Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 4 z 91 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 47 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný St 11 august 2010 - 18:57

dakujem za tip, matej, pozeral som, ze na docsimon.sk maju aj 90 kusove balenie...cital som nieco o L-Karnitine, vraj je dobry tiez na podporu zhadzovania prebytocnych kil, za asistencie nejakej tej fyzickej aktivity...a este napriklad aj Synefrín. Nieco o tom je napriklad tu: http://eximnutrition.sk
na tom docsimon.sk maju napriklad aj kombinacie, L-Karnitin + Chrom, no toho Karnitinu je tam malo, sa ma v podstatne vyssich davkach uzivat...
zaujimavy vyber vsakovakych farmak je tu: http://www.docsimon.sk/kategorie/obezita-redukcia-hmotnosti-1
a, samozrejme, aj na mojalekaren.sk...
ja som si ratal teraz bmi, uz mi vela nechyba od nadvahy k obezite...kamarati sa smeju mojmu bruchu sad and unhappy
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 12 august 2010 - 16:00

Karnitín užívam vždy pred cvičením v tabletovej forme, kde je ho 732 mg. Všetky produkty, kde je ho menej než 500 mg, sú na nič, lebo l-karnitín je účinný len pri dávke viac ako 500 mg. Idea

Nuž, ľudkovia, prekonal som sa. Predstavte si, vyše 17 hodín som nič nejedol, počas väčšiny toho času som pekne v pokoji buval, takže som vďaka leptínu nepociťoval žiadne trápenie spojené s nepohodlím hladu. A hlad vôbec? Žiaden! Skutočne, taký ozajstný hlad, ktorý by som mohol nazvať prvou krízou, nastal až v Tescu dneska o takej desiatej doobeda. Vtedy som to ani nevydržal a dal som si ostrokyslú čínsku polievku, čím sa chudnutie pred dnešok skončilo. Ale to vôbec nevadí. 17 hodín bez prísunu jedla je dostatočné na to, aby sa telu minuli sacharidy a siahlo po energii z tukových zásob. A veru. it is perfect

Ľudia, najviac mi pomáhala zvládať prípadné chute na jedlo obyčajná voda z vodovodu. Nefunguje to, keď je ochutená, ani keď je zarobená s nejakým práškom. Musí to byť taká tá pravá hnusná obyčajná pitná voda kovovo-chlórová. Vtedy sa mi chute minimalizovali a ja som ani po 5 hodinách nejedenia vôbec nepociťoval hlad. Nie je to úžasné? Samozrejme vypil som medzičasom asi 4 litre vody, chi. winking

A predstavte si, aj váha mi ukazuje 102 namiesto 103 kg, ráno po vycikaní. Neviem, či je to ešte stabilizované, ale veľmi ma to potešilo a namotivovalo. Vzhľadom na to, že som tak skvelo vďaka vode dokázal nejesť a vzhľadom na to, že som nevydržal nejesť až do obeda, ale už o 10:15 som si dával tú čínsku polievku, tak si nedávam teraz deň pauzu, ako je predpísané, ale skúsim ísť hneďka znovu na vec. Čiže teraz som si o pol štvrtej dal posledné jedlo, olovrant, a už pijem do zajtrajšieho plnohodnotného obeda už len vodu. Hurá na to. Držte mi palce. cool

Pa. heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  anonym Št 12 august 2010 - 18:14

ahojte. ja mam sice len zopar kil naviac -75kg pri vyske 175cm, ale aj tak chcem zhodit aspon tych pat kilo. dietu mam taku, ze je na ranajky menej, na obed menej a na veceru uz len jogurt. zatial to zvladam 4 dni a nepotrebujem ziadny pripravok. chudnutiu zdar!!! dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 13 august 2010 - 14:34

Lapaj, asi ešte nemáš taký roztiahnutý žalúdok ako ja, keď nepotrebuješ toľko jesť, že dokážeš prijímať stravu len tak zriedka, ako si nám napísal. V dobrom Ti závidím. Smile

Joj, ľudkovia, ja som včera chcel skúsiť dva dni po sebe zobrať 20hodinovku nočného chudnutia, ale nepodarilo sa mi to. Oni na tej stránke odporúčajú, ba priam prikazujú vždy si dať jedeň deň pauzu, kedy si človek dá aj normálnu večeru a ráno normálne raňajky a tak podobne. Ja som to skúsil bez toho, ale veru oni vedia, prečo to hovoria. To už by potom nebola diéta nočného chudnutia, ale hladovka. A hladovka organizmu veľmi škodí, čo som pocítil, preto som sa večer neprekonal a včera večer som do seba dosť toho nahádzal. Bol som veľmi hladný a už mi nezaberala ani voda. Musel som si proste dať večeru. affraid

Nuž, dnes je všetko inak a môžem ísť na svoju druhú 20-hodinovku nočného chudnutia. O 15:30 si dám olovrant a potom už len veľa preveľa vody, najbližšie jedlo bude plnohodnotný obed zajtra medzi 12:00 a 13:30. Super. Držte mi palčeky, aby som to zvládol. Na prvý raz som to zvládol, hoci som si tú jednodňovú predpísanú pauzu nakoniec musel dať. Dúfam, že to teraz tiež zvládnem - samozrejme s tým, že už si dám tú pauzu následne aj dobrovoľne, chi. cyclops

Tak ahooj. cherry

cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura Pi 13 august 2010 - 15:31

Na populárnych stránkach o chudnutí odporúčajú 5 krát denne jesť menšie porcie a to hlavne bielkoviny:hydinu a ryby,Iné mäso málokedy,tvrdé syry,1 až 2 vajcia,veľa zeleniny.Celozrnné pečivo,ale to ja moc nemusím.Nejesť 20 hodín je veľa, a to keď dávaš lieky do prázdneho žalúdka tiež nie je zdravé.Večer po piatej nemusíš jesť,ak vydržíš,no raňajky by mali byť.Už sme tu aj s hviezdičkou odporúčali stránku: chudnutie-ako.sk.Funguje to.I keď nám,čo berieme lieky ťažšie.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 13 august 2010 - 20:08

Súhlasím síce so svojou špeciálnou diétou nočného chudnutia, ale nebudem oponovať, Laura, Tvojmu názoru, kým nemám dosiahnuté konkrétne výsledky. Ak voľačo schudnem, potom otvorím ústa. Chi. Very Happy

farao

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura Pi 13 august 2010 - 20:40

Úprimne Ti prajem Matej,aby si schudol a mohol nám poradiť.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný Pi 13 august 2010 - 21:02

Laura, dakujem za link, prave citam ebook, ktory som si ta stiahol, od zajtra sa budem snazit dodrzovat stravovacie navyky ta popisane...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura So 14 august 2010 - 11:45

Nie je začo Tomas,držím palce.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  popoluska So 14 august 2010 - 19:48

Chcem este podotknut,ze ak chcete schudnut, rozhodne musite pridat k diete aj fyzicky pohyb,bez toho vam to tazko pojde. dancing
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný So 14 august 2010 - 20:42

ked je z toho najlenivejsieho cesta...ale hybem pri PC prstami! lol!
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 15 august 2010 - 18:35

No tá posledná 20-hodinovka dopadla dobre. Normálne som o 15:45 začal, do noci som nemal žiadnu krízu, pekne som pitím čistej vody z vodovodu dosiahol, že som nebol hladný. Kríza prišla až na druhý deň okolo 11tej. Aj minule prišla tiež na druhý deň okolo 10tej. To sú krízové hodiny vždy ku koncu dvadsaťhodinovky. Uf. Teraz idem na svoju tretiu dvadsaťhodinku, už nejem od pol štvrtej do zajtra obeda. Držte mi palce hlavne so zajtrajšou krízou. Cool it is perfect

Už sa blíži týždeň, tak už by som mal mať aj nejaké výsledky. Sľubovali dve kilá za týždeň, ale nedbal som na pitie vody počas fázy normálneho jedenia a vtedy som aj trochu viac jedol tým pádom. Musím sa v tomto polepšiť. Akonáhle sa v tomto polepším, budem môcť pridať ešte aj nejaký ten rotoped-cvičenie, ale z neho ma strašne bolí zadok. Hm. I disagree

Pa. alien

cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 4 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 91 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 47 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore