Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 3 z 85 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ut 30 jún 2020 - 19:33

Ahojte všetci,
tak od zajtra mám dovolenku. Tento rok nám ju nariadili o cca týždeň skôr, ale to asi aj kvôli mimoriadnej situácii, ktorá nastala nielen v školách. Zmluvu mi predĺžili, ale mám z toho aj zmiešané pocity, lebo to nedopadlo tak ako som si myslela že by malo (ak tak). Mám ju zas len na určito. Takže zas minimálne rok odklad majú moje plány s vlastným bývaním. Inak sa mám celkom fajn, určite to je aj tým že počas home officu bolo menej stresov a iných negatívnych podnetov. Tak som to aj ustála, hoci už dosť dlho som nebola u doktora ani u psychologičky. Vlastne som si bola iba po lieky. Ale nemám chuť ani nejak tam chodiť. Myslím doktora. No dôvody prečo som už niekde niekedy spomínala. Teraz mám aj nejaké cestovateľské plány, minimálne po SVK pochodiť a ak by sa zadarilo chcela by som ísť pozrieť Budapešť a Krakow. Pôvodne bolo v pláne Taliansko a Rím, no tam teraz nemám odvahu cestovať. Tak asi tak.
Prajem ešte pekný zvyšok večera. Držte/me sa! Smile
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 540
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Ut 30 jún 2020 - 20:34

Neti napísal:A kam ťa chcú dostať šéfovia? Ako prvá ma napadla postel, holt zafungoval testosteron. Inak to musí byť celkom dobrý pocit, keď sa o teba bijú, nem?

Koľko ty vieš posledné dni mrmlať počúvaj.... Razz
Nemyslím, ja som si tam s ním na pohovore porehotala o pracovných veciach, čo obaja poznáme. Podľa mňa také na obdiv cicababy tam mali na pohovoroch na pôvodnú pozíciu oni dosť. Nerátam sa osobne medzi

Ako podľa mňa admin nedávno prekonal ťažké obdobie, a snaží sa asi duševne ostať clean. Neti nečítaš pozorne. U neho a u mňa také že jazerá neexistuje. To je pre nás pekklo pekiel.

Dzuli, teším sa, že budeš mať opäť čas na výlety. Nemám teraz možnosť, ale tiež milujem cesty, prírodu, len aby tam bolo minimum ľudí na meter štvorcový. Radšej nikto Suspect

anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa Ut 30 jún 2020 - 20:39

Ahojte, som tu nový, nejaký čas som to tu sledoval a rozhodol som sa začleniť. Dúfam, že budem prínosom.

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan Ut 30 jún 2020 - 20:45

Ahoj @kaa

Vitaj na fóre, ak sa chceš bližšie zoznámiť s osudmi forumákov doporučujem ti prelistovať si kauzu.

https://www.schizoforum.net/f14-forum
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Ut 30 jún 2020 - 20:48

kaa napísal:Ahojte, som tu nový, nejaký čas som to tu sledoval a rozhodol som sa začleniť. Dúfam, že budem prínosom.

Hellou! welcome or bye
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa Ut 30 jún 2020 - 20:50

Ahoj, to som nečakal že ma pozdraví anjel Wink

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ut 30 jún 2020 - 20:51

Ahoj kaa! Vítam Ťa na fóre a držím Ti palce, aby Ti fórum bolo čo najviac prospešné. Fórum je v zmysle: Poznaj sám seba a prirodzene sa aj podporujeme. Teším sa na Tvoje príspevky... Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa Ut 30 jún 2020 - 20:51

Dušan napísal:Ahoj @kaa

Vitaj na fóre, ak sa chceš bližšie zoznámiť s osudmi forumákov doporučujem ti prelistovať si kauzu.

https://www.schizoforum.net/f14-forum


Ďakujem, skúsim sa tu zorientovať.

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa Ut 30 jún 2020 - 20:53

Tuto napísal:Ahoj kaa! Vítam Ťa na fóre a držím Ti palce, aby Ti fórum bolo čo najviac prospešné. Fórum je v zmysle: Poznaj sám seba a prirodzene sa aj podporujeme. Teším sa na Tvoje príspevky... Tuto

Ďakujem, snažím sa spoznávať každý deň a čím ďalej sa poznám menej. Ale verím že raz to príde Wink

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 St 1 júl 2020 - 18:23

Ahoj neti,tak je leto. Ľuďom sa nechce písať a trávia čas inak.

Ahojte kamaráti, psychicky by som sa mal aj výborne. Problémom sú však negatívne príznaky nášho ochorenia. Nejaké tie aktivity na rozptýlenie mám, ale mám pocit, že na moje pomery je toho málo. V súčasnosti chodím von, tak raz až dvakrát za deň, čo je málo. Posilovňu mi rekonštruujú a do inej sa mi chodiť nechce. Priznávam, že som pozeral po najbližšej, ale nechce sa mi vyhodiť 30 eur na ročné členské a k tomu ešte platiť 15 eurové mesačné permanentky. Tak sedím len doma, ráno trénujem diagramy na internete, ktoré mi zaberú cca. 30 minút. Po obede pozerám v TV najnovšie 3 hodiny Monka. Občas večer si pustím 2,5 hodinový online šachový tréning. Dúfam,že sa máte kamaráti ako @tuto, @matej, naše dievky dobre.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kaa Št 2 júl 2020 - 18:05

Ahojte, nakoľko som už viac ako 2 týždne nemal ťažkú noc, tak mi je fajn, aj keď v poslednom čase je v práci toho riadne veľa. Ale milujem leto a búrky a mám jedno aj druhé, tak nezúfam Wink

_________________
Before the dawn, I hear you whisper In your sleep "Don't let the morning take him".
Outside the birds begin to call As if to summon up my leaving.
kaa
kaa
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 69
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 30.06.2020
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Št 2 júl 2020 - 19:51

Ahojte!
Hm..neviem ako sa mám. Vcelku tak rozľadene, tak zraniteľne sa cítim. Kamoška mi včera napísala, že z novej roboty ma chcú nahovoriť aby som hneď išla na zahraničnú pobočku. Keby to bolo na mne tak v živote nejdem do zahraničia robiť, aj keď mám na to potrebné veci. Proste potrebujem mať jedného blízkeho, veľmi blízkeho človeka, na ktorom lypnem. Ak tam pôjdem, automaticky stratím podľa mňa rezerva rodinku. Proste nie som im pokrvná, niekedy v živote to musí prísť, ale ja to teraz ešte nechcem, neznesiem. Budúci týžden mám ísť niekedy na stretnutie, prebrať čo teda cca bude. Som ok s tým, ísť po x mesiacoch z SK pobočky do zahraničia, ale tak nie hneď. Viem, že sa tomu v živote nevyhnem. Tie peniaze potrebujem veľmi. Ale cítim sa smutne teraz kvôli vzťahu s rezerva rodinkou.
V robote som tento týždeň rozbila jednu myš, 2 perá a čojaviem. Rána sú hlučné mojím nadávaním a rozbíjaním. Tá situácia v doprave sa už nedá zniesť. Cítim sa ako taký Gremlin. Bojazlivá, potom hryziem. Celý týždeň riešime so šoférmi defekty, vady. Práca skoro niekde. Aspoň si už nad tým vtipkujeme.
Vo Veči už zasa vydali mojim rodičom doporučený list z mojej terajšej práce. Už od 20 rokov som chcela tú poštu zažalovať. Vtedy furt mojej matere vydávali môj šek z práce aj aj moje peniaze. Pred pár rokmi bolo zasa niečo, a teraz toto. Vtedy som tuším písala stažnosť na SK Poštu, aj zajtra sa chystám, aj keď viem že z toho nič nebude. Trvalý mám tam, proste nebudem si prehlasovať na byt, ak neviem dokedy tu som. Síce bude treba... Doporučené listy sú proste o tom, že každý jeden dospelý človek je individuum, ak dajú hocikomu z jeho ,,rodiny,, jeho poštu, môže mu tým dotyčný člen rodiny ublížiť. A moja mater to robila vždy. Už aj takto budem v keli, že vie že sa chystám nechať prácu.
Tag idem vankúskovať aj hnevať sa. Majte sa krásne giving a hug
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 85 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore