita484848
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 1 máj 2019 - 9:52

Ahojte. Smile

Zatiaľ sa mi v tento týždeň postupuje v zmysle predsavzatí celkom schopne. Dá sa povedať, že som od soboty (vrátane) nemal ani jeden prežrací deň, vždy som končil bilanciu na úrovni okolo 9000 kJ, +- tisícka. Skúšam implementovať do svojho režimu niečo na spôsob prerušovaného pôstu v duchu niektorých knižiek, čo som čítal a čo mám aj teraz požičané... konkrétne sa snažím o systém 16/8, teda 16 hodín nejesť a 8 hodín jesť. K takémuto pomeru sa mi ešte nepodarilo prikročiť, pretože som len na začiatku privykania si, preto momentálne fungujem len na pomere 14/10. Teda nejem 14 hodín - od 20:00 večer do 10:00 rána nasledujúceho dňa. Väčšinu tejto "pôstnej fázy" prespím, ako vidno. Prvé jedlo si dávam viaceré druhy ovocia dopoludnia o desiatej, dovtedy od zobudenia pijem viaceré poháre čistej vody. Časom po nejakom mesiaci, ak sa mi bude dariť, by som sa mal dostať na systém, že prvé jedlo si dám až o 12tej na obed - to už by malo ísť o pomer 16/8. Tak sa doporúča aj v literatúre. Je okolo toho kopec argumentov na 200 strán knihy, momentálne sa mi to nechce nejako rozoberať. Skôr rád spomeniem, že mi tento systém umožňuje zvýšenú sebakontrolu, zlepšuje hladinu glukózy, aby nelietala, a zatiaľ sa vždy ukázalo, že neprekročím 10 tisíc kJ v daný deň, čo je úplne super. Už 4 dni po sebe som limit dodržal, čo je na mňa a na moju nie dobrú vôľovú výdrž nezvyčajné.

Uvidím, ako ďalej... zatiaľ sa mi systém 14/10, ktorý je určený pre začiatočníkov, nezdá ťažký na dodržiavanie - nemám pocit zvýšenej námahy alebo nutnosti sa nejako strašne prekonávať. Inými slovami, nebojujem s akousi pažravosťou. Aspoň zatiaľ.

Výsledky uprostred týždňa sú samozrejme ešte nepresvedčivé: 68,1 kg, 89 cm (-0,4 kg, -0,5 cm). Síce ma aj takýto malý pokles povzbudzuje, nemožno z toho robiť nejaké reálne závery. Veď koniec koncov takto sa mi to "točí" už celé mesiace. Smile Ak ma tento systém privedie k dodržiavaniu limitu po drvivú väčšinu dní a ja spoznám na metri nižšie čísla na páse než 88 cm, tak až vtedy poviem: paráda, konečne som sa pohol z miesta. Very Happy

Držím nám palce!
Ďakujem za prečítanie. Ďakujem

Huge smiley

PS: Ahoj, Chikita. Smile Žiaľ, je mimoriadne nezdravé, ak nie nereálne, dať za 53 dní 16 kíl dole. Chudnúť sa má tempom okolo pol kila až kila za týždeň. Papať 2 razy za deň niečo také drobné, a potom si dať na večeru už len čaj, čo nie je skutočné jedlo, ale spadá pod pitný režim, tak to je skutočná hladovka, pri ktorom Tvoje telo strašne trpí a Tvoj metabolizmus sa nesmierne spomalí. Telo časom zareaguje tak, že už nepustí zo seba žiadnu hmotnosť ani pri minime jedla. Navyše ak sa po dovolenke vrátiš naspäť ku kvázi-normálnejšiemu stravovaniu, tak začneš prudko priberať a ďaleko prevýšiš pôvodnú hmotnosť, z ktorej si pôvodne začala vlastne chudnúť. Odporúčam Ti papať kvázi-normálne a evidovať si stravu na webe (kaloricketabulky.cz), kde je mimoriadne bohatá databáza jedál a potravín z celého českého a slovenského trhu, a tam Ti to web sám vyjadrí matematicky a aj sám Ti navrhne, koľko máš jesť, aby si dosahovala výsledky. Iste, dá sa zapisovať strava aj do zošita bez matematiky, aj to pomáha. No čísla sú viac-vravnejšie a jednoducho nepustia. Prípadne skús niečo na ten spôsob, čo skúšam teraz ja, a s čím má mnoho ľudí dobré výsledky --- nejesť od 20:00 do nejakej 10:00 rána, alebo do 12:00 obeda. Prípadne od 19:00 večera do 11:00 doobedia nasledujúceho dňa. Väčšinu tohto nejedenia prespíš. V literatúre píšu, že vtedy človek nemusí stravu zapisovať a vyjadrovať matematicky (kilojoulovo), no ja si to aj tak zapisujem, pretože si sledujem, či nejem počas takéhoto systému príliš málo. Človek totiž ani pri chudnutí nesmie ísť pod 5000-6000 tisíc kJ. Na to musíš pamätať aj Ty, keď si plánuješ tie jedlá, lebo to, čo si menovala, to má spolu tak okolo 1500 kJ, a to je proste mučivá hladovka, ktorá vyústi v lepšom prípade na druhý deň do prežratia, v horšom prípade do fatálneho spomalenia metabolizmu a jojo-efektu. very sad4 Prajem Ti všetko dobré, Chikita, som rád, že tu píšeš, teším sa aj na Tvoje ďalšie príspevky. Maj sa pekne, veľmi Ti držím palce! Smile giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Chudneme dalej

Odoslať  Chikita484848 St 1 máj 2019 - 13:31

Ahoooj Matej,
Dakujem za odpoved.Prave sa mi podarilo zaregistrovat v kalorickych tabulkach.Ja preferum kalorie ako kilojouli.Skusim si dat limit 1200 kcal za den.Nemusis mat strach,ze jem malo,lebo ja tie moje prisne jedalnicky aj tak nedodrzim.Vzdy vecer mam vlci hlad a nevydrzim a prezeriem sa.Mam taku otazku na teba.Ako pocitas kolko kilojoulov ma napriklad segedin alebo rezen.Ja totiz neviem odhadnut gramaž jedla.
Zase som pribrala.Vaha ukazuje 68 kg.Aspon na 56 kg by som to mohla dat.Obdivujem ta Matej kolko kilogramov si schudol a chcela by som sa opytat kolko kg este chces schudnut?Drzim palce😀
Anonymous
Chikita484848
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 1 máj 2019 - 16:02

Ahoj Chikita. Smile

Veru, ten vlčí hlad, do značnej miery sa dá zredukovať pravidelným jedením len o čosi menších jedál, teda asi 4-5 chodov denne v pravidelných rozostupoch so zastúpením vodnatých potravín (najmä zeleniny v podobe príloh). A nevynechať žiaden chod, ani keby sme neboli hladní, lebo potom sa vytvorí postupne určitý deficit, na ktorý konkrétne my, čo máme problémy s vlčími hladmi, zareagujeme o pár hodín neskôr neschopnosťou odolať prežratiu. Tiež treba dobrý pitný režim - najlepšie ak ide o nebublinkové vody nad 2 litre denne. Vtedy potom nábeh na chladničku je večer menej pravdepodobný, skrátka sa Ti nebude až tak žiadať, aby si si nedokázala rozkázať. Iste, niekedy nezaberie ani tento postup, a to často kvôli našim liekom, ktoré pahltnosť podporujú aj napriek našim snahám, tiež svoje robí, ak sme zvyknutí zajedať emočné problémy a emočné napätie.

Hotové jedlá ako segedín a podobne, sú súčasťou databázy na tom spomínanom webe. Otáznikom je teda už len tá gramáž, na to používam klasickú elektronickú kuchynskú váhu malú plochú. Stojí asi 10 eur a je dostať všade v elektre alebo aj hypermarketoch. Takže si to jedlo zvyčajne vážim, no často už mám veci v oku, čiže často zapíšem už aj podľa skúsenosti - trebárs viem, že rožok z billy má 50 gramov... alebo rezeň malý má okolo 110 g, veľký okolo 150 g. Jedna naberačka omáčky je asi 100 g. Bežná porcia zemiakov je asi 200 gramov. A podobne. Mnohé gramáže sa už zautomatizujú časom, ako človek s tým robí. No aj tak tá váha má svoje privilegované miestečko na kuchynskej linke. Smile

Čo sa týka Tvojej druhej otázky, ani by som nebol príliš rád dať dolu už nejaké kilá, lebo už mám BMI asi 21, čo by aj stačilo. Horšie je, že ak mám nejaký tuk navyše, tak ten všetok je koncentrovaný do brušného pásu, preto svoje ciele orientujem práve na zoštíhľovanie pása. Tam mi tabuľky doporučujú dokonca siahať na 80 cm obvod na najtučnejšom mieste, čo je dosť sila, obvykle som totiž mieril na úroveň 84-85 cm (dnes mám 89 cm). Takže sumárne asi 5 až 9 centimetrov zoštíhliť pás, to je ešte taký môj cieľ, ktorý tu sledujem, kilá ako také už aj stačia. Nedávno som však v príspevku naznačil, že asi také lokálne zoštíhlenie pôjde ruka v ruke aj s hmotnosťou, čoho sa bojím, lebo už môžem vyzerať vyziabnuto. Telo totiž nevie chudnúť len lokálne, oxiduje hmotu aj na iných partiách súbežne. Beda, prebeda. scared Z tohto dôvodu mi všetky weby a knihy silno doporučujú zoštíhľovanie nedosahovať už stravou, ale cvičením, aby sa budovala svalová hmota a človek bol štíhlejší, ale pritom neutrpeli iné partie (trebárs ruky, ktoré už aj tak sú nepekne tenké). Toto chce ale určité sebazaprenie a príde mi to ako namáhavejšia cesta, než cesta stravy. Aspoň pre mňa osobne. very sad3 Zostávam však tejto ceste otvorený, ibaže som vo veci cvičenia vo fáze "prešliapavania na mieste". Smile

Pa, Chikita, všetko dobré! Vitaj

matej
Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Chudneme dalej

Odoslať  Chikita484848 Št 2 máj 2019 - 18:52

Ahooj Matej,
Dakujem za odpoved.Mam otazocku?Ake lieky beries a aky maju vplyv na tvoje chudnutie a ako s tym bojujesj
Drzim palce

Chikita
Anonymous
Chikita484848
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 68 z 91 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 79 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore