Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 32 z 88 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 60 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto St 10 august 2016 - 16:49

Ahojte všetci,
mám sa celkom OK, len tak trochu ma mrzí, že nadmieru prší. Pôvodne som chcel vybehnúť na záhradu, čosi porobiť a potom sa venovať v kľude knihe/knihám. Momentálne však polihávam doma a brázdim Net. Bol som inak u holičky, ktorá ma celkom fajn ostrihala, a keďže holičstvo susedí s knihou, tak som vybehol aj tam.

Ešte doobeda vo mne odznieval ten pohreb, ale v tejto chvíli som už v relatívnej pohode. Teraz plánujem vypnúť NB, ísť na cigu a asi venovať čítaniu.

Zdravotne tradične únava a rýchla unaviteľnosť, pasivita. Prekvapilo ma, že momentálne nemám hlasy na balkóne, čo ma teší. Tabakizmus bez zmeny, inak len drobnosti.

Majte sa pekne a napíšte!
S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej St 10 august 2016 - 21:50

Ahojte  Wink

Rád by som Vás pozval, priatelia, k "technickému" hlasovaniu v ankete v téme:
https://www.schizoforum.net/t535-topic#17498
Srdečná vďaka za každý odovzdaný hlas. it is perfect

***

@Tuto, ahoj Smile Aj ja som bol dnes u holičky. Nie som úplne spokojný, ako ma vystrihala, ale nie je to zrovna zlé. Brázdenie netu, polihávanie s knihou - to je pre mňa predstava ideálneho večera. Smile Ak si ja chcem odpočinúť, tak sadnem za google a surfujem. Alebo si ľahnem, opriem sa o stenu a čítam voľačo, na čo mám zrovna chuť. Takže palec hore, veľmi sa mi Tvoje relaxovanie pozdáva a páči. Potešil si ma aj s tými ustúpenými hlasmi, držím Ti v nich palce, aby nerobili šarapatu. Prajem Ti pokojnú noc a pokojný štvrtok. Čo sa týka kamaráta, myslím, že je to dobré ho "oplakať" a cítiť smútok. Človeku je to ľúto. Teraz už len pozdvihnúť jeho pamiatku a nechať plápolať čo najživšie spomienky naňho v Tvojom srdci. Naďalej sme v tom určite všetci s Tebou a prajeme Ti silu ďalej kráčať a ďalej hľadať svoje šťastie, a to možno aj vďaka príspevku, ktorým do Tvojho života prispel tento Tvoj kamarát. Drž sa, Tuto! giving a hug

***

Dnes som sa mal všelijako. Boli aj dobré chvíle, aj horšie. Mávam občas nezhody s jednou kolegyňou, ktorá ma svojím pesimizmom a negativizmom veľmi vyčerpáva. Navyše sa zhoršilo počasie a mne sa znenazdajky na ulici zhoršila flush, dokonca som mal úzkosti, pocity pozorovania druhými ľuďmi, pocity zahanbenia, tlaky v lícach, navieranie tváre, čela a krku. Necítil som sa celkovo na ulici dobre. V práci som mal okolo druhej poobede útlm - čiastočne z obeda (bolelo ma brucho) a čiastočne z kolegyne. Dal som si 100mg kofexu a do polhodiny sa to zlepšilo. Potom som bol dačo vybavovať v banke a čakal som tam asi 45-50 minút, kým som sa dostal na radu. V supermarkete som si následne kúpil Kofolu bez cukru - viem, je to nezdravé, ale potrebujem pauzu od minerálok alebo sirupov. Závidím ľuďom, ktorí pijú len jeden druh tekutiny, napríklad vodu, alebo len minerálku neochutenú. Ja to potrebujem striedať, trebárs 4 dni vydržím na minerálke, potom potrebujem 2-3 dni sirupové vody, potom trebárs džús, potom 2-3 dni kofolu, a potom zase trebárs môžem ísť piť vodu. Neviem udržať v ničom jednostrannosť. Moja bývalá kolegyňa stále pila iba minerálku a druhá kolegyňa pije len čistú vodu, nikdy nič iné. Nerozumiem tomu. Shocked

Deň inak hodnotím asi na 2+. Idea Spánok sa mi polepšil, v podstate išlo len o to, že som ja sám nechcel spať. Okamžite, ako som si dovolil spať, tak som zaspal. Ak nespím a ponocujem, tak to len preto, lebo si to sám tak ordinujem, sám sa dopujem alebo sám nechcem do postele ľahnúť. Šéfka mi povedala, že stačí spať 6 hodín, maximálne 7. Ona tak spáva, chodí o 23:00 alebo 23:30 spať, zaspí vraj do 10 minút, a budí sa sama pred budíkom niekedy okolo pol siedmej, siedmej. Tomu sa hovorí spánkové zdravie. laughing Tak ja v porovnaní s ňou sa určite neviem zobudiť len tak sám po 6 hodinách... určite, pokiaľ by som nemal budík, tak sa sám zobudím až po najmenej 9-10 hodinách. A ťažko mi je určiť si spať 6 hodín, keď to by znamenalo ísť spať o polnoci a okamžite zaspať. Lenže neviem, kedy zaspím - veď to, priatelia, dobre poznáte => ľahnúť si spať ešte neznamená spať. Very Happy

Zajtra máme Zuzky, tak nezabudnite gratulovať Vašim Zuzkám. Aj my v rodine máme. it is perfect Embarassed
Ďakujem Vám za vypočutie a želám Vám pokojnú noc a príjemný štvrtok i Zello. I love you
S úctou
matej
dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 11 august 2016 - 0:16

ahoj,

hodnotim zdravotny stav 75%,kondicka neexistujuca,co sa tyka psychiky tak vladne nevedomie s malou dusickou na vedomie ohladom choroby,berem to ako fakt,realitu a prisposobil som sa,pred chvilou som si dal polklobasy co si dakdo zabudol odlozit,zacal som sa vazeny forumaci viac zaujimat o forko a o zello,teda vas,zajtra sa asi pridam,ak to prebehne podla ocakavania zahrniem si ho do tyzd.rezimu,
v uprsanom pocasi cely den v dome a za nb,
synovci su na navsteve u svagrovych a sestra tu pospava uz druhu noc,robi v pracovni 12hodinovky,svager na cestach s kamionom,
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav Št 11 august 2016 - 13:27

ľudia... ja teda padám únavou... ojooooj

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  xkrchnav Št 11 august 2016 - 17:57

Tak z práce doma už je to lepšie. A dnes podržte sa už je to sté štvrtkové zello! Dal som si tú prácu a spočítal od posledného počítaného zella, takže je tam možná chybička ale snáď nie. Teším sa na vás.

Opäť aspoň zdravím ostatných nezellákov, že sem tam čítam väčšinou ale nie, akosi nestíham a tak aspoň prajem nech sa ťažkosti daria riešiť a tiež sa darí tešiť z dobrých vecí hoc maličkostí.
Jožin

_________________
Pridajte sa na Zello dialógy, aplikácia pre počitač aj mobil na http://zello.com/
Moje návody na použitie http://krizovatkaduse.osvobodse.cz/zello-dialogy
Stredy a soboty 20:00

Video projekt S duševní ne-Mocí v partnerství môžete sledovať na:
YouTube
Facebook
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Št 11 august 2016 - 18:58

Ahoj @Matej ,
ďakujem, že si ma spomenul vo svojom peknom príspevku, vlastne si mi toho napísal vcelku veľa. U mňa tá holička spravila celkom slušnú prácu, mám tak účes, aký som doteraz obvykle nemával. Čítať knihu pred spaním býva moja klasika, hoci beletriu som už pomerne dávnejšie nečítal, naposledy to bola práve spomínaná A. Karenina. Hoci mi akp. poskytuje veľa odbornejšej literatúry, beletrizované knihy čítam pomenej, hoci... Zdá sa mi, že mi to pomáha aj v zaspávaní, teda mozog sa trošku potrápi a snáď má aj obvykle väčšiu chuť spať. Hlasy na balkóne neboli, ale dnes sa práve prerábali, takže chodím pred činžiak fajčiť.

Osobne ma mrzí, že máš problém s kolegyňou, fakt je, že negativistické správanie dokáže byť priam infekčné. Hlavne sa tým nedaj nakaziť. Ešte k Tvojmu príspevku asi toľko, že radšej buď mierne opatrný na spánok, ťažko býva, keď sa skutočne dostane do turbulencií.

................

Ahoj @fajny ,
bude dobre ak sa pridáš k diskusii live. Je fajn, keď človek prehodí pár slov s ľuďmi, ktorí ho chápu. Dúfam, že sa Ti Zello dialógy zapáčia.

................

Ahoj @xkrchnav ,
je úplne super, že si tú prácu tak primerane zvládol. Už sa teším na Zello, teda nielen na Teba, ale aj ostatných.

................

Ahoj fórumáci,
verím, že sa máte čo najlepšie. Momentálne nám v paneláku robia výťah aj zateplenie. Je to samý buchot a krik. Bol som tak rád, že som išiel na záhradu. Pozrieť ma bol aj Sumbul II. a zahral som sa aj so Sumbulom III. Na práci bol zber rajčín a uhoriek, čo vlastne ani nebola práca, len doslova pár uhoriek, a ale desať, dvanásť rajčín pod zub. Ak by som túto noc znesiteľne spal, asi by som išiel na noc aj na záhradu. Zajtra by som mal doobeda vybehnúť na úrad, snáď sa mi podarí vybaviť čo treba.

Srdečne vás pozdravujem a majte sa super. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Št 11 august 2016 - 20:23

Tuto (@Tuto), ďakujem aj ja za vyjadrenie sa smerom ku mne. Smile Prajem Ti hojne trpezlivosti a sily teraz pri tom zatepľovaní a prerábke. Drž sa! it is perfect winking

Jožin (@xkrchnav) - strašne som rád, že sa Ti podarilo zotaviť až natoľko, že už statočne pracuješ. Iste, rozbieha sa Ti ťažšie, prichádza rýchlo únava. Veľmi Ti prajem, aby si mal všetku psychickú i fyzickú silu a vôľu, ktorú na zvládnutie budeš potrebovať. Maj sa pekne a drž sa, kamoš! it is perfect Wink

Všetko dobré do ďalších dní želám aj fajnemu (@fajny), a tiež všetkým forumákom, hosťom, členom. Držme sa! community together

***

Dnes hodnotím deň na 1-. V práci ok, útlm nebol, nálady boli lepšie ako včera. Ešte som potiahol nejaký nadčas, ale dobrovoľne, lebo som mal proste chuť. Mal som dnes 2 malé drinky, 1 ľadovú kávu a sŕkam pomaly teď večer kofolu bez cukru. Zistil som, že jeden z popredných spôsobov, ako si môžem sebe urobiť radosť, je kúpiť si kofolu bez cukru. Smile Very Happy

Flush a úzkosti sa zlepšili. Keď mám mierne nahnutú hlavu doľava, tak sa mi drží aj stabilita líc, ale vysvetlenie, prečo tomu tak akože je, to nechcite odo mňa. Very Happy Je to založené len na mojom pozorovaní a skúsenosti. V minulosti som využíval viaceré takéto pozorovania, napr. za čias miništrovania som si mačkal oči, žmolil očné bulvy, čo mi poskytovalo výraznú úľavu od úzkosti až na 20-30 sekúnd, čo som hodnotil vtedy vysoko pozitívne (to som mal asi nejakých 17 rokov veku). Tiež som si pukal viečka, nadvihoval záložkou palec v topánke, alebo som si spôsoboval silnú bolesť, čo tiež bývalo obvykle účinné proti flush a navieraniu tváre (napr. zhryz a kúsanie jazyka, kúsanie pery, kúsanie ďasna, nechtové vyrývanie do ušného lalôčika, alebo robenie hlbokých bolestivých záderov na prstoch). Dneska využívam na flush a úzkostné navieranie nahnutie hlavy doľava, pozeranie 3 metre pred seba na zem, teda nie 1,5 metra ako predtým. Ale keď už naviera krv na oči a začnú slziť, v tom prípadne už sa uchyľujem k starému dobrému chytaniu sa tváre rukou, masírovanie líc, resp. najmä brady (dôsledok býva celé roky akné, čierne bodky, nepokojná pleť). Už som sa raz liečil na obsesio-kompulziu, ktorá ma nútila držať ruku na brade. To sa vyvinulo počas adolescencie práve ako môj spôsob zjemňovania navierania tváre. Dnes teda sumárne flush celkovo lepšie, ráno som tiež na seba nakydal kopec Mixy (BB-krému).

Kilojoulovo dnes bieda, opäť prejedanie. Pod 9 tisíc kJ som hladný. Ale zas som aj dosť v pohybe cez deň, takže nejaký spontánny výdaj tu je. Stačilo by mi sa neprejedať a nevyhovovať večerným žraniam, a bolo by fajn - myslím, že by som aj pomaly chudol. Čo sa týka váhy a mier, tak stále rovnako...  Embarassed

Spať plánujem ísť až po 23:00, tak ešte vymyslím, čo pôjdem teď robiť. Uvidíme... Asi to bude niečo spontánne, na čo budem mať v danej minúte chuť. rendeer

Ďakujem Vám a prajem Vám pokojný večer a super-super piatok.  it is perfect
matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 11 august 2016 - 23:47

ahoj,
zravotny stav 75% a ako @Tuto v zellu naznacil ze sa s chorobou a jej nasledkami nemieni zmierit ma uplne pravdu,z mojej strany by to chcelo snad cisteho exorcistu ktori nezere prachy,nevim ako ty tuto a vy drahovazeny priatelia,ale ked pomyslim na nu napada ma len tento clovek,

@xkrchnav uz som si pridal do zalozky aj tu nonstop pomoc peer pomocnik ci jak sa vola,ked sa pozrem do minulosti,vzdy to bolo o jazyku,myslienke a reci,pri ktorich prevladala destrukcia mysle,psychiky,vzdy rano po troch az styroch vylyhovaniach z otazkou ako zaspat,totiz v tej dobe ma ani nenapadlo ist doktorovi a postazovat sa ze neviem spat,a tak po 10 rokoch som nabehol na stilnox ktori je fajn s kombinaciou,mojich liekov,

moj rekord v posteli po 24Hod s otvorenima ocami bol 7 dni´´zombie-ozivla lahnuta mrtvola v postely´´dosiel som doktorovi,vraj dezorientovany a objednala mi sanitku,ked som cakal doma na nu sa stala jedna vec,lahol som a skoro mi oci sa vygulali ven s viecok,tak som si povedal zavrem ich so silou,do dvoch minut sa mi nieco prisnilo a ja spal snad hodku,ked sa mi vsetko bludne a haluzove vymazalo bol som TOP 1,a sanitka nebola potrebna,ale i tak som sel do pezinka,rekreovat,
miestami mi je smutno ze zijem tak ako zijem a ze v ceste za uspechom a rodinnym planom stoja take pi...je to na zaplakanie a ja tu musim vymyslat dakejake rezimy aby hlava a telo pracovali na plny vykon,chcel by som take veci...ale choroba je zakerna svina co mi stoji v ceste,snad ten exorcista ale neviem si predstavit ze by som nieco take podstupil,je mi to na smiech

@matej tvoje prispevky su hlboke,citam ich,kazdy ma nejaky zlozvyk,predstav si ze by si sa ich zbavil,nuz ostane na miesto nich diera ktorz niecim zaplnit,ja sam planujem menej kourit a pit kavu,s alkom nemam problem a ani s dogami,neviem si seba predstavit bez kofeinu a cigaretky-tabaku,matej vsetko to je o pevnej vole ako to spomenula @helen606472

na zaver snad ten humor ktori som nacrtnul nedokoncene v zello dialogu,najdete ho v mojom profile v komentaroch
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 12 august 2016 - 12:01

Ahoj @Matej ,
som rád, že sa máš o čosi lepšie, o čom svedčí aj známka, ktorú si napísal ako hodnotenie dňa. Držím Ti palce, aby minimálne tak bolo aj do nasledujúcich dní.

..............

Ahoj @fajny ,
priznám sa, že som toho alternatívneho vyskúšal relatívne dosť. Hlavne som to riešil s rodičmi, keď mi bolo asi sedemnásť. Pamätám si na rôznych "liečiteľov", čo mi mohli akosi pomôcť, ale v zásade mi pomáhala skôr klasická medicína. ...keď je človek zúfalý ... topiaci sa aj slamky chytá.

..............

Ahojte všetci čo píšu aj len čítajú,
bol som po úradoch, vlastne pred chvíľou som sa vrátil. Vybavil som to, že momentálne "to" sa momentálne vybaviť nedá, tak som priam na začiatku. Vybehol som aj do supermarketu po jedlo na záhradu, snáď mi tam nebude pršať. Je to tam určite lepšie ako byť doma a počúvať tie "buchoty". Na záhrade plánujem len také lážo-plážo robenie, beriem si tam knihy a asi budem hlavne čítať.

Toť pre dnes asi všetko, pekný deň prajem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 12 august 2016 - 20:46

Ahojte rád sem po dlhej dobe prispejem aj ja niečo. Tak dnes som bol v meste u obvodného s PN-kou a na meranie tlaku, ktorý mám na houby a tak beriem lieky aj na tlak...včera to bolo 6 týždňov čo som sa vrátil z nemocnice, taká smiešna hospitalizácia...poslali ma na infúzky kvôli vyčerpaniu a skončilo to 8x ect aby prelomili autizmus u mňa. Nasadili mi nové antipsychotiká k súčasným večerným KVENTIAXU a to ABILIFY, ktoré beriem ráno. Tak dnes som doobeda kosil s elektrickou kosačkou aj vyžínacím krovinorezom, nedokosil som celý dvor a tak zajtra pokračujem. Poobede som bol s bratom v okresnom meste pre záhradné náradie v mall-e. Baví ma nakupovanie aj predávanie a najviac práca hodná dobrého pocitu. Trocha som si aj zašportoval a pobicykloval sa po okolí. Zajtra idem pozrieť na maratón do mesta, idem sám, pretože nemám ísť s kým, čo ma aj štve, chccem začať žiť viacej spoločenský život! V nemocnici som si našiel troch kamarátov z toho jeden je vonku a chystáme sa stretnúť....Zatiaľ toľkoto, ospravedlňujem sa že nereagujem na príspevky no nečítal som žiaden ešte v tejto sekcií. Držme sa community together
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  opadané lístie So 13 august 2016 - 12:07

ahojte.

ja sa mam uz trochu lepsie, ako prednedavnom. byvalo mi fyzicky dost zle. motala sa mi hlava, bol som slaby a utlmeny. toto pominulo.

da sa mi teraz viac citat. zase som si objednal nejake knizky, uz ich aj mam doma a jednu som nacal. tesim sa tomuto internetovemu objednavaniu, pretoze osobne nakupovanie nemam prilis rad.

zial, neprijemne myslienky medzi ludmi pretrvavaju. som, vsak, v tomto smere optimisticky.

nadalej vykonavam podobne cinnosti, ako som zvykol, a teda citanie, prechadzky so psom, pocuvanie hudby, net, domace prace a niekedy sa stretnem s kamaratmi.

prajem Vam pekny vikend. it is perfect
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 13 august 2016 - 19:37

Ahojte dnes hodnotim den na 1-. Bol som s matkou v meste v nakupnych centrach...so psom na kratkej prechajde a nakoniec na bicykli v lese. Teraz nebyt zella dialogov ako som slubil ze pridem tak uz bych zalahol a pokusal sa zaspat. Minusku som dal pretoze som sa vexer hrozne nalakal, oddnes uz na spanie nepocuvam mp3ku cez sluchadla....dnes som si kupil mini radiobudik a mam tam funkciu vypnutia o 00:00. Cely dnesny den som mal aktivity zaco vdacim z casti aj matke ze ma "vytahovala do cinnosti". Nadalej mi ale chyba spolocnost?
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 88 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 60 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore