Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 3 z 84 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 30 december 2017 - 16:21

Ahojte,
nálada je v pohode, vezieme sa na dobrej vlne naďalej, čo ma teší. Negatívne príznaky sú prítomné len v nechuti do činností, čo sa dá zniesť. Nemusím makať naplno každý deň, raz za čas treba si aj oddýchnuť Very Happy Myšlienky nie sú dnes žiadne.

Veľa som toho zatiaľ nestihol, čo suvisí aj s tým, že som spal takmer do pol jedenástej. Absolvoval som akurát len 2 prechádzky. Urobil som kognitívny tréning z matematiky (33b z 50). Večer urobím ešte dejiny, pozriem tv a pôjdem dnes skôr spať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger So 30 december 2017 - 18:34

Ahojte,
dnešok ubehol v pohode, zas som síce nebola vonku, čo by sa mi zišlo a asi i kvôli tomu sú glyčky zlé, ale čo už. Nič zaujímavé som nerobila, nič sa nedialo. Nuuudaaa Spím Psychicky to ujde, hoci v noci, ak nebudem dobre spať, zas príde osamelosť, sebaľútosť, etc., no bohovské. Fyzicky sa cítim nejak zvláštne, ktovie, mama má zápal priedušiek a hoci tu už dlhšie nebola, možno ma navštevujúci brat nakazil. No, snáď nie. A tak...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Ne 31 december 2017 - 0:47

Ahojte bojovníci s nepriazňou osudu!
Odomňa snáď len toľko, že mi dnes-včera nabehla úzkosť, silnejšia ako by som si želal. Našťastie bolo Zello a padlo mi skutočne dobre. Pravda, po skončení úzkosť tu bola zase. Riešil som to takými jednoduchými rozhovormi s našimi, čo ma rozptýlilo. Práve v tejto chvíli sa však cítim že som celkom OK a som plne nachystaný na spánok.

Kamaráti držme sa! Dnes máme 2017, ale zajtra sa už prepisuje číslo aj v rokoch. Tak vám všetkým, píšucim aj čítajúcim prajem:

Veselého Silvestra a šťastný celý rok 2018!!!

afro winner winter winter Hromžím Zírám Polícia Objatie 2

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ne 31 december 2017 - 11:03

Je tu pomaly nový rok 2018. Nálada je dobrá, dúfam že mi vydrží celý deň a nebudem mať žiadne ťažkosti. S negatívnymi príznakmi je to pomerne znesiteľné, fungujem celkom dobre. Páči sa mi, že trávim v posteli v posledných dňoch oveľa menej času, ako je to obvyklé. Myšlienky nie sú žiadne, čo hodnotím kladne. Čo sa týka aktivít tak dnes si urobím taký voľnejší deň. Nevylučujem nejaké ľahšie aktivity ako počúvanie dobrej hudby napr. takého M. Davida, ktorého budú dávať v telke na nova international. Koniec koncov treba sa dobre rozlúčiť so starým rokom. Teším sa hlavne o polnoci, ako bude to tu v noci strieľať.

Na záver chcel by som popriať Vám všetkým hlavne veľa šťastia, zdravíčka (stavu bez relapsu), zlepšovania sa, niektorým samozrejme dobre partnerské vzťahy v novom roku 2018. Niektorí tí, čo radi oslavujú aj dobrého Silvestra.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Ne 31 december 2017 - 16:19

Ahojte,
zatiaľ sa mám fajn, neviem, čo bude večer/v noci, snáď bude nálada okej. Dohrala som dnes TR2, síce nie prvý raz, ale mám zo seba dobrý pocit, že už sa v TR bojím menej než kedysi laughing Zatiaľ tu čosi buchlo len raz, což je fajn, najmä pre psa, chudáka.
Doma všetci padli, mama bola chorá a už nakazila aj bratov, ale napokon jeden z nich došiel, doniesol mi obed, lieky a vyvenčil psa. Verím, že napokon to neskolí aj mňa!
No, a keďže rok 2017 "kvapem ubývá", ako by povedali Česi, chcelo by to niečo zaželať:

Prajem vám/nám všetkým najmä pevné zdravie, málo výkyvov (hlavne sebe tých náladových Laughing ), najlepšie žiadne hospitalizácie, lásku, ak o ňu stojíte (ja ani nie), veľa dobrých cospla- (počkať, čo?), verných priateľov, mnoho peňazí a nech sa vám darí po celý rok s čímkoľvek, do čoho sa pustíte!
community together heart giving a hug dancing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Mischelll Ne 31 december 2017 - 16:36

Ahojte Wink


A tak mam sa dost unavene a ospalo....ale da sa....dufam ze novy rok bude krajší....no ani tento nebol tak zly....vlastne celkom som si splnila sny....niektore....a tak iba ten december mam pokazení....ale to prejde....
pripajam sa ku vinšovníkom a prajem ...Aby sme boli zdraví a milovali nás tí praví. To v Novom roku želá Mischelll santa Great party Cheers2

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Po 1 január 2018 - 2:34

Ahojte!
Hlásim sa už z nového roku 2018 a som zvedavý čo nám prinesie. V našom meste bolo tých rakiet a výbuchov celkom veľa, ale v tejto hodine je už ticho.

Kamarátky, kamaráti prajem vám krásny rok 2018 aby vám priniesol zdravie, zdravie, zdravie, šťastie a pohodu. Už aj dnes aby bolo super, fajn, čo najlepšie, aby ste prvý deň začali s optimizmom a taktiež takto pokračovali naďalej. Mám vás rád. Tuto

Great party Moon Cheers2 Vybavené Vybavené Vybavené Vybavené

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Po 1 január 2018 - 2:40

ahojte vsetci.prajem vsetko najlepsie v novom roku hlavne vela zdravia.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 496
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Po 1 január 2018 - 12:51

Ahojte.

Silvester som mal ja trošku smutný, fakticky som ho preplakal na svojom gauči. Prišli mi mnohé veci ľúto a cítil som sa stiesnene, nešťastne, nemohúcne. Večer som bol u rodičov, prejedol som sa tam. O polnoci som bol hore, pričom som išiel na balkón a ani tu nebolo toľko búchaní, ako som zvyknutý - ľudia v tejto "štvrti" asi úmyselne nehádžu petardy, lebo tu dole pod balkónmi sú parkoviská s autami. U rodičov bolo bežné, že z balkónov všetci hádzali prskavky, petardy, svetlice, lebo pod ich balkónmi je len tráva a chodník. Tu sú ľudia akísi umiernení, aj celkovo môj činžiak je orientovaný smerom od centra mesta, takže ani mi tu nedoliehali tak veľmi zvuky ohňostrojov. A podívaná tiež nebola, lebo tu bola strašná hmla. Celkovo som mal pocit, že už o 0:30 pomaly nikto nebúchal. Bál som sa, že nejakí susedia tu budú mať na byte párty, ako to spomínal zo svojej skúsenosti Kimi, ale našťastie sa tu nič nekonalo, takže som fakticky všetko prespal alebo preplakal. O jednej ma zobudilo, že ešte svietim, tak som si ustlal a zhasol a pokračoval v buvačke. Zobudil som sa až niekedy po pol jedenástej. Mal som dosť živé sny rôzneho charakteru a obsahu.

Je zaujímavé, že mi prichádzajú na um rôzne ľútosti ... najviac duchovné, teda ľutovanie hriechov, potom mi chodí na um ľutovanie minulosti, napr. to, že som nemal harmonické detstvo, alkoholizmus, červenanie v puberte, traumy s pedofilom a s miništrovaním... a takéto rôzne sprostosti, na ktorých už dnes nemá čo záležať, lebo už som dávno dospelý a už si určujem ja sám svoje veci. Niekedy to na mňa príde, je to zvláštne tá psychika... Nechcem vyznieť až tak negativisticky, ale naozaj čoraz častejšie na mňa prichádzajú myšlienky, že by bolo lepšie, keby som už zomrel, alebo keby som nejak sa od-existoval. Ibaže sa bojím smrti, pretože smrť sa mi spája s peklom, mám v sebe hlboko zakorenenú predstavu, že po smrti pôjdem do pekla... možno to niektorým z Vás príde infantilné, najmä ak sa na vieru dívate nezúčastnene, ale skutočne to tak v mojej psychike je poskladané. Vlastne to mi bránilo vždy zaslúžiť sa o smrť sám... skôr ma to posúvalo do frustrácie, že chcem zomrieť, ale nemôžem, lebo mi potom bude vlastne ešte horšie, takže môžem byť vôbec rád, že som ešte tu, lebo tu mám ešte vždy šancu.

Ospravedlňujem sa úprimne, že som Vám tu napísal na úvod roka takýto príspevok. Môj nový rok teda nezačal dobre, ale verím, že ste dosť silní, že si ten svoj začiatok nedáte mojím príspevkom pokaziť. Prajem Vám mnoho zdravia, lásky, pokoja v duši, všetko dobré v novom roku 2018, nech ste čoraz viac šťastnejší, zdravší, vyrovnanejší a spokojnejší. giving a hug

S láskou
matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rene007 Po 1 január 2018 - 15:18

Ahojte ludkovia! Ja som Silvestra stravil so starymi rodicmi nakolko nasi isli na hotel. Sviatky som viac menej prespal. Vcera som sa zobudil pred pol 12 otvorili sme sampanske pripili sme si a siel som sam do dediny pred kulturny dom pozriet ohnostroj. Myslel som ze nebude nakolko o polnoci este nic neslo tak som sa obratil a siel naspat no cestou som stretol rodinnych znamych tak som siel snimi naspat a povedali mi ze az o stvrt je ohnostroj. Po prichode k babke som sa umyl a isiel spat. Rozmyslal som ze ake by to bolo bez choroby byt zdravy uz by som bol na vyske mozno mal aj frajerku auto zivot by bola jahodka. Mal som dost zive sny milujjem snivat. Depresie sa dostavili v podobe vylehovanie nechcelo sa mi vstat z postele vobec.Beriem Valdoxan uz treti den tak hadam do dvoch tyzdnov uvidim vysledok. Na Novy rok som si prial len jedno nech som zdravy a stastny a vsetko co pod slovo stastny zapada. Su to len dve veci no predsa tolko vela spada pod nich. TAKZE ZELAM VAM KRASNY NOVY ROK A HLAVNE ZDRAVIE A STASTIE NIC INE!!! Wink Great party
Vas Rene
rene007
rene007
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 79
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 31.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 1 január 2018 - 15:53

Dnešok je už o niečo horší, čo súvisí zrejme so spánkom. Naspal som len nejakých cca. 7 hodín a zisťujem, že nedokážem až tak dobre fungovať. Negatívne príznaky v podobe polihovania, "lenivosti" a podobných záležitostí sú viac ako prítomné. Musím sa naučiť aj s týmto bojovať a žiť. Mám aj oslabenú vôľu, momentálne sa mi absolútne nič nechce, dokonca ani pustiť si PC hru nedokážem. Hlavne, že som vám aspoň napísal.Very Happy S aktivitami je to o niečo horšie doobedu som si robil menšiu muzikoterapiu a dúfam, že sa dostanem ku kognitívnemu tréningu. Musím si však v prvom rade oddýchnuť a až potom sa do toho všetko pustím.

Ku silvestru bol v pohode prežitý, až na ten mejdan, čo si urobili susedia. U nás na sídlisku nie sú tiež až tak zaužívané delobuchy a ohňostroje. Myslel som, že to bude inak vyzerať, ale tak.. Možno 3 ľudia pustili rímske sviece, ktoré nemajú až také akustické efekty a to bolo všetko.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Po 1 január 2018 - 17:08

Ahojte,
môj Silvester bol trochu smutný a opustený, ale inak sa dalo, ani to v týchto končinách až tak hrozne nebúchalo, hoci som moc kvôli tomu nespala. Začala som hrať TR5, keďže dvojku som dokončila a teraz som už v 3/4 hry, je príliš krátka. Ale dlho to chcem dohrať, potom už len tri diely, medzitým iste vyjde ďalší a zas mám čo hrať Very Happy
Knihu som, pochopiteľne, nedopísala, ako som chcela, som asi v polovici, ale budem sa veľmi snažiť dokončiť ju. A vydať? Hádam.
Tento deň som teda strávila najmä hrou, inak nič zaujímavé. Po psych. stránke osamelosť, smútok, tendencie dorezať sa (potlačené), po somat. asi fajn.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 84 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore