Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 9 z 85 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 47 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 17 marec 2017 - 18:43

Ahoj kamoši a kamošky Super!

Dnes sa mám zhruba dobre. Spitomin zaberá, resp. neviem, či je to ním, ale úzkosti sa mi znížili na zvládateľnú, až ignorovateľnú mieru. Asi mi pomáha aj celkové uvoľnenie napätia z okruhu externých stresorov, napr. skutočnosť, že si asi odložím školu na letný termín, alebo že som si vydiskutoval v sebe ťažkosti, ktoré som mal s kolektívom a lepšie zvládam ich vlastnosti (totiž presne som si definoval, čo ma na nich /na nej/ štve a hlavne som identifikoval dôvody prečo, pričom som si priznal, že pôvod problému je vo mne a to až za 90%tného podielu).

Doktorka mi navrhla invalidný v zmysle, aby sa mi ľahšie kráčalo životom, a aby som cítil viac istôt, viacej bezpečia a tým redukoval svoju úzkostlivosť, nestabilitu, strach a nevyrovnanosť. Rozprávala o výhodách pre zamestnávateľa, výhodnejšom počítaní odvodov, keď sa pracuje na TPP. Celkovo to brala skôr z ekonomického hľadiska ako niečo, čo by malo mať na mňa pozitívny dopad v smere psychiky a jej napätia. Som Vám vďačný, priatelia, že ste mi v minulosti už tiež navrhovali, aby som si ID vybavil a veľa síl ste venovali vysvetleniu jeho plusov. Neviem, možno dozrel teraz čas už aj na mňa... uvidím, ako dopadnú psychologické klinické testy, som na ne objednaný 11. apríla ráno, tak dosť záleží, čo zo mňa vyčíta odborníčka, klinická psychologička... sám som zvedavý. Možno budem práveže uznaný za príliš zdravého - v tom prípade by som sa mal skôr tešiť, ale je to aj tak nepríjemná situácia veľmi veľa ľudí, že nie sú ani zdraví, ale ani dosť chorí, a tak lietajú kdesi vo vákuu v medzipriestore. Podľa toho, čo sa mi dostáva zovšadiaľ do uší, tak je takýchto prípadov (ani zdravý, ani dosť chorý) na Slovensku naprieč najmä telesnými diagnózami vskutku veľké množstvo. Zronený

Dnes v práci ok. Nálady skôr lepšie - ak kolísali, tak len v norme a na relevantné podnety. Jedlo som príliš nedodržiaval, maškrty spravili asi 2-3 tisícky kJ. Realiťák sa celý týždeň neozval, z agentúry sa tiež neozvali, ale už ani nemám záujem... tento týždeň mi ukázal, že nemám na to, aby som sa zavalil dobrovoľne hektami povinností. Potrebujem väčší kľud, ako vravela jedna pacientka v čakárni u psychiatričky: "tie moje vnúčence vôbec ku mne nechodia, dnešní mladí na nič nemajú čas, len stále robia a robia v robotách celé dni, sa tam derú a furt sa ponáhľajú - a ktovie na čo, život je krátky a na čo im to je sa takto zodrať." Smile

Dneska som sa budil ráno na smiech, celkovo 2krát som sa zobudil, že sa smejem. Zírám

Želám Vám, priatelia, všetko dobré, držte sa! Ďakujem
matej
Huge smiley

PS: A napíšte. typing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Pi 17 marec 2017 - 19:36

ahoj @Matej drz sa kamarade!!!

tieto lieky co mam nastavene som s nima spokojny az na ich prve uzitie totiz vzdy po uziti liekov ma postihovala psychoza,menejcenost,strach,triaska,demencia,...do konca raz som uzil dvojitu davku a prisla taka psychoza ze som zvazoval nemocnicu,ale nakoniec som ju prekonal po dvoch hodinach niecej´´vec´´kontroly,mal som stavy ako kontrola organiznu ci kontrola vonkajsku ako si zijem,mal som silne busenie na srdci a v hlave,myslel som ze to neprezijem,s doktorkou som sa o tom bavil a jedine co mi povedala ze si davat na to pozor,lebo berem max.davky,ale akonahle som si predpisal stilnox-liek na spanie,po roku psychozy ustupili a moj organizmus si navykol na sposob zivota aky vediem,
tolko k stavom nie normalnym,

ahoj pisuci ci i citajuci
dnes tak ako po minule dni fajn,budka pracuje na 149%,nieto problemo,
mam tu navstevu a od obeda aj tu najmensiu,dneska bol tukovy den telo a jazyk ci hrdlo ziadalo nieco slane tak som si dal par gramov zabijackovej pastety a jednu klobasku,vecer som spravil rybaciu pomazanku,kde som sa jej prezral,zajtra pokracujem dalej v beztukovej diete a dalsie dni,

@kimi2028 nepoznáme sa náhodof ked hrávaš šachy?

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Pi 17 marec 2017 - 20:20

Ahojte Wink

taaak mam sa dobre....aj napriek okolnostiam...zvladam, všetko aj kus viac stresu....a stale aj doma si musim hovoriť/myslieť, že cela firma nestojí na mne.....že ked som robila aj robim ako drak....proste sa snazim ani neviem kedy je obed...atd...aby som stihla všetko....a aj tak som nestihla....tak sa nič nedeje....aj som ostala dnes piatok v praci dlhšie o zhruba 20 minut....plus som prisla skor o 30 minut......tak no dava to hodinu k dobru pre zamestnavatela....a urcite budem aj viac ostavat.....len teraz som musela utekat domov nakrmit zverinu...lebo su odo mna závisli.... hen dog cat no asi tak.....večeri sa napchávam chipsami moje oblubene....a nemam pre to ani vycitky, co by som mohla mat... confused ...ale pohoda....prežijem....fakt ma to netrápi....skor ma trápi to, že z práce pridem dobyta jak pes.....a este musim si varit...a upratat potom uz fakt nevladzem....ale ide víkend tak upracem komplet.....kedze viac aj oddychnem....ako planujem....no a v otázkach vzťahov...tak zase raz sa mi črta znamosť.....teda novy znami.....uvidim či niečo, alebo nič.....v celku pohoda...

pekný víkend prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Pi 17 marec 2017 - 21:10

Matej som rád, že sa ti polepšilo a držím ti prsty, aby ti to takto vydržalo čo najdlhšie.

Osobne dnešok som strávil v pohode, bol som na nákupe, rehabilitácii a juniorskej hádzanej. Práve pri pozeraní hádzanej som cítil nejaký nekľud, nepokoj aj so slzami v očiach, ale je to v norme. Bolo veľa ľudí, aj keď nevytváralo najlepšiu atmosféru.

Fajny určite sa nepoznáme, šachu na súťažnej úrovni až tak sa nevenujem. Mám za sebou len 3 rapid turnaje+3 standard partie v lige. Mne sa páčia turnaje, ktoré trvajú 1-2 dní a dá sa na nich zabaviť. Uvažujem v lete,žeby okrem 2 rapid turnajov, by som si odskočil už aj na týždňové riadne Fide turnaje a pokúsil by som sa uhrať s každým šachistom bez ohľadu na výkonnosť aspoň tých 30-40 veľmi kvalitných ťahov.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 17 marec 2017 - 21:23

Ahoj kamaráti/tky!

U mňa asi toľko, že som bol na trojdňovej brigáde robotníckeho typu. Bola fajn práca a hoci som bol nezvyknutý na to všetko okolo pr. aktivít, znesiteľne som to zvládol. Denne som síce "dal" len šesť hodín, ale dohodnutý výkon/normu som zvládol i v tomto čase. Bola to síce taká urgentná jednorázovka, ale som rád, že sa zadarilo.

Doma celkom v pohode.

Zdravotne symptómy F25 mierne. Momentálne ma trápi akási zamyslenosť, alebo také čosi. Mám mierne problémy so sústredením a dotklo sa to zľahka aj práce. Hlasy a vzťahovačnosť v slabšej podobe, ale ich prítomnosť ma znervózňuje. Drobnosti nevytŕčajú z normality, takže toto OK.

Krásny víkend praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Pi 17 marec 2017 - 21:56

Ahojte, tak ja som dnes úspešne opustila rodnú hrudu a už sa nachádzam na západe. mrzí ma len že kamarátka dorazí až zajtra, ale inak som hrozne unavená aj cesty aj z práce. neviem ešte presne aký program si vymyslím ...chcela som sa s niekým stretnúť ale dotyčný nemá čas lebo robí /zas/. no ale tak ešte sa mozeme inokedy stretnúť...čo sa týka psychiky tak dnes som trocha zosmutnela ale je to vzhľadom k tomu čo som spomenula v inej rubrike schizofóra. Tento týždeň bol pomerne hektický a taký plný napätia a očakávaní v práci. boli písomné matury tak sme mali fofry. Inak v škole alebo v meste kde pracujem je nejaký vírus črevný lebo dnes bolo v škole asi 8 žiakov v stvrtackej triede a vsetci z nich majú nejaké podobné ťažkosti. Tak len dúfam že nč na mňa "neskočilo"....stačil mi seknutý chrbát Smile tak vám prajem pekný víkend všetkým oddychujte alebo pracujúci poriadne vypnite. mne sa to už začína aj dariť niekedy Smile držte sa kamoši community together
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  historik So 18 marec 2017 - 18:59

Ahojte, drahí priatelia Very Happy

Cítim sa celkom dobre. Počúvam hudbu každý deň. Bratranec mi kúpil tablet a počúvam aj cez neho. Poslal som príspevky do dvoch celoslovenských literárnych sútaží a ešte sa chystám poslať do ďalších dvoch. Mám toho pripraveného viacej. V prípade úspechov sa vám pochválim. Smile

S prianím pekného zvyšku dňa

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  dzuli08 Ne 19 marec 2017 - 9:38

Ahojte,
dnes sa mám ako keby som bola po žúre...čo je aj pravda Wink včera sme išli s kamoškami najprv decentne do čajovne a potom sme "vymietli" viac barov...ale tak nemyslite si že sajem ako špongia,i keď mi to bolo povedané ale tak ja mám vždy mieru Smile vrátili sme sa až v skorých ranných hodinách resp. cca o 3 som sa uložila do postele. Takže dnes bude taký regeneračný deň ničnerobenia ale čaká ma cesta domov. a zajtra do práce ..tak sa mi nechce. tie víkendy sú nejaké krátke, človek sa ani nespamätá a už je nedeľa pred pondelkom. ale našťastie teraz mávam pondelky volnejšie ....dnes to nevidím na nejakú zmysluplnú činnosť skôr na povaľovanie. V každom prípade som rada, že sme boli včera von lebo to bolo prvýkrát čo sa nám to takto v trojici podarilo na dlhšie.
trocha som si zaspomínala na VŠ časy lebo sme boli na miestach kam sme vtedy chodievali. a aj preto som išla von lebo už veeeťmi dlho som nikde nebola zabaiť sa týmto štýlom....no čakaá ma už 30tka za niekolko mesiacov tak ešte kým som mladá som si chcela "trsnúť" Very Happy len to má aj následky a to také, že sa cítim ako "pribuchnutá" ,ale to asi nielen ja mávam taký pocit po dlhej noci.

Držím vám všetkým palce aj na nohách aby ste si vždy našli dôvod na úsmev a hľadali a venovali sa svojim radostiam.  community together  flower
Matej a Tuto, špeciálne myslím na vás dvoch momentálne, silno fandím Matejovi aby prekonal momentálne stavy a tiež si myslím že potrebuješ spomaliť, nie je dobré byť overloaded ....dnešné tempo je strašne rýchle, ľudia netrpezliví a dožadujúci sa všetkého hneď. Ja ťa veľmi obdivujem koľko toho zvládaš a ako dobre to zvládaš.
No a Tuto, pevne verím že tvoje príznaky ustupujú a za chvíľu sa výrazne zmiernia. Rozmýšlam nad tým že či to nemáš ako vedľajšie účinky z liekov, ale to by bol veľký paradox.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 19 marec 2017 - 10:20

Ahojte kamaráti. Smile

Napísali ste viacero príspevkov, vlastne všetky boli povzbudivé a príjemné na čítanie, som v tejto súvislosti rád, že sa Vám relatívne darí a žijete životy náležite a spokojne, podľa svojich aktuálnych možností. Srdečne Vás pozdravujem a želám Vám mnoho zdaru a príjemných dojmov aj do ďalších dní.

Špeciálne mi nedá nepozdraviť historika, ktorý sa dlhšie neozval, takže ma jeho príspevok zvlášť osobne potešil a je super, že pokračuje v literárnych úspechoch a tvorbe. Nechže sa Ti darí, priateľu!  it is perfect

Je fajn tiež, Dzuli, si takto užiť, ja som mal tridsiatku pred asi 10 mesiacmi, ale stále si prídem mladý. Dávam palce hore, že si sa takto zregenerovala, je vidno, že Ti to padlo vhod. Drž sa do ďalších dní a prajem poslúchajúcich študentov.  Twisted Evil  

Tuto, nemôžem nereagovať na Tvoju brigádu, je to paráda, zaslúži si to otvorenú pochvalu, hoci by sa mohlo na prvý pohľad zdať, že ide o bežnú vec. Ale nejde, zvládol si to s prehľadom a iste si užiješ aj nejaké peniažky navyše. Držím Ti silno palce, aby takýchto úspechov si mal na svojej ďalšej životnej púti aj naďalej. Je to také zvláštne s tým ID, že možno je pre nás ťažšie zo zdravotných dôvodov uplatniť sa na normálny TPP, ale zas možností privyrobiť si na brigádu stúpa a s naším ID to azda príde aj zdravotne vhodnejšie. Nechcem vyznieť, že nemáš túžiť pod TPP alebo VPP, práveže chcem vyznieť, že chválim Tvoje využitie aktuálnych dostupných možností a že sa teda chopíš úspešne všetkého, čo príde. Si človek pracovitý a ak niekedy sa zhodnotíš ako pasívny, tak to sú len lieky a porucha, v jadre a v srdci pracovitý si. it is perfect Všetko dobré. jumping

Kimi, ďakujem za povzbudenia. Smile Páči sa mi Tvoj aktívny životný štýl a to, že sa zapájaš dokonca do aktivít nemocnice a miestnej komunity. Obdivujem zvlášť Tvoj záujem o šport, nemal som ja nikdy k nemu priamy vzťah, nenašiel som si k nemu cestičku. Ale páči sa mi vnútorne, keď niekto inteligentne a kultúrne má oň záujem. Želám Ti hojne stability a dobrej nálady, drž sa, kamoš. Super!

Ďakujem aj Tebe, @fajny, Fajny, za povzbudenia smerom na moju adresu. Smile Želám Ti všetko dobré. Super!
Srdečné pozdravy aj pre hard-working Mischelll! Cvik 1

matej
Cvik 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 19 marec 2017 - 10:43

Ahojte. Očko

Dnes sa mám zhruba dobre. Sobotu som trávil vlastne aktívne. Celý deň som si upratoval a minimalizoval izbu, uskutočnil som jarné upratovanie izby. Vyradil som preč asi 25 kníh, ďalej asi 15 starých tričiek, asi 3-4 mikiny, skartoval som strašne veľa dokumentov, faktúr, roztriedil som dokumenty na úradné, pracovno-právne, školské, ostatné. Zoradil ich podľa významu. Asi 20 centimetrov vysokých stohov papierov som vyhodil, veľa prefotených kníh z bývalých škôl. Vyradil som tiež kopec pozáručných liekov, vyhodil veľa odpadu a drobností. Celkovo som nazhromaždil 3 veľké mechy odpadu. Tiež som vyvysával, utrel všade prach. Uvoľnili sa mi po minimalizovaní 4 veľké priestory - 2 poličky v skrini a 2 šuplíky v komode. Celkovo som bol s mierou jarného upratovania a s mierou minimalizácie spokojný, hoci ešte asi ďalších 12 tričiek mi v skrini zostalo, nehovoriac o asi dvestovke kníh, ktoré taktiež zostali v policiach. Tých sa neviem účinne zbaviť, lebo sa bojím, že by som ich ešte potreboval. Tie sa delia na náboženské, motivačné, filozofické, encyklopedické, ostatné. Pomoc! Najviac priestoru mi paradoxne zaberajú encyklopedické, lebo sú to veľké ťažké buchny. Záchod

Večer som ešte riešil kúpeľňu, ale už bolo veľa hodín, tak som si jej jarné upratovanie odložil asi na dnes. No zatiaľ sa mi do nej nechce pustiť. Včera som frčal len na 1 šálke rozpustnej kávy s 10g smotany a 2 plochými lyžičkami cukru. Dnes som si takú istú šálku dal pred chvíľou, zatiaľ necítim účinky. Včera strava bieda, nad 11 tisíc kJ. Cvik 5

Spitomin beriem štvrtý deň... píše sa, že plné účinky sú cítiť až neskôr, o pár týždňov. Zdá sa však, že veci sú lepšie už aj uvoľnením napätia z externých zdrojov. Neviem Napríklad to, že je víkend a ja sa odreagúvam upratovaním, čo ma vlastne trebárs včera dosť bavilo - a teda neriešim diplomovku = to mi výrazne odbúrava pocit napätia. Embarassed

Stav hodnotím na 2. Šepkanie Držme sa! Očko
matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll Ne 19 marec 2017 - 13:03

Ahojte Wink

včera som sa definitivne po asi 3 krat rozisli s mojim kamaratom a byvalim priatelom....a tiez spolužiakom....proste to nejde tak to nejde....ale nejdem to uz rozmazavať.....zmierila som sa s tym....a už si hladam niekoho iného.....nie je to ani, že idem zo vztahu do vztahu.....ale skor davam svoj život do poriadku.....teda skor som sukromný život....ako ono to už par mesiacov vyzeralo....že je koniec.....len no neviem stale som dufala.....ale uz nebudem....proste je koniec...a hotovo....tak to jednoducho dalej nejde...mam 31 rokov...a len dufat už MNE nestačí.....ako vždy všetko bolo podla neho....a ked ja mam jednu požiadavku tak to nejde....tak no aj preto aj kvoli "dialke" sme sa rozisli.....

P.S.: ak nechcete čítať o vzťahoch tak kludne preskočte, ale musela som sa z toho vypísať....lebo no naštval ma....nahneval....som sklamana....a všetko dokopy....asi tak v skratke....

no a pokračovať v mojom živote tak naši su na výlete....a už tento tyžden sa vrátia....teším sa na nich velmi......domácnosť zatial stojí....všetko ide a funguje.....a proste som rada, že som to zvládla....no este vydržať do utorka.....inak vstavam už okolo piatej ale nevadí mi to zatial....proste spanok nie je všetko....a idem velmi skoro spat.....po psychickej stránke aj napriek okolnostiam sa mám dobre.....


Prajem krásny zvyšok nedele....a odporučam chodte aspon na chvílku von, ked sa dá....u nas je pekne, svieti slniečko a len trochu pofukuje vietor... sunny Cloud 3 proste krása....

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  historik Ne 19 marec 2017 - 13:31

Ahojte, drahí priatelia! Smile

Mishell, nech sa Ti vo všetkom darí! Vyjadrujem podporu. Wink A ja už tiež skoro vstávam. Beriem na spánok 1 tbl. Haloperidol, 3 tbl. Chlorprotixen a k tomu Stilnox. Zaspávam už okolo pol desiatej a vstávam o 6. alebo o pol 7. Takto mám dlhší deň, než ešte v nedávnej minulosti, a teším sa, že všeličo stíham. Napr. dnes sme všetci boli na liturgii.

Pozdravujem a prajem pekne stráviť túto nedeľu. Very Happy

historik
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 85 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 47 ... 85  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore