Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 35 z 83 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger St 13 január 2016 - 5:24

Jake rucicky a nozicky ma ten mozog Very Happy Tensie nez ja, co uz je co povedat Very Happy
Zobudila som sa pred 30-40 minutami na hyper, celu noc beham k umyvadlu napit sa, na WC, zas k umyvadlu... Susaky jak sa patri. Akoby som mala glyk. 50.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 14 január 2016 - 3:08

Kurnik! Veď by som sem do témy nemusel písať denne, ale keď zasa nespím. Pred momentom boli tri, užil som tabletku Gerodormu a stačí. Už ani neviem, čo by som tu originálne napísal. Asi nič. Aj som sa tešil do zamestnania, ale zasa aký tam budem, keď sa nevyspím. Zasa budem oťapený alebo čosi také. Musím dúfať, že najbližšie minúty ma zmôžu a aj zaspím, aspoň na chvíľku. Uvedomujem si, že kľúčové bude ráno. Pomáha mi vtedy predstierať, že som čerstvý. Vybehnem do tej zimy na balkón, zapálim si, vypočujem čo nové majú "hlasy" (spravidla nič), dám si kávu a ako raňajky banán a možno nejakú sladkosť. Následne spláchnem do seba ďalšiu kávu, obliecť sa a WC. Obliecť sa, skontrolovať nutné veci: peňaženka, doklady, mobil, cigarety, zapaľovač, klúče. Samozrejmosťou je batoh, kde mám dôležité aj menej podstatné vybavenie, kde asi najdôležitejšia je asi voda s multivitamínu, lebo ráno ma dosť suší z Haloperidolu...

No čo dodať: Dobré ráno! Dobré jitro! Good morning! Guten morgen! Buenos días!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Imagenes-buenos-dias3
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Št 14 január 2016 - 4:41

Nespim Smile Asi by som mala povedat doktorke na zajtrajsej kontrole, ze mam takyto naruseny spanok... I ked najcastejsie je to kvoli hypo-/hyperglykemii.
very unhappy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 15 január 2016 - 23:12

Ahojte, teda zdravím nielen všetkých nespáčov. Pred malou? chvíľou začal nočný kľud, a tým zároveň čas na spanie. Tu je to tak trochu iné, návštevníci pohostinských služieb sa rozbehnú domov až medzi dvanástou a druhou. Celkovo piatky mesto viac žije.

Plánujem tak trochu ešte pozerať čosi v bedne a ešte by bolo vhodné dorobiť "akp.". V tejto chvíli myslím aj na návštevu rodiny a kamaráta v jednom a jeho priateľky, ktorá je v očakávaní. Verím, že to bude OK a budeme mať krásne a zdravé bábo v rodine. Smile

Neviem ako to bude túto noc, ale je mi to pomerne jedno. Neviem či si dám viac (či vôbec) ako polku tbl. Gerodormu. Možno ešte budem na téme informovať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Beautiful-pregnant-body-162420_L
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 16 január 2016 - 1:35

Ani sa mi nechce pisat, preco som sa zobudila, je to klasika. Ziv. Brat este v izbe sedi pri notebooku a macky tu pri mne lezia na gauci, taky nas nocny stereotyp Smile No nic. Este cosi-kdesi popozeram a jde se spat, teda dufam.
Sleep
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej So 16 január 2016 - 2:07

Zdravím čítajúcich, ako aj prispievajúcich, konkrétne teraz akurát Tuta a Meretseger. Smile Dúfam, že pomaličky už o tejto druhej hodine robíte pokroky a idú na Vás prvé driemoty. Veľmi Vám to želám, aby ste dobre odpočívali a mali pekné sny. Smile

Ja teraz tiež buntoším. Je to zvláštne, ale akurát teraz mi energeťáky zaberajú naplno. Dal som si večer o nejakej siedmej a stále doteraz účinkuje. Unavený som, nič nerobím, iba ležím a rozoberám do podrobností svoj aktuálny život. Ale zaspať ani za svet. Zajtra, teda resp. už dnes, ma čaká učenie. Víkend naplním učením a sobotným bowlingom s bývalými kolegyňami, ktoré ma zase pozvali si zahrať. Škoda, že prvé dve hodiny večerno-sobotného stretnutia sa bude iba sedieť za stolom a akože klábosiť. To, ako sa poznám, budem tíško trpieť, budem mĺkvy a iba sa budem robiť, že sú mi zábavné ich rozhovory. Potom príde na rad dvojhodinová hra na dráhe, to bude už trošku pre mňa živšie, normálnejšie. A potom sa ja už nezdržím, pôjdem domov, aj keby ma presviedčali. V nedeľu pokračujem v učení. Takže takýto mám teraz plán na vííííkend. Smile

K tomu by sa zišlo teraz poriadne vyspať. Uvidím, kedy sa kofeínu uráči vyplaviť z krvi. Pečeň aj obličky pracujú ostošesť, snažia sa, ale aj tak im to ide len postupne. Verím však, že sa spánku dočkám. Smile

A verím aj, že sa dočkáte spánku i Vy, milí priatelia. Držím palce. it is perfect Sleep

Matej
I love you

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 16 január 2016 - 2:55

Ahoj Meretseger a Matej,
tak aj u mňa je to tak, že som v klube bdiacich, síce plán je za chvíľku povypínať čo sa dá a v kľude oddychovať. Noc je celkom fajn. Želám vám obom, aby ste sa dobre vyspali a potom dobre vyspatí zase prispeli vetičkou na naše schizofórum. Hlavne buďte fit. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 525993-bigthumbnail
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 16 január 2016 - 21:39

Tak máme pokročilý večer a vzhľadom na to, že som celý deň v podstate predriemal a prespal. Napriek tomu, že som vlastne totálne porušil spánkovú hygienu, som spokojný. Keby som to mal zhodnotiť, tak by som tomu pripisoval hodnotu akéhosi darčeka po pracovnom týždni. Tak sa vlastne z toho všetkého vytešujem. Som rád tomu, že takto sú dva vííííkendové dni po sebe, ešte by som takto bral aj voľnú stredu...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 0936_Gift_Final2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 17 január 2016 - 0:36

Práve nám prebieha zmena dní vo víkende, takže sa nám to prehupne časovo do menšej časti, teda časti nedele. Vlastne ani neviem, čo od siedmeho dňa v týždni čakať. Snáď takú rutinu, čo sa vo, všeobecne, voľný deň robí, teda asi vegetí, relaxuje a sem tam do toho zasiahnu malé domáce práce. Budem sa snažiť aby som tú nedeľu celú neprespím, ako to bolo pri sobote.

Teraz pozerám akýsi divný film na JoJ, volá sa to, že "Druhá strana mince". Žeby ma to pohltilo, sa nedá napísať, mám dojem, že to nebolo určené pre mužov, má to taký nádych romantiky, neskôr plánujem čosi- kdesi prečítať. Vybehnem na balkón na cigu a uvidím. Asi si dám Gerodorm a bude super, keď zaspím... Na Wow beží akýsi dokument o vysokých ľuďoch po svete, ale v zásade je to len také márnenie času. Som tomu rád, že si toto môžem aj dovoliť. Veď je to vlastne prepych, teda to mrhanie času.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 LCD_generic_tv
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 17 január 2016 - 2:56

Tak, tak. Gerodorm nezabral z, pre mňa, pochopiteľných dôvodov, teda pospávania v sobotu. Doteraz, od minulého príspevku, som polihoval a bol ticho. Ani si neviem celkom predstaviť, ako som spával pod mokrým uterákom v lete. Na druhej strane v tom období má človek o čosi viac energie, takže som spával znesiteľne, hoci boli aj krízovejšie noci. Teraz v zime sa mi dosť rozbil spánkový cyklus a to najmä z dôvodu sťaženého zaspávania. Fakt by som bol rád, keby som zaľahol a zaspatie by bolo rádovo v niekoľkých minútach. Asi by som chcel priveľa... V podstate by mi stačilo, ak by polka tbl. Gerodormu zabrala ako má.

Dobré ráno

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Images?q=tbn:ANd9GcTO6_Ns-uV4aibcDEf-Aunv4l9PKs71E0McI1Li0EZRF92b5aq7
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 17 január 2016 - 22:53

Za chvíľu Gerodorm, povypínanie všetkého a možno na zaspanie pustenie nejakých mp3. Uvidí sa, ale treba sa aspoň pokúsiť.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 18 január 2016 - 0:47

Počúvam, na ticho, nahrávku pre manažérov. Možno sa to aj oplatí vnímať, ale viac-menej to mám teraz mám na zaspávanie. Beží to tak tichúčko. Kedysi mi to brblanie docielilo spánok, tak skúšam. Momentálne rozmýšľam, čo by mi ešte k zaspatiu napomohlo a Gerodorm som už užil. Inak nemám čo, tradične ma mrzí, že ten čas na zaspávanie som mohol využiť lepšie ako polihovať v tme.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 35 Animated-good-night-image-0019
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 35 z 83 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 59 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore