Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ste na tom fyzicky?

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ne 29 november 2015 - 10:28

Bol som nedávno na odbere krvi, hľa, tu sú výsledky:

  • valproát (Orfiril Long) som mal mierne pod normou, pod terapeutickou hladinou, takže sestrička navrhla, že sa to musí poriešiť s dr., že zrejme bude treba Orfiril navýšiť z 1000 mg denne na 1500 mg denne. Ja som jej však povedal, že sme sa s dr. dohodli, že ho od januára postupne budeme vysadzovať, na čo sestrička povedala, že dobre, nemusíme to teda teraz riešiť. Smile
  • mal som znížené biele krvinky o dve desatinky pod normu, čo vraj nie je také strašné, aby sa to muselo riešiť Smile
  • ostatné parametre krvi boli dobré, zdravé
  • pečeňové testy dopadli dobre, mám pečeň zdravú.  Smile


Včera som si čítal o znamienkach, ktoré svrbia, tak ako mňa. A bol som zhrozený z toľkých informácií o malígnych melanómoch a rakovine kože. Takže som sa rozhodol, že veď už 5 mesiacov nechodím do solárka, používam len samoopaľovací krém, farbivo. A reku že ani po 6 mesiacoch od operácie očí nezačnem chodiť späť do solária. Yes Tvár a ruky si budem pekne natierať krémom a to bude bohate stačiť. Mama mi povedala, že nevyzerám nesympaticky, keď som biely. Že to som proste ja, keď som takýto. Nemusím sa nutne robiť opáleným manekýnom, na ktorého u mňa nikto nie je zvyknutý. Takže tak. V januári vyberieme dve znamienka, a ešte zostanú 4 svrbiace, takže tie do leta 2016 vyberieme tiež. Applause Ambulance A potom bude zrejme pokoj a nastúpi pocit bezpečia. affraid

S pozdravom
matej
Thumbstone

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej St 9 december 2015 - 22:57

Nasadil som v boji proti flush (rúžovke, rosacea) nové zbrane.

Vitamín K (dvojku) a Mixa Anti-Redness Tónovací krém.

Káčko je dobré v tom, že sa ukázalo, že je strategický pri krvnom zrážaní, takže jeho nedostatok (okrem všetkého toho okolo kostí a osteoporózy) môže spôsobovať aj presakovanie cievok. V horšom prípade ide o krvácanie ďasien, z nosa, do moču. V lepšom prípade ide len o roztrúsené červenanie v lícach, kde sa cievky nevedia primerane stiahnuť, zúžiť a presakujú krvinky voľne do kože, čím nastane flush. Tým nechcem povedať, že by sa zistilo, že príčinou rúžovky je nedostatok vitamínu K, to nie. Ale pravidelné branie 120 mikrogramov denne môže situáciu zlepšiť. Takže si káčko kúpim. Myslím, že na trhu je dostupné v kombinácii s vitamínom D, nie som si istý.

Čo sa týka Mixy, tak ono to má hojivé účinky, obsahuje aj niacín, ktorý som kedysi bral vo vysokých dávkach v nádeji, že červenanie zastavím. No hlavný účel tejto Mixy je tónovanie pokožky, jej zmatnenie. Už som si aj teraz večer naniesol jej trochu a vskutku po zaschnutí to vyzerá prirodzene, moja tvár do značnej miery náhle vyzerá jednofarebne. Len teda nemám skúsenosti s tým, či sa to musí nejak umývať na noc, alebo ako, lebo mi to pripomína trošku mejkapovanie, s ktorým teda nemám skúsenosti ja. Smile Ale asi to budem musieť zmývať, lebo to nie je krém, ktorý sa plne vstrebá, ale skôr je to dačo tónovacie. Na krabičke však o zmývaní nie je reč, tak neviem... Možno by ste mi, dámy, vedeli s tým poradiť.

Dám po čase vedieť, ako som s týmito novými zbraňami spokojný. Na jar som vzhliadal k laserovej operácii kože, avšak zistil som, že rúžovka sa laséruje až neskôr, keď už nezaberajú tradičné spôsoby liečby. Mixa sa chváli tým, že ich výrobok je práve terapeutickým prostriedkom, a teda niečím viac, než len púhym korektorom. Uvidí sa, či zavádzajú, alebo im môžem veriť. A vitamín K je tiež spôsob. Ešte mi doporučili aloe vera krém na tvár, alebo zelený čaj. Existuje aj chemický liek, nejaký druh antibiotika, ale to sa dáva až v ďalších fázach ochorenia. Ja som stále v tom základnom - ružové podráždené líca, fľaky, reagujúce na vietor, chlad, korenie, stres, trému, vzťahovačnosť, alkohol, atď.

Chcem byť dajak optimista, že to pôjde a že budem s výsledkami boja spokojný. Držme si palce. Smile
matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej So 12 december 2015 - 12:38

Matej napísal:Nasadil som v boji proti flush (rúžovke, rosacea) nové zbrane.

Vitamín K (dvojku) a Mixa Anti-Redness Tónovací krém.

Zdá sa, že po uplynutí troch dní tieto zbrane pôsobia uspokojivo. Káčko beriem ráno a večer, skúsim si ho dávať asi ráno a na obed (spolu 120 mikrogramov denne). Mixu si dávam ráno na opláchnutú pokožku, pričom večer si ju zmývam v rámci večernej hygieny. Question Myslím si, že je vec naozaj zlepšená, mám jednoliatejšiu tvár, menej farebných nedokonalostí a líca sú v čase silnejšie rozladenia iba jemne zružovené, nakoľko tónovacia Mixa to celé farebne kryje. Smile

Takže po troch dňoch prvé závery - funguje to. Pokračujem v "terapii". Smile

cyclops

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ne 13 december 2015 - 9:08

Môj zrak sa, žiaľ, významne pokazil. Odhadujem svoju krátkozrakosť na -1, alebo -1,25. Nutne potrebujem korekciu - plánujem teraz na polročnej kontrole od operácie požiadať dr. o zmeranie dioptrií a poprosiť, či by som si mohol zakúpiť šošovky. Tie peniaze, vložené do operácie, ešte zatiaľ nevnímam ako vyhodené, nakoľko stále mám o aspoň 2 dioptrie menšiu krátkozrakosť, než pred operáciou. Má to síce zhoršujúcu sa tendenciu, tak sa uvidí ešte, či sa mi to nezhorší na horšie čísla... Zatiaľ som však ako-tak spokojný. Totiž do práce, do školy, do mesta a na omšu môžem si dávať v pohode šošovky, a doma pri televízore, počítači, prípadne keď chcem len tak neplánovane vyniesť smeti, alebo zbehnúť ku schránkam, tak nemusím mať žiadnu korekciu. Ten zrak je ešte dostatočne kvalitný na to, aby som mohol z gauča pozerať telku, alebo mohol sedieť za PC. Občas, keď budem chcieť dať očiam odpočinok, tak si nedám šošovky vôbec a nič extra sa takého nestane, lebo vidieť vidím ešte relatívne dobre. No už je problém vidieť premnohé detaily. Keď idem domov potme z roboty, tak nerozoznávam tváre ľudí, svetlá lámp sú veľkými machuľami. Na mikrovlnke nevidím hodiny prečítať ani zo vzdialenosti 2 metrov. Keď sa postavím na váhu, mám problém prečítať z výšky svojej hlavy dolu, koľko tam ukazuje kíl. Z kuchyne nevidím do obývačky, či sa mama usmieva, alebo či sa na mňa vôbec pozerá, je rozmazaná. A tak ďalej. Takže vidím to na občasnú korekciu v podobe šošoviek - aspoň pre školu, prácu, mesto, omše. Smile

V januári tam nabehnem a popýtam sa. Smile
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Po 14 december 2015 - 21:45

Zmenil som trochu názor. Budem súhlasiť s novou operáciou, pričom v rámci zmluvy by mala byť celá zadarmo, nakoľko môj zrak je po 1 roku od operácie zmluvne garantovaný. Takže ešte vyčkať pol roka a ak sa stav nezlepší, resp. najmä keď sa zhorší, tak určite budem navrhovať doktorke dooperovanie v rámci zmluvy (niečo na spôsob reklamácie). Čo sa týka rizík, som s tým zmierený, a čo sa týka tej bolesti, tak to nevadí, veď bolesť trvá len nejakých 30 bezprostredných hodín po operácii, čo nie je tak strašne dlho, hodím do seba niekoľko Ataraxov a prespím to celé. Smile A čo sa týka roboty, tak by som sa dal na týždeň na pé-enku, na ktorú mám nárok. To by bola zároveň moja taká malá týždňová "dovolenka", nakoľko by sa to realizovalo v lete 2016, takže riadna dovolenka by zostala na dni, ktoré potrebujem kvôli vyučovaniu v škole. Smile Takže pôjdem do toho, dám si to zoperovať znovu zdarma, lebo ten môj súčasný zrak vôbec nezodpovedá tomu, čo som si pôvodne predstavoval. affraid Neprekvapilo by ma, keby mi namerali v súčasnosti už -1,5. Embarassed

Ale to je hudba budúcnosti, lebo skôr ako po roku od operácie (teda jún 2016) mi reklamáciu neuznajú. Smile
Držme sa. Smile
M.
albino

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej So 19 december 2015 - 9:51

Flush bola tento týždeň pomerne na tom dobre. Mixa-tónovací krém zhruba fungoval, hoci niekedy ružová farba líc bola neprehliadnuteľná. Viem však dobre, že situácia dokáže byť oveľa horšia, takže som s pôsobením Mixy relatívne spokojný. Moje červenanie je myslím dobre pod kontrolou. Smile

Čo sa týka zraku, je naďalej neprajný. Od počítača v práci ma bolievajú oči a aplikujem si kvapky Visine. Zatiaľ držím dioptrie bez umelej korekcie. Smile

Iné fyzické problémy (trávenie, vyprázdňovanie) v tento týždeň boli v poriadku. Len ma poriadne nafukovalo, pravdepodobne z bublinkových kofôl. laughing Pár ráz som si tiež cez týždeň narazil koleno na stole, takže mám modriny. Čo už. What a Face

M.
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ut 5 január 2016 - 21:30

Dnes napriek tomu, že bol pracovný deň dobrý, tak som bol ku koncu dosť nešťastný, nakoľko som mal vo veľmi zlom stave pleť. Možno sa Vám to zdá ako banalita, obzvlášť pre muža, ale mám zo svojej pleti kvôli flush komplexy už vari od dvanástich rokov. Takže pleť na tvári je pre mňa top téma napriek tomu, že som muž. To ste si už koniec koncov asi aj všimli... Smile Od nejakého novembra/decembra pravidelne som používal BB-krém od Mixy. Bol dobrý, ale v súčasnosti mi už nezaberal, nakoľko prišli strašne mrazy a líca štípali, praskali, zle reagovali. Pery mám vypraskané, krvavé, samé akné všade, najmä na krku po holení, na lícach zase spústa červených "zón", pod očami fialové kruhy a veľké póry vyplnené čiernymi bodkami. Táto situácia ma zmiatla a som začal intenzívne malomyseľnieť. Je zaujímavé, že ma nepotopí psychicky ani tak pracovný stres, ani ohováranie, ani nároky školy, ani nič, ale ak je dačo s mojou tvárou, depresia je hneď na svete. Vlastne aj v minulosti, keď som ešte nechodil k psychiatrom, tak som mával depresie hlavne z tváre. Nepotreboval som riešiť traumy z pedofila, traumy z alkoholika-otca, ani nezvládanie gymnázia. Ja som mal vždy ako top-tému len moju tvár. Embarassed Dúfam, že mi to nemáte za zlé, alebo Vám neprídem nejaký prehíčkaný, rozmaznaný alebo podobne.

V súčasnosti som skočil do drogérie a šiel som reku kúpiť od Mixy CC-krém, ktorý by mal byť viacej na flush. Dal som si ho, ale zatiaľ sa mi nepáči. Kúpil som si aj DD-krémy od Mixy a to je suprový korektor, ktorý opraví sfarbenie a nedokonalosti pleti vlastne takmer dokonalo, a tak, že to vyzerá prirodzene. Natrel som si tvár a v podstate vyzerám tónovane a zladeno. Tvár je jednofarebná. Smile Ani pri bližšom pohľade a ani za dobrého osvetlenia nie je vidieť, že by som mal dačo krycie na sebe. Na rozdiel od korektorov alebo mejkapov, ktoré sú proste vidno, čo si jak ako muž nemôžem dovoliť. Smile

Takže momentálne s radosťou používam DD-krémy od Mixy. Zatiaľ som veľmi spokojný. Výhodné je, že je oveľa silnejšie krycí, než BB-krém, a pritom regeneruje, hydratuje, zmatňuje a dodáva tvári aj jemné, prirodzené, tmavšie a hlavne jednotné sfarbenie. Ani samoopaľovák nemusím vôbec používať (ten som nepoužil už od nejakého novembra).

Toľko teda najnovšie správy zo zákulisia môjho boja proti rúžovke. Smile A teda aj proti nepriamo celej mojej duševnej poruche, lebo ona s rúžovkou úzko súvisí. Smile

S pozdravom
matej
Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ut 19 január 2016 - 14:09

Už som doma z operácie znamienok. Prebehlo to bez problémov, sestrička sa tešila, že nemám alergiu na anestetikum. Pri lokálnom umŕtvení mi chirurg vybral 2 znamienka. To na chrbte ma trochu ťahá a pobolieva, lebo tam mám až 5 stehov. V štvrtok si to mám "prebaliť" a o týždeň vo štvrtok prísť na vybratie stehov. O 2 týždne kožná bude mať výsledky histologického vyšetrenia. Dúfam, že bude negatívne bez nálezu, hoci aj keby sa mi musela diagnostikovať dajaká onkologická háveď, tak by som to nebral až tak tragicky. very sad3 Pooperačný stav znášam relatívne dobre. Som doma a chystám sa robiť seminárku.

Čo sa týka rúžovky, tak naďalej cítim veľké pokroky vďaka samoopaľováku. Samoopaľovací krém (od Dermacol) mi nejak spôsobuje farebnú jednoliatosť líc, takže napokon tá flush nie je taká dôrazná. Je prítomná, ale je to ešte lepšie, než čisto s BB-krémom. Takže paráda. Smile Návaly úzkosti v podobe krvi do tváre a "odpadávania" nemávam momentálne. Zdá sa to stabilizované aj bez anxiolytík.

Oči sú dobré, ráno som videl aj z obývačky na mikrovlnku do kuchyne (videl som tam prečítať hodiny pomerne ostro). Predpokladám dioptrie asi -0,5, čo riešim naďalej bez korekcie. Suché pooperačné oči nemávam. Občas si kvapnem Visine, najmä keď ma bolia oči od dlhého počítačovania. Smile

S pozdravom
Matej
jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  CHINAMAN So 30 január 2016 - 1:27

Moja fyzicka sa rapidne zhorsila po zacati AP a to ze som pribral 25kg a zacal fajcit, inak som bol do roku 2014 sportovo zalozeny clovek. Teraz sa rychlo unavim, zadycham pri lahkych cinnostiach. Nehadzem este flintu do zita ale zvykol som si na lenivy styl zivota..
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Tuto Ne 31 január 2016 - 0:44

Čo sa týka fyzičky, tak môžem skonštatovať, že je to dosť slabota, dosť rýchlo sa unavím čo podmieňuje:
  a) ľahšia dehydratácia ako je obvyklé
  b) užívanie Haloperidolu a Líthia
  c) životný štýl
Tipoval by som, že je to najmä kombináciu týchto faktorov. Vlastne aspoň jeden atribút je v mojej moci a to myslím najmä c).
Občas nad tým premýšľam, ako by sa to všetko dalo primerane poposúvať a vylepšiť, na krátku dobu to však nie je, skôr na "dlhú trať". Snáď...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Po 1 február 2016 - 19:58

Zdar, bojovníci. Smile

Ja by som chcel znovu začať s tými ľahkými cvičeniami (drepy, kliky, posilňovačky s činkou, strečing, brušáky). Lenže sa bojím, že či to už nebude na mňa veľa, toľko plánov. Len teraz začínam so zeleninou a zdravým stravovaním a už by som aj išiel rovno cvičiť? Ťažko si to predstaviť. Ale naozaj cítim záťaž a slabotu, keď vystupujem do schodov. Keď som cvičil drepy, tak som mal lepšiu kondičku. Yes

Asi si to zaradím do svojich akožepovinností s tým, že nie vždy ich aj reálne naplním. Je to lepšie než nič. Preto aj Tebe, Tuto, odporúčam, si naďalej držať v akožepovinnostiach cvičenie, hoci mu nezadosťučiňuješ pravidelne. Ale už len tá vízia, že to máš cvičiť a že tam kdesi visí vo vzduchu ten imperatív, tak to Ťa môže ani nevieš kedy posunúť vpred. Ba možno aj k samotnému skutočnému cvičeniu, čo by bolo ako výsledok najrelevantnejšie. Smile

Držím nám všetkým palce. Máme to ťažké, prekonať sa, bojovať so sebou, to je veľmi náročné. Ako sa ale hovorí: Kto so sebou nebojuje, bude samým sebou raz porazený. affraid Všetko dobré! - snáď čoskoro budeme viacerí písať, ako sa nám darí čosi odcvičiť. Smile

Matej
cat

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Empty Re: Ako ste na tom fyzicky?

Odoslať  Matej Ut 16 február 2016 - 20:10

Volal som kožnej. Výsledky z histológie, čo mi vyoperovali 2 znamienka, som mal v poriadku. cheers


_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ste na tom fyzicky? - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore