Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 26 z 85 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 55 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 18 jún 2017 - 0:11

Ahojte kamarátky/kamarádi!

Otázka znie: "Ako sa máš?". Odpoveď je však teraz o čosi zložitejšia a znova to znamená spánok. Je síce pravda, že na dve hodiny v noci zaspím, a som pomerne svieži. Opačne však po niekoľkých hodinách prichádza duo únava a tendencia k pasivite. Následne dve - tri hodiny podriemem. Dobre viem, že je víkend, ale aj tak. Mierne ma kvári podozrenie, že k ľahšej depresii to nemám príliš ďaleko. O to viac si strážim užívanie liekov, aby to len okolo mňa len preletelo. Dúfam, že tak to aj bude.

Celkom sa mi rátalo Zello, sme tam na seba celkom v pohode, hoci sa niekedy preberajú ťažšie témy. Plusom dneška bol aj obed v podobe bryndzových halušiek. Vlastne už dnes je deň otcov, tak ak je to možné, stačí podať ruku a podarovať nejakú drobnôstku alebo len pekné slovo...

Odomňa prakticky o včerajšku všetko. Užite si nedeľu trebárs aj s úsmevom na perách. Dobrú noc a pohodové vstávanie praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 18 jún 2017 - 22:27

Ahojte!

Chvíľu som zaváhal nad klávesnicou, že čo teraz napíšem. Vlastne dnešok bol hlavne o spánku. Netuším, či som ho v takej miere potreboval a škrie ma zahodený čas strávený pospávaním. Na druhej strane som sa však príliš nepremáhal, čo ani neviem, či je chyba, alebo dobre.

Až na spomínané vyššie je mi celkom fajn. Hranica normy, okrem ospalosti, únavy a tendencii k pasivite, nebola prekročená závažnými príznakmi. Relatívne som s dňom síce spokojný, ospravedlnením je mi len to, že je nedeľa. Verím, že aj vy všetci načnete nový týždeň v pohode a s entuziazmom.

To vám praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Ne 18 jún 2017 - 23:02

ahoj @Tuto

chlape nerozmyslal si nad nejakym sportovym klubom o ktori by si mal zaujem ci i investovat na jeho vzdelanie ci trening?
dost by to pomohlo,ja napriklad sa venujem dvom cez vikend,i ked pravda ze teraz je turnajova sachova sezona na ktore nechodim zatial,ale za to cez jesen-jar pravidelne soboty alebo nedele,sipky si mozem dovolit jak s financnej stranke len raz do mesiaca celorocne,
a co sa tyka pripravy na zapas ci trening tam je to individualne podla nalady,

ahoj forumaci,
mam sa fajn,prave som dosiel zo sipok,pozrel finale farmy ktroru som nepozeral od sameho zaciatku,informacie som bral len z posedavanim v kuchyni pri cigarete a rozhovoru mamy so sestrou,

na zdravi mi moc nepridalo,teda nic sa vyrazne nezlepsuje,stale berem kilogrami liekov rocne,ak by som to mal takto zhrnut,nyvyse som vyfasoval dalsi novy liek na cholesterol,

v skriny v tme mam taku skatulu od topanok ktora je priam zaplavenaá dalsima skatulkami od ´´krmiva pre psa´´

eheheh majte sa opatrujte sa a uzdravujte sa

s pozdravom dusan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Po 19 jún 2017 - 2:22

Ahoj fajny - dušan!
Tento Tvoj typ mi pripadá perfektný a pritom jednoduchý. S mierou sa snažím teraz venovať surivalu v našich stredoeurópskych podmienkach, preložene zálesáctvu. Materiálov o tom je pomerne dosť, síce sa často stáva, že prípadné príručky obsahujú aj extrémne prostredia (púšť, džunglu, polárne prostredia, more...), čo tu vlastne ani nie je. Taký akožeklub je na Nete kde kade. Aj tak som len začiatočník. Na druhej strane si asi aj myslel sociálny kontakt s ľuďmi. Áno, hodilo by sa mi to. Čo som pozeral tu v meste, je to hlavne pre deti všetko. V cca mojom veku sú už tréneri.

Fajny, napadá ma, či by si sa o niečom takom nezmienil aj v sekcii/téme psychohygiena. Myslím, že by sa to hodilo.

Dík a pekný deň. Tuto


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Po 19 jún 2017 - 19:27

Ahojte!

Tento pondelok je to tu na fóre také pustejšie. Možno je za tým aj dobré počasie a viac to motivuje smerom do prírody a k relaxu podobnými spôsobmi. Vlastne aj u mňa to je tak, že som sa pred chvíľou vrátil zo záhrady. Mierne som tam bol aj čosi platný, ale bol som rád, že aspoň niečo. Venoval som sa aj "stavbe" jednoduchého prístrešku v rámci tej relatívne novej záľuby, ale po zhodnotení to bolo až príliš provizórne, hoci by som vnútri mal obavy z vetra. Náradím a materiálom mi bola plachta, strom, palica a kolíky, nôž a šnúra. Zdravotne som v pomernom normále, avšak tendencia k pasivite, únava sú niekde na hranici. Smerovanie smerom k depresii je spomalené, tak mám aj trochu z toho radosť.

A čo vy? Ako sa dnes máte? Napíšte!
Držte sa všetci a prajem príjemný zbytok dňa! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ut 20 jún 2017 - 20:29

Ahojte, priatelia.  Smile

Trošku som mal ťažšie obdobie, takže som dlhšie neprispel, ale chodil som Vás čítať každý deň. Všetkým Vám držím palce. Čo sa týka mňa, do značnej miery sa mi manifestovali mínusové stavy, ktoré občasne prelaďovali do depresie, smútku, plačlivosti, ľútostivosti. Mimo tieto symptómy, keď neboli ony prítomné, tak som cítieval často prázdnotu a pocity ošklivosti seba samého, pohŕdanie sebou samým. Mali sme aj rodinné problémy trošku, čím sa tieto trápenia vlastne spustili, a ja som si nakoniec priznal, že proste nie som zdravý jedinec a potrebujem svoje stavy umelo kompenzovať. Niečo v tej mozgovni jednoducho nepracuje tak, ako zdravým, psychicky stabilným jedincom. Môj prirodzený stav je byť smutný alebo prázdny. Mať negatívne emócie a cítiť sa zle. Musím sa priveľmi nútiť, aby som sa cítil dobre, utešujem sa vo svojej mysli, povzbudzujem samého seba, vediem motivačný vnútorný dialóg v hlave, tiež beriem lieky, tryptofán a musím, žiaľ, ak sa chcem cítiť adekvátne, tak aj piť benzoanové nápoje, trebárs tie s umelými sladidlami bez kalórií. Na tri dni som v tejto súvislosti od víkendu skĺzol aj k energeťákom, no len na čas, čiže zajtra zase si dám aspoň týždňovú pauzu od nich, možno aj dlhšie. Benzoanové ochutené limonády však pijem, občas ich striedam s bežnou minerálkou alebo vodou z umývadla. Potrebujem mať tú pestrosť a zároveň poslúchať psychiku, keď si to vyžiada, čiže je mi ilúziou, že by som voľakedy bol len na vode alebo minerálke.

Trošku som závidel kolegyniam, že ich prirodzený stav je byť veselými, pričom negatívne a smutné či nahnevané sú len na chvíľu, keď pôsobí nejaký konkrétny podnet. Ja sa k veselosti musím ťažkopádne prepracúvať, chemicky, farmakoterapeuticky, suplementami, stravou, motivačnými dialógmi, dôrazom na spánok, nezdravými éčkami.  very sad2

V práci sa inak veci vyvíjajú pomerne dobre, nejak to ubieha, povinnosti sa jedny plnia, odsýpajú, ďalšie zas prichádzajú, proste vždy je čo robiť. Vzťahy hodnotím kladne. Čo sa týka jedálneho lístka, darilo sa mi znížiť príjem energie na 9200 kJ v priemere denne, namiesto doterajších 10500. Váhu si držím a vlastne aj pás, s ním chcem ísť nižšie, ale to chce aj pohyb. Mám 4 dni na vypovedanie zmluvy fitku, ale strašne koketujem s tým, že budem ďalšieho polroka platiť to inkaso a reku že by som konečne sa donútil na bežiaci pás chodiť kráčať. Celkovo dlhšie zvažujem, aký šport a pohyb by ma najviac asi bavil, a voľba mi padá asi práve na chôdzu, rýchlu chôdzu (7 km/h po rovine). K silovému cvičeniu si naďalej neviem vybudovať vzťah, nejak ma tie železá nelákajú, ale zas ak nechcem stratiť hmotu a vypadať telesnými proporciami ako "pavúk", tak sú dôležité a musím si k nim nejak hľadať cestičku. Nesmiem sa prestať o to pokúšať, nech by som bol baraj aj večný začiatočník.  Smile

V škole som dnes bol, resp. v aule a bol som doobeda promovaný. To, že som "magor", som si prevzal na papieri.  Embarassed Nikto z promovaných nemal červený diplom, ale štyria sme mali zo skupiny 4 dnešných odborov cenu dekana "za vynikajúcu diplomovú prácu", takže som dostal zvlášť akési "dosky" s pochvalou.  Dojatie O ocenení som sa dozvedel až dnes na nácviku. Vybavené Celkovo som mal strašnú trému, veľmi som sa v obleku spotil, triasli sa mi ruky, bál som sa, že niečo skazím. Celkovo ale inak aj dobre, ceremónia trvala sotva 30-40 minút a išli sme kade-ľahšie. Na to, že som uvažoval, že na promóciu nepôjdem, tak môžem teraz povedať, že nemusím ľutovať a som vlastne rád, že som obrad absolvoval. Vybavené  Embarassed

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Grade10

Poobede som už nemal dovču, tak som bol v práci, kde to ubiehalo ok. silent Inak sa mám celkovo asi už lepšie, depresívne rozlady či prípadné mínusové stavy dosť ustupujú. Po večeroch som dosť unavený, no zároveň neviem zaspať, dlho zaspávam. scratch Súčasné horká znášam zatiaľ pomerne dobre, ešte som ventilátor nevyužil. winter

Ďakujem Vám za prečítanie, priatelia. Smile Prajem Vám hojne zdravíčka, nech sa Vám dni daria a máte sa čo najlepšie. community together Zostávam s Vami v myšlienkach, čítam Vás a určite rád obnovím aj reagovanie na Vaše písmenká. Držme sa!  heart

S vrúcnym pozdravom
Váš navždy kamoš Matej
Huge smiley Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  veronicka St 21 jún 2017 - 8:01

specialna gratulacia patri statocnemu panovi Magistrovi Matejovi Smile mas moj velky respekt, obdiv a uznanie ako si to vsetko dobojoval do uspesneho konca, si pre mna velky hrdina Smile tesim sa spolu s tebou, titul mas ozaj opravnene zasluzeny - vybojovany vlastnymi silami, paci sa mi, ze si to nevzdal a siel si si za svojim vytycenym cielom, navzdy ostanes v tomto mojim prikladnym vzorom Smile este raz srdecna gratulacia!
avatar
veronicka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 154
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Št 22 jún 2017 - 0:34

Ahoj Matej, tak celkovo to, že gratulujem a teším sa s Tebou a vlastne aj tomu, že si bol na promócii.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Pre-K-Graduation-Clip-Art-16

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Enusik Št 22 jún 2017 - 11:00

Taktiez sa pripajam ku gratulaciam Matej, skvele ze si to dal it is perfect jumping inac vam prajem pekny horuci den Smile
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Št 22 jún 2017 - 19:58

Ďakujem Vám, veronicka, Tuto i Enusik, za výdatnú podporu a gratuláciu. Ste super. Super! community together heart

---

Dnes sa mám asi aj dobre. Stav hodnotím na 1-. hen V práci to ubieha, napriek zníženému množstvu tovaru a zníženému počtu zákazníkov je stále čo robiť. Vzťahy celkom dobré. Mal som dnes silný negatívny podnet, na ktorý by som, ako sa poznám, obvykle mal reagovať niekoľkohodinovou mĺkvotou. Snažil som sa nejak s tým bojovať a po asi 10 minútach zlej nálady som sa vzkriesil k lepším vyhliadkam. Po 15 minútach od podnetu som už mal pomerne dobrú, až veselú náladu, komunikatívnu. Som tomuto polepšeniu dnes špeciálne rád. sunny

V posledné dni to u mňa vyzerá asi tak, že ráno hygiena do ôsmej, po ôsmej supermarket, potom 8:30 práca, o 17:00 behanie po obchodoch (odevy), po 19:00 večera, okolo 20:00 spánok. V štvrtok a stredu som bol len na 2 kofeínoch (spolu 200mg), ktoré som si dal naraz ráno. Poobedie som vydržal, hoci som bol zívavý, no vďaka benzoanovým ochuteným limonádam (tzv. žbrndám) som si uchoval určitú chuť k činnosti. Na večer po dvadsiatej mi však nesmierne prudko stúpa pocit únavy a spavosti. Niekedy tú spavosť mám fatálnu, že len odkvecnem zo stoličky od počítača na neustlatú posteľ a zabudnem si vyčistiť zuby, ba dať si večerné lieky. To je napríklad príklad včerajška. Embarassed V tomto sa musím strašne polepšovať ešte, aby ma tá spavosť nestála zuby a lieky. Smile Ak mám náhodou vo večery trochu energie, tak ešte trošku čítam knižky - tú, ktorá sa volá "10 tipov ako si predĺžiť život o 10 rokov" som už takmer dočítal, som na posledných stranách. Celkovo mám v poslednom čase chuť čítať si knižky zo žánru "životný štýl" alebo "zdravá výživa". Požičiavam si ich z práce. scared

Psychiatricky sa to teraz dá, nevyskakuje nič závažného. Emócie a afektivita sú neurotické, ale zatiaľ to nejak zvládam. Aj okolie je so mnou dosť trpezlivé. Embarassed

Ďakujem Vám za vypočutie, priatelia. Želám všetkým hojne zdravia, stability, lásky a pokoja vo Vašich dňoch a životoch. Veľa pite, sú horúčavy, ruka v ruke s tým veľa cikajte.  Very Happy  A veľa sa sprchujte, sprcha pomáha okrem tela aj samotnej psychike, so sviežosťou ospršeného tela prichádza aj akýsi pokoj a sviežosť do mysle. Smile Všetko dobré, kamaráti. Vitaj

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 23 jún 2017 - 23:52

Ahoj Matej!
Z malou nostalgiou spomínam na časy, keď som si aj ja vypožičiaval knihy z predajne. Ešte na začiatku zamestnania v kníhkupectve to pre mňa bol veľký plus a benefit. Skoro každé druhé ráno som pískal na bránach, čo som doniesol niečo prečítané. Robíš istotne dobre, že túto možnosť využívaš.

Celkovo držím palce.

................

Ahojte!
To, že tu píšem znamená, že som celkom OK. Reálne mi dnes s čiary normality vyskočila úzkosť a otupno-smutná nálada. Väčšinu času som bol doma. Bojoval som o akékoľvek drobnosti na potešenie, ako bol dobrý obed, krátka prechádzka, piplaní sa v akp. Verím, že zajtrajšok bude určite iný.

Prajem pekný víkend. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 24 jún 2017 - 10:28

Ahoj Tuto. Mrzí ma, že si mal menej príjemný deň. Veľmi Ti prajem, aby sa Ti víkend vydaril a bol príjemnejší. Drž sa, kamoš, zostávam v myšlienkach s Tebou. giving a hug welcome or bye

***

Dnes sa mám asi zhruba dobre. Stav hodnotím na 1- až 2+. Trošičku horšie znášam horúčavy, resp. v práci máme niečo s klímou a zrovna včera som sa na pracovisku cítil horúco a potivo - myslím, že som si aj trochu smrdel, čo mi určite nepridalo na sebavedomí. hen Vzťahy inak ok, aspoň vo vzťahu ku mne. Smile Negatívne podnety neboli, možno hádam iba jeden hneď ráno, akási sťažnosť z vedenia, ktorú som musel dávať do poriadku. Zdá sa však, že sa to vyriešilo, dúfam. pale Náladu mi to ale nepoznačilo, no poobede som bol aj tak dosť oťapený, bolela ma výrazne hlava. Posledné 2 hodiny smeny som len tak sedel a úmyselne sa nudil, lebo som nemal chuť pracovať. Kofeín som mal 2 tabletky (spolu 200mg) hneď ráno, inak som pil benzoanové žbrndy. Vypil som asi 3 litre v práci, takže tekutín som mal dosť, no bol už tretí deň, kedy som zjedol len 2 kofeíny, takže možno ma bolela hlava preto, že telo nie je zvyknuté papať tak málo kofeínu. Po práci som bol vo fitku kráčať na bežiaci pás 40 minút, viac info som sa zveril v téme o chudnutí. Už krátko po 19:30 som zaspal, o polnoci som sa zobudil a nemohol som zabuvať do tretej. Smile

Dnes plánujem taký lightový dník. Smile Možno by som skočil opäť "kráčať" na pás. Mám tu napísané na zdrape papiera nejaké ciele, napr. čistiť žalúzie v kúpeľni, vysávať a zametať byt, chystať články na schizo.sk. Doobeda si asi pustím najprv nejakú PC hru. Ventilátor už frčí, lebo vonku už praží pravé leto. sunny

Prajem Vám, priatelia, všetko dobré, nech sa Vám sobota podarí a nech ju máte pokojnú a príjemnú. Smile Ďakujem Vám vrúcne za prečítanie. Držme sa, kamaráti. community together

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 26 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 26 z 85 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 55 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore