Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 68 z 83 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 75 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 7 september 2016 - 0:20

Ahojte priatelia!
Taktika z minulého príspevku ponechávam, za chvíľu užijem druhý Gerodorm. Teším sa na spánok, lebo dnešok/včerajšok bol akýsi turbulentný Shocked a dúfam, že zaspanie to aspoň sčasti vyrieši. Snáď do záberu tabletky niečo nenáročné a nenapínavé prečítam. Rozmýšľam nad teplým mliekom, ktoré mi v malom dokáže pomôcť pri zaspávaní. Teraz však myslím nad tým, že by som už mal konať v prospech zaspávania a nie len ťukať do klávesnice.

Dobrú noc a pohodu pri vstávaní praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 7 september 2016 - 2:53

Hmm... Pomaly ale iste sa nám sekundovka, minutovka a hlavne hodinovka na hodinkách neúprosne posúva k ránu. Záber Gerodormu som ani nepocítil, od nemocnice sa toho už v mojom organizme niečo zmenilo. Jednoducho nespím a ani nemám chuť spať. Trápi ma aj to, čo bolo včera spôsobené na jednej strane asi fajčením a zároveň zhoršením stavu komentármi a vyčítavými pohľadmi až poznámkami. Strašne rád by som si užíval spánku ako mnohí z vás. Teraz sa mi ukazuje aj otáznik, ako sa s tým popasuje moja psychopatológia a lieky. Posledné noci som síce spal, ale nebolo to dostatočné. Ále veď sa uvidí.

Momentálne plánujem nájsť na nete nejakú relaxačnú hudbu a snáď mi navodí aspoň malú chuť spať...

Nejako bolo, nejako bude, verím že len lepšie.
Príjemné zobúdzanie praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 7 september 2016 - 4:38

Momentálnu situáciu považujem za nie veľmi prospešnú. V podstate pre niektorých pracovníkov už nastáva ráno. Nemám z toho dobrý pocit, lebo osobne som ešte v smere zaspávania. Keď sa to tak zoberie, zasa môžem prehlásiť, že sa mi spať nechce. Pripadám si relatívne svieži so štipkou únavy, ktorá však neťahá človeka na spanie, len ho ubíja.

Okrem tohoto vyššie napísaného je mi však relatívne fajn. Medzi pokusmi na spanie som robil niečo z akp. a aj sa to "pohlo". Plánujem ísť na záhradu, kde z prác bude pravdepodobne zber jabĺk v sade. Dá sa predpokladať, že dovtedy si aspoň zdriemnem.

V poslednej dobe sa dosť zaoberám myšlienkami na prácu. Mám rešpekt k osmičkám a dvanástkam, ale možno sa to bude dať. Samozrejme situácia práve teraz nie je tomu naklonená, ale možno neskôr. V tomto obdivujem a skladám klobúk dole všetkým fórumákom, čo dokážu v rámci svojich zdravotných problémov zabojovať a skvele sa pohybovať v pracovnom prostredí. U mňa sú stále problematické zaspávania a únava. Ak sa mi výraznejšie začne kaziť spánok, už viem, že to nie je v poriadku... bla, bla! Prepáčte, že sa opakujem.

Pekný deň praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Sunset_ocean-j95
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej St 7 september 2016 - 18:15

Tuto napísal:Ak sa mi výraznejšie začne kaziť spánok, už viem, že to nie je v poriadku... bla, bla! Prepáčte, že sa opakujem.

Vôbec nemaj pocit, že sa nesmieš opakovať. Práveže sa naše problémy často nemenia, resp. zostávajú nás gniaviť dlhodobo, preto by sa mohlo zdať, že sú otrepané. Lenže nie sú, to by sme sa potom nemali o čom ani rozprávať, nakoľko väčšina z nás má určitý súbor starých a dlhodobo pretrvávajúcich ťažkostí, ktorých pôvod je v našom ochorení. Takže spokojne si ich pripomínajme, aktualizujme, debatujme o nich. Nikdy nevieme, kedy sa náhle v nich dokážeme posunúť a kedy a odkiaľ príde nejaký impulz k zlepšeniu. Čo sa týka priamo obsahu príspevku, aj moje želanie popriať Ti všetko dobré sa bude a smie opakovať. Smile Prajem Ti úprimne, aby si raz pracoval podľa svojich predstáv a aby Ti to zdravotný stav v pohode umožňoval. Drž sa, kamoš! Vitaj Super!

Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 9 september 2016 - 1:12

Ďakujem Matej za povzbudivé a milé riadky. Vieš skutočne človeka potešiť.

Zdá sa, že som mal tak trochu turbulentnejšie dni čo sa týka psychického zdravia. Zvláštne, že som to vyspal a vlastne aj bolo dobre, že som si tak aj výdatne oddýchol. Myslím, že som nemal tak panikáriť a riešiť tieto záležitosti akousi predprípravou na nemocničné prostredie a usporadovaním vecí, ktoré by som tam potreboval...

Momentálne som však v pohode, vlastne som až prekvapený tým rozdielom Shocked . Chystám sa práve na spánok, takže sa tu udeje len to, že asi niečo malé dám do žalúdka, užijem prášky na spanie, "stiahnem" cigaretu umyjem zuby a poď ho zaspávať.

Nielen zamestnaným fórumákom prajem piatok do pohody v zmysle víkendu za najbližším rohom. Majte sa pekne a dobrú noc. Tuto

Spím
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 10 september 2016 - 1:00

V podstate mám len toľko, že sa pomaly, ale iste poberám na nočný odpočinok. Vlastne platí niečo také ako písavam, teda ešte cigareta, napiť sa, dentálna hygiena a nakoniec ešte vypnúť NB a pokúšať sa o spánok. Možno, keď to nebude OK, niečo málo prečítam, prípadne pozapínam techniku a napíšem sem.

Príjemnú oddychovú noc praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 11 september 2016 - 3:17

Bliklo štvrť na štyri, tak rozmýšľam, že by som mal ísť aj hádam spať. Očko Zaoberal som sa prvú polku noci rôznymi spôsobmi rámov "iframe", a takisto vkladaním jpg alebo pdf súborov do rámov v príspevkoch. Normálny ítečkár by sa čudoval, že ako sa tým môžem tak dlho zaoberať, ale pre mňa ako laika to bolo sústo. Sústo poriadne, ale za to príjemné, bavilo ma nad tým špekulovať. Super!

Prajem Vám, priatelia i zvlášť Tebe, Tuto, príjemný zvyšok noci, skvelú buvačku a super nedeľu. Dojatie 2
Tanec

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 12 september 2016 - 0:36

Ahoj Matej!
Radšej tak neponocuj, bude aj počas dňa dosť času na ajtí záležitosti. Momentálne sa mi zaspávanie dostáva na jednu hodinu nočnú, tak som rád... Isteže dúfam, že u Teba je to tá výnimka, čo potvrdzuje pravidlo. Pre dnešok prajem čo najlepší pondelok a žiadne problémy.

................

Tu nič zvláštne, alebo svetaborné. Máme teda už pondelok, za chvíľku užijem prášky na spanie a snáď to bude aj na niečo dobré. Teším sa na zobudenie, to už by som bol rád, keby to bolo ráno, lebo by mi to pár záležitostí uľahčilo, ale v reále dnes nemám žiaden "šibeničný termín". To už by som mohol kľudne aj dodať, že sa mi takmer minuli všetky lieky s účinnou látkou Ibuprofén, takže, ako čítate nič úžasné. Vzhľadom na pekné počasie, možno by som aj zostal na záhrade spať, to vtedy je tam priam čitateľská noc. Obvykle vtedy aspoň jednu knižku "dám", či zdolám. Bude veľa však záležať od dnešného spánku, lebo po prebdenej noci by mi nevyhovovalo riskovať ďalšiu...

Prajem vám fórumáčky aj fórumákom dobré spanie a radostné a čerstvé zobudenie. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 12 september 2016 - 2:40

Tak hodiny nám bežia a nemajú ďaleko k tretej hodine. Gerodormy nepomohli, tak poruším odporúčanie lekára a dám si ešte jednu tbl. Ťažko sa mi aj vymýšľajú výhovorky, snáď, že sa mi spať nechce. veď sa za chvíľ uvidí. Uvítal by som aj zdriemnutie na pár hodín...


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 12 september 2016 - 3:46

Hmm, hmm... tak zase píšem, ale mal by som radšej spať, alebo v kľude odpočívať. Namiesto toho som si pustil dokument o duševne chorých deťoch (dokument bol nominovaný na Oskara)
https://www.youtube.com/watch?v=tTCSfx47R1w
Tak dobrú

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 13 september 2016 - 1:21

Ahojte priatelia, práve sa poberám na nočný (asi aj ranný) odpočinok. Dúfam, že zaspávanie sa nebude vliecť do ďalších hodín a budem podriemávať už o pár chvíľ. Pôvodne som chcel spať na záhrade, ale minulú noc som toho veľa nenaspal, tak som nechcel ísť do rizika. Síce práve tam sa ma týkali dve osviežujúce hodiny pospávania, tak som nakoniec aj ľutoval, že som si nezobral lieky na aspoň jednu noc a deň. Taktiež zásoba potravín je tam primalá, takže by sa vtedy šikol aj chlieb a nejaká nátierka.

Na druhej strane som aj rád, že vám tu môžem napísať pár slov, čo by som inak ani nemohol. Držte sa, tešte sa a napíšte! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 68 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 13 september 2016 - 23:51

Máme tu nočný kľud, tak počítam s tým, že bude ticho a pokoj. Vlastne si musím dávať pozor hlavne ja. V paneláku počuť hluk naďaleko, dokonca susedka sa sťažovala na obyvateľov nad sebou, že silno púšťajú vodu v čase po desiatej hodine večernej. Taktiež je otázne zatváranie dverí, lebo zvykne byť prievan z otvorených okien a je veľká pravdepodobnosť, že dvere jednoducho buchnú. Obvykle prežívam túto časť dňa pri niečom ako je kniha, Net a používam slúchatká. Niekedy sa môže však stať, že sa zabudnem...
Keď som chodieval na cigaretu na balkón, podarilo sa mi asi o druhej v noci zhodiť kvetináč aj s hlinou na bledý koberec v obývačke. Chtiac-nechtiac som musel vytiahnuť vysávač a spraviť poriadok, aby som to vtedy v noci nepošlapal. Div divúci! Nikto sa nesťažoval, dokonca aj naši spali akoby sa nič nestalo. Tresnutie kvetináča aj vysávanie, nula negatívneho reagovania. Tak asi tak.
Za chvíľku si dám môj obľúbený Gerodorm a budem sa pokúšať o spánok. Verím, že asi tak medzi jednou a druhou zaspím.

Dúfam, že som vás príliš nenudil.
Prajem dobrý spánok a pohodu na zajtrajší deň. Majte sa pekne! Tuto


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 68 z 83 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 75 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore