Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 84 Empty Ahojte

Odoslať  emuska511 Ut 16 október 2018 - 15:13

Ja sa necítim na zoznámenie, takže za mňa nie.
avatar
emuska511
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 25.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Ut 16 október 2018 - 17:59

kimi2028 napísal:

Anjelik mali by sme sa dať dokopy. Tiež môj zmysel pre orientáciu je veľmi slabý. Orientovať sa nejdem. Nikdy nezabudnem ako som išiel raz do školy na skúšku a išiel som opačným smerom a uvedomil som si to až asi po polhodine a dobabral som to až tak, že som musel ísť cez celé mesto naspäť ku autobuske a davaj to ešte raz.

kimi!
Také sa stalo aj mne laughing Išla som prvý a druhý deň na výšku a v každý zmeškala prvú hodinu lebo som si pomýlila budovy a blúdila v tej jednej ulici. Len som sa tam zastavila aj oddýchnuť si, porozmýšľať, lebo sa mi už chcelo plakat laughing

Veľká úcta aj za to fitko. Dneska som prišla nato že sa už fakt musím vzdať svojej ,,plus size model,, éry čo si nahováram že je OK však som pekná. Lebo dnes ráno sme išli s kolegyňou z obchodného peši cez most do práce a plus size model sa skoro udusila laughing

Inak celý deň bol v pohode. Len tá kondícia ma trápi. Mám teraz menej práce, tak sa musím donútiť niečo s tým robiť.

Prajem všetkým vám krásny večer a majte sa krásne. Pa pa
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore