Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 4 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Št 2 júl 2020 - 21:34

Ahojte všetci píšuci čítajúci aj len čítajúci! Som rád, že si môžem prečítať vaše príspevky, hoci niekedy sú aj smutné. Veľmi vám/nám držím palce, aby bolo do budúcna len lepšie a lepšie. V krátkosti len toľko a želám čo najlepšie dni. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan So 4 júl 2020 - 18:17

Ahoj

Zhrniem v skratke posledné dni. Z pohľadu prejaveného sa mám na !!! . Neustále ataky na ego, myseľ, emočné telo a dokonca neposlúcha ani podvedomie.

Ale však si hovorím, toto nie som ja. Všetko sa to týka okraju, nie mňa.

Z pohľadu neprejaveného je to fajn, najme keď som v pohybe, keď sedím, ležím alebo stojím v nepohybe, je ťažšie si uvedomovať svoje Bytie a tichého pozorovateľa. Nakoľko vykonávam hlavovu činnosť.

Skorej by som povedal, že tu dochádza o mini boje z pohľadu okraja. Škoda, že moje Bytie je súčasťou tíchto mini bojov na okolí. Ale za to zase, je to dobrý tréning, hra o nelipnutie.

Ja som v pokoji, v kľude, v Nirváne, ale načo mi je tento stav, keď neustále vidím to, čo vidím, počujem to, čo počujem, prežívam to, čo prežívam.

Na okraji sa nachádzajú, priam všetci tí nevedomí, otravní paraziti. Neustále ich ovláda ich vlastná myseľ, eGo. Neustále sú nespokojní, frustrovaní, nevedomí, nepochopení...

Používajú kolom dookola nástroje čierneho čarodejníka, snažia sa napojiť, nadviazať kontakt na jeho (subjekt) eGo a myseľ, emočné telo, či podvedomie. Sú akoby naňho závislí, sfanatizovaní doňho.

Robím čo, robím. Som tichý pozorovateľ, rozplyvam... sa v meditácii, nereagujem, ignorujem. Snažím sa nelipnuť na ich nástroje čierneho čarodejníka.

Dnes mám ísť na gril a zvažujem aj rodinnú oslavu. Keď sa mi na gril neozvú kamarádi, tak idem na tú oslavu.

Dost ma dnes prekvapila psychika, akásy priprava na udalosť, ktorá sa bude konať. Žiaľ na škodu sa mi do myslienia, snívania vtierali otravný paraziti a skoro mi v nej napachali škody.

Ale, však som pravidelným účastníkom, tak snívanie bolo zväčša o minulej udalosti.


Naposledy upravil Tuto dňa Ne 5 júl 2020 - 22:44, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : neslušné vyjadrenie)
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus Ne 5 júl 2020 - 22:31

Zdravím,

spravil som dôležité rozhodnutie.

Horúčava ma ubíja. To je jedna katastrofa, ktorá ma postretla.

Zajtra musím ísť pracovať do lekárne. Druhá katastrofa. Nezvládam to, vražedné pohľady ľudí ma zabijaju.

Tretia najväčšia katastrofa je moja váha. Včera som sa po roku postavil na váhu a takmer som odpadol. Čomu sa čudujem? Už pol roka pozeram na velke brucho. Vyzerám ako kwashiorkor. Kedysi som mal prijatelnych 55 kg. Kde sú tie časy? Pribral som za dva roky liecby 15 kg. To je velmi zle.

Aby som to viac nepredlzoval, to rozhodnutie spociva v tom, ze prestavam brat lieky. Samozrejme, vsetky okrem benzodiazepínov, tie potrebujem. Ostatne su nepotrebne.

Pozdravujem, Jakub

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ne 5 júl 2020 - 23:07

Ahojte súputníci!

Verím že mi odpustíte malé zmeny v niektorých príspevkoch...

Inak vás všetkých zdravím a verím, že sa máte aspoň OK a celkovo fajn. Viem že doba je všelijaká a jej vplyv je rôzny aj na pacientov ako sme my. Prajem vám tak, aby bolo do budúcna už len dobre, teda čo najlepšie.

U mňa dnes bolo celkom OK, potešil som sa zakúpenej zmrzline na lavičke v kornútku so servítkou. Bolo mi príjemne. Zdravotne som na tom dobre, hoci som si počas dňa pre istotu užil pol tabletky Haloperidolu, ktorú môžem v tomto množstve, teda pol tabletky za deň, užiť podľa vlastného uváženia.

Teším sa na vaše príspevky a prajem primerane toho najlepšieho a prvom rade zdravie. S pozdravom moderátor Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY Po 6 júl 2020 - 10:11

Ako sa dnes mám? Wink Ťažko sa mi vstávalo do práce Wink Myslel SOM, že sa dnes na to vykašlem ale nakoniec SOM sa premohol Wink Ráno SOM si doprial kapučínko v kafetérii a teraz už úspešne zarezávam Wink Zdravotne už dlhodobo nevnímam žiadne výkyvy, akurát to, že sa mi občas nechce Wink Neviem sa vysporiadať s otázkou načo vlastne žiť, nenachádzam zmysluplnú odpoveď Wink Ináč asi fajn Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  relouth Po 6 júl 2020 - 13:21

Co je to ta uspesnost ? A nemyslim to malomestiacke,"mat lepsie auto,dom etc,ako ma sused "
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY Po 6 júl 2020 - 13:23

relouth napísal:
Co je to ta uspesnost ? A nemyslim to malomestiacke,"mat lepsie auto,dom etc,ako ma sused "

Úspechom pre MŇA je nájsť pokoj a radosť zo života Wink

POKOJ by už snáď aj bol, ešte tú radosť niekde nájsť Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  relouth Po 6 júl 2020 - 13:36

Dnes umrel Ennio Morricone a je mi z toho smutno.
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY Po 6 júl 2020 - 14:36

Neti napísal:Malé dieťa považuje za úspech, ak sa vyciká do nočníka, dospelý človek asi ťažko.

Dočkaj dôchodok, potom budeš mať radosť keď nebudeš musieť nosiť plienky Wink

Ako v tej reklame> Nato, že si poľovník máš dosť slabú mušku Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Po 6 júl 2020 - 19:40

Ahoj EnaXnaY!
Viem, že život je rôzny. Veľmi Ti prajem aby si našiel čo potrebuješ a je Ti milé. Možno práve to hľadanie a veci okolo sú zároveň zmysel...

***

Ahojte súputníci!
Miernejšie sa nám fórum "pokorenilo". Osobne si myslím že vyspelosť jednotlivca je aj v úrovni vyjadrovania a napísanej "atmosféry" príspevku.

Mám sa dnes celkom fajn a snáď aj lepšie. Páčil sa mi dnešok, trošku som sa aj pohýbal a vypomohol ako bolo slušnosťou. Lieky samozrejme beriem, na injekciu chodím, snažím sa dodržiavať zásady psychohygieny...

Prajem vám krásne dni, pohodu celkovo a v prvom rade psychické a fyzické zdravie. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY Po 6 júl 2020 - 19:42

Tuto napísal:Ahoj EnaXnaY!
Viem, že život je rôzny. Veľmi Ti prajem aby si našiel čo potrebuješ a je Ti milé. Možno práve to hľadanie a veci okolo sú zároveň zmysel...

Dík Tuto Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 4 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Mischelll Po 6 júl 2020 - 20:46

Ahojte Wink

okrem toho, že konečne idem na masaž, zajtra....na popud mojej krčnej chrptice....ktora, ale prestala boliet a začali ma boliet kríže.....tak, či onak maser bude mať čo naprávať....už sa neviem dočkať....inak sa mám dobre...až na hrozne horučavy - a to ako ked som niekedy predtým písala o horučavach tak to boli znesitelne....v domacom prostredí myslim....mame chládok na všetky okna prírodny a to stromi....takze skoro aj kaktusi u nas vyhynu - kedze nemaju slnko....a tak no pre mna teraz v meste je už teraz príšerne horúco..a kde je ešte august....pijem ako dúha....a to vodu čistu...lebo aj chudnem....na podiv, čo jem šalaty na obed a večeru....ešte aj si ich sama "varím"....tak som vitalnejšia....a mam viac energie....netuším a nikdy by som nepovedala, že zo šalátu....zatial som schudla....ale len málo....ale mam pocit, že na niktorých partiach to je uz aj vidno.....no, ale ani sama tomu neverim, že sa živim povedšine trávou.... flower a tak, pozor v zmysle tráva = šalát,...s priatelom ide to zase dolu vodou....a škoda rečí...osud je sviňa ....a nemyslim ten film ani tu knihu...aj ked su zaujimavé.....radšej už nepokračujem.....prajem krásny večer community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 85 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 44 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore