Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 43 z 91 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 67 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Po 19 september 2016 - 20:14

Ahojte.

Dnes som zjedol trochu toho viac - 9300 kJ. Mal som ale asi 800 kJ výdaj vo fitku, kedy som sa po nejakom čase opäť postavil na bežiaci pás. Vlastne som nebehal, iba asi 30 až 35 minút kráčal priemernou rýchlosťou 6,5 km/h, pričom som si udržoval tep asi 115. Takže vcelku som spokojný. Vzhľadom na živiny a energiu to nebolo ružové, ale vyhýbal som sa úspešne sladkostiam a zbytočnostiam, tzv. prázdnym kalóriám. Trochu som bol zo seba sklamaný, že som si dal tučné maslo až 57 gramov, čo mi nahnalo do rozpočtu až 1300 kJ. S takou šupou som nerátal, ale tak treba si priznať, že toto maslo je proste tukové a kalorické. Inak asi aj fajn.

Výťah som dnes použil, lebo akurát išli susedia, tak sme sa zviezli, lebo by mohli povedať, že idem pešo, lebo nechcem ísť s nimi vo výťahu a že akože niečo teda proti nim mám. Tak aby nevzniklo nedorozumenie, tak som sa s nimi vyviezol hore. Smile

Otec si drží zhodené kilo, hoci oficiálne hovorí o polke kila. Cíti sa povzbudene a motivovane. Dneska sme si opäť kalkulovali a web spočítal, že prijal 7200 kJ. To považujeme obaja za super. Darí sa mu. Cool Predpokladám, že v sobotu môže atakovať hodnoty pod 102,0 kg a zároveň hodnoty okolo 121 cm. jumping

Srdečne pozdravujem všetkých forumákov.
matej
Cvik 5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Po 19 september 2016 - 20:38

ahoj @matej

rad by som nakukol do tvojho prijmu Kcal(KJ) a vydaju,a tak isto na vazenie potravin,teda po lopate taky postup,neviem si to predstavit a to si este meras tlak!!

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Tlakomer_BC_58_A-250x190
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 21 september 2016 - 21:12

Ahoj fajny (@fajny) Smile

Ono je to záležitosť webu alebo webovej aplikácie na stránke www.kaloricketabulky.cz

Tam som si dávnejšie založil zdarma účet, pričom si tam na účte potom môžeš vpisovať do jedálnička, čo ješ, resp. čo si v daný deň jedol. Nachádzajú sa tam v zozname potraviny a výrobky z celého českého i slovenského gastro trhu, pričom odporúčam ich názvy vo vyhľadávaní zadávať v češtine, lebo sú tam aj slovenské výrobky, ale po česky. Takisto sa v zozname nachádzajú aj hotové varené jedlá, napr. "zelná polévka", alebo "granadír", alebo "francouzské brambory", čiže je len málo kuchtených jedál, ktoré sa musia zapisovať po častiach, že trebárs zvlášť mäso, zvlášť príloha, zvlášť omáčka. Takých je málo. Napríklad dnes som mal kapustu s klobáskou a bravčovým mäsom - toto jedlo je žiaľ nie spolu, takže som si zadal "zelná polevka s bramborama bez masa", ďalej "klobása domácí vepřová" a ďalej "vepřová plec".

Ku každému jedlu či výrobku zadávam približnú gramáž, vážim si to buď na kuchynskej váhe, alebo to viem z etikety výrobku, ale najčastejšie to zadávam odhadom, od oka. Teda podľa skúseností, že už približne viem, čo má čo asi akú gramáž, takže nahodiť nejaké jedlo je už hračka.

Web takto sám zráta pomer živín, aj kilojouly, aj tekutiny, všetko. Ty len ako užívateľ vidíš súčet a rozpis, prípadne grafy. Takže vieš výsledne veľmi rýchlo, ako si na tom. Na účte si graficky sleduješ aj vývoj hmotnosti a ďalších mier. Tiež Ti web vypočíta, koľko toho máš vlastne jesť a aký je Tvoj bazálny metabolizmus. Čo sa týka tekutín, pokiaľ neobsahujú kalórie, tak ich nenahadzujem, pretože viem, že pitný režim mám dostatočný, takže si to na účte nemusím sledovať. Sledujem si len výsledný súčet kJ, prípadne aj živiny, ale napr. v roku 2013, keď som schudol asi 18 kg, tak som si živiny vôbec nesledoval, sledoval som naozaj len kilojoulový limit. Vtedy som ešte nemal účet na tomto webe, ale využíval som z tohto webu informácie o energii, pričom som si to spočítaval sám v diári. To som ešte nevedel, že po zaregistrovaní budem mať prístup k akémusi jedálníčku, kde mi to systém spočíta a vyráta podrobne vlastne sám.

Momentálne je v databáze asi 95 tisíc rôznych potravín, slovenských a českých výrobkov, prípadne hotových jedál a tekutín. A asi 1300 aktivít, ktorými si v rámci cvičenia vieš spaľovať energiu.

Vrelo teda odporúčam!  Hladný  Super! Je to zábava a človek má všetko pod kontrolou a všetko je veľmi na tom webe intuitívne a ľahko sa všetko zadáva a zoznam vždy ponúkne flexibilne viacero možností na výber, takže šanca, že rýchlo a promptne nájdeš práve tú svoju potravinu či jedlo, je značne vysoká. Smile

Čo sa týka merania tepu pri behaní alebo kráčaní vo fitku, to vlastne realizujem cez merače, ktoré sú na tyči, zabudovanej v tom stroji. Jej sa držím, keď kráčam, a ono nejak dotykovo prijíma dáta z mojich dlaní a vie zachytiť tep. Takto mám za cieľ držať si tep aspoň 115 až 120, aby som čo najefektívnejšie spaľoval. Žiaľ, na 130 už musím behať, zatiaľ čo momentálne chcem na tréningoch len kráčavať. Vcelku som schopný kráčať pri rýchlosti 7 km/h (tep 115), pričom akonáhle už idem na 7,5 km/h, to už sa nedá mi zvládať kráčaním, už musím začať behať. Takže 7 km/h je taká hranica, že ešte sa dá, hoci strašne rýchlo, ale predsa, kráčať.  To zíráš!

A čo sa týka ešte toho zadávania jedál - limit mi vyrátal web na asi 8000 kJ, lebo som si zadal "lehce aktivní životní styl". V skutočnosti sa chcem držať skôr 7000 až 7500. Vcelku však dosť zaokrúhľujem, neberiem to presne na gramy a presne na jednotky, ale tak približne, zhruba, okolo. Určite z toho nie je žiaden stres alebo diskomfort, práveže je to zábava a sloboda.  Cvik 1

Všetko dobré. Smile
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan St 21 september 2016 - 21:58

ahoj @matej,
dik za odkaz,vypada zaujimavo este si pozrem navod a hned sa don pustim,

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 File
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan St 21 september 2016 - 22:56

toto mi vyslo prvy den:

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Ca16cfe1b4604924ac20e023c215037eChudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 D59b370473814f20b31fc52bdcf97309
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 68b9586c2f4a449c8d64d85c77aa4528
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 2d095da8883c4fae98a5cedd34326855Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 9d245ea0e00e4d30ae9b48251ce7bebb
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 21 september 2016 - 23:13

No paráda, @fajny Smile

Super! Super! Super!

Len by som si na Tvojom mieste zmenil nastavenie z "kcal" na "kJ", lebo kalkulovať v starých kalóriach málokto vie, zatiaľ čo všade na našich výrobkoch sú skôr kilojouly. Ale je pravda, že často býva zobrazená hodnota duálne, čiže aj, aj.

1300 kcal, to je asi 5500 kJ, čiže dosť málo, možno by som to zvýšil na 6500. Ale zas je pravda, že pri 5500 rýchlejšie ubudne z hmotnosti, no zas na druhej strane hrozí riziko spomalenia bazálneho metabolizmu. Všimol som si ale, že to striedaš, resp. že Tvoje diétnejšie dni nemávaš stále, ale ich striedaš aj s trošku hojnejšími dňami. Mám pravdu? Takže potom by to riziko nehrozilo. Smile

To, že Ti vyšlo také enormné číslo za aktivitu v záhrade, to je zaujímavé. Smile Na druhej strane by som ho úplne vážne nebral, skôr by som sa radil údajom "1300 kcal prijatej energie", pričom u zdravého muža nad 185 centimetrov je vari všetko pod 8000 kJ chudnúce (teda pod 1900 kcal). Dojatie 2

Držím Ti silno prsty, drž sa, fajny! Huge smiley

Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Št 22 september 2016 - 0:05

ahoj @Matej

mam dve knizocky pre diabetikov jednu starsiu a jednu novsiu,dostal som ich u diabetologa a tam su vsetky podrobne cisla ako aj KJ ci Kcal,neviem mne skorej vyhovuje ta Kcal
v tej starsej mam udaj-ako zakladny udaj pre prijem co znamena 1500 Kcal

teda 20-24 Kcal/1 kg telesnej hmotnosti,to je asi 75 kilovy clovek

pri sedavom zamestm+30%
stredana narocna praca+30%-50%
narocna az +50%-100%

dalej su udaje pre zeny ako aj tehotne ci dojciace,prirastok...

co sa tyka stravovania robim to takto:
6/7dni:
dva dni chlebova dieta z nizkotucnou pomazankou-polievky zelo a strukovina,ziadny vyvar-ovocie-obr zelo salat
dalsi den ovsene vlocky s ovocim,bielim nizkotucnym jogurtom,vanilkou alebo skoricou a medom-polievky zelo a strukovina,ziadny vyvar-kura so zeleninou a ryzou alebo ryba so zeleninou a zemiakmi,alebo celozrnna/viaczrnna/bezvajecna cestovina so sojovim masom,zeleninou,dusenou kapustou,fazulou v rajciakovej omacke a kecup-toto ale jim dva dni,zobanie ako ovocie a zelo salat popripad.nieco sladke alebo slane
dva dni chlebova dieta z nizkotucnou pomazankou-polievky zelo a strukovina,ziadny vyvar-ovocie-obr zelo salat
dalsi den ovsene vlocky s ovocim,bielim nizkotucnym jogurtom,vanilkou alebo skoricou a medom-polievky zelo a strukovina,ziadny vyvar-kura so zeleninou a ryzou alebo ryba so zeleninou a zemiakmi,alebo celozrnna/viaczrnna/bezvajecna cestovina so sojovim masom,zeleninou,dusenou kapustou,fazulou v rajciakovej omacke a kecup-toto ale jim dva dni,zobanie ako ovocie a zelo salat popripad.nieco sladke alebo slane

vynehal som len cervene maso a zabijackove veci spolu polo/plnotucnimy mliecnimy vyrobkami,mucne obycajne vyrobky...
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Št 22 september 2016 - 0:28

takyto stravovaci rezim mam ked nerobim,keby som bol zamestnani tak sa tam raz budem stravovat a dom este dvaakrat,zalezi na tom aka robota a kuchyna ale z kazdej kuchyne sa da vybrat
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 22 september 2016 - 20:16

Máš to zaujímavé, @fajny. Páči sa mi to. it is perfect Až Tebe i môjmu otcovi závidím tú Vašu vôľu sa držať vytýčeného cieľa.

Môj otec normálne zobral to chudnutie tak vážne, že už viacej dní nad 7500 kJ vôbec neje. Pre porovnanie ja som dnes zožral 10 tisíc. On si pekne to jedlo rozkúskováva na viac fáz, takže raňajky je aj na 2krát, obed si dá trebárs polovicu na poludnie a polovicu na olovrant. Drží sa statočne. Veľmi ma prekvapuje, že si vôbec nedáva žiadne maškrty, len tak zo dňa na deň vysadil všetky sladkosti s rafinovaným cukrom. On keď sa zatne, tak pohne everestom. Zírám

To je jak keď prestal fajčiť. Z minúty na minútu. A brat sa ho pýta, že či má vôbec nejakú chuť si zapáliť, a či má nejaké absťáky. A otec len mávne rukou: "To treba proste vydržať." Je zvláštne, koľko sily sa ukrýva v tejto vete, lebo dosiahnuť, aby závislý človek niečo také o sebe povedal, to je priam z ríše divov. Dneska sa vážil na obed naobedovaný a mal len 101 kg. Čiže najedený mal o 2 kilá menej, než pred 7 dňami nalačno. Zírám

Zatiaľ čo on chudne, ja sa prežieram. Dneska sa môžem oklasifikovať za dodržanie rozpočtu kalórií na nejakú štvorku, alebo 4-. Cvik 5 Pás sa mi drží na 92 centimetroch, váhu som nemeral, ale na dodržanie sobotného cieľa to nevidím. Skúmavý

Držím Vám, priatelia, i Tebe, fajny, palce. Veľa zdaru v boji. Vitaj

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 24 september 2016 - 13:47

Matej napísal:
Takže vcelku chudnúci týždeň hodnotím vlastne kladne. Je tu priestor na zlepšovanie, ale tak je tomu vždy. Cieľ do budúcej soboty 24.9.2016 ===> 72,5 kg, ustálených, nemeniacich sa 91 cm.

Dnes 72,8 kg, 92 cm. Ide to náramne pomaly. Ale to mám za to, že sa neviem normálne trochu skonsolidovať a držať si jedlo od úst. Skrátka porušujem pravidlá hry, a tak to nejde v zmysle očakávaní alebo cieľov. Čo už, nechcem si z toho robiť až také starosti. Budúci týždeň chcem len 1 opatrenie, na ktoré sa s plnou silou zamerám - za nijakú cenu si nedať kancelársku maškrtu, ani rajčinovú polievku z fastfoodu! Embarassed scared Fuj, fuj, fuj. Cieľ do budúcej soboty: proste nejaké nižšie miery a nižšie čísla, než tie v súčasnú sobotu. affraid Zároveň som rád, že za posledný mesiac, teda zhruba od 20. augusta, išlo dole 1,8 až 2 kg. To je tempo, ktoré sa mi zdá prijateľné a v rámci mojich okolností ok.  Embarassed

Otec má dnes 101 kg a 120 cm. Išli dole teda 2 kg a 3 cm. Pokračuje celý zaťatý v zapisovaní a sebakontrole. Super! Tajne dúfam, že do 2 týždňov, resp. do polky októbra by mohol uvidieť na váhe niečo pod stovku a konečne by bol svedkom dvojcifernej hodnoty. Veľmi mu to prajem. Dojatie 2

Huge smiley


Naposledy upravil Matej dňa So 24 september 2016 - 15:56, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : doplnenie textu)

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Ne 25 september 2016 - 23:39

tento tyzden -2,9kg=135,5kg,ciel sa nepodaril,lebo som to prehnal z cestovinami so sojou pocas troch dni,nabuduce budem muset zvazit davky tejto potraviny,

dnes som pojedol:
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 60828624b6c74231bba54638d8108e51
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 24a412e724a441ce9c8a7e8a196fad45

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 2c1e6478dcc74350a59fb1c2b31ab636Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 3d446b49a9e54b059ede1e22b5d6f196
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 1 október 2016 - 11:50

Dnešný deň Matej: 73,0 kg, 92 cm.
Otec: 101 kg, 120 cm.

Ani jeden sme teda za uplynulý týždeň extra nepokročili. Ja som mal tento týždeň aj mcdonald menu, takže 5-6 tisícová bomba na večeru. Embarassed Okrem toho som mal raz rajčinovú polievku z fastfoodu a tiež som vyjedal v piatok maškrty, nakoľko som sa snažil piť len čistú vodu z vodovodu, a to mi spôsobovalo akúsi zvýšenú chuť jesť. Totiž sladené žbrndy (trebárs aj so sladidlami) mi spôsobujú zahnanie hladu, čo čistá voda mi nevie. Ale aj tak chcem pokračovať v pití čistej vody s tým, že redukujem svoj príjem tekutín na 2 až 2,5 litra denne. Namiesto 4 až 5 litrov doteraz. Negatívom takejto snahy je zvýšená chuť do jedla. very sad2 Pozitívom je uspokojenie z finančnej nenákladnosti, minimalizmu a slobody, taktiež dobré pocity, že je to zdravé. Smile

Celkovo som prijímal cez týždeň asi 8000 až 9000 kJ v priemere. Musím sa snažiť o čosi jesť menej, ale tiež som si povedal, že idem vlastne dobrým smerom... v podstate od začiatku roka som schudol asi 4 kilá a asi 4 centimetre. To je strašne pomalé tempo, ale to vôbec nevadí, nakoľko už situáciu nemám takú akútnu.

Predsavzatia do budúcej soboty: Nejakých 72,5-72,7 kg. A stabilných 91 cm. Prijímať asi 7800 kJ ako maximum. Piť len čistú vodu najviac 2 litre. Žiadne kanc. maškrty. Kofeín najviac v podobe 1-2 slabších káv, 2 gramy taurínu denne, pravidelné užívanie B-komplexu od Walmarku. Pravidelné užívanie psychofarmák, pričom večerný orfiril si dať už okolo 19. hodiny. Žiadny šport, žiadne chodenie do schodov, iba strečing, naťahovanie sa, precvičovanie ohybnosti. Pravdepodobne asi nepôjdem ani "kráčať" do fitka. Embarassed Viac pohybu investovať skôr do "naťahovania sa, strečingu, ohybnosti", než do kardia a svalovej záťaže. Question V prípade neúspešného schudnutia mi postačí, ak nepriberiem do budúcej soboty nad 73,5 kg. indifferent

Čo sa týka otca, tak pokračujeme v zapisovaní. Spočiatku mal rýchlý úbytok dvoch kíl, asi išla skôr len voda. Teraz sa to významne spomalilo, kvôli čomu otec rozmýšľa, že popri limite 7000 kJ by zapojil nejaký pohyb, ktorý mu jeho poporážkový stav umožňuje, napr. máme tu rotoped, tak občas si pobicyklovať na ňom na pár minút. Celkovo najviac na cvičení neznáša potenie sa. To je ešte preňho viac nepríjemné, než samotná fyzická námaha. Uvidíme, je veľmi snaživý, odhodlaný aj po spomalení pokračovať, tak snáď sa mu vyrysujú časom nejaké lepšie miery a čísla. it is perfect

Prajem Vám mnoho zdaru vo Vašich úsiliach. Super!

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 43 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 43 z 91 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 67 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore