Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 2 z 85 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY St 24 jún 2020 - 16:45

anjelik napísal:ak je to v záujme aj jeho, tak občas laughing

Musíš to zahrať tak, aby si myslel, že je Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1160
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik St 24 jún 2020 - 16:46

EnaXnaY napísal:
anjelik napísal:ak je to v záujme aj jeho, tak občas laughing

Musíš to zahrať tak, aby si myslel, že je Wink

Veď to ženy majú v software odjakživa Wink
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY St 24 jún 2020 - 16:48

anjelik napísal:Veď to ženy majú v software odjakživa Wink

Ale keďže si už na vás dávame pozor, tak to nebudete mať také jednoduché Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1160
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik St 24 jún 2020 - 18:12

EnaXnaY napísal:
anjelik napísal:Veď to ženy majú v software odjakživa Wink

Ale keďže si už na vás dávame pozor, tak to nebudete mať také jednoduché Wink
O koľkých percentách mužskej populácie rozprávaš? laughing
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  EnaXnaY St 24 jún 2020 - 18:17

anjelik napísal:O koľkých percentách mužskej populácie rozprávaš? laughing

O MNE Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1160
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Št 25 jún 2020 - 16:02

Ahojte súputníci!

Dúfam a verím, že sa máte čo najlepšie a dokonca úsmev a pohoda vás sprevádza každý deň.

V poslednej dobe mám tendenciu zostávať viac doma, čo síce na 100% nie je ani možné, keďže som doma chápaný ako nákupca. Rád som knihám, "akp.", TV správam-novinám, prechádzke, možno nejakému zábavnému programu v TV, domácnosť, a samozrejme na neposlednom mieste aj schizofóru, Zellu, Facebooku, Netu ako takému...

Lieky beriem ako treba, teda v zmysle odporúčania MUDr. Zásadné zdravotné problémy nie sú, hoci to drobnejšie občas "vykukne". Keď "čosi", dávam si pol tbl. Haloperidolu. Naši sú celkom v pohode, som rád, že môžem s nimi trebárs na chvíľku podebatiť.

Niekedy rád chodievam na záhradu, mám rád práce, kde trošku aj ponapínam svaly. Máme tam aj super susedov, a niekedy je fajn porozprávať sa o všeličom. Športovo je to slabota, činky som pomerne dávno nemal v rukách. Pravdepodobne dofúkam basketbalovú loptu a snáď sa s ňom "dotrepem" na ihrisko s košmi.

Cigareta ma "neopúšťa", rád si zabafkám. Odvykanie od tabaku nepripadá teraz do úvahy, často sa však trápim, že cena cigariet je tak zbytočne vysoká, a radšej by som si mohol viac dopriať tovaru v supermarkete.

Ďakujem vám, že ste sa dočítali až sem. Tým, čo sa to podarilo prajem pevné zdravie a príďte ma pozrieť na Zello dialógy. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 25 jún 2020 - 18:32

Ahoj tuto, ani nevieš ako si ma potešil. Som rád, že si na tom dobre kamarát a momentálne ako sa hovorí tak ide ti karta. Obdivujem aj tvoju záľubu v akože povinnostiach.

Hmm, dosť dlho som sa neozval. Mám sa celkom fajn, psychicky je všetko v poriadku. Fyzicky neviem, keďže akurát som prišiel z magnetickej rezonancie konečne na ktorú som čakal asi 4 mesiace... Nemalo by ísť o nič vážne len o maličké podozrenie na posunutie krčného stavca. Tak už len počkať na výsledky, ktoré by mali byť o 10 dní a objednať sa ku neurologičke po popisaní výsledku...

Videl som tu aj v pozadí kočky naše tak pozdravujem našu mer a anjelika.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Iacobus So 27 jún 2020 - 20:26

Zdravím,

po asi mesiaci, aspon tak sa mi zda, som sa rozhodol napísať, ako sa mám. Ťažko sa mi ale hľadajú slova. Bol som pri lekárovi koncom týždňa. Porozprával som mu, čo prežívam. Skonštatoval, že opat mam vyraznejsie paranoidne nastavenie. S cim sa nestotoznujem. Diali sa totiz veci. Ale nebudem ich opisovat, pretoze na jeho podnet som si zakázal uvazovat o Tomovi. Myslím si, že je to tak dobre. Stále tu je strach, že nieco zanedbám, ale čo sa dá robiť... Naozaj nebudem uz premyslat o Tomovi. Lenže mám dojem, že je to ako s cigaretami. Neviem byť bez nich. Pokusam sa prestat ani neviem kolkykrat.

V Bratislave som sa konečne po roku stretol s dobrou kamarátkou. Rozumieme si, a preto ma mrzelo, že sme sa nestretli uz skor. Ale kvoli škole a corone sa to nedalo.

Skusky som zvladol dost dobre, so svojim priemerom môžem byť spokojny. Vlastne aj som. A taky stav je pri mne zriedkavy.

Od pondelka idem opäť do lekárne na prax. Až na päť mesiacov. Mám strach z ludi. Nemam rad vela ludi, ale mnohi mi povedali, že to ma mne nevidiet. Takze sa viem dobre pretvarovat, co ma tesi. Lebo v lekarni musim byt k pacientom mily. Rusko ma trochu chráni, s nim sa necitim az tak velmi vystaveny na obdiv ludi, takze to je pre mna výhoda sucasnej situacie.

V skrate je to všetko. S clenmi, s ktorymi som chcel ostat v kontakte, si píšem takmer denne. Tí vedia o mne viac, aj čo prežívam, kazdy jeden den.

Pozdravujem a prajem pekný víkend, Jakub

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ne 28 jún 2020 - 21:47

Ahojte fórumáci!

Dnes sa mám relatívne dobre. Dúfam, že v budúcnosti to bude aj o prechádzkach v prírode lebo dnes som najmä (len) "čušal" doma a venoval sa bežnému "fungovaniu". Napriek potenciálnej pasivite, som sa venoval viacerým činnostiam, ktoré mi pomohli vnímať deň lepšie akoby som predpokladal.

Verím, že aj vy sa máte dobre, hoci vieme to svoje ohľadom liečenia liekov, denného prekonávani sa... Držte sa a prajem čo najlepšie dni. Tuto

flower flower flower

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Po 29 jún 2020 - 19:38

Hellou welcome or bye

Ahojte : ) Mno. Mám sa aj dobre, aj zle. Predsa nie nijako. Skôr dobre vzhľadom na cirkusy čo ma čakajú. Telesne sa mám strašne, cca ako keď niekto na nemocničnej posteli lapá po dychu. Prvé 2 dni horúčav ma prirodzene dorazili. Ležala som celý víkend, snažila sa zaspať kedy sa len podarilo, aby som nevnímala ako mi je telesne zle od tepla. Proste ak ma niekto chce nadobro odstrániť z tohto sveta, stačí ma vykopnúť na teplom ostrove a ja sa odpravím sama. Aspoň že tento rok prešli už teplé 2 mesiace bez horúčav...
Dneska som podala výpoveď poštou. Lebo že vraj niečo bude z tej práce a majú mi zajtra volať. Ráno mi ešte šoféri nechceli veriť že to urobím, boli srandičky okolo toho, ale práve mi už jeden volal, a dosť sa mu zmenil hlas na zúfalý. Je mi ho aj lúto, ale aj im všetkým bude lepšie potom v inej firme.
Bola som na stretnutí s jedným kamošom. Prišiel za mnou sem kde bývam. Veľmi som bola vystrašená, že tak zhurta, a už, že je vo vlaku... Ale tak povedz chlapovi nech počká... Potom ale bol celý večer príjemný. Ani by lepšie byť nemohlo. (kávy, koktail,...špacír...radšej ich všetky napíšem, lebo už som znela ako z nejakého ladies románu laughing )
Takže tak. Bojím sa zo zajtrajšieho cirkusu z výpovede. A zároveň som aj plná krásnych pocitov že som to urobila.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Ut 30 jún 2020 - 12:24

Krásne narodky matus
community together Všetko najlepšie!
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  anjelik Ut 30 jún 2020 - 14:27

Neti napísal:Kto je matus very sad3? Radšej napíš ako dopadla dnešná telenovela s výpoveďou.

Hľadaj Smile On zvykol predtým dosť prispievať istý čas. Nájdeš ho v kalendári tu hore...

Cirkus nebol. Čo je novinka u nás vo firme. Ani u šoféra minulý týždeň, ani u mňa dnes. Len prosíkanie aby som ostala. Veľký šéf je taký nijaký. Smutný.
Z druhej firmy mi vypisuje kamoška, že ich šéfovia sa hádajú že kto ma dostane Shocked Takže tam to bude pravdepodobne ok. Ibaže čakám aby neboli ako decká a konečne mi jeden zavolal že kam mám ísť....
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 85 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore