Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 48 z 88 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 68 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 21 október 2016 - 13:05

Ahojte Wink

Tuto - ďakujem tvoj prispevok mi pomohol prekonat rannu zlu naladu I do not agree ...inak to ze mam smolu to je fakt, ktorý neviem zmeniť....ale strasne by som ho chcela zmenit....

Meretseger - moj postreh tvoj blog mi pride ako tvoje dieťa .....staraš sa o neho, zveladuješ, doplnaš, oslavujes vyročia Všetko najlepšie! 3 a no je to take mile....ja len či netužiš po ozajstnom dieťati?....asi blba otazka ....ale celkom ma to zaujima ako to vidiš?....

Matej - hmm dlhšie si neprispel ale tak ani sa velmi nečudujem....maš toho dosť...len ta chcem pozdraviť... welcome or bye

Tak dnes je už piatok, čas zrazu tak rychlo plynie....to iba vikendy mi prídu ako nekonečné....aj z toho je vidno, že už dlho som nepracovala...teda v zmysle, že by som to brala presne opačne....keby, že mám prácu....no teraz čo tak prší by som vonku ani nevysla keby ze nemusim ist po niečo na povalu....takze tak....celkom lutujem nasho psíka je vonku sam a ani k nemu nevijdeme ani na prechadzku do zahrady lebo je vsade blato....ale no je to strázny psík....tak no tak...ma cely dvor len to počasie....joooj tak mi vadi....zvažujem ze pondelok alebo utorok pojdem na preventívnu prehliadku ku všeobecnej doktorke....uz som nebola tak 4 roky vobec....takze no aj by sa patrilo (jedna prehliadka vraj platí 2 roky).....aspon, že u zubara som uz bola na prehliadku.....mate už všetky preventívne prehliadky?....mna by to mozno ani nenapadlo, keby ze mi nepríde email o tom ze by som mala ist.....

Prajem krásny víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 21 október 2016 - 20:59

Ahoj Meretseger!
Tvoj blog pravidelne čítam, je len dobre, že máš takúto peknú činnosť a už to prerástlo aj slovo záľuba. Páči sa mi ako dokážeš odľahčiť pomerne ťažké témy. Čo sa týka písania, myslím, že nachádzaš viac a viac čitateľov, ktorí si vďačne pozrú Tvoje články.

Inak, čo sa týka Tvojho zdravia, aj v tomto máš vo mne fanúšika a týmto Ti prajem čo najdlhšie obdobie bez príznakov a zároveň bez nutnosti navštíviť nemocnicu.

....................

Ahoj Mischelll!
Vidím určitú podobnosť medzi nami v záležitostiach okolo zamestnania. Aj ja som už dlhší čas bez práce. Moje zháňanie je podmienené práve tým, že hľadám VPP a stalo sa mi, že sa ma aj viackrát pýtali, že či by som tie osmičky u nich neskúsil. Som však opatrný, lebo riziko návratu do ochorenia tu stále je. Viem aká je situácia u vás, práce je pomenej. Je však perfektné, že sa snažíš nevzdávať a myslím, že nakoniec iste nájdeš nejaký džob, ktorý Ti naštartuje prípadnú kariéru.

.............

Ahojte fórumaci!
V tejto hodine mám všetko čo som si predsavzal na dnes hotové. Dosť sa mi rátala záhrada, kde ani nebola seriózna aktivita v zmysle práce. V podstate išlo o zmenu prostredia. Na druhej strane som sa obával prechladnutia, lebo bolo tak všelijako. "Zver" tam sa usídlila u susedov, s ktorými máme nadštardantné vzťahy, lebo je to aj rodina. Za tú pomerne krátku dobu sa sliepka udomácnila a mačky nás boli pozrieť a to prekvapivo bez nároku na žrádlo.

Zdravotne pomerne dobre, zásadnejšie problémy sa nevyskytli, klasikou je únava, ale aj tá dnes bola v medziach normy. Štandardné spánkové problémy sa príliš nemenia, ale veľmi by som bol rád, keby zaspávanie bolo posunuté smerom k večerným hodinám. Ostatné problémy až na tabakizmus beriem ako drobnosti, ktoré nemá zvlášť zmysel rozoberať, lebo nemajú zásadný vplyv na bežné fungovanie.

Majte sa všetci pohodovo, prajem dobrý oddych a načerpanie energie cez víkend. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 22 október 2016 - 9:04

Ahojte, kamaráti.

Ďakujem, Mischelll, za pozdrav. Pretty good

Čítam si Vás každý deň, len nejako mávam ťažšie chvíle, tak si neviem nájsť vôľu na napísanie. Mrzí ma to. very sad3 Ani neviem, čo všetko Vám mám napísať, a čo radšej vynechať - tak to trochu skrátim a uvediem len to podstatné z toho, ako sa v posledných dňoch mávam. Super!

Trošku sa mi striedajú nálady a cítim pomerne dosť stresu. Často som v práci mĺkvy a depresívny, pričom nezaberajú ani energeťáky, preto sa mi dosť uvoľnila v hlave asociácia, že s energeťákmi automaticky nastúpi povzbudená nálada. Pil som aj liter drinku, raz aj 1,25 litra, napriek tomu sa mi nepodarilo dostať do dobrej nálady. Pomohlo mi to si uvedomiť, že sa musím usilovať o duševnú rovnováhu a emocionálnu stabilitu nejak inak, azda i zdravšie (možno športom). Zvýšil som si Orfiril Long (stabilizátor nálady) tým, že už aj ráno užívam 500mg, pričom večerných 1000mg zostáva. Výsledných 1500mg nemám ešte schválených doktorkou, ale myslím si, že by neprotestovala. Ostatné lieky sú po starom. Sestrička 2

Na zvýšenom Orfirile som ešte len druhý deň, no zdá sa, že už nastalo isté zlepšenie. Napr. včera v práci sa mi zdala nálada pomerne dobrá, dokonca som mal chuť nadčasovať, tak som zostal o 2 a pol hodinky dlhšie. Dni predtým však boli vlastne des a hrôza. Ani to netreba opisovať, skrátka depresia, ktorú som musel nútene prekonávať, aby som plnil pracovné úlohy. Chodil som skoro spávať celý týždeň, často som zaspal už okolo 21tej. Zrovna včera som mal však veľa pepsi-coly v sebe a 2 malé drinky, tak som ponocoval aj do druhej dnešného rána.

Rodičia sú cez tento víkend na výlete na nejakej chate spolu s ostatnými klubovníkmi. Tak si gazdujem sám doma, chystám sa trochu upratovať, relaxovať pri PC hre, možno skúsim niečo školské. Dávam si trochu voľnejší režim momentálne, lebo celý týždeň som cítil veľa stresu (bolo dosť stresujúcich udalostí a javov na pracovisku - veľmi veľa tovaru, zákazníkov, skrátka zvianočnieva sa). Veľa javov som psychicky nezvládal, čo sa prejavilo uzavretím sa do seba a nekomunikatívnosťou. Ja si osobne myslím, že moje kolegyne už vedia, že asi nie som psychicky až tak ok. Takáto náladová nestabilita je vskutku podozrivá a vyvoláva v nich rozčarovanie. V stredu alebo vo štvrtok som sa vážne v mysli zaoberal možnosťou ísť na pár dní na PN, čo by bolo prvý raz, že by som išiel pé-enkovať z dôvodu psychiky. Našťastie, ako som spomínal, v piatok prišlo isté zlepšenie. Ambulance

Dnes sa mám relatívne dobre. Odpočívam a rozhliadam sa, čo budem robiť. Víkendujem, takže chcem trochu tlmiť tempo a režim. Bolí ma hlava

Ďakujem Vám, priatelia, za prečítanie, a želám Vám pokojný a krásny víkend. Držme sa. Super!

S úctou
matej
Vitaj Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav So 22 október 2016 - 9:43

Ahojte, sporadicky čítam, ešte menej píšem. V poslednej dobe Veľa stresu V práci. Snažím sa si to veľmi nepripustat A dávkovať no nie vždy sa zadari. Ináč o našej brnenskej skupinke slyseni hlasu nám vysiel článok celkom dlhý. Keby ho chcel niekto prečítať, pošlem na mail, pošlite mi vašu adresu do sz. Konečne víkend tak si všetci uzivajme Smile

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 23 október 2016 - 18:03

Jožin, drž sa, nech to v práci dobre zvládaš, prajem Ti veľa síl, stability a dobrej nálady. giving a hug Super!

***

Ahojte, kamaráti. winking

Duševný stav sa mi trošku zlepšil oproti týždňu. Včera som bol celý deň bez kofeínu, ale večer okolo 21:00 som si dal 2 malé drinky, takže sa stalo to, že som išiel spať až o 6:00 ráno (do 9:40). Celú noc som strávil rozmýšľaním, plánovaním a riešením svojich ťažkostí, či už namýšľaných, alebo skutočných. Celkovo moje nočné rozmýšľanie hodnotím ako produktívne. Mám však problém sa venovať škole, skrátka ma to akokeby obťažuje. Život by som už riešil skôr hľadaním koníčkov, zábavy, relaxu, záujmových aktivít, rozvíjania pracovného potenciálu a vecí v spojitosti s bývaním alebo upratovaním. Ešte šťastie, že už je to posledný rok - momentálne si neviem v hlave predstaviť pokračovať v ďalšom štúdiu. Stále sa mi to strieda tie názory, raz som "za", raz som "proti". Neviem, čo chcem, a to je strašná vlastnosť. Žltá karta Hromžím

Náladovo som na tom relatívne v norme, nevystupuje do popredia ani okato dobrá nálada, ani depresia. Zle však vnímam svoju chuť do jedla, môj apetít sa zbláznil a ja dávam do seba 15 tisíc kJ denne. Mama mi tu nechala na víkend kopec jedla, aby som akože prežil, keď boli na tom výlete. Very Happy No a ja som to zjedol asi v priebehu jedného dňa všetko - chipsy, liter džúsu, niekoľko porcií špenátu, fazuľová polievka, fazule s párkom, rožky, kapustová polievka, jogurty, malinovky - no všetko som zjedol ako taký bezodný šrotovač. Obvykle v noci nejedávam, ale teraz som si dával špenát o polnoci, o tretej som mal celý veľký balík chipsov, a o šiestej pred zaľahnutím som zjedol konzervu s fazuľami a párkom s rožkom. Asi si niečo tým jedením kompenzujem, ale neviem presne čo. Potreboval by som nejakého Freuda na analýzu mojich počinov.

Dnes som mal koláče, čokolády, croissant, pagáče, špenát, maslové rožky,... Embarassed A pche, že minimalista! Hromžím

Celú nedeľu vlastne odpočívam, relaxujem. Pomerne úmyselne, pričom sa snažím si z toho nerobiť výčitky. Chcem zažiť pocit, že si umelo vyčlením časy na ničnerobenie, a pritom to budem považovať za formu zábavy, relaxu, ktorý nepôjdem vo svedomí ľutovať. Zírám Prakticky som sa len hral na počítači, umýval riady, vetral miestnosti, redukoval obsah chladničky (či už zjedením, alebo vyhodením ako niečoho starého). Potom som sa zvítal s rodičmi po ich výlete a vypočul si, ako sa mali. Potom som riešil facebook, až som sa ocitol tu. Vylámané zuby

Stav hodnotím na 2.  Druhé miesto

Prajem Vám, kamaráti, pekný zvyšok víkendu, držím Vám palce. Super!

matej
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Po 24 október 2016 - 0:23

Ahojte forumaci znami aj neznami, nemám ďaleko od hospicu a tak som si nachystal menšiu cestovklu na pobyt. Idem ešte zabojovať a zajtra si predpísať obvodnému lieky. Mám sa tak že som prechladol pri ceste domov pešo v piatok kedy som šiel od holičky a nedal si čiapku a v daždi pešo domov. Teraz som práve zapil tabletky od bolesti kávou a pivom. Idem si ešte niečo zobnúť a pozrieť si môj obľúbený film "prekliaty ostrov". Najradšej by som odišiel niekam kde ma nikto nepozná a nevie moju minulosť, ale to asi nepôjde.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 24 október 2016 - 1:10

Len toľko: DRŽ SA!!!!!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Po 24 október 2016 - 8:51

Zdravim vas forumaci,

par dni som nestihala ani citat ani pisat, to viete, rodina - manzel, deti, starnuci, chori rodicia, chodenie po lekaroch - akosi sa toho nazbieralo + moje výkyvy nalad a zvladanie vlastnej psychiky. Tak som mrkla aj na forum.

Píse par stalych clenov a najviac som sa dozvedela ako sa ma fajny.
Kopa nových tem - mozno zbytocných.
Ozaj fajny, mas este svoj blog? Okrem tem co si si tam stiahol z tohto fora, aj tam to tak rozsirujes? je fajn, ze mas vlastne pole posobnosti. Skutocne obdivuhodne ako stihas hodnotit svoj vikend, týzden, obcas aj den, sledovat a diskutovat okrem tem co tu boli aj o politike, sporte, komentovat prispevky iných forumakov. Pýtas si hodnotenie svojho profilu pri jednotlivých prispevkoch. Myslim ze toto vsetko tu uz bolo alebo aj je, ze sa tu citis fajn len si sa nezorientoval a prerabas si forum na svoj obraz, vnasas donho tak trochu chaos.
Podla tvojich prispevkopv stihas aj normalny zivot, mimo netu. Musis byt velmi sikovný a prisposobivý.

Priatelia, prajem vam vsetko dobre, drzte sa!

starsia clenka fora regina



regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Po 24 október 2016 - 14:14

ahoj @regina

blog uz nemam len som sa po nom pokukoval a potreboval bych nan cas a priestor a o com pisat,
toto forum mi sedi,mozem sa tu slobodne vyjadrovat,prispievat,odpovedat ci dat pripomienku,
je tu toho vela na co sa da reagovat ci vytvarat nove temy,ale tim uz dochadza aj dych,
vo svojom profile mam asi zo 20 oblubenych tem na ktore reagujem aspon raz za mesiac,ked nie raz za tyzden,
asi tak,
konec

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Profilepic-default
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 24 október 2016 - 19:47

Ahoj regina,
síce som vnímal Tvoju neprítomnosť na fóre, ale na druhej strane plne chápem, že jednotlivec má aj svoje vlastné záujmy a nedá sa neustále prispievať, čítať. Sú napríklad aj momenty, ktoré sú priamo podmienené chorobou (depresia, výraznejšie negatívne príznaky...) a písať sa nedá. Som rád, že si zasa napísala.

.....................

Ahoj fajny,
tiež si myslím, že je dobré, že si si našiel na Nete také svoje miesto medzi nami. Prirodzene aj dúfam, že sa nielen Ty sa budeš cítiť dobre a rovnako aj my s Tebou. Osobne mám dojem, že patríš medzi šťastnejších pacientov, ktorí majú svoj zdravotný stav pevne v rukách.

..................

Ahojte,
momentálne tak trochu cítim určitý strach a obavu. Totiž, som predvolaný na komisiu ohľadom ID a len dúfam, že to dopadne dobre. Jednoducho peniaze potrebujem, ako koniec koncov je aj prirodzené.

Dnes som fungoval primerane, zobudil som sa v skoršej hodine ako som bežne zvyknutý a celkom dobre som to využil. Na druhej strane som neskôr zadriemal.

S otcom som vybehol na záhradu, pripraviť sa na dušičky v podobe vencov. Moja výpomoc bola skôr slabšia, ale predsa len čosi... Následne som bol len doma, ak nepočítam cigaretu pred panelákom. Pred dvoma-troma hodinami robotníci rozobrali lešenie, takže balkón je voľný. Very Happy

Zdravotne až tak ani neviem. Únava, skôr pasivita, sucho v ústach, pár minút na záhrade som mal intenzívne a nepríjemné hlasy. V podstate tu vypisujem všetko dokola to isté.

Majte sa pekne! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Po 24 október 2016 - 20:18

Vdaka Tuto, drzim palce na tej posudkovej...K tomu ze tu vypisujes dokola to iste by som povedala ze je to uplne v poriadku, myslim ze vacsina z nas ma dlhodobo tie iste problemy a nie je schopna prave vdaka svojmu postihu riesit a diskutovat o kadecom.

Ono je mozno fajn Smile ak si niekto z fora spravi akýsi dennik, riesi si tu vsetky svoje problemy, postrehy, vyvolava diskusie o politike (co sa povazuje napr. za panske huncutstvo), proste tu vypluje vsetko co ma na dusi bez ohladu na kohokolvek, hlavne ze ostatni sú voci nemu ohladuplní. Jasne, ze ako clen fora ma na to plne pravo... my ostatni sa tiez prisposobime komunite, ktora sa tu prave nachadza, avsak mozme aj upozornit ze niekoho cinnost na fore je mozno kontraproduktivna, co som kedysi spravila a aj na to trvam.

Utekam radsej zas prec priatelia skor nez sa zas viac rozrusim. V poslednom case mi tu stupa tlak a nemusim sa ani vyjadrovat kazdý den, staci mi si to tu obcas prezriet par dni pozadu.

Majte sa zatial a dufam, ze vam tu tlak nestupa ani vas to tu nerozrusuje, ze sa tu tiez citite dobre...
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 646
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Po 24 október 2016 - 21:00

regina a z čoho ti stúpa tlak?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 48 z 88 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 68 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore