Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 63 z 84 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 73 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Veroni Po 23 júl 2018 - 19:21

Ahojte detská, mne je nejak divno Shocked
Mám slinu jak hovädo smedi ma.
Mám splin a utapam sa v myslienkach ze som stara krava a nikto ma nechce Mad
Macham sa v tých pocitoch a je mi biedne, ale na druhej strane sa mi to páči scared2
Nevyznám sa v tom. Som duševný masochista?
Hrabe mi!
Zasa ma nudí život!
Chcem zažiť niečo šialené.


_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 23 júl 2018 - 20:03

Ahojte kamaráti,
mám sa veľmi dobre. Ráno som bol u psychologičky a tá ma veľmi pochválila, čo mi padlo dobre. Čiže psychoterapia bola super. Prischla mi nová rola náčelník poľnej kuchyne. Budem hlavný vydeľovač jedla a toľko jedla, koľko im dám tak moji rodičia budú musieť zjesť. Veľmi sa teším na tú rolu. Druhá vec, čo sa mi podarila tak bol šachový tréning rozhodol som sa riešiť dvojťahové maty, ktoré som riešil ako stroj. Zo 16tich som mal všetky dobre, navyše ešte v dostatočnom časovom limite 1 minúta na diagram. Denný režim som dodržiaval i keď tých prechádzok bolo len 4. Inak všetko v norme a nestalo sa nič nečakané.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Anonymka Po 23 júl 2018 - 21:38

Ahojte, ja som tu nová.

Dnes som bola s kamarátkami, tak hodnotím deň pozitívne. Inakšie túžim po jednom chlapcovi, tak držte mi palce... prosím!
Anonymka
Anonymka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 30
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 23.07.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: abilify maintena 400 mg/mesiac

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 24 júl 2018 - 10:30

V prvom rade vítam anonymku u nás. Dúfam, že ti toto fórum padne na úžitok a budeš robiť správne rozhodnutia. Teší ma takisto tvoj progres. Samozrejme držím ti palce aj na poli spoznávania opačného pohlavia. Ja už som z toho vyrástol akosi. laughing

Ku dnešnému dňu, mám sa veľmi dobre. Nálada je tiež skvelá, chytá ma tak trochu hyperaktivita. Bol som už na troch prechádzkach a to už nemáme ešte ani obed. Dnes je vonku takmer ideálne a veľmi sa mi páči počasie. Nie je ani zima ako aj horúco. Potešilo ma aj klasické ranné cvičenie, padlo mi veľmi vhod. Nevenoval som sa ešte ani šachovému tréningu, čo by som chcel napraviť. Dúfam, že tento týždeň si večer zahrám aj futbal, hoci o tom pochybujem. Je dovolenkové obdobie tak je nás trochu pomenej a tak futbaly sa rušia z dôvodu nedostatku hráčov. Verím, že si urobím príjemný deň.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Ut 24 júl 2018 - 21:12

ahojte.tak ja sa mam stale rovnako primerane chorobe ale da sa to v pohode zvladnut co ma trocha stve to je spanok zaspavam az okolo 2 v noci a potom vstavam neskoro okolo 8 alebo az okolo 9 rano inaksie by to vsetko bolo v poriadku to ze zase pomenej jem stim sa ani moc netrapim len keby som aj daco schudol ale kila niejako nejdu dole.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 502
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 24 júl 2018 - 22:27

Ahojte kamaráti!
Ako pozerám už dávnejšie som neprispel. Mám sa dosť premenlivo. Niektorý deň ma milo prekvapí dobrým vstávaním aj chuťou pracovať, teda byť aktívny. Naopak, niekedy je otázny už od začiatku. Koníčky v podobe akp. aj čítania ma neopúšťajú, a chcelo by to seriózne pohnúť s fyzickou aktivitou, ktorá je u mňa v princípe na veľmi nízkej úrovni. Zdravotne, ako som aj písal je to rôzne, každý deň môže byť iný. Také plus je, ak idem na záhradu. Rád by som tam aj prespal, ale obávam sa nevyváženého zdravotného stavu. Len minulý týždeň som bol na kontrole. MUDr. ma milo prekvapila, že ma "nespucovala" za menšie zmeny liekov a celkovo som bol rád, že chodím práve k nej. Dostal som aj depot (Haloperidol a Akineton). To je asi v skratke všetko.

Užívajte si leta a iste si nájdite čas aj na Zello zajtra o 20:00.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Veroni Ut 24 júl 2018 - 22:31

Ahojte, dnes sa mam fajn vsetko som stihla čo som mala v plane.
Co s nacatou nocou?
Nejaka som aktivna a nechce sa mi drichmat.
Chcelo by to vyrazit do ulíc proti noci.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  emuska511 St 25 júl 2018 - 17:25

Ahojte,nevie niekto za koľko minút po užití začne pôsobiť neurol?

Sent from Topic'it App
avatar
emuska511
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 25.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 25 júl 2018 - 19:23

Ahojte kamaráti,
začnem najskôr spánkom, ktorý bol veľmi zlý. Nedokázal som zaspať celú noc, ale napriek tomu som sa počas celého dňa necítil unavený, čo považujem za menší zázrak. Dúfam, že dnes už sa vyspím. Zajtra idem na stacionár a tam to bude ťažké. Počas dňa bola nálada celkom dobrá, trochu ma bolel členok tak dnes som absolvoval len 3 menšie kolečká po sídlisku. Absolvoval som aj šachový tréning.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 27 júl 2018 - 16:43

Ahojte kamaráti,
mám sa skvelo. Momentálne nemám žiadne problémy, ktoré by ma obmedzovali v mojom živote, čo ma veľmi teší. Hoci v niektorých oblastiach nie som ešte dobre otestovaný. Narážam na oblasť vzťahov s opačným pohlavím, či inými druhmi stresu. Nevadí zatiaľ si budem spolunažívať v mieri sám so sebou. Čo som robil dnes? Tak chodil som na prechádzky, aj keď tých prechádzok vzhľadom na veľmi horúce počasie bolo menej. Odhadujem to celkovo tak na nejakú hodinu a pol, ktorú som strávil vonku. Dnes som necvičil doma s vlastnou váhu. Urobil som si šachový tréning s riešením dvojťažok. Z knižnice mi vypožičala mama knihu z geografie a tak môžem začať s čítaním. Očakával som však vyššiu úroveň, keďže mala slúžiť niekedy maturantom, ale úroveň je tak akurát pre mňa našinca. No nevadí, budem si ju tak trochu čítať pred spaním.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 Pi 27 júl 2018 - 17:52

ahojte vsetci uz druhy den lezim v horuckach som trosku ochorel scared2 ale co vyzdraviem hor sa do prace volny cas travim chatovanim si a citanim knihou vsetko dobre it is perfect
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 63 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Pi 27 júl 2018 - 18:54

Prišlo mi do schránky:

tomas napísal:ahoj som tomas som tu novy dopredu sa ospravedlnujem za gramatiku ma niekto skusenosti s apostolskou cirkvou alebo s podobnymi spolocenstvami krestanskimi stala ssa mi taka vec ze som zacal chodit do takichto spolocenstiev uveril som v pana jezisa krista a asi 2 roki som chodil medzi takichto ludi potom sa zacalo vsetko kazit mam totis maniu s psichotickimi priznakmy a v tom case po tich dvaoch rokoch som zrecidivoval lebo mam aj dualnu diagnozu alkohol a drogy ibaze sa chcem spitat ci ma tiez niekto taku skusenost ze ked som mal tu recidivu a bol som na psichiatrii nikdo si us namna nespomenul a po case si somnou ani uz dopisovat nechcu ano je pravda ze ked som bol v recidive tak som vyvadzal ale zarazilo ma osobne ze ako krestania nevedia cloveku odpustit a racej ho pomali vylucia aa to este chcem dodat ze vela ledi aj ked vedelo ze nesmiem pit ma nabadalo na pivo a odvovodnuvali to tim ze som znnovuzrodeni a zavislost uz nemam vyhanali somna demonou a nikto mi snich ludski nedohovoril ze nech nepijem .a teraz mi vadi ze chcem chvalit boha a nemam kam chodit a dost ma to niekedy ubija bol by som rad keby si mi napisal svoj nazor ,momentalne sa drzim abstinujem uzivam lieky ,berem litium depakine kvetiapin.chybaju mi priatelia a mam celkom obavi z buducnosti aj ked abstinujem uz pol roka asi uvazujem nad resocializacnim zariadenim aspon na 1 rok
avatar
Tomas1706

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 63 z 84 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 73 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore