Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Schizomars Ut 27 február 2018 - 14:18

Ahojte ja sa mám celkom v pohode Smile

Prepačte, že som tu nebol dlhšie, ale som mal iný program.
Aspoň občas niečo napíšem aj tu, keď nie viac Smile
Odkedy zažívam duchovné obrátenie som sa zmenil. Nechcem, aby to vyznelo ako chválenie. Nefajčím, nepijem, chodím pravidelne do kostola, do posilovne, vyhýbam sa alkoholickým partiam, pomáham v domácnosti, pomáham kresťanskému spoločenstvu (s pripravovaním Agapé, technikou a zvukom na Chvály). Avšak cítim občas ešte lenivosť, veľa počúvam hudbu, veľa trávim času na internete bez úžitku... Stretávam sa s ľuďmi zo spoločenstva. Škoda, že nebývam vo väčšom meste, pretože maldí ľudia odchádzajú do vačších....Chodievam do kostola na radostné večery, chvály, modlitby spoločenstva. Chcel by som ešte viac sa modliť... Škoda, že nemám zamestnanie, avšak mám aspoň príjem z celého invalidného dôchodku.

Držte sa všetci, majte sa pekne ešte tu napíšem Smile


Naposledy upravil Schizomars dňa St 28 február 2018 - 7:10, celkom upravené 1 krát.

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 27 február 2018 - 15:56

Ahojte kamaráti,
mám sa fajn. S náladou je to viac uspokojivé. Teší ma tiež to, že som v posteli dnes neležal, ale snažil som sa byť užitočný. Mám zo seba dobrý pocit a som rád, že svoj kritický týždeň zvládam, tak ako zvládam. Nie sú žiadne ťažkostí, hoci podaril sa mi jeden husársky kúsok, zabudol som ráno užiť tabletky. Pokračoval som v prepisovaní tabuliek z noriem do excelu, čo je skvelé. Šachom som sa vôbec nevenoval, čo ma neteší, ale určite si dnes nájdem ešte na neho čas. Nálada je super, tak hor sa ju využiť.

Majte sa krásne parťáci moji...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty ahojte priatelia

Odoslať  Tomitos St 28 február 2018 - 13:04

ahojte priatelia,

konecne sa ozyvam po dlhsom case aj ja.
Ph.D. som nestihol, ale dostal som este 1 semester, takze OK. Mam teraz brigadu, tak som cely
mesiac s pracou ani nepohol. Musim si dat pozor na cas.

Co sa mna este tyka, mam momentalne prekvapivo hospitalizovanu na psychiatrii sesternicu.
Zacala mat ako veriaca bludy v suvislosti s krestanstvom. Zaskocilo ma to velmi.
Tak mam v rodine psychicke ochorenia/poruchy z obidvoch stran, aj zo strany mamy,
aj otca. Preto som vlastne aj tu s Vami. Bojim sa, ze ochoriem, resp. moje deti.
Uz sme to preberali x-krat, ale stale uvazujem, ci je rozumne v mojom pripade
zakladat rodinu. Velmi tomu neverim...

Matej: tesi ma, ze tatinova diagnoza vyzera nadejne. Verime vsetci, ze to tak aj ostane.
Ber to ako trening na buduce mozne krizove situacie, zivot nie je ferovy a prinasa kadeco.
Stale uvazujem o tom, ako byt stabilny pri narocnych a najma neocakavanych situáciách.
Inak, navstevy 2x -3x do tyzdna na 1 hodinu su OK, nie je v ziadnom pripade znak nesa-
mostanosti.

Danka: dakujem, ze tu moju pritomnost schvalujes. Naozaj si to vazim.
Mrzia ma Tvoje starosti, psychiater by nemal na Teba kricat, ale zase: tie lieky treba brat. Ak nezaberaju, alebo su
neznesitelne vedlajsie ucinky, ako laik sa domnievam, ze by ich mal psychiater prekombinovat.
Obezita z liekov je vecny boj, mamka tiez stale pribera. Uvidim, kde sa to zastavi.
Drzim Ti samozrejme palce. Snad sa pritrafi aj nejaka znesitelna praca.

Schizomars: je dobre, ze sa realizujes v krestanskej komunite.
Aj ja som veriaci, ale po posledných skúsenostiach
so sesternicou, ked zacala bluznit skrz krestanstvo, Ti len
chcem povedat, ze nic netreba prehanat. Vyznie to asi divne,
ale vsetkeho vela moze aj uskodit.

Meretseger: nech sa Ti nadalej dari vo foteni: uz som dlhsie nic nevidel,
posles mi prosim zase nejaky link, nech sa mozem pozriet aj ja?
dakujem vopred

Kimi: verim, ze sa mas stale dobre/lepsie. Ocenujem, ze pomahas
mamke s tym excelom. Iste jej to velmi pomoze.
Aj ja som skusal mamku zapojit do podobných veci,
ale zial, nejde to.

Tak sa mi vsetci drzte a zase sa ozvem,
Vas Tomitos Wink
Tomitos
Tomitos
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 10.03.2017
Bydlisko Bydlisko : stredné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Pre Tuto a Matej

Odoslať  Dušan St 28 február 2018 - 15:06

ahoj @Tuto a @Matej

neviem ,je to asi tím,ze som sa do vas v nejednom prispevku asi ulne obul ci dotkol co sa týka nazvem to ,osobnych veci a ich zverejnovania,
mam na mysli prispevky ohladom spanku a akoze povinnosti ci dennych planoch,tam som sa vyjadril tak ze som chcel byt napomocny a nie naskodu,pisal som prispevky a ich obsah z mojich skusenosti,tak preto,
trosku tu pobadam vasu aktivitu ale je to len moj falosny dojem nakolko je to asi dva dni,
je normalne,logicke ze na vsetky prispevky sa neda odpovedat a ani nechce,chapem.Ale u mna to zanechava akusi negativnu stopu,frustraciu,ci som nieco nepokazil,samozrejme ze neocakavam odpovede na prispevky hned ci po dlhsej dobe ale toto,neviem preco vo mne vyvolava pocit ze som sa vas dotkol,myslel som len dobre a rad bych vam aj ostatnym poradil a dalej radil akonahle by som u seba v konkretnej cinnosti,situaciach...uvidel lepsi pokrok smerom nahor,
dik za porozumenie
anti/fajny
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 28 február 2018 - 15:40

Ahojte tak dnes mám za sebou ďalší "pracovný" deň, odmakal som si tradične 4 hodinky pri normách a exceli. Celkom sa mi to aj páčilo, ale bolo to tak akurát. Viac by som toho už nedal. Som rád, že som sa prekonal. Nálada kolísala počas dňa, celkovo by som ju ohodnotil ako euforickú. Neskutočné 75% schizofrenik pracoval a robil to dokonca aj precízne, po uvedomení sa prišlo mi, že nebolo to nič zložité len prepisovanie. Prišla mi konečne zhruba po týždni aj šachová knižka z čoho sa teším, že budem mať čo pozerať.

Tomitos, to ma mrzí, že tvoj pokus zlyhal a tiež je mi ľúto ďalších problémov v tvojej rodine. Priznám sa, že stále si kladiem otázku tiež, či si niekoho nájdem, založím si rodinu. Nájsť si možno niekoho nájdem, ale s tým založením asi ani netúžim potom. Mám hlúpe gény po otcovej strane. Ku tej práci mám víziu, že by som prešiel aj ku zložitejším veciam z maminej profesie. Otázne je však, či na to môžem mať, ale chcel by som pomáhať mame, čo to dá a čo mi sily budú stačiť. To je to moje nízke sebavedomie.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty pre Kimi

Odoslať  Tomitos St 28 február 2018 - 18:26

ahoj Kimi,

je to dobre, ako vypomahas s tym excelom. 4 hodiny denne su optimalna
praca a znamena to, že rozhodne nepatris do stareho zeleza.
Chcelo by to pre Teba takuto brigadu alebo job na 4 hodiny, myslim,
ze by si to zvladol.

Co sa tyka vztahu, ako som uz pisal, osobne sa domnievam, ze by Ti to
prospelo, i ked s dotycnymi diagnozami je to narocne.
V prvom rade sa mi ziada napisat, ze clovek musi hladat "seberovnu" partnerku.
Nebudem to rozpitvavat, ale vies ako to myslim.

Co sa tyka deti, skoro vsetci moji rovesnici uz maju deti a je to napor
aj na cloveka bez diagnozy. Posledne mesiace ich viacerých pozorujem.
Ako pises, ze netuzis si zalozit rodinu z roznych dovodov, plne to chapem a
hlavne (aj ked ma do toho nic nie je) to schvalujem,
mohlo by to byt velmi narocne.

Odkedy vybuchla ta moja sesternica, zacinal silne pochybovat, ci by som
sa mal do toho pustat. Mam geneticke predpoklady z obidvoch stran.
Sam nie som uplne fit. Myslim, ze niekde v Prahe pocita genetik,
aku ma clovek sancu na take a hentake ochorenie. Ja som mal bez
vedomosti o sesternici podla primara asi 10 az 30 % sancu, ze moje deti budu
mat schizoidne, ci tzv. pridruzene (napr. maniodepresiu) ochorenie.
Nechcem, aby moje deti alebo vnuci mali taketo problemy.
Starka, mamina mama mala nieco, ale nevieme presne co, lebo zomrela
pomerne mlada. Mama ma asi poruchu s trvalym bludom (podla môjho
zistovania starka mala podobne symptomy), takze to u nas v rodine
ide generacne. Stryko ma schizofreniu. Teraz moja sesternica z otcovej
strany nieco ma. Nevieme presne co, ale boli tam bludy, udajne aj hlasy
a nadpozemske bytosti. Dostava elektrosoky. Uvidíme, co bude za diagnozu.
Moj dalsi stryko s otcovej strany sa obesil, dopytovanim som zistil,
ze tam tiez nieco bolo. Udajne aj teta z Nitry mala nejake psychicke
problemy. Zda sa, ze to tam je aj z otcovej strany.

Ja tiez nie som uplne fit. Bolo a este trosku je cervenanie, ako popisuje Matej,
u mna islo podla symptómov o akusi variantu sociálnej fobie.
Su pritomne ukazkove obcesie od 13-tich rokov, zatial ale v znesitelnej podobe.
Posledne roky mavam depresie a pred maturitou bol velky problem s namyslanim, tam uz mi
hrozili lieky. Navstevoval som aj psychológa.
Nejak som sa zo vsetkeho vykrutil, ale az vdaka ochoreniu mamy a následnému
studiu som pochopil, ze nie som uplne fit.

Je lahke si povedat, ze nechcem deti, je to pomerne pohodlny zivot.
Okrem toho pridem z brigady o 16:00 domov,
a neviem si predstavit, ze by som mal mat druhu sichtu okolo deti.
Som dost unaveny a nechce sa mi nic.
Ale mam strach, ze ak sa mi nieco stane vo vyssom veku ako mame,
kto sa o mna postara? Ach, mam fakt niekedy strach. Aj mat deti,
ale aj nemat deti.

Vela ludi, aj psychiater mi povie, ze ved to nik nevie,
ze deti nemusia byt chore, ak je "zdrava" partnerka.
Ale starka nieco mala, mama, stryko, z otcovej strany,
ja mam nieco malinko. Preco by to logicky malo moje deti
a/alebo vnukov obist? Som vedec teoretik, veriaci, ale
mne z toho vychadza jedno: ze ta sanca je pomerne
velka.

Len tolko k tejto teme,
inak, som uprimne rad, ze tu s Vami mozem byt,

Tomitos Wink
Tomitos
Tomitos
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 10.03.2017
Bydlisko Bydlisko : stredné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty pre Anti/fajny

Odoslať  Tomitos St 28 február 2018 - 18:33

ahoj Anti/fajny,

nepostrehol som, ze by si svojimi radami urazil
niekde v príspevkoch Mateja a/alebo Tuta.

Tiez sa mi stava, ze ked mi na príspevok nikto neodpise,
mam pocit, ci som to niekedy s tym poucanim prilis neprehnal.
Netreba si z toho nic robit, nie vzdy nase prispevky niekoho
zaujmu. Trosku si davam pozor na vyber slov, snazim sa
pisat zrozumitelne a vecne.

Takze sa tym prosim zbytocne netrap a
budem rad, ak budes radit aj nadalej.

S pozdravom
Tomitos it is perfect
Tomitos
Tomitos
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 10.03.2017
Bydlisko Bydlisko : stredné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 St 28 február 2018 - 18:43

Ahojte Very Happy Dnes je to druhy den co som bol v posilke po dlhej dobe. Vykonovo ma sila az tak neopustila kedze som dvihal 100kg na mrtvy tah. Mojim cielom je schudnut na 80kg do leta aspon by bodlo. Stravu sa snazim drzat bielkovinovu no mam velke pokusenie na sladke takze si musim davat pozor. Robotu tesari nemaju preto som si hladal dalsiu zavolal som do chranenej dielne kde mi dali vediet ze sa mam stavit zajtra povypisovat dake papiere. Dufam ze ma prijmu a robota a kolektiv hlavne zensky Very Happy sa mi bude pacit. Valdoxan uzivam no niekedy zabudnem Embarassed zatial som nic nezbadal na sebe asi treba este daky tyzden. Fajcit sa snazim tiez prestat no najviac mi to vydrzalo 3 dni Very Happy .
Vas René
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  danka St 28 február 2018 - 19:10

Ahojte milí priatelia, mám sa celkom pomerne na negatívne správanie fajn, ten rivotril mi začal nejako účinkovať, inak som si poslala žiadosť do jednej práce, ktorá by mi vyhovavala úplne aj ked menej zarobím, ale sa mi mali ozvať dnes a neozvali. Tak tam zajtra zatelefonujem a idem ďaľej hľadať, zrejme ak nevolali je to obsadené už. Neviem sa odhodľať na prechádzky, to je môj večný problém, že som pasívna a vonku sa prejdem 5 minút a idem domov. mrzí ma, že by som chcela chodiť do kostola, ale neviem tam zajsť, mám aj ďaľeko dosť kostol, pre mňa to pritom dosť znamená a napriek tomu tam nejdem.  SOM VEĽMI PASÍVNA very unhappy  Crying or Very sad very sad3 very sad4
Obdivujem antifajnyho aj kimiho že majú toľko koníčkov it is perfect  angel a ešte k tomu náročný šach, okrem športov atd. dole klobúk fakt. ja si neviem nijaký nájsť, čo by ma uspokojil, neviem či nezačnem vyšívať, bavlnky farebné mám. Takisto obdivujem aj iné vlastnosti, ktoré tu majú ľudia, ale nebudem veľa chváliť, aby sa nespyšnelo. Smile

milí Tomitos, však sa neboj len mať deti, netráp sa s tým už teraz, čo keď  budeš mať práveže zdravé deti. to sa bojí asi každý, či bude mať zdravé deti. Držím Ti palce na brigáde aj v škole a želám pokoj v srdiečku. všetkým, ahojte dobrú noc.  I love you  kiss  giving a hug  community together
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Pre Tomitos

Odoslať  Dušan St 28 február 2018 - 20:48

ahoj @Tomitos,ahoj ostatni,

v mojom zivote po vojne akosy chyba jemne zenske pohladenie ,nabralo to smerom do uplneho stareho slobodného somara,osameleho vlka ci bielu osamotenu ovcu,pocas skoly som mal vela kamaratok a po vypuknutí choroby mi tato ona diagnoza zobrala zo zivota to jedine,moznost si zalozit rodinu,zenu,deti,sex,pracu,
a to,ked sa pozriete konstruktivne na mozog a konkretne na zadny mozocek ktori je prepoleny tkvz.listom od stromu,co predstavuje rodinny stromorad,tak tento mozocek ovlada kostru teda pohyb cloveka,
ale obavam sa ze ten list je jediny na zdravom strome,oznaceny ako chory,napadnutý nejakým virom a bol pravdepodobne niečim,niekym odstránený zo stromu alebo je ošetrovany z velmi malou šancou na uzdravenie,tento list mal tendenciu odovzdavat a prijimat energiu... ,mal by spolu s ostatníma listami na strome vytvarat po ich vyzretí dalsie nove a nove,a namiesto toho je tam pravdepodobnost ze tento chorý list moze napadnut celyý konar a tiez cely strom,

chcem len povedat, ze je velke percento vzniku podobnej choroby ak chory s chorou stvoria zivot,
a zase pol na pol ,chori so zdravou,ze to budu mat pravdepodobne ,ale aj nemusia mat, vnucence,pravnucence...chore na slabe percento,
ja v rodine nemam nikoho s touto chorobou,pravdepodobne za to moze trava ktoru som ako student hulil jednu od druhej spolu s ostatnima slabima drogami,ktore ked spominam so mnou hybali hore a dole,to bola doba,skola ma nezaujimala len ulica,trava a pivo,zabava + nove dobrodruzstva s kamaratmi,

vtedy to bolo o tele a sile,hlava ma nezaujimala,
dnes ked som si vedomy minulosti a pritomnosti mi popri dochodku neustale akokeby chyba ta ulica,ale to by moje srdce a pluca asi nevydrzali,
zacal som pokukovat po inych telovych aktivitach a ked si to porovnam so zamestnanym clovekom tak na pohyb,aktivitu a spolocnost je to celkom vyrovnane,presiel som z neexistujucej kondicky na katastrofalnu,pred par rokmi z leziaceho na sediaceho typu cloveka,s neaktívneho na aktivneho.
uz len sa zamestnat a stim spojene vymozenosti o akych mozem len snivat,ale som uz pristari a ked to pojde takimto tempom, po mojej existencii neostane ani kvapka DNA.

Moja psyché:

ked som bol student tak som cital jednu knihu psychologiu pre mladych a tam spominali prave onu psyché,
predstavovala bohynu ktora sa stretavala so svojim milim a ked raz dosla do jeho príbytku,ze si ho chce odviest k sebe domov,tak sa jej do cesty postavila jeho mama,a tvrdila jej ,ze nevie ,kde je jej syn a ,ze po kazde neni doma,snazila sa ho pred psyche skryvat vsemozne a co jej vzdy vyslo,
ako a ci vobec sa psyche svojho mileho podarilo skontaktovat nik nevie.

Psyché bolo v starogréckej mytológii zosobnenie duše, starogrécka bohyňa duševnej krásy.
Psyché sa stáva literárnou až veľmi neskoro, pričom vystupuje ako krásna dievčina, ktorú v nádhernom prostredí každý večer navštevoval milenec, čo sa nechcel dať poznať a ani sa nesmela na neho dívať. Raz porušila tento zákaz, lebo jej sestry jej narozprávali, že jej milenec je drak, naklonila sa k nemu, keď spal, s obdivom naňho pozrela a zistila, že je to sám Eros,syn Afrodity. Lenže z lampáša padla kvapka oleja a zobudila boha, ktorý odvtedy navždy zmizol. Psyché sa ho pustila hľadať. Uväznila ju Afrodita, lebo žiarlila na šťastie dievčiny; tá statočne znášala všetky trápenia a splnila všetky úlohy, ktoré jej Afrodita nadelila,lebo jej tajne pomáhal Eros. Nakoniec sa nad ňou zľutoval sám Zeus a spravil ju nesmrteľnou.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger St 28 február 2018 - 22:55

Tomitos napísal:Meretseger: nech sa Ti nadalej dari vo foteni: uz som dlhsie nic nevidel,
posles mi prosim zase nejaky link, nech sa mozem pozriet aj ja?
dakujem
Ahoj, posielam sem, pretoze sprava sa nachadza v nedorucenych, tak neviem:
https://sonya-cosplay.blog/2018/02/24/tr-legend-evening-dress-unripped-fotostudio/
Dakujem za zaujem Very Happy Horko-tazko zhanam fotografa na outdoorove fotenie, je to s nimi priserne, neochota az hroza... Ale po mojom vyleve na FB mi napisal moj prvy fotograf, bude photoshoot, takze sa tesiiiiiiiim jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Št 1 marec 2018 - 1:58

Ahoj antifajný!
Píšeš o príspevkoch, ktoré sú tu na fóre otázne. Na druhej strane však vidím a čítam aj to, že v mnohom máš pravdu a z Tvojich príspevkov sa dá vždy niečo dobré vyťažiť. Vnímam to aj tak, že pokiaľ sa vyvaruješ vulgarity a osočovania, si hodnotný a plnohodnotný člen fóra a tak to aj vnímam ja. Priznám sa, že Tvoje príspevky až obľubujem, je to taký inakší vzduch, čo tu prebehne fórom. Prajem pohodu a to nielen v šipkách a šachu!

...............

Ahojte!
Bude už druhá hodina v noci, nie som z ponocovania nadšený, približne som tak, ako som napísal minule, ale zdá sa mi, že trošku došlo k zlepšeniu. Uvidí sa ráno. Dobrú noc.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 22 z 84 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 53 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore