Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 47 z 88 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 67 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 14 október 2016 - 21:18

Ahojte, dnes sa mam lepsie ako posledne dni ktore boli dost depresivne. Stacionar alebo pokec s kamosom o mejej minulosti pomaha, alebo sport vlastne bicykel na ktorom sa vozievam. Velmi mi nejde spomenut si co som robil cez den. Bol som s matkou na vacsi nakup v obchode, rano uz klasika lieky, kava popri tom krmenie zverinca. Poobede som bol na kavu u kamosa s otvoreneho oddelenia tak som sa trocha previezol na biku. Zacina byt chladno a mam povinnost vymetat kotol aj klast uhlie a drevo. Dnes som si aj pospal akosi nezabrala kava, celkom som mal 4.drzim palce. Nech ste spokojny .
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll So 15 október 2016 - 12:17

Ahojte Wink

tak no ked mam napisať ako sa mám tak dobre....ako fakt....az na to ze dost spim...teda ide skor o to ze uz o osmej sa mi nechce nic pozerat....a aj ked je nieco zaujimave...radsej idem spat.....do postele....asi by som vsetko to prespala....myslim teraz to obdobie...to pocasie, tie problemy....a tak.....viem, je to vyhybanie sa riešeniu....a len odhodlavanie nestačí....treba konať.....asi tak u mna.......nastastie mobil som uz dala dokopy....ide čo je uspech....tak dufam ze dlhsie pojde....nie len par dní......na novy momentalne nemam peniaze.....hmm Matej si sa zamyšlal nad vyplatou len ma napadlo - že mohol si sa pozriet na vyplatu z pohladu ze kolko ludi nedosiahne ani taku vyplatu....nie v zmysle zvysovat si ego.....ale je to pravda.....mne nepostacuje to asi kazdemu, tie peniaze co mam....ale co ine mi ostava....len nejako prezit....v auguste som dostala este peniaze navyse lebo malo dostavam a proste nejaky doplatok.....tak som uz z časti nakupila darceky na vianoce....lebo keby nie to tak ich rozbijem na seba....a tak no aspon uz to mam vyriesene.....viem je to riadne v predstihu.....ale teraz ledva prezivam....ani moc na pohovory nemam teda pocitam cestovne....co je uz fakt zle....ale toho mesiaca mam este na jeden pohovor mozem ist...tak uvidim na ktory pojdem.....zatial nemam ziadny termin....ale posielam ziadosti a zivotopisi v kuse....inak v nedelu sa chystam zase behat....musim.....trochu rozhybat chrbticu.... Cvik 4

Prajem pekní víkend  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 15 október 2016 - 21:00

Ahojte forumaci, dnesok som doat polihoval a bol na kratkej prechadzke. Urobil mensi nakup pre brata, zaviezol matku na autobus a tolko moj den. Nic extra aha no a porubal som malinko dreva. Nic sa mi nechcelo... Energia sa dostavila az teraz. Spanie bude o ponocovani.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 15 október 2016 - 21:52

Ahojte, kamoši a kamošky. winking

Dnešný deň sa vyvíjal zhruba dobre. Ráno som sa trochu hral na počítači, sledoval kilojouly, riešil mesačný rozpočet a napísal príspevok na fórum. Po naobedovaní som zaspal na 2 a pol hodinky. Potom som riešil zmysel života, na českej wiki je o tom pekný článok, kde je vymenovaných zopár desiatok najčastejších zmyslov života. Niektoré som si vybral a stotožnil sa s nimi. Trochu som sa posunul aj v plánoch "po škole", teda čo budem robiť po skončení filozofie - vyzerá to, že sa pokúsim dostať na informatiku, ale neviem, či ešte nezmením názor. Každopádne tieto školské veci, či už jedna škola, alebo druhá, nie sú súčasťou mnou vytýčeného zmyslu života. Ten som si vyjadril skôr v spirituálnych podobách. Večer mi nejak klesol cukor, prišlo mi zle, ale pomohol mi 1 banán. Psycholieky som si dával. Poobede som dopozeral Vraždy v Midsomeri a napokon som sa posadil pred počítač a začal robiť jazykové a obsahové korektúry na recenzii, ktoré mi navrhla redaktorka. Už som jej to poslal aj naspäť akože opravené, tak uvidím, či sa to dostane do druhého kola, teda do rúk odborníka, ktorý by to mal schváliť alebo neschváliť, či nejak sa vyjadriť. Vyzerá to nádejne, ale veľkou slabinou tej recenzie sú moje zložité súvetia, ktoré robia niektoré formulácie príliš nezrozumiteľnými. Celkovo mám problém sa vyhnúť súvetiam vo svojom písomnom prejave, už mi to vytýkalo veľa ľudí. Embarassed

Neskôr okolo pol ôsmej som si vytýčil novú tému na seminárku a začal som už aj priebežne študovať materiály. Vyzerá to dobre, je k danej téme kopec internetových zdrojov, ba dokonca zopár aj v slovenčine. Do konca víkendu mám 3 ciele: ísť na omšu, povysávať byt, dokončiť seminárku. Dnes mi k nálade pomáhal asi liter drinku. Natieral som si tvár CC-krémom od Mixy, ale zdala sa mi po ňom pleť ešte viac ružová a červená. Tak som sa vrátil k osvedčenému "nočnému" krému od Nivey.

Deň bol teda aj pasívny, ku večeru aktívnejší. Hodnotím stav na 1 až 1-.
Ďakujem Vám za vypočutie a prajem Vám všetkým dobrú noc a pokojnú nedeľu, kamaráti. community together

S úctou a pozdravom
matej
Vitaj Super!
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 16 október 2016 - 17:48

Ahojte fórumáci (píšuci aj čítajúci),

táto nedeľa ubehla tak ako takýto deň býva. Jednoducho nedeľne. Akosi k tomu patrí aj poriadne vyspanie sa, čo som aj realizoval a nerobil som si za to nejaké výčitky, alebo podobne. Dá sa povedať, že som to všetko nechal na "voľnobeh". Čo bude to bude. Jediné, čo ma trochu škrelo, že fakticky nemám nárok na "voľnenie", lebo som stále nepracujúci, ale na druhej strane, chcem tento deň aspoň mierne odlíšiť od tých ostatných. Skoro pravidlom tak býva, že záhrada je ponechaná sama na seba. K nedeli patrí aj akási "kultivácia" v podobe celotelovej očisty a tak je to aj fajn. Ešte pomerne nedávno som pozerával aj politické debaty, ale v poslednej dobe už len minimálne.

Akožepovinnosti mám splnené, ako vždy ma trápi to isté. Cvičenie a chudnutie. aká denná polhodinová prechádza je fajn, ale ako účelné hýbanie sa je ešte málo. Cvičenie si predstavujem porobiť zopár sérii drepov, klikov, silový rozvoj paží činkami, prekrvenie brušného svalstva. Vlastne by sa to aj relatívne za pár minút mohlo stihnúť. Je to jedno z mojich zlyhaní, ku ktorým zaraďujem najmä fajčenie, pasivitu, polihovanie, rozvrat spánkového režimu...

Zdravotne sa dnes po psychickej stránke cítim priam prekvapivo dobre. Vlastne všetko môžem nateraz zhrnúť do drobností. Ten spánok, hmm, tak áno, tam ešte rezerva je, ale dá sa napísať, že je to primerané. Tabakizmus sa o máličko znížila kvantita vyfajčených cigariet, ale zásadne to zasa nie je žiadna sláva, alebo podobne.

Inak vám prajem pekný deň a samozrejme čo najlepší štart do nového týždňa. S priateľským pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 17 október 2016 - 18:44

Ahojte všetci!
Tento pondelok sa niesol v duchu rozvráteného spánku a aj nevyspatosti. Iste, bolo aj pár maličkostí, čo potešia, ale aj tak sa nemám čím až tak chváliť, alebo podobne. Zaspal som až okolo štvrtej hodiny rannej, z čoho vyplynulo aj pospávanie skoro až do obeda. Lieky som užil cca o ôsmej, ledva som išiel k nádobkám s medikamentmi. Vlastne si to pamätám len čiastočne. Nemohol som si tentoraz pomôcť a išiel som ešte spať. Možno to nie je práve to, čo by som chcel tu na povzbudenie písať.

Dnešok ma akosi potrápil. Ešte aj sused čosi zavrčal nad mojím pofajčievaním pred vchodom. Myslím si, že je lepšie žiť v kľude a harmónii, ako sa s niekým naťahovať o maličkosti. Zvláštne je to, že zasa druhý sused so mnou fajn podebatoval a tak to vychádza na hodnotenie "fifty-fifty".

Zdravotne akosi dnes neviem ani sám. Myslím, že to je otázne. Teší ma, že nič zásadné nepociťujem, ani asi na správaní toho patologického nie je. Na druhej strane mi pripadá, akoby moje príznaky na mňa číhali niekde za chrbtom a len čakali na malú príležitosť ako ma atakovať. Zajtra idem doktorke aj na injekciu, budem s ňou musieť hodiť reč. Najradšej by som bol keby mi jedno antipsychotikum (Amisulprid, alebo Haloperidol) pomaly vysádzala a zároveň to zostatkové zvýšila. Pripadám si ako na nejakej úzkej hranici medzi zdravím a patológiu.

Inak. Ako sa máte vy? Máme tu prirodzenú jeseň, listy už opadávajú, krajina je akoby pomaľovaná. Vonku sú celkom prijateľné teploty, na jednej strane je radosť ísť von, ale opačne ľahko sa dá nachladnúť, a potom smokliť a kašľať.

Všetkých vás pozdravujem a prajem pohodu v žití.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 18 október 2016 - 18:23

Ahojte všetci!
Máme upršaný utorok, jednoducho, ak pozriem z okna je to pravá jeseň. Trochu ma rozmrzilo, že som sa zase nedostal na chalupu, teda kvôli počasiu. Ešte, že tam mám tetu- susedku a rodinu, ktorá vie zaopatriť všetky zvery, čo tam s nami prebývajú. Najnovšie je, že sliepka, za celý čas, čo je u nich zniesla tri vajcia. Je to dobrá vizitka.

Termín u doktorky bol na dnes, ale bola tam iba sestrička, tak mi doporučila ísť až zajtra, kedy tam MUDr. bude. Tak som nič nevybavil.

Ohľadne toho môjho ponocovania asi len toľko, že som od štvrtej do šiestej spal a po zobudení som stihol aj to čerstvé pečivo a naši mali chutné raňajky. Dosť času som bol taký pasívnejší, čo sa ťahalo počas celého dňa.

Zdravotne začínajú turbulencie: vyskočila vzťahovačnosť, pseudoblud, únava spojená s pasivitou. Inak OK, ostatné zahŕňam do drobností.

................

Na záver vás všetkých pozdravujem a teším sa na vaše príspevky tu na fóre.
Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  ester Ut 18 október 2016 - 21:48

Ahojte, dávno som sa neozvala, ale nemám veľmi nič nové. Fyzicky som trochu chorá, mám oslabenú imunitu, všetko čo prejde okolo mňa chytím... ale psychicky to je fajn. Bála som sa, či nepríde jesenná depka a zatiaľ dobre Very Happy
Mischelll tak veľmi by som ti priala nájsť si nejakú prácu, ale na východe je to asi bieda. Tak len držím palce, nech si niečo nájdeš.
Všetkých vás pozdravujem, prajem vám radosť, pokoj a veľa veľa spokojných dní...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll St 19 október 2016 - 13:43

Ahojte Wink

Ester - dakujem za prianie a že si si na mna vobec spomenula....praca by mi fakt bodla...len tu to je ako zakliate....na vychode....proste jedno miesto a 100 uchadzačov....no proste je to tu tažke a do Ba zatial nechcem ist...

Tuto - z tej sliepky na chate mate aspon uzitok...a bude s nej este len uzitok ked pojde na pekač :-).....my chováme sliepky takze tie vyhody poznam dobre teda vajicka a aj chutné meso....inak to ze si spal od štvrtej cez rano a doobedie nevidim az tak ako ze zle.....lebo vyspat sa musis....spanok je dolezity....k pohybu tak ani mne sa nechce hybat...ale fakt musim uz začat....

Matej - hmm len ma tak napadlo ale zrejme to tak aj robis vzdy ked sa nad niečim zamyslas....zamysliet sa aj z druhej strany....teda co asi by povedala druha strana.....neviem mne to pomaha....riešit nejake rozhodnutia teda sa rozhodnut...nie ze by si sa nevedel rozhodovat to nie.....a určite by si na seba mal byt hrdy, dokázal si zvladat skolu a pracu a to celkom k spokojnojsti.....proste si jednička a vzor pre nas vsetkých it is perfect ale pre mna si vzor hlavne preto, že aj ked prídu tazsie chvile v zmysle mas malo času ....tak aj tak si neprestal chudnut - pocitat kj proste ja som to vzdala uz davno a to ani nie som zanepraznena len asi leniva na to.....

Ako sa mám?...tak rano som začala pisat prispevok a uz je po obede a som ho dopisala.....bola som zanepraznena domacími pracami....a neskor som varila polievku cibulovu - predsa len trochu vitaminov do tohoto počasia treba....inak učim sa pomaly anglinu....uz zase v tom vidim aj zmysel....aj ked u mna dost vzdialeny.....no na druhej strane .....prepadaju ma take depresivne myslienky....nad ranom a večer....tykaju sa mojho zivota....uz mi ani nevadi ako sa na mna pozeraju iny....ale horsie to je to ako to vidim ja.....proste no tak...a viem ze staci len vydrzat a ze urcite niečo sa najde aj pre mna....teda praca a prijem atd....no napadaju ma myslienky typu, že som na nič....že proste mozem sa snazit ako chcem a nič ....ta tak...teraz je to fajn....dnes si este urcite musím zacvičiť....mozno tie endorfíny mi zlepšia náladu....

S pozdravom a prianím peknej stredy flower



_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 19 október 2016 - 22:04

Ahoj ester!
To musí byť dojedu, s tou imunitou. Teraz sa prakticky rozbieha chrípkové obdobie a celkovo u doktorov to je plné. Onedlho budem musieť k všeobecnému po lieky na tlak, tak snáď...

...............

Ahoj Mischelll
ďakujem za pekné riadky Tvojho príspevku. Písala si, že ako sa vidíš ty. Chcem len to, ako Ťa vnímam ja. Podľa mňa si milá a príjemná žena, ktorá má vyložene smolu ohľadom zamestnania sa. Osobne si myslím, že postupom času sa dostaneš k dobrej práci. Z pozitívneho myslenia si môžeš povedať, že Ťa jednoducho čaká niečo lepšie.
Sun 2

.............

Ahojte všetci!
Dnes ma čakal taký, dá sa napísať, zvláštny deň. Ráno som vstal v dobrom čase a neskôr som "triasol" na polikliniku k psychiatričke. V zásade všetko prebehlo dobre, doktorka aj sestrička boli príjemné. Injekcie boli v pohode. Rátalo sa mi, že MUDr. sa mi venovala a mohol som tak povedať to podstatné. Odchádzal som s tým, že mám mierne znížený Amisulprid a doktorka mi ešte naordinovala pohyb a primeranú stravu k chudnutia. Hmm... nepovedala to tak, ale prakticky naznačila mi, že som "bachratý a mám na sebe makať". Tak som z tejto pravdy o mne taký rozmrzelý. Okrem toho som bol v obchode a na prechádzke. Chcelo by to začať a nevyplakávať tu...

Už len dva dni a je tu víkend, držím talk palce nielen pracujúcim...
S priateľským pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 20 október 2016 - 18:02

Ahojte všetci!
Tento deň mi "uletel" celkom rýchlo, hoci som vstal máličko pred šiestou. Od rána pršalo, alebo prepŕchalo. Vybehol som do obchodu po niečo chutné na raňajky, naši boli relatívne radi. Keď nepršalo, tak som sa išiel prejsť po meste, čo ma tak trochu prebralo ešte viac. Riešil som aj akp., vlastne to, čo som včera neurobil navyše. Stále tam však dominujú nesplnené položky, teda cvičenie a chudnutie. V tejto súvislosti sa dnes aj odvážim na váhu. Zistil som, že MUDr. mi nepredpísala antidepresívum a sú v ambulancii v piatok. Tak sa znova vyberiem na polikliniku vypýtať si recept. Samozrejme menšiu zásobu Alventy mám, ale nechcem si "nabúravať" rezervy.

Zdravotne som pomerne dobre. Hlasy nie sú, vzťahovačnosť znesiteľne, tak trochu dúfam, že ma nechytí depka, som dnes akýsi smutnejší, trápi ma aj "zlievanie" dní, teda, ťažšie sa mi rozpamätá čo bolo kedy v rámci od včerajška. Na druhej strane si v diári (plánovači) vediem aj minidenník, tak si to tam pozriem. Ostatné čo považujem za drobnosti sú tak v úzadí, klasikou je stále však únava a z toho vyplývajúca pasivita a ležanie.

Na záver vám prajem, aby vám bolo napriek počasiu čo najlepšie a aby sa vám všetky jesenné neduhy vyhýbali.
S priateľským pozdravom Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Tumblr_m7q3zby6zl1qzjl9xo1_500

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 21 október 2016 - 10:53

Ahojte,
Tuto, tak Ti tu nabúram Tvoju samomluvu - tipujem, že čítame, ale písať sa nám nechce, takže sa pripájam Smile
U mňa fajn. To znamená, že stále žijem a nie som v Pezinku. Inak to občas kolíše, večery mávam kruté, včera som sa seriózne chcela dorezať, napokon som našťastie zaspala. Zhrýza ma strach o Janu, SMS-ka o "ťažkých zdravotných dôvodoch" ma vydesila. Dúfam však, že na ďalšie sedenie sa už bude dať prísť.
Inak blogujem, pred pár dňami oslávil blog rok a zároveň o pár ľudí naviac a počítadlo ukáže 20 tisíc. Tak aspoň v tomto sa mi darí. Toť vše, majte sa a držte sa.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 88 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 67 ... 88  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore