Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 12 z 84 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 48 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Pi 26 január 2018 - 21:11

Ahojte,
mám sa výborne, od včerajška určite, totiž som napísala mail jednému zo svojich amerických mecenášov na patreon.com, či jeho ponuka lepšieho kostýmu Wonder Woman ešte platí. Skončilo to tak, že mi ho objednal aj s cosplay topánkami na mieru za pouhých 321 dolárov Very Happy A to ma ešte slušne dotuje na tom Patreone, zdá sa, že má pre mňa slabosť, rovnako ako jeden český fanúšik, čo ma zas sponzoruje na poli airsoft zbraní Very Happy Je to úžasná satisfakcia po tom, ako ma pred... ôsmimi? rokmi vysmiali. Zdá sa, že čo robím, robím dobre :3
Takže moja nálada je suppa, hoci glyčky zas nemeriam, no inak no prob jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Pi 26 január 2018 - 22:32

Ahoj Meretseger!
Priam sa mi zdá, že si našla svoje poslanie, teda v podstate "zamestnanie", ktoré Ťa naplňuje a už teraz Ti dokonca prináša nielen duševné, ale aj materiálne benefity. Teším sa spolu s Tebou na ďalší a ďalší vývoj situácie v cosplayovom svete, kde už patríš a neustále napreduješ.

.................

Zdravím vás!
Spánok tentoraz nič moc. Povinnosti aj nutnosti splnené. Práve sa mi zničili jedny fajn topánky, takže zajtra idem pozrieť niečo v tomto zmysle do mesta. V celku a objektívnom pohľade by sa aj mohlo zdať, že celkom fajn deň, ale tento piatok to ani neviem definovať , až tak mi nebolo OK. Známka podľa matejovej stupnice 3.

Pohodový víkend praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 27 január 2018 - 9:31

Tak ja nič nemám nové Very Happy Dá sa povedať, že kvalitne zahnívam. Neviem, že čo sa so mnou stalo. Zdalo sa mi, že som na správnej ceste pred niekoľkými týždňami, ale všetko som to pokazil a prinútiť sa ku jednotlivým činnostiam nedokážem. Bol to strašne zlý nápad rozdeliť činnosti na presnú hodinu. Celé akosi sa mi to zrútilo a vybudoval som si k tomu odpor. Budem sa musieť prekonať. Psychicky inak mám sa relatívne dobre, nálada je uspokojivá. Negatívne príznaky sú veľmi výrazne, ale tak čo už. Musím sa aj tak schopiť. Spávam veľmi dobre, čo ma teší. Vybudoval som si dobrý spánkový režim.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2195
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 27 január 2018 - 11:40

Ahojte kamaráti. Smile

Od môjho posledného príspevku sa mi stav zlepšil. Známky vyhárania ustúpili, pričom to pripisujem chodeniu domov pekne krátko po piatej, kedy mám končiť. Tiež to pripisujem zvýšenému pitiu tekutín, špeciálne sirupových vôd (asi 4-5 litrov denne) - ide o sirupy so zníženým množstvom cukru, takže po tejto stránke to nie je až tak premrštené, no na druhej strane popri umelých sladidlách je tam benzoan; ten je v istom smere nebezpečný, ale zase jedným dychom aj jemu asi môžem pripísať spomenuté zlepšenie stavu. Kofeín som znížil na minimum, pričom mi to nejako ani nechýbalo, čo sa týka energie a nálady. Iba podvečer sa dostavili bolesti hlavy, ktoré som vyriešil v prvý deň jedným Ibalginom a jednou kofeínovou tabletkou Cofi-Tabs (100mg), to som dovedna v ten deň zjedol len 300 mg kofeínu (2 ráno, 1 večer kvôli bolesti hlavy). Nasledujúci deň, tuším včera v piatok, som už si ráno nedával kofeín žiaden, až v podvečer vzhľadom na novú bolesť hlavy som si dal jedno Cofi-Tabs, takže som dovedna v piatok zjedol len púhych 100 mg kofeínu! Smile A pritom to akútne bolenie hlavy vtedy prešlo, stačilo to na to. Aj dnes si plánujem dať kofeín až vtedy, keď ma to v mozgovni rozbolí, a aj to len jednu stovku. Smile Zatiaľ frčím na benzoane a sirupovej vode so zníženým obsahom cukru. Veľmi rád by som bol, keby som raz dosiahol optimálne fungovanie psychiky aj bez benzoanu a žbŕnd. Neviem, či je to u mňa možné, ale túžim po tom strašne moc. Smile

Lieky papám, na krvi som ešte nebol, stále to odkladám. Voľakedy v budúcnu mi napadlo, že by som prešiel z "ťažkých AD" typu escitalopram na niečo mäkké, ako napr. voľnopredajné Persen a podobné prírodné veci. Persen som si dával aj ja sám ešte na strednej škole. Na mňa dosť fungujú sugescie a tým pádom aj placebo efekty, takže mne azda stačí si dať aj niečo prírodné a je šanca, že uverím, že mi to akože strašne moc pomáha, a nakoniec to aj preto vskutku pomôže. Smile Orfiril by som rád odstránil, aj Spitomin. S Invegou zatiaľ rátam dlhodobo, lebo posunu reality a návratu vzťahovačnosti sa obávam aj naďalej, to si nemyslím, že by som zvládol. Celá moja choroba je ale z 90% tvorená práve z problémov s náladami a z prípadných úzkostí a určite aj z pocitou prázdnoty. To je asi tak všetko, s tým sa dá ale dosť dobre psychologicky pracovať, verím tomu. Smile Aspoň v momentálnom závane optimizmu mám taký dojem.  Very Happy

Dni v práci išli celkom dobre, vzťahy ok. Pracovné úlohy odsýpali, veľa mi pomáhala šéfka, sme si niektoré veci rozdelili, takže som stíhal mnoho. Zopár večerov mi nešiel dobre internet, resp. nemal som signál v modeme z optickej siete - chybu som identifikoval v "anténnom kábli", ktorý na jednom konci je nalomený, pri určitom uhle zapojenia sa v ňom nalomia kontakty a stratí sa signál. Teraz ho mám v takom uhle, že viem byť online. Tatino mi volal pred malou chvíľou, že mi kábel príde narezať a opraví ho, vraj to nie je problém opraviť. Smile

Známku dávam asi 2+. Smile Ďakujem Vám za vypočutie, priatelia. Srdečne všetkých pozdravujem a prajem Vám príjemný víkend, držme sa. it is perfect

Matej
Pretty good

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  CHINAMAN So 27 január 2018 - 21:50

Ahojte bojovnici, nemam sa bohvie ako dnes. Bol som rano na zaskoleni v novej praci zasa sa jedna o sbs. Nebudem to dalej konkretizovat. Ide o to ze mam casto cervenania sa. Je to neprijemne, zrazu ked to na mna pride citim to a neviem ako to zastavit. Som vazny a nejavim radost ani smutok. Moje emocie su chabe. Neviem opatovat usmev. Po veceroch sa prezieram pretoze mi to pomaha zaspat aj zastavit uzkost. Akoby som sa bal, mal strach ze zlyham v praci. Uz teraz uvazujem ze sa nato vykaslem.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ne 28 január 2018 - 10:03

Ahojte,

mer to je super, že si sa dostala až ku takýmto sponzorom. mám z teba radosť a ukazuje sa, že kto maká tak môže veľa dosiahnúť.

tuto je mi ľúto, že piatkový deň ti nevyšiel. snáď už sa máš lepšie a ide ti všetko od ruky.

matej ty si poriadne zdravý chlap. neviem si pomôcť, ale ty si niekde inde. myslím to v dobrom, chcel by som raz fungovať tak dobre ako ty. bohužiaľ dnes ešte nie je to možné, ale snáď sa polepším

chinaman drž sa kamarát, budem ti držať palčeky v práci, aby napokon to všetko dopadlo a aby menšie prejavy trémy zmizli. ty aby si si našiel svoje uplatnenie. práve nájsť si svoje uplatnenie je najdôležitejšie.
-----------------------------------------------------------------------------------

No dnešok môžem hodnotiť kladne, prišla na mňa niečo ako mánia. z tohto dôvodu skúsim deň prežiť aktívnejšie, keď už sa to takto zadarilo. Negatívne príznaky nepociťujem, ako som to naznačil. Spím dobre ako dudok okolo 11-12 hodín. Začnem však to pekne z ľahka nejakými zaujímavými krížovkami a až potom budem prechádzať ku ťažším veciam. Uvidím, či sa nedám aj šachový tréning.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2195
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Mischelll Ne 28 január 2018 - 11:47

Ahojte Wink

tak po dlhšom čase sa zase ozývam....mam sa na pomery dobre...aj ked ma trápia rozne  veci....ale aspon v oblasti lásky heart  tak mam ten velky výbuch, poupratovaný.....hej len som zase sama.....ako nevadilo mi to, ani moc nevadí...len take ze bola som včera na oslave narodenín....kazdy par tam bol....len ja sama....tak no take kus .....ale ked si teraz predstavim ze byt tam s niekym kto by ma len strapnoval....tak radšej sama....vlastne je všetko OK......čo sa týka oblasť práce je to bieda....aj ked sa mi črtaju pohovory....zatail nic....a zmluva mi uz pomaly bude končit.....no čo Vám poviem....len sa učim a pripravujem cez všetok volny čas na tie pohovory....a je toho dost, co musim naštudovať....ako bude ma velmi mrziet ked s tych niekolko pohovorov nevíde ani jeden.....ale radšej musim myslieť pozitívne....a dufat, že určite vyjde.....no a stym sa taha aj oblasť zdravia...totiz stale neviem ci mam podat, ziadost o invalidny dochodok....ale inak sa mam fajn....no uvidim....ako sa vyvynu dalsie tyzdne az mesiac....a podla toho sa rozhodnem....no takze tak...

Prajem pekný zvyšok dňa community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 28 január 2018 - 12:57

Ahoj Chinaman. Smile Veľmi Ti držím aj ja prsty v tej práci. Ešte sa v nej zatiaľ nevzdávaj. Červenanie dôverne poznám, aj tie jeho návaly do tváre, ktoré človeka zahanbujú samé osebe. Trochu pomáha BB-krém z drogérie, keď si trošku rozotrieš na líca a pod oči, tak aby nebolo natretie vidno. Urobí to pleť mierne jednoliatu a môže Ti to dodať kus sebaistoty pred ľuďmi. Tiež istým spôsobom pomáhajú aj anxiolytiká proti úzkosti, lebo defacto ide o nával, ktorý je v podstate jednou z foriem úzkosti. Vyhasnutie emócií a úsmevov by možno zatiaľ nemusel byť problém, môžeš pôsobiť ako SBS-pracovník viac autoritatívne vďaka tomu, čo je možno aj pre dobro veci a pre dobro Tvojej pracovnej náplne a toho, čo sa od Teba očakáva. To je pohľad, ak by sme sa chceli nasilu na to podívať z lepšej strany. Smile Zatiaľ sa teda nevzdávaj, snaž sa motivovať, že Ti spoločnosť prospieva k otupeniu niektorých citlivostí v povahe, že Ťa to istým spôsobom začleňuje a vychováva. Tiež peniažky nech Ťa motivujú, nech už by boli akokoľvek skromné, aj tak si predstavuj, ako sa Ti bude aj s takým obnosom lepšie dýchať v Tvojom rozpočte. Smile Drž sa, kamoš! Smile giving a hug

Ahoj Kimi. Rád čítam, že sa Ti polepšilo a stav Ti umožnil sa viac aktivizovať. Je to super. Smile Ďakujem Ti za povzbudivé slová na moju adresu. I love you Želám Ti príjemný deň. Smile

Ahoj Mischelll. Smile Ja tiež stále váham, či vybaviť ID. Aj preto som celý január ani december nebol u doktorky, lebo viem, že by sa zas táto téma pretriasala. Vo vidine ID vnímam skôr zhoršené spoločenské uplatnenie, pretože na Slovensku sa to musí nahlasovať zamestnávateľom a všetci takí, u ktorých si ja viem predstaviť robiť, tak to sú malé pracoviská, kde takéto oznámenie nie je plusom. Skôr veľké podniky radi takých berú na úľavy alebo potom chránené dielne. Ani jedno, ani druhé nie je pre mňa ale pracovne zaujímavé. Za tú éru robenia na malých pracoviskách viem, ako tí vedúci rozmýšľajú: "on má ID, to znamená je nespoľahlivý, lebo môže kedykoľvek prekvapiť péenkou." To je veľká dogma malého a stredného súkromného podnikateľského prostredia na Slovensku. Alternatíva je skôr štátny/verejný sektor, veľké podniky (teda skôr priemysel), alebo firmy priamo zamerané na ID ľudí. A ja túžim existovať práve v malom alebo strednom súkromnom podnikateľskom prostredí, takže sa dosť bojím toho ID. Navyše v tomto prostredí vyberajú ľudí nie personalisti, ale neškolení vedúci, ktorí sa nevyznajú v pracovnom práve až tak veľmi, takže často ani nevedia o výhodách zamestnávania ID-ľudí. Napr. ja som musel svojej šéfke objasniť, že keď nahlásila jedna kolegyňa ID, že to nebude problém, že to je naopak "pre firmu" dobré. Ona už sa bála, že to asi nepôjde, že to musí konzultovať s personálnym, že je to v nejakom zmysle asi problém, ktorý nevieme, čo bude ešte znamenať.

Ale zas tým Ťa nechcem úplne odradiť, lebo podmienky na Východe, kde si Ty, to môže byť možno iné. A ak Ti nevyjdu pohovory, tak peniažky potrebuješ aj tak, pričom z diagnózy pracovný potenciál obmedzený naozaj máš, a to už len pre tie lieky, ktoré užívaš, keď už pre nič iné. Takže v konečnom dôsledku sa nedá povedať, ktorá cesta je správna alebo nesprávna. Asi sa naozaj uvidí po tých zopár týždňoch, ako si to vlastne sama načrtla.

Čo sa týka lásky, tak aj v tej Ti isteže veľmi silno držím palce. Smile Celkovo Ti prajem príjemné dni a nech sa Ti darí, Mischelll. heart

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 28 január 2018 - 13:13

Ahoj všetci. Smile

Dnes sa mám zhruba dobre. Prvú polku víkendu som viac-menej prespal. Spal som od 12tej do 15tej, a potom ešte niekedy navečer medzi sedemnástou a dvadsiatou. Krátko pred polnocou som zase zaľahol, tento raz na nočnú fázu buvačky, pričom som spal až do dnešnej rannej desiatej hodiny. Takže som prespatý. Napriek tomu po užití ranných liekov som po určitej chvíli začal byť spavý, tak som si spravil šálku kávy (nescafé classic + lyžička cukru). Zdá sa, že mi pomohla, ale na druhej strane ma aj trochu uviedla do nervozity - cítim nepokojné končatiny a nutkanie poklepkávať. very sad3 V piatok a sobotu, keď som mal kofeín na minime, som toto nutkanie takmer vôbec nepociťoval, takže sa mi zdá, že ma napätým do značnej miery robí práve kofeín. Smile To asi ani nie je prekvapujúce. Very Happy

Víkend trávim veľmi pasívne. Trochu som varil, upratoval, bol na fóre, zapisoval účtenky, hral sa na PC a počúval hudbu. A spal. Dnes mám za sebou kopec hygieny, váženie sa, ľahké upratovanie. Potrebujem dať prať a pôjdem aj do obchodu kúpiť sladký darček pre tatina, má dnes narodeniny, poctivých 64 rokov. Smile Potom hneď pôjdem k rodičom mu zagratulovať. Všetko najlepšie!

Poobede si asi budem čítať, prípadne sa hrať. A tak.

Známku dávam asi 2+. Smile

Prajem Vám príjemnú nedeľu, kamaráti. Super! Všetkých srdečne pozdravujem. Vitaj
Matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ne 28 január 2018 - 18:05

Ahojte,
mám sa stále dobre. Ani nevnímam, že je večer Smile Píšem si s tým Američanom a teší ma to, je pohodový. Takéto kontakty, človek ani z domu nemusí vyliezť Very Happy
Inak všetko po starom, čakám ešte viacero vecí zo svojich objednávok, ale niektoré by mali prísť až vraj v marci, tak sa ešte načakám... Potom bude zas fotenie v ateliéri, oslovila som aj druhého "svojho" fotografa, ale nemal čas. Pch.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 28 január 2018 - 19:53

Meret, paráda, že sa máš dobre. Len tak ďalej, prajem Ti to. Všetko dobré aj do ďalších dní Ti želám. Smile giving a hug

---

Ahojte. Smile

Druhú polku víkendu som mal o čosi aktívnejšiu, než tú prvú. Vstával som síce až po desiatej, no pomohla mi káva sa vzchopiť a neľahnúť si späť. Poobede som bol v supermarkete, kúpil som sladký darček pre otca a bol som u rodičov mu zagratulovať k narodeninám. Hneď ma aj mamina napratala do hrdla vyprážaným rezňom a majonézovým šalátom a na cestu ma nabalila obloženými chlebíčkami. Chcela, aby som si vzal aj rezne a šalát, že trebárs na zajtra do práce, ale viem, že by som to nevydržal a zjedol by som to ešte dnes. Potom by som plakal, že som sa prežral, nedodržal limit a tak ďalej. Tak som naozaj si presadil, aby som si nič nevzal, maximálne tak zopár obložených chlebíčkov. Smile Vďaka tomu sa viem dnes zmestiť do desaťtisícovky kilojoulov, ale s tukmi už nič nenarobím, tie som výrazne premrštil a navyše tie nezdravého typu, všelijaké transmastné. very sad3 Ale chutiť chutilo. Very Happy V podstate sme týmto trošku výnimočnejším jedlom slávili tatinov sviatok, takže mám sa na čo vyhovoriť. Smile

Doma som potom opral dve várky a umyl som riady. V jednej dóze už špina "chodila". Embarassed Trošku som četoval aj na sociálnej sieti, čo sa mi nestáva často, vlastne takmer nikdy. No bolo to tento raz objektívne pre dobrú vec. Musím si tu vetrať každú polhodinu, lebo sa mi tu zdvíha vlhkosť a sparno od prádla. To je nebezpečné na šírenie bacilov a taktiež na plesne na stenách. Tak si sem púšťam chladný vzduch a vlhkosť odvetrávam. Ani neviem, na čo takéto veci píšem, som zase nejaký ukecaný. Prepáčte mi to. very sad3

To som celý ja, v dobrej nálade chcem so všetkými komunikovať, v zlej sa uzavieram a chcem byť sám. Tieto moje prístupy dosť navzájom kontrastujú a vyvolávajú v ľuďoch v mojom okolí názor, že som náladový. Embarassed Často oni ani nevedia, "čo sa mi zas porobilo", keď náhle upadnem do uzavierania sa a mĺkvoty. Z môjho pohľadu je to nad slnko jasné, že čo sa mi stalo, ale oni to nechápu, oni vidia len náhlu zmenu nálady a zmenu v ochote komunikovať, čo vyvoláva určité spochybnenie, že či som ok. Ale samozrejme to, že nie som úplne ok z hľadiska medicíny, tak to už im povedať nemôžem. Na čo aj.  very sad3

Celkovo nedeľa teda ok. Bolo v nej na môj vkus málo činností, ale aj tak dobre. Zásadné veci sa urobili, opraté je, upratané je, riady sú, zagratulované je, odpočinuté je, internet opravený je. Smile Večer budem tráviť asi pri knižke. study

Želám Vám dobrú noc a príjemný začiatok nového týždňa. Smile Vitaj

S pozdravom
matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 28 január 2018 - 21:47

le pluie napísal:Štátnice ma čakajú už v pondelok, tak sa učím.

Le pluie, držím strašne palce na zajtrajších štátnych skúškach! Myslíme na Teba! Super! Super! Super!

dancing dancing dancing

Applause Applause Applause

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 12 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 12 z 84 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 48 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore