Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ste na tom fyzicky?

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 5 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ne 24 september 2017 - 13:31

Matej napísal:
Zaujímavé, že keď čistila mi predošlá zubárka kameň, tak vzala obe polky chrupu naraz za jednu cenu. Táto to rozdelila na dve polky a dvakrát musím platiť. Sad

Napokon to mala rozdelené na kvadranty úst, teda jeden kvadrant čistenia kameňa rovná sa 10 eur. Vzhľadom na to, že už spravila posledný kaz a že už mi zostával len ten kameň, tak mi prebehla všetky kvadranty naraz. Takže som so zubárkou už vybavený a teď ju uvidím až na budúcoročnej preventívke, prípadne sa mi ponúkla, že mi povymieňa amalgánové plomby za biele, ak budem chcieť (tie, čo pribudli tento rok, som si dával už len biele). Jedna taká výmena stojí s injekciou hádam aj 40-50 eur, takže neviem, či si to budem vedieť dovoliť. Prvý dojem z mojich zubov, keď sa usmievam alebo smejem, je skôr dobrý, tmavé plomby nie sú vidno, sú vzadu hlbšie v ústach. Takže teoreticky takéto estetické výmeny vôbec neponáhľajú, skôr je to len na moju roztopaš. Uvidím, ako budú financie v ďalšom období... tých je teraz už dosť málo. Embarassed

Na preventívku plánujem ísť asi okolo júna 2018. Cool

Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 5 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej So 14 september 2019 - 11:07

Ahojte.  Wink Výsledky môjho odberu na hematológii v stredu dopadli tak, že mám tzv. koagulačné faktory 7 a 10 a tiež fibrinogén významne pod normu (ide o zrážanlivosť krvi). Ostatné faktory sú v poriadku, aj krvný obraz som mal dobrý. Zatiaľ sme sa s primárkou dohodli, že sa nemusím ísť registrovať na konfirmačné vyšetrenie do Národného hematologického centra do Bratislavy, takže mám byť zatiaľ sledovaný čo do krvného obrazu u psychiatričky, a ak sa vec zhorší, tak sa uvidí. Primárka si nemyslí, že tie faktory mám zlé kvôli psychofarmakám, lebo tieto faktory sa tvoria v pečeni a pečeňové testy som mal zatiaľ vždy dobré. Sme dohodnutí, že keby som mal ísť na invazívny zákrok, operáciu, tak musím prísť konzultovať najprv hematológiu a oni by mi vedeli nejakými liekmi tie faktory dočasne poriešiť, aby som im tam nevykrvácal. Momentálne nie som ohrozený spontánnym krvácaním a až na predkolenie sa mi netvoria modriny. Takže asi ok. Ambulance Teď už termín na hematológii nemám, som zaevidovaný, mám tam založený záznam a môžem už byť sledovaný opäť po starom u psychiatričky a obvodnej. Pretty good

Sestrička 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 5 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  tyx81 St 28 február 2024 - 11:34

ja som pred rokom dostal vydut na 4 chlopni nastastie v robote rzp ma odniesla na krasnu horku kde mi transplantovaly 4 chlopen pocas op som ochrnul na lavu stranu mal mrtvicu odvtedy zhorsena pamat a poruchy koncentacie a leziaci pacientzabudol hesla aj pinyako katastrofa very unhappy
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore