Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 31 z 43 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 18:20

Nikto tu požiare nezaložil ani nikto na nikoho neútočil, to že si ja so Saladinom niečo vydiskutujem alebo napíšem názor neni útočenie, nikto sa tu vulgárne do nikoho nenavážal myslím. To že niekto napíše svoj názor slušne alebo upozorní niekoho na niečo neznamená útočenie, útočenie je ak budem niekoho vulgárne urážať alebo sa mu vyhrážať. Ja Saladina súdiť nebudem lebo ho nepoznám osobne, nemám nárok na to ale tu jednoducho Saladin diskituje inak ako ostatní členovia, myslím že ho na to upozorňovala už polovica členov fóra a slušne, nie len ja. Ja budem rád ak tu bude kľud a nebudem sa so Saladinom chytať za slovo, ale to musí chcieť aj Saladin začať diskutovať trošku normálnejšie a nie hneď ak ho niekto nepochopí alebo na každý príspevok len negatívne písať. Každý sme nejaký predsa a nikto za to nemôžeme, aj ja mám svoje muchy a chyby a viem o tom ale treba si uznať že ich ma aj ten druhý. Ja Saladinovi ponúkam mier a chcem aby sme už viac nemuseli skákať do reči, ako ti príjme Saladin neviem ale chcem aby vedel a aj ostatní že ja to nemyslím v zlom ale ak ma niečo vytočí už opakovane musím to dostať von zo seba, ja si prajem aby sme tu boli k sebe milí lebo sme na jednej lodi všetci, dúfam teda že už nedôjde k ničomu takému ako včera alebo pred tým ale bohužiaľ niekedy sa ani ja neovládnem lebo som nervózny sám zo seba a nešťastný že neviem vyriešiť svoje problémy ale myslím že Saladina musel niekto aspoň upozorniť, nič zlé v tom myslené nebolo Wink
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 18:21

Saladin napísal:
Anonym woman napísal:Všimla som si, že niektorí členovia fóra ignorujú alebo útočia na Saladina. Len nedávno jeden člen skoro nerozchodil, že vraj už ani tu sa nemôže zdôverovať a hľa robíte presne to isté. A prečo sa ozývam? Lebo prečo nie, bolo útočené aj na mňa či už na fóre alebo cez whatsapp a podobne. A je mi to vlastne už jedno Smile a pravdu Vám povedať môžem...
Ďakujem, si zlatá.. Nečakal som akúkoľvek podporu. Len si si týmto vykoledovala hejt (a pozerám, že už sa tak aj stalo Smile ). Od tohto momentu budeš niektorým členom liezť na nervy aj ty Smile. Vitaj v klube Very Happy..

"Aj tak budem požiarnikom" Wink


_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 18:24

A podľa mňa tu nejeden člen fóra napísal v minulosti že sa im nepáčilo ako Saladin zaútočil na nich, čiže to som nepísal ani ale videli to asi ostatní a nepáčilo sa im to, ja som si ich len zastal nič viac...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Anonym woman Pi 10 máj 2024 - 18:56

Veď ok, ale nie, že sa to musí zásadne otočiť tým istým smerom a v horšej podobe, to boli vyslovene bezdôvodné útoky, ktoré trvajú nejak dlho a to ignorovanie sa nedá teda tiež prehliadnuť. Uvedomil si si Jaro, že možno sa cíti tak isto ako Ty predtým? Alebo možno, že nie, ale tak každý je nejaký predsa...a dlhú dobu už píše úplne neutrálne, ale niekto vyskočí a spraví sa zhluk ľudí a všetci začnú štekať. A ja sa ho nejak nechcem zastávať, ale je to proste fakt.
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Saladin likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:09

Tak jedna vec že si ho zastávaš lebo s ním súhlasíš vlastne a druhá vec neviem podľa mňa ak som neni slepý viacerí členovia mu tu písali že sa im nepáči že zaútočil na nich, či? to som nepísal ani ja, ja som si zastal ich ako ty teraz jeho. Mne sa nepáčilo že opakovane sa do nich navážal, či neni to tak? Myslím že už sem ohľadom neho písali Motylek, Catherin, Regina, Dzuli niečo v tom zmysle že jeho príspevky empatické nie sú a nevážal sa do nich, navážal sa tu do mňa na každý príspevok ktorý som napísal, dokonca mi zle poradil ohľadom PNky a že ja nemám dôvod žiadať o ID a neviem čo, keď on sám zrejme na ňom je a poberá ho a napíše druhému že nemá nárok a dôvod naň... A okrem toho komentoval každý môj príspevok, neviem či som sa ho dotkol ale nič som o ňom nepísal, písal niečo v tom zmysle že sa sťažujem stále a neviem čo..
Ja som vždy len upozornil, že sa mal nad sebou zamyslieť, nič viac lebo do každého tu rýpal, ty si napísala že Enax útočí, neviem podľa mňa on fakt neútoči, skôr keď už tak Saladin nie? Ale nebudem už radšej nič písať lebo zas budem ja najhorší, ja som si len zastal ostatných a napísal svoj názor. Zaujimavé je jedna vec, že nikto nikdy tak stále nediskutoval a nevymienal si názory, stále v tom bol Saladin, nikto iný. Tak ja som si chybu priznal, ale mal by si ju priznať aj druhý člen...
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:15

Jaro123444 napísal:Tak ja som si chybu priznal, ale mal by si ju priznať aj druhý člen...

"Nečakaj, že všetci sú takí ako ty, že ak ty vieš priznať chybu, že to dokáže aj druhý" Wink

Vyhneš sa tým mnohým sklamaniam Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:19

Chápem ale tak mne to prišlo tak Maroško, že ty si zrovna neútočil, že si sa snažil situáciu ukludniť, že si zachoval chladnú hlavu ale jednému členovi sa stále tvoje príspevky nepáčili a nepáčilo sa mu že si zrejme nepochopil ty jeho a zas bolo. Vraj si drzý ako napísal o tebe, ale myslím že zrovna to tak nebude, zrejme bude chyba inde lenže ak si ju niekto nedokáže priznať ani po tom čo ho upozornia na to viacerí tak máme problém no, takí ľudia vidia len seba a myslia že sú svätí a oni nič on muzikant.
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Pi 10 máj 2024 - 19:19

@lucas no zatiaľ najhoršie bolo, keď som prichádzala zo škôlky s malým domov a keď som otvorila dvere, tak tam ležal nehybne v kaluži krvi a malý stál za mnou, až keď ma obehol a vyzul sa, tak som pochopila, že to tak nie je a malý je v poriadku, doteraz to neviem spracovať. Dúfam, že nikdy viac, lebo tak mi zovrelo hruď, keďže aj hlasy mi rozkazovať, že ho mám zabiť, v ten moment to bolo "skutočné" a fakt som myslela, že som to spravila.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 404
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:25

Jaro123444 napísal:Chápem ale tak mne to prišlo tak Maroško, že ty si zrovna neútočil, že si sa snažil situáciu ukludniť, že si zachoval chladnú hlavu ale jednému členovi sa stále tvoje príspevky nepáčili a nepáčilo sa mu že si zrejme nepochopil ty jeho a zas bolo. Vraj si drzý ako napísal o tebe, ale myslím že zrovna to tak nebude, zrejme bude chyba inde lenže ak si ju niekto nedokáže priznať ani po tom čo ho upozornia na to viacerí tak máme problém no, takí ľudia vidia len seba a myslia že sú svätí a oni nič on muzikant.

Nie je to môj citát, našiel som ho na facebooku, ale zjavne to tak funguje Wink

Vieš, ono tieto žabo-myšie vojny nemajú konca Wink

Kým to nesekneš nejako Wink

Hlavne ak to ten druhý nedokáže Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Pi 10 máj 2024 - 19:27

A úprimne ani nečakám že sa ospravedlní, mne nemusí ,ja to nežiadam ale mal by sa aspoň babám ak má v sebe aspoň trošku empatie, ale fakt nečakám nič. Videli aj ostatní aké výrazy používal, že holka nešťastná a kluku ušatá a neviem čo všetko ešte, príde mi že do seba sa snažil vteliť ostatných a tak používal všelijaké názvy ale tí ľudia sa volajú inak a nikto sa tu nevolá holká nešťastná ani kluku ušatá. Škoda že nevie napísať normálne menom ale musí náročky používať urážky, a že napíše niekomu že je drzí to ma úplne odrovnalo, ja tu vidím len jediné jedného drzého člena
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin Pi 10 máj 2024 - 19:28

Anonym woman napísal:Veď ok, ale nie, že sa to musí zásadne otočiť tým istým smerom a v horšej podobe, to boli vyslovene bezdôvodné útoky, ktoré trvajú nejak dlho a to ignorovanie sa nedá teda tiež prehliadnuť. Uvedomil si si Jaro, že možno sa cíti tak isto ako Ty predtým? Alebo možno, že nie, ale tak každý je nejaký predsa...a dlhú dobu už píše úplne neutrálne, ale niekto vyskočí a spraví sa zhluk ľudí a všetci začnú štekať. A ja sa ho nejak nechcem zastávať, ale je to proste fakt.
Je to tak ako píšeš. A som rád, že aspoň niekto sa ozval. Pretože som začal o sebe pochybovať. Ostatní sa boja a zrejme nechcú zažiť to, čo si dnes zažila ty : útok na tvoju osobu. Áno, to, ako na teba reagoval, bola agresivita. Lenže agresorovi nikdy nevysvetlíš, že je agresívny, max. urobí zo seba nevinnú obeť, viď. Jarove komenty. Nečakaj nejakú zmysluplnú reakciu (sebareflexiu, náhľad). Títo ľudia sa zásadne ospravedlňujú ďalšími útokmi (viď. Jarove komenty). Dvojitý meter na mojú adresu je neprehliadnuteľný. Typický scapegoating..


Naposledy upravil Saladin dňa Pi 10 máj 2024 - 19:39, celkom upravené 3 krát.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 10 máj 2024 - 19:31

Jaro123444 napísal:A úprimne ani nečakám že sa ospravedlní, mne nemusí ,ja to nežiadam ale mal by sa aspoň babám ak má v sebe aspoň trošku empatie, ale fakt nečakám nič. Videli aj ostatní aké výrazy používal, že holka nešťastná a kluku ušatá a neviem čo všetko ešte, príde mi že do seba sa snažil vteliť ostatných a tak používal všelijaké názvy ale tí ľudia sa volajú inak a nikto sa tu nevolá holká nešťastná ani kluku ušatá. Škoda že nevie napísať normálne menom ale musí náročky používať urážky, a že napíše niekomu že je drzí to ma úplne odrovnalo, ja tu vidím len jediné jedného drzého člena

Nerieš to, súdnemu človeku je jasné, kto tu dnes prišiel provokovať, potom čo sme si to so Saladinom vysvetlili a nastal tu pokoj Wink

Je snáď nad slnkom jasné, kto tu založil nový "požiar" Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 31 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 31 z 43 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore