Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 16 z 85 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 50 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 18 apríl 2017 - 1:07

Ahoj Norik!
Už teraz som rád, že si si na fórum našiel cestičku. Týmto Ti aj prajem, aby Ti toto fórum bolo v čo najväčšej miere užitočné trebárs aj vo veci lásky...

................

Ahoj Mischelll!
je super, že si oblievačku zažila ako sa patrí. Čo sa týka veku partnera, nevidel by som tých päť rokov ako zásadný problém. Prečo? No už sa nechcem stále opakovať a vracať k minulosti.

...............

Ahoj dzuli08!
Ach, tie vzťahy! Niekedy to býva ako spod dažďa pod odkvap. Určite Ti však prajem niekoho chápavého a príjemného k Tvojmu srdiečku.

..............

Ahojte všetci!
Dnešok/včerajšok bol celkom fajn. Aj som si trošku porelaxoval, aj akp. porobil aj mierne zašportoval (prechádzka). Trochu ma k večeru potrápila úzkosť a to asi nepsychopatoloická, teda bilancoval som trochu môj doterajší život. Jednoducho si myslím, že by to mohlo byť aj lepšie. Aktuálne ma mierne potrápil zlomený zub a ten zvyšok čo zostal, je ako čepielka, do ktorej naráža jazykom. Budem musieť zubárovi. Symptómy F25 sa držia "na uzde", príležitostne však vyskočí vzťahovačnosť a otázny je spánkový režim.

Pekný deň vám prajem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 18 apríl 2017 - 21:03

Ahojte kamaráti/-tky!

V poslednej dobe ma chytá akási nostalgia a v určitom zmysle aj melanchólia. Akosi sa viac zamýšľam nad budúcnosťou a možno z toho mi je ťažko. Nemám pocit, že tieto stavy úplne priamo súvisia so schizoafektívnou poruchou, ale aj to pravdepodobne napomáha smutnejšiemu prežívaniu toho čo je teraz.

Bol som u zubára, bolo OK. Nevynechal som ani prechádzku po meste a aj som zmokol, ale to mi nateraz nevadí. Ostatok času som bol doma a venoval sa relatívne drobnejším záležitostiam. Správanie, aj napriek vyplneniu času, malo tendenciu smerom k pasivite. Dosť som sa aj neplodne zaoberal ťažkosťou ohľadom zamestnania, teda hlavne dlhodobej nemožnosti pracovať osem hodín. Práve to ma štve, poprípade rozosmutňuje. Na okolí práca je, ale sú to buď osmičky alebo dvanástky. Pripadám si, že nie som ani v sfére voľného pracovníka, ale ani plného invalida, som tak na hrane toho, že pracovať by som mal, ale zároveň mám akési "alibi", že môžem byť aj bez práce. Verím, že po zabehnutí by som bol dobrým zamestnancom.

Prajem vám pekné nasledujúce dni a celkovú pohodu. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej St 19 apríl 2017 - 19:04

Ahoj Tuto. giving a hug

Nepochybujem vôbec, že by si bol a že aj budeš po zapracovaní dobrý zamestnanec. Som si istý, že áno. giving a hug Celkovo na to máš všetky kapacity, a to hneď na rôznorodé pozície, aj tie manuálnejšie, aj tie, kde sa vyžaduje myslenie a kreativita pri riešení úloh. Nebuď určite smutný, nehodnoť svoju budúcnosť na podklade terajška, pretože sa veci vyvíjajú a aj Tvoje schopnosti, myseľ i prípadné obmedzenia napredujú a myslím si, že práve čo sa týka tých obmedzení, tak aj v nich sa Ti situácia naďalej tiež zlepšuje. Už dlhšie si nebol hospitalizovaný, spánok kolíše, no celkovo sa nakoniec vždy spánku dočkáš, hoci občas až cez deň. Máš výborný psychočistiaci režim dňa, príkladné Tebou vytýčené pravidlá a povinnosti, ktoré Tvoj súčasný životný čas napĺňa kvalitným alternatívnym zmyslom. Myslím si, že si v tomto aj potešením pre svojich rodičov, ktorým pomáhaš a si ich nielen syn, ale aj vlastne kamarát, dospelý rovnocenný inteligentný partner v komunikácii. Rovnako je super Tvoja sebestačnosť v základných otázkach ľudských potrieb, pričom už sa len pracuje na tom zapracovaní do nejakého zamestnania alebo sústav brigád. Nemusíš sa cítiť ani špatne, že si azda závislý od rodiny - ja mám názor, že od toho tu rodina je, že sme my rodiny bunkami spoločnosti a máme držať spolu, preferovať sa a pomáhať si uľahčovať život v ostrej konkurencii takpovediac s inými. Takže ak Ti rodina (rodičia) pomáhajú, tak si to nejak vlastne predstavujem, že to tak má byť. Nerozumiem niektorým formám výchovy, že na!, plávaj, máš osemnásť, tak choď, a ak tu chceš zostať pod mojou strechou, tak mi budeš platiť nájomné. To neviem pochopiť proste, lebo kto iný má na svete nám viac pomôcť a uľahčiť nám život, ak nie rodina. Kde inde hľadať pocit prijatia a bezpečia?! (a ešte keď spomeniem, že väčšina dnešných rodičov dospelých tridsiatnikov dostala v mladosti po svadbe byt zadarmo  scared2 a v 90. rokoch ho sprivatizovali za smiešny peniaz ). Takže hlavu hore, priateľu Tuto, počínaš si statočne. Verím v Teba, že časom sa Ti pošťastí na nejaký typ brigády s menším počtom hodín. Prípadne skús osloviť mailom so životopisom nejaké agentúry, ktoré sprostredkujú prácu a napíš im podmienky, že by si mohol pracovať na menej hodín denne, trebárs len 4. Oni zväčša pohľadajú taký džob a zavolajú Ti, keď sa budeš niekde podľa Tvojich kritérií hodiť. Neviem, či za to pýtajú peniaze - tu u nás to chodilo tak, že človek sa stal následne ich zamestnancom (brigádnikom) a vlastne mu plat platila agentúra (s tým, že ona si už z tej výplaty zrazila pre seba za Teba zisk). bom Takže človek neplatil za sprostredkovanie alebo nájdenie džobu. Želám Ti, Tuto, všetko dobré, sme istotne všetci s Tebou a viem, že hovorím aj za viacerých, ak poviem, že Ťa máme radi a držíme Ti silno palce. Hlavu hore, kamoš. Ďakujem Super! giving a hug

Tvoj fanda Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej St 19 apríl 2017 - 19:22

Ahojte, kamaráti. Super!

Dnes som mal relatívne pekný deň. Ráno som bol u zubárky, robila mi kanáliky zase, mám tam aj nejaký nález, takže 1 kanálik nebol úplne priechodný až nadoraz. Dal som si pichnúť isteže injekciu, takže našťastie nič nebolelo. Potom som bol u psychologičky po posudok, ale ešte ho nemala, tak sme sa dohodli na piatok. Potom som išiel na poštu a okolo 10:30 som už napochodoval do práce. Tam prebiehali veci štandardne, pokojne, dá sa povedať, že som mal vlastne až dobrú náladu. Veľmi ma odľahčilo na duši to, že som vybavil zubárku, že som ďalej poslal do školy žiadosť o odklad o 7 dní, ďalej že mi už došli do práce tie špeciálne okuliare do solária. Tiež že mi podpísala 2% dane kolegyňa, ktorá ich takto mojím prostredníctvom daruje pre účely klubu abstinentov, v ktorom pôsobí môj otec. Je to paráda. Dosť ma tešilo aj to, že som dostal na zajtra deň dovolenky, ktorý by som chcel využiť pre písanie do školy. V noci som totiž seansu nemal úspešnú, oddal som sa buvačke, čo našťastie nebolo márne, lebo som sa relatívne dobre vyspal. Aj tak sa mi samozrejme nechcelo vstávať... Zírám Čo už, to tak už býva.

Dnes mám na pláne napísať dačo do diplomovej práce a okolo 22:00 ísť spať. A potom písať celý zajtrajšok. Veľmi dúfam, že mi to pôjde, ale už teraz môžem povedať, že tieto posledné časti mi idú veľmi ťažko. Obávam sa, že budú stať za figu. Spím

Psychiatricky dnes aj dobre, úzkosť nebola. Flush ako obvykle. Ekzém na oku sa mi zhoršil, je väčší, červenší, mastička nepomáha. Zubárka si to všimla a pýtala sa, či to nemám z nejakej alergie. Nevedel som povedať. Neviem Stavu dávam známku 2+. Smile

Držme sa! community together

S úctou
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto St 19 apríl 2017 - 23:07

Ahoj Matej!
Chcem len napísať, že si vzácny človek a ďakujem Ti za všetko napísané. Práve v tieto dni sa mi to zdá ešte hodnotnejšie ako po iný čas. Čítam aj keď píšeš do samoštúdia v téme nižšie a budem rád, ak napíšeš slovo hotovo poprípade napísané. Viem, že záverečné práce zvyknú byť dosť náročné, ale oplatí sa na nich pošpekulovať a popremýšľať. Na druhej strane aj tu na fóre vidno, že v písaní si jednoducho doma a určite to všetko pozvládaš, v čom Ti aj držím silne palce.

..............

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Pre túto stredu tak mierne platí, že sa cítim po psychickej stránke mierne pod čiarou, ale v zásade to bol pekný deň. Reálne som postíhal to potrebné a nutné, akp. tiež a nejako som sa premohol aj do prechádzky. V podstate sa prakticky sťažovať ani príliš nemôžem, ale myslím si že mám nárok ako ID mať aj "svoje dni".

Kamaráti aj kamarátky, majte sa pekne a prajem vám dobrú noc a príjemné dni. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  rasto Št 20 apríl 2017 - 0:07

tak ja som mal celkom dobrý den bol som rad tomu ze vcera sa mi pokazil internet nahlasil som to na obed a dneska okolo desiatej to prisli opravit chyba bola na ustredni ale technik prisiel aj knam skontrolovat a dal mi k routeru aj taku prepetovu ochranu ze proti bleskom trochu ma bolel pankreas ale len tak asi hodinku potom to preslo ale u mna je to normalne kedze mam zlcove kamene a bojim sa ich ist vybrat doktorka ma stale prehovara ked idem knej ale ja som neoblomný vyberat v ziadnom pripade lebo doktory su vseliaky mozu to aj odflaknut tak sem tam trochu bolesti strpim.tak vam vsetkím prajem dobru noc.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  jarko Št 20 apríl 2017 - 15:36

Ahojte som tu novy. Mam sa celkom dobre.
jarko
jarko
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.04.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20. F25.
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: leponex,depakine chrono,Xeplion depot

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Št 20 apríl 2017 - 20:07

Ahoj rasto!
Priznám sa, že neviem aký postoj mám zaujať k tým žlčovým kameňom, ale môžem Ti popriať, aby sa to čo najlepšie vyriešilo v Tvoj prospech.

...............

Ahoj jarko!
Vítam Ťa na fóre, verím, že Ti bude užitočné.

..............

Ahojte všetci!
Momentálne sa mám tak s otáznikom. Pociťujem teraz na večer akúsi úzkosť a aj prípadná klasika v častejších symptómov príliš nezaháľa. V zásade je zasa fajn, že v správaní to pravdepodobne nie je vidno. V ostatnom je to dnes pomerne rutinný deň. Počasie nepraje záhradke a dúfam, že to tam nepomrzne v noci. Inak vlastne nič extra nové.

Prajem vám dobré spanie a pohodu do posledného pracovného dňa. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  rasto Pi 21 apríl 2017 - 6:54

dakujem tuto.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  jarko Pi 21 apríl 2017 - 14:29

Ahojte dnes sa mam celkom zvlastne stale premyslam nad posudkovou komisou pretoze nedavno som videl v tv markiza reflex davali tam chlapca 19.r ktory nieve ani ako sa vola a zacal posliovat s cinkami jeho trener natocil a dal na internet motivacne videa a tomu chlapcovi odobrali invalidny. A ja na kontrole u psychiatra hovorim pravdu norlane ze chodim plavat civcit atd..tak neviem ci je to sprave.
jarko
jarko
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 20.04.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20. F25.
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: leponex,depakine chrono,Xeplion depot

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 22 apríl 2017 - 9:52

Ahoj kamaráti Wink

Tieto dva dni som sa mal asi na 2+. Zo štvrtka na piatok som nezažmúril oko, podarilo sa mi noc prebdieť - písal som prácu a úspešne som ju dopísal. Smile Okolo 6:20 ráno som akurát doprekladal abstrakt do angličtiny a po krátkej generálke som to poslal na posúdenie. Školiteľ sa mi stihol šikovne k veciam vyjadriť už behom piatka, jeho zásahy do nových častí boli len mierne, zväčša nešlo o obsahové chyby, skôr štylistické. Celkom fajn mi poopravoval anglický preklad, takže aj tomu som rád. Napísal mi, že sa mu práca dobre čítala a že je "napísaná odborne a na dobrej úrovni". Aj mi zaželal úspešnú obhajobu, takže zdá sa, že mi ju odobril a "pustil" do obhajoby. Ešte cez víkend opravím tie štylistické chyby, ktoré mi navrhol opraviť, a v nedeľu večer plánujem prácu nahrať do systému. Tým pádom by som do stredy mal mať prácu vyhodnotenú v zmysle "kontroly originality". V štvrtok by som to následne odovzdal už fyzicky. Zviazanie si pôjdem objednať asi tiež už v nedeľu večer v istom nákupnom centre. Smile

V práci som potom ťahal v piatok ako-tak. Spavosť sa dala ovládať, ale klesala mi dosť výkonnosť - povedané normálne: nechcelo sa mi do tých povinností. Bol som dosť lemravý a šéfka si všimla, že sa zašívam. Obednú prestávku som si spravil až na 50 minút, z toho 20 minút som bol u holičky. Skrátka lemra. confused

Spať som išiel už okolo 18:15 a buval som nepretržite až do 7:30. Od rána ma bolí hlava, dal som si ibalgin 400, trošku to už je lepšie. Tiež som mal bolesti brucha, wecko trochu pomohlo, určite je to všetko lepšie, než ráno. V tento víkend som sám doma, rodičia odišli niekam na chatu, čo poriada ich klub. Tak si tu gazdujem a nič nerobím. Vlastne by som rád víkend strávil relaxom. Smile Včera som oslavoval dokončenie diplomovky - samozrejme ako inak jedlom - kúpil som si čínu, pričom sebe aj šéfke som kúpil jej obľúbené smoothie, aby sme si reku pripili. Embarassed Laughing Ona nejak špeciálne na mňa tlačila, aby som to dokončil ešte na májový termín. Laughing

Teď idem asi "vládnuť svetu", teda hrať sa Civilization2, kde si vybudujem novú krajinu a štátik a svoj národ vyšpičkujem behom histórie (rozumej behom hry) až na úroveň svetovej superveľmoci. Very Happy Pekný deň i víkend Vám, priatelia, prajem. Smile

S úctou
Matej
Huge smiley Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 16 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll So 22 apríl 2017 - 11:06

Ahojte Wink

Matej - Je to úplne, že super, že si stihol prácu napísať do maja....šak to je bomba....:-) vieš ked si si dal odklad tak som myslela, že to asi nestíhaš....a že reku asi ti aj vela treba dopísať - vytvoriť - napísať.....no proste nepisala som sice nič....ale trošku som s toho bola smutna....teda no tak....ako ja som študovala denne...a pre mna nič take neprichádzalo do úvahy.....že odklad...jasne, že sa dal....ale naši by to nepochopili....a vlastne nikto...tu u nas....no proste sadla som si dva dni aj noci a pisala a pisala...a ver ze mi vela toho bolo treba.....ale napísala som to....vlastne som za to aj hrda na seba it is perfect ....inak ty by si mal byt tiez hrdy nie len preto, že si to napísal .....ale aj preto, že už pracuješ aj aj napriek tomu a nedostatku času si to dokázal.... it is perfect proste super....ja si teraz neviem predstaviť študovať....ako jasne sem tam by som zvladla prečitať knihu....ale nie prednášky, nie školu a všetko....to uz nie....inak aj teraz, dnes si čítam zákon ako fajn....ale nie tak ze ma s toho niekto bude skúšať.....Budem držať palce pri obhajobe....ver si, ty to dáš! Very Happy

Jarko - welcome or bye

ako sa mám?....no dobre....az velmi...dnes podobne ako Matej som sama doma do obeda...tak periem, upratujem, čitam si zákon, utieram riad...planujem dnes robiť ešte syrovú roladu - prvý krat.....kedze koláče mame ešte z Velkej noci.....a to sme dali aj do mrazničky.....v nedelu bude v našej cekrvi odpustová slavnosť....tak sa teším ....ako nic extra nechystame....ani nikto k nam nepride na navstevu....ale teším sa na oddych a dufam, že bude teplo vonku......aspon trocha.... Sun 1 inak musim sa pochvaliť....kedze sme stratili preukaz nasho psa....tak nevieme kedy ma narodeniny......no a tak som mu kupila večeru pre psy....teraz bola zlacnena....tak v nedelu mu ju chceme dat....aby akoze oslavil narodeniny....inak ma tam aj pivo pre psy, salamu a dve velke paštety.....tak no uvidime ci mu to vobec bude chutiť...... Vybavené

Prajem krásny zbytok víkendu Sun 2 community together flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 16 z 85 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 50 ... 85  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore