Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger St 27 december 2017 - 18:16

Ahojte,
zdá sa, že je všetko stále celkom v pohode. Síce som už zo dva dni nebola vôbec vonku, lebo sa mi absolútne nechce, ale glykémie sú okej a i po psychickej stránke je to tak akurát. Len sa mi neozýva priateľ, ani ja jemu, bože, to je teda vzťah... Neviem, či oň ešte stojím, ale dlhuje mi peniaze, tie z neho musím ešte dostať. Našťastie sme spísali zmluvu, mám ponaučenie z predošlého vzťahu, kde ma ten (nadávka) obral o pekné peniaze, nuž čo, nemám byť blbá.
O dva týždne mám 26, čakám, čo mi pošle český fanúšik ku cosplayu, niečo sľúbil Very Happy 9.1. mám aj terapiu, vcelku sa tam aj teším.
A tak teda, majte sa, držte sa jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 St 27 december 2017 - 20:51

Ahojte kamaráti,
dnešok môžem ohodnotiť na výbornú, mal som sa totiž veľmi dobre. Aj nálada bola uspokojivá. Negatívne príznaky som nepociťoval vo výraznej miere a ani som nerozmýšľal o veľa veciach. Čo som robil, tak veľa som toho neurobil. Prepisoval som si pár šachových partii do zápisníka, ktorý som si len dnes založil. Počítaču sa nedá totiž veľmi veriť. Odišiel som z domu na 3 hodiny pozrieť na hokej. Na šťastie chlapi nemali dnes veľkú konkurenciu a zvíťazili 11:0. Zajtra to chcem viac rozbaliť si a urobiť si nejaký ten kognitívny tréning. Rozhodol som sa pre testy z matematiky na prijímacie skúšky z gymnázii, geografiu a dejiny. Náročnosť bude taká akurát som zvedavý ako uspejem, ale to až zajtra.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto St 27 december 2017 - 23:52

Ahojte!
Táto povianočná streda sa mi príliš nezadarila. Hodnotím ju na 3, do čoho zapadá aj konfrontácia názorov najmä s mamou. Zdravotne ma doráža to čo písavam, z čoho "vykukuje" úzkosť a hypobúlia v zmysle ako aj psychickej a fyzickej nechuti do činnosti. Snáď zase niekedy budú po starom "Krajšie zajtrajšky". T

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Št 28 december 2017 - 16:49

Ahojte kamaráti,
Hm, ako sa mám dnes? Tak dneska je to všetko v poriadku. Už dávno mi nebolo tak dobre ako teraz. Aj s negatívnymi príznakmi je to lepšie, dnes chcem byť pomerne aktívny, nepolihujem v posteli. Nerozmýšľam o hlúpostiach, čo ma teší.

Ráno som odišiel do posilovne, v ktorej som si dobre zacvičil. Potešilo ma, že som odcvičil všetky stroje a nič som si neuľahčoval. Teda pardón kladol som si miesto 39 kg len 32 kg, ale dbal som viac na správnosť cvičenia a lepšie som to precítil, ako s obyčajne ťažšou váhou. Poobede som išiel s ockom na kratšiu prechádzku v dáždi, ktorá sa mi rátala. Nabudila ma neskutočne. Potom som začal s kognitívnym tréningom konkrétne z matematiky (29b/36b), som rád, že som to pomerne dobre zvládol. Zabavil som sa trochu hoci náročnosť nebola ťažká, koniec koncov išlo o príklady na prijímačky na gymnázium. Takáto náročnosť mi vyhovuje niektoré úlohy ťažšie, iné ľahšie... Neskôr prišli na rad dejiny, z ktorých som obstal najhoršie, odkedy si ten test robím (12b zo 40 b). Toľko málo bodov som skutočne z neho ešte nemal, ale išlo o pomerne ťažký test a ja nemám nič naštudované...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger Št 28 december 2017 - 19:42

Ahojte,
máááám fotky, kdesi aj tu sa jedna povaľuje Smile Oh, sú geniálne. Dnes večer sa hádam nálada bude držať Very Happy Takže ja sa mám dobre, celkom dosť, už mi aj došli komplet všetky zásielky, teda, teraz čakám novú, ale to je detail Very Happy Glykémie sú zas rozlietané, čo už s nimi.
See ya!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  sarah222 Pi 29 december 2017 - 13:52

Ahojte všetci Smile ako sa Vám darí ? Mne úplne skvele chodím po návštevách každý deň, videla som starých priateľov, doma pokoj kľud a ja som akási spokojná ... dietujem trénujem celé sviatky ! Je to náročné ale snažím sa dni mi neskutočne letia keďže každý deň som niekde na návšteve, kus som si aj vypila ale minimálne, spánok je skvelý a liekov mám minimálne Smile pomaly ale iste sa dostávam kde som chcela ,známosť super strávili sme spolu Štefana ešte práca od Nového roku a som spoko ! Pozdravujem všetkých a prajem pekného Silvestra !!! :* Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 29 december 2017 - 16:27

Som rád, že mám už druhý deň po sebe uspokojivú náladu. Tiež som spokojný s tým, že menej času trávim s polihovaním v posteli. Aj preto nejako negatívne príznaky nepociťujem dnes. Myšlienky sa týkajú dnes len silvestra, po strašne dlhom čase ho strávim doma. Silvestra som nestrávil doma už skoro 15 rokov, tak som zvedavý, aký bude.

Dnešok začal radostnou správou, keď naši hokejisti do 20 rokov dokázali zdolať USA, ešte dlhom som si oči pretieral či je to pravda. Potom som išiel na väčší nákup, pri ktorom strávil asi hodinu mimo domova. Urobil som si kognitívny tréning z matematiky, v ktorom som obstal na (29 b z 50). Bohužiaľ geometriu si nepamätám veľmi aj preto taký slabší výsledok. Po tréningu som vyšiel s ockom na kratšiu prechádzku. Podvečerných hodinách som si urobil kvíz z dejín, mal som (15b zo 40).

Mer som na jej blogu pochválil tak trošku, tak aspoň nemusím tu...

Sarah, párada len pokračuj v tom, čo robíš a pokračuj. tvoje riadky sa čítajú v poslednom čase dobre, ide z nich taký optimizmus.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Pi 29 december 2017 - 18:49

ahojte vsetci.tak ja sa mam tak stabilizovane niejako sa u mna neprejavuju priznaky choroby ako to byvalo v minulosti, napadol nam tu sneh okolo 15 cm, uz sa tesim na silvestra a novy rok ani neviem preco sa tak na tieto dni tesim.vsetkim vam prajem prijemne dni plne dobrej nalady.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 496
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  le pluie Pi 29 december 2017 - 19:41

ahojte všetci,

tak vianočné sviatky prebehli v pohode, teraz je pekný čas plný stretnutí s ľuďmi, najmä s blízkymi priateľmi, ktorých som dlho nevidela. Veľmi vzácny čas. Včera sme debatovali asi 7 hodín do tretej rána. Aj som sa zapájala, aj keď nie veľmi. Bolo mi príjemne. Uvidíme, čo prinesie nový rok. Teší ma, že ľudia vidia na mne pozitívne zmeny. Verím, že sa to udrží a snáď bude aj lepšie. Aj keď ma čaká obdobie životných skúšok...Dúfam, že ho zvládnem. V novom roku by som si chcela spravideľniť viac denný režim, lebo som dosť spohodlnela doma na pnke. Ale tak hlavne žiadny stres, aj keď taký ten pozitívny, čo človeka nakopne by sa zišiel. Silvestra strávim asi s rodinou, aj keď som pozvaná k známym.

Tak vám prajem hlavne veľa zdravia, zdravia, zdravia. A to všetko ostatné príde. welcome or bye
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto So 30 december 2017 - 1:11

Ahojte!
Sviatky u mňa boli v pohode, zdravotne sa to dalo. Dnes a predvčerom nás poctili dve návštevy príbuzných, tešilo ma to, hoci som viac bafkal cigariet. Večery a neskoré večery psychické zdravie mierne "pokrivkávalo". Rád som, že nielen Sarah, ale aj viacerí mi pripadajú zlepšený v symptómoch. V podstate aj moja maličkosť je tak.

Pre túto noc dúfam, že odomňa všetko. Brúúúúú... T.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  sarah222 So 30 december 2017 - 8:51

Ahojte kamoši Smile vidím že sa nám darí akosi lepšie .... veľmi ma to teší, ja som bola včera von s ďalším kamošom a dopadlo to úžasne, zevraj som sa vôbec nezmenila ! Som z toho nadšená, aj keď pocity chýbajú viem že som na dobrej ceste !!! Tak Vám všetkým prajem veľa zdravia a síl do Nového roku a užite si Silvestra ako sa Vám len dá a ďakujem že ste ma prijali medzi seba aj to mi dosť pomohlo v najťažších chvíľach Smile mám Vás rada držte sa !!! Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 30 december 2017 - 9:44

Ahojte kamaráti. winking

Posledný pracovný týždeň tohto roka u mňa prebehol zhruba dobre. V práci ok. Duševne sa mi občas pohoršovalo, napr. včera večer sa ma zmocnila na nejaký čas silnejšia úzkosť a tras, tiež plačlivosť a ľútostivosť. Dosť mám tiež veľké zádery na prstoch mojím pričinením a pričinením mojej nervozity. Poklepkávanie je už bežné, stále mám tlak k pohybu a chodeniu. Navonok vyzerám dosť neuroticky. Ale nechcem teraz rozpisovať negatíva môjho duševna, pretože ak sa na tieto dni pozriem vcelku, tak sa mi vlastne duševne darilo a bolo mi skôr v poriadku. Flush zlepšená, BB-krém zaberá. Dosť mám problém s ranným vstávaním, vstávam na poslednú možnú chvíľu, prvýkrát mi zvoní budík o 6:10 a aj tak vstanem až niekedy o 7:45, čo je už strááášne neskoro, nakoľko 8:10 už musím utekať z bytu. Lieky si tak dávam až v práci, skryjem sa pri jednom wecku a tam si tajne dám. Obaly od orfirilov ani nevyhadzujem do koša, ale pekne si ich beriem so sebou vo vačku domov, aby ich náhodou niektorá z kolegýň neobjavila. Very Happy A nespustila sa lavína otázok, že čo to je. Smile

Celkovo dávam známku asi 2+. Smile
Ďakujem za prečítanie, priatelia. Prajem Vám krásny posledný víkend roka 2017, všetko dobré. Cool

S pozdravom
Matej
jocolor
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore