Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 19 z 83 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 51 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 5 november 2015 - 23:38

Ahojte,
podľa odhadov a predpokladov by som už mal pol hodinu spať. Namiesto toho sa mi doba zaspatia zase naťahuje. Len dúfam, že vám tu o nejaké dve hodiny nebudem vypisovať ako nespím.


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Two-percent-of-people-are-superhumans-who-dont-need-more-than-a-few-hours-of-sleep
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 6 november 2015 - 22:34

Čaute,
je 22:30 a plánujem sa dnes a zajtra dobre vyspať. Práve pre toto mám rád víkend, že dospím zameškané a tak si primerane potrebe môžem oddýchnuť. Nič ma netlačí, aby som zaspal vtedy a vtedy. V pohode nemusím užiť takú dávku liekov na spanie ako cez prac. týždeň. Za chvíľku je sobota a okrem záhrady nič neplánujem len oddych ("akožepovinnosti" však nevynechám). Momentálne je krásna jeseň, tak asi na záhrade si pofotím aj okolie aj sad. Uvidím čo a ako.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 03-garden-of-the-gods
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 7 november 2015 - 1:09

Joj. Takto som to zrovna nemyslel, že budem do jednej hore. Užil som už dva Gerodormy, ale akosi spánok na mňa neprichádza, vlastne za asi 20min. by mal zabrať ten druhý. Akosi stále len myslím a dumám a namiesto spánku len ležím a prehadzujem sa. Práve som sa vrátil z cigarety, ani hlasy neboli, a tak špekulujem, ako by som už aspoň driemal. Tak snáď vám tu nebudem ale o dve hodiny vypisovať, fakt chcem spať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 F6559d8682cdf973ecd9c4daab98a34e
prekl.: chcem spať, ale môj mozog nezastaví hovorenie sám so sebou samým
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 7 november 2015 - 2:39

Ojojoj. Pol tretej fuč a u mňa je to tak, že som napchatý liekmi na spanie a nič. very unhappy Je síce pekné sa utešovať, že môžem prakticky celý víkend dospať, ale... ...jednoducho mi to nerobí dobre. Dokonca som si dal aj teplé mlieko, čo zvykne účinkovať, ale teraz nič. Tak teda so mnou.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Bugs%2Bcan't%2Bsleep
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 7 november 2015 - 6:14

Po dopísaní predchádzajúceho príspevku som zaspal, ale zobudil som sa už o 5:00, akýsi podozrivo čulý. Spal som teda 2 a 1/2 hodiny. Už to takto nebolo dávno. Bojím sa sklzu do hypománie. Na druhej strane, plánujem dnes okrem záhrady len odpočívať, takže dúfam, že zaspím. Zostali mi dve tablety Gerodormu, v pondelok si ich pôjdem dať obvodnému predpísať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Images?q=tbn:ANd9GcQcDmjaG27n27DZMq3Ps5UUJeqkuqft1-DO2blNHt0oa023qWLb
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 7 november 2015 - 10:49

Našťastie po hodine ležania a následne aj prehadzovania som ešte zaspal a zobudil som sa o pol deviatej. Priznám sa, že od toho čierneho utorka ma už vystraší kadečo, nespal som síce plných osem hodín, ale takto je to fajn. Niekedy ma až mrzí, ako sa pozorujem, či je všetko Ok. Xkrchnav, ďakujem Ti za starosť, bol som Tvojej reakcii v druhej téme rád. Po obede sa ešte pokúsim podriemať.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 0:15

Ešte nie je nejaká pokročilá hodina v noci, ale predsa len sa sobota prešmykla do nedele. Chcel by som čo najskôr zaspať a to len na polke Gerodormu, lebo sa mi dosť míňa. Zostala mi len tableta a pol tabletky. Napriek tomu verím, že mi to bude stačiť, hoci zaspávanie bude pravdepodobne otázne. Teší ma tá vec, že na balkóne som pred chvíľou nemal žiadne "hlasy", alebo podobne. Po ulici tiahli opití mladí štangasti a ani to mi nevadilo. V zásade je to fajn noc, je pomerne hustá hmla, tak možno aj to je dôvod, že som Ok.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Fog-bayou-st-johnjpg-db1de33b03e8bf7b
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ne 8 november 2015 - 3:46

Ahoj Tuto,
mozno na Tvoju pocest zacnem pridavat clanky na blog okolo polnoci, vies, aby si sa nenudil Very Happy Hrozne potesi nielen to, ked tam zanechas komentar, no i to, ked do temy "dnes ma tesi" pridas o nom zmienku - dakujem Ti! giving a hug

Mno, ja, ako ste si asi vsimli, nespim, ale vstala som len teraz kvoli hypoglykemii. Mama do mna este vecer hustila, nech si k ovsenej kasi prihodim este cesnakovy uzol, ze vsak budem mat hypo. Odbila som ju s tym, ze je dost sladka a nemam uz hlad. A hop, hypo doslo, tak uzol prisiel spolu s dzusom ku cti Cool Ale som utahana, tak bezim spinkat.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  historik Ne 8 november 2015 - 11:09

Ahoj, Meretseger, Very Happy

ja ovsenú kašu milujem! flower
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 8 november 2015 - 16:57

Ahoj Meretseger,
ďakujem Ti za originálnu a sympatickú myšlienku nahodenia článkov o dvanástej na blog. Myslím, že každý deň tam máš asi 15 čitateľov denne, čo je dosť a tak pridávaj tak, aby to vyhovovalo každému. Občas k Tebe na blog zaskočím, lebo som zvedavý, čo tá Sonya napísala. Teším sa na Tvoje ďalšie tvorivé písanie a určite si ho prečítam. Maj sa čo najlepšie a želám Ti čo najviac pekných myšlienok a to nielen pri písaní. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 0511-0809-1916-1269_Cartoon_Woman_Typing_on_a_Computer_Clip_Art_clipart_image.jpg
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 9 november 2015 - 22:40

Ahojte,
ak chcem o šiestej dobre vstávať, mal by som už v podstate vyše polhodiny spať. Tak som sa dnes nejako motkal, až som sa dostal do postele. Pred chvíľou som užil 1XHaloperidol a pol tabletky Gerodormu. Vlastne Gerodorm som týmto aj minul. Jedenásteho mám kontrolu, tak som už v podstate bez hypnotík. Držte mi palce, aby som spal. Dobrú noc.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 72e35c1655d580888516f6beeef4e60f
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 19 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 10 november 2015 - 18:39

Ahojte,
ešte vlastne ani nie je nejaký čas na spanie, ani hlboká noc, ale veľmi rád by som bol zaspatiu o 22. hodine. Vlastne zrovna dnes som nie extra vyspatý. Nemám už žiadne silnejšie prášky na spanie, zostalo mi tu len to málo účinné voľnopredajné. Tak asi moje zaspatie o desiatej je asi len utópia. Zajtra mám tiež vstávať okolo šiestej, takže  by mi osem hodín spánku bodlo. Asi užijem nejaký melatonín o deviatej a asi aj homeopatikum. Prosím nesmejte sa tejto kombinácii, lebo nič lepšie už fakt nemám. 

Zajtra idem k doktorke na kontrolu a na dve injekcie, asi poviem o tom mojom čiernom utorku. Snáď sa na to, aj prácu vyspím.  Sleep
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 19 z 83 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 51 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore