Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ut 17 apríl 2018 - 16:52

Ahoj Venusa!
Pripájam sa k Matejovej gratulácii, teda hlavne to zdravie a následne to dobré ostatné... Tuto

.................

Ahoj matus!
Sú to jednoducho také chvíle depresívneho bilancovania, ktoré ukazujú najmä negatíva. U mňa podobne. Možno už za pár dní to zapôsobí lepšie.

...............

Ahoj Matej!
Zo začiatku, čo sa "e-poznáme" som bol na Teba trochu skeptický, ale čoraz viac teraz v Tebe vidím vzor, ktorý zabojuje s osudom. Teším sa Tvojim aj miniúspechom a som rád tej 1.

..............

Ahoj kimi!
Myslím, že je super, že sa zúčastňuješ fandenia a aj ostatných aktivít. O sebe až tak pozitívne napísať príliš nemôžem.

.............

Ahojte všetci!
Dnešok zatiaľ hodnotím na 2-, ale ešte sa môže všeličo pritrafiť, tak predpokladám, že hodnotenie môže ešte byť rôznymi smermi pohnuteľné. Trochu ma potrápil spánok, v noci sa mi ťažko zaspávalo a v doobedí som bol nie moc "funkčný". Ten "rozvrat spania" je u mňa klasika, nič zvláštne. Ostatné symptómy len v malom, určité "rožky" vystrkuje soc. fob.

Príjemné prežívanie a normalizované správanie praje Tuto.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  matus Ut 17 apríl 2018 - 22:41

Caute. Tak dnesny den nebol nicim vynimocny... mam sa dobre, aj ked u mna slovo "dobre" neznamena to iste ako u zdraveho cloveka. Very Happy Tak v preklade : mizeria je v ramci normy. Cely den som len relaxoval, pozeral serial, navaril (suprove spagety Very Happy ) a takisto som bol na prechadzku opat ku Velkemu Drazdiaku. Musim povedat ze sa aj dost nudim cez den ale zaroven neviem co mam robit. Nemam nejaku zalubu do ktorej by som investoval cas. Som v zaujimavej zivotnej faze viz. moj predosly prispevok... takze ma nic nezaujima momentalne. Chyba mi taka ta vasen k nejakej cinnosti... snad co najskor prejde tato "faza" a najde sa nieco co ma zaujme.
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 18 apríl 2018 - 8:48

Matus, ja som to pochopil tiež som na tom podobne. Škola je tiež pasé, akákoľvek robota tiež. Musím sa však naučiť žiť bez nej, inak to nepôjde. Z tohto dôvodu som prevrátil svoj život naruby a skúšam ísť novými cestami. Momentálne fakt to vidím v koníčkoch, nejaký ten začiatok zmeny. Dal som sa na posilovňu. Povedal som si, že budem sa venovať viac šachu, ako keď som bol zdravý. V šachu síce nezrobím veľkú kariéru, o akej som sníval. Hrajem to oveľa slabšie ako pred chorobou, ale napĺňa ma to.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger St 18 apríl 2018 - 11:02

Ahojte,
mno, tak reverz sa napokon nekona, rozmyslela som si to. Na vikend by som mala dostat priepustku, potom mi chcu robit velky glyk. profil, asi sa uvedomili...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  matus St 18 apríl 2018 - 11:17

kimi2028 : Obdivujem ta ze to takto zvladas. Ja asi potrebujem este nejaky cas aby som to tiez dokazal takto brat.

Kazdopadne dnes je program viac menej jasny. So sestrou idem do nemocnice kde bude mat malu lahku "operaciu" tak tam idem ako podpora. Nasledne planujem ist na street food park kde dufam bude vyborny plneny trdelnik. Very Happy Potom budem brazdit internetom a vecer sa skusim opat pripojit na zello dialogy. Vecer asi dam este vediet ako to vsetko dopadlo.
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 18 apríl 2018 - 12:23

Mám sa celkom fajn, len depresívne príznaky choroby sú viac ako nápadné. Dnes nedokážem jednoducho nič, ako aj nič sa mi nechce. Strašne sa neteším zajtra na stacionár a tieto zle myšlienky ma prenasledujú. Vecí robené na silu, ma absolútne nebavia. Mám dnes na pláne ísť prvýkrát v tomto roku na plaváreň a dobre si zaplávať. Mamke som neurobil dnes nič a pochybujem, že niečo budem schopný urobiť. Skúsim sa ešte nejako premôcť.

Mer: som veľmi rád, že si si to rozmyslela a gratulujem ti ku správnemu rozhodnutiu. snáď nebudeš to ľutovať
matus: Na začiatku nebol som tiež veľkým hrdinom, ako som písal pochopil som určité vecí a naučil som sa žiť aj s výraznými zmenami osobnosti. Dosť som sa zmenil, okolie to asi nepochopí. To nie je môj problém, ja musím robiť vecí podľa seba.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan St 18 apríl 2018 - 17:46

ahoj,

nemam sa dobre,mam minimalnu psychozu,to znamena mensie bludy z haluzami,

dost so mnou mava dnesne ranne stavanie s prichodom do roboty a jej zaradenie sa,nakolko dotycne kravy boli nedostupne od vcerajska na mobile a nenutili sa ist po mna ani na vratnicu,stal som tam polhodinu ja daky blbec,z vratnikom som hodil par prazdnych slov,volali sme im aj cez klapku na pracovisko a nic,vo mne prevlada tato negativna psychoza obohatena negativum na moju osobu,mam vycitky ze skodim jak okoliu tak aj sebe,
navyse doma je to tez hroza,do nicoho sa mi nechce ale jak dopisem toto vlakno daco porobim,mama je bez nalady a pripada mi ze vydava zo seba negativne signaly co so mnou tiez nerobi dobre,

urcite ked pojdem spat si dam stilnox,nuz potrebujem sa niecim unavit a zahnat myslienky na onen nezaujimavy svet

dik za precitanie a drzte sa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej St 18 apríl 2018 - 18:27

Mrzí ma, priatelia, že sa viacerí z Vás necítite dobre. Čítam Vás aj ja každý deň a aj mne pomáhajú Vaše príbehy a príspevky. Veľmi Vám držím palce, aby sa Vaše dni a situácie zlepšili. Mám Vás rád. giving a hug

---

Čo sa týka mňa, dnes som mal ťažší deň. Prejavili sa známky únavy, možno až depresie. Útlm som cítil vo viacerých aspektoch, nie iba vo fyzične. Opäť som si kúpil energeťák, trochu zabral. Pracovné úlohy odsýpali približne štandardne, preč som išiel načas. Po supermarkete som sa ocitol rovno doma, dal si sprchu, dal som si 2 rožky s treskou a spravil si kávu. Teď mi začína večer, uvidím, ako ho využijem, mám niečo rozrobené na stránku aj na fórum, tak robiť je čo. V rámci akožepovinností si chcem dať dvadsaťminútovku na nemčinu a dvadsaťminútovku na angličtinu. Zároveň by som sa týmto všetkým odreagoval od roboty, lebo je v nej veľa negativity, vulgarizmov, stále sa riešia nejaké problémy a dosť sa v kolektíve ľudia sťažujú, frflú, kritizujú, hnevajú. Asi by som moc chcel, aby tam prekvital pokoj a kľud, nebodaj porozumenie a láska... Rolling Eyes

Psychiatricky dnes zhoršene, asi 2-. Objavila sa aj túžba nežiť.

Ďakujem za vypočutie, kamaráti. Držte sa. community together

S úctou
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  matus St 18 apríl 2018 - 18:56

Zatial den prebehol podla planu. Zvlastne je ze cez den sa mam viac menej neutralne (aj dnes). Tie zle myslienky prichadzaju vacsinou az vecer. Dufam ze dnes sa proti nim nejako ubranim a nezapijem to ziadnym alkoholom. Niesom ziadny alkoholik ale niekedy ked ta bolest pride a je velmi intenzivna tak neviem co ine mam robit. Ale aj to konzumujem len velmi male mnozstvo. "Len tak do nalady" ako sa hovori. Viem ze by som nemal. Vcera to bola moja druha konzumacia alkoholu (len slaby vajecny liker) za rok. Ak by som mal ratat aj pivo tak som vypil asi 20 plechoviek za posledny rok. Ale aj tak... nemal by som to tak riesit. Skusim najst ine metody.

No so sestrou som teda bol v nemocnici a ked sme sa rozpravali aj o mne tak prisla rec na moju hospitalizaciu. Bola to ta ista sestra ktora ma spolu s mamou doviedla ku psychiatrovi a nasledne na hospitalizaciu. Povedala mi ze ked som zacal hovorit co mi je pred psychiatrom tak sa nad mojim prejavom rozplakala. Nespominam si na tu navstevu psychiatra no muselo to byt pre nich strasne. Viem ako ostry a negativny dokazem byt ked som v depresii. Ked mi to povedala opat som necitil vobec nic. Len som sa nad tym zasmial aj ked to smiesne nebolo. Proste necitim vobec nic. Very Happy Lieky ktore beriem maju v pribalovom letaku napisane ze su aj na citovu splostenost ale nemam pocit ze by v tejto oblasti pomohli. Som mrtvy vo vnutri a neviem co s tym. Very Happy

Nasledne sme sli pesi z nemocnice na street food park a dali sme si tam ten preslavny plneny trdelnik. Kto nemal tak nech urcite vyskusa ak bude mat prilezitost. Very Happy Urobim vam chutky : ja som konkretne mal skoricovy trdelnik zvnutra namoceny v nutelle v ktorom bol penovy cukrik, zvysne vnutro trdelnika zaberali chutne jahody a na trdelniku bola este vanilkova zmrzlina s oreo keksami a cucoriedkovou polevou. Proste bomba. A planujem tam ist znova tentoraz s kamaratom a jeho priatelkou.

No a za hodinku tu je zello. Priznam sa, trochu mam dnes obavy ako tam budem rozpravat ale tak snad sa nejako rozhovorim. Very Happy

A to je moj dnesny den. Rozhodol som sa taktiez zaviest znamkovanie nalady resp. dna ako to ma napriklad Matej. Tak dnes to bude na 3-. Ako hovorim necitim sa dobre resp. dobre som sa citil naposledy ked som bol v manii v nemocnici. Vtedy som zazil asi najlepsie obdobie svojho zivota aj ked si pamatam len useky. Very Happy



Prajem vam pevne zdravie a prijemnu stredu.
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Št 19 apríl 2018 - 18:05

Ahojte, tak bolo to pomerne trápenie, ktoré zmenil stacionár. Nemal som sa veľmi dobre, no napriek tomu som sa prekonal. Bez problémov som zvládol náročný program na stacionári. Trocha ma mrzí ten stratený čas, lebo sa venujem tam bezduchým činnostiam. Dnes som triedil molitan od nitiek, čo bola taká pohodová práca, ale fakt nič moc. Potom som absolvoval kognitívny tréning, ktorý bol obstojný.

Bohužiaľ mám k tomu starosti s vybavovaním ZŤP, lebo mám pocit, že som niečo zanedbal. Dnes došlo zamietavé stanovisko o invalidnom dôchodku, keďže nemám odpracované roky. Neprišlo mi však rozhodnutie o percentuálnej miere invalidity. V rozhodnutí sa odvolávali len na nejaký dokument lekárska správa - posudkového lekára, ktorý nemám. Neviem, že čo s tým mám robiť. Zájdem sa asi za svojou obvodnou doktorkou poradiť, nech mi vypíše lajstre, ale zrejme si počkám, lebo bez objednania to asi nespraví.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Št 19 apríl 2018 - 18:48

Kimi, doporučoval by som Ti odvolať sa a zároveň sa ísť ihneď informovať na Sociálnu poisťovňu, akým spôsobom môžeš doplatiť chýbajúce sociálne poistenie. Totiž odpracované roky - to je pojem, ktorý označuje minimálnu dobu, ktorú pri žiadosti o invalidný dôchodok, si musel mať zaplatené každomesačne sociálne poistenie (napr. sociálne odvody). Tiež sa dajú doplatiť dodatočne, odporúčam v tomto doplatiť nie minimálnu sumu, akú Ti povedia, aby to sedelo, ale práveže čo najvyššiu, aby si dosiahol mzdový bod čo najvyšší. Môžeš si tak úplne priamo ovplyvniť výšku invalidného dôchodku. Yes Verím, že to dobre dopadne a zamietnutie sa ukáže len ako formálne zdržanie. Smile Držím Ti palce. Očko

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Št 19 apríl 2018 - 19:19

Ahoj, kamaráti.

Dnes to bolo také všelijaké. Mal som aj výrazné "stavy", čím myslím vlastne depresívny výkyv a silné zovretie hlavy pod tlakom nejakej temnej energie. very sad2 Pridalo sa aj bolenie brucha. Pomáhal som si energeťákmi, pil som aj trochu sladkej vody, ale bola aj obyčajná voda. Energy drinky som pil diétne, bez cukru, hoci som z nich cítil zas na druhú stranu umelú chémiu. Nepáči sa mi, aké sajrajty do seba dávam v snahe chytať sa poslednej slamky pred utopením (v mori depresie). Štatisticky asi v 2 prípadoch z troch mi tie sajrajty pomôžu. Dnes čiastočne tiež zaberali, veci sa spravili, hoci niekedy som už mal na mále, a mal som pocit, že musím utiecť alebo sa tam nejak proste zrútim (ak nie do plaču, tak minimálne do mĺkvoty a totálnej nečinnosti, akási nemohúcnosť pracovať, strašné "nechcenie sa", asi mi rozumiete). Kolektív dnes ok. Domov som šiel načas. Potom opäť do obchodu, doma ľahká večera (2 rožky s cesnakovou nátierkou, ale myslím, že ešte do spánku sa do mňa jeden zmestí, nátierky zostalo akurát na 1 rohlík, plus mám v pláne zjesť aspoň 2 rajčiny). Dnes večer budem asi umývať riady, potrebujem si aj navariť na zajtra, no dosť sa mi nechce. A uvidím, čo ešte budem robiť. Včera som sa mal učiť nemčinu a angličtinu v rámci akožepovinností - nič z toho nebolo, zaspal som v depke na gauči...

Celkovo si všímam rôzne životné pravdy - napr. veci obvykle nefungujú, ... tie veci, ktoré fungujú, fungujú len naoko. Smile Ľudia väčšinou nevedia veľmi veľa vecí. Ľudia robia veľa chýb, chybovosť na základe ľudského faktora je obrovská všade a vo všetkom, pričom dôvodom chýb sú úplné banality, napr. že človek nevstal na budík a musel sa ráno ponáhľať nevrlo do roboty. Ďalšia pravda: Všetci ľudia sú náladoví. Všetci ľudia sú len dospelé deti a správajú sa podľa toho, čo im bolo dané v detstve. Ich vzťah k rodičom ich ovplyvňuje vo všetkom (niektoré freudoviny proste sú naozaj podľa môjho pozorovania faktom). Ľudia majú komplexy a ľudia sa delia na psychicky chorých, ktorí sú diagnostikovaní, a na psychicky chorých, ktorí nie sú diagnostikovaní, lebo to ešte zatiaľ zvládajú s odretými ušami. Proste podľa mojich pozorovaní, čo som medzi ľuďmi v pomerne veľkom kolektíve a čo sa stretávam aj so zákazníkmi, tak nejak takto mi to vychádza. Moje afektívne problémy vôbec nie sú také čudné, že by ich niekto rozpoznal ako psychiatrické. Sú okolo mňa ľudia, ktorí sú oveľa labilnejší a úzkostnejší a negatívnejší. A neberú nič, ani sa nikdy neliečili. Poznám hneď dvoch ľudí v mojom okolí, ktorí sú nesmierne vzťahovační na svoju osobu, všetko si konštruujú vo vzťahu k sebe a na seba. Jeden si myslí, že ho sleduje mafia. Ale o schizofrénii počuli len z filmu a aj to si myslia, že ide o rozdvojeného človeka... Takže drahí priatelia, chcem Vám povedať, že keď my pacienti vyrazíme tam von do toho veľkého sveta, vôbec nebudeme nijak čudní a chorí, lebo čudní a chorí sú globálne vlastne všetci. Rozdiel je len v tom, že my sa liečime, a oni naďalej strpčujú ostatným životy svojimi excesmi, lebo sa neliečia. Takže v skutočnosti to my sme tí pochvalyhodní a skutoční bojovníci. Priatelia, hlavy hore. Smile

Ďakujem za prečítanie vyznania. Dnes známka 2+.
Prajem Vám pekný večer a príjemný piatok. Smile
Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore