Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 25 z 85 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 55 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 9 jún 2017 - 18:53

Ahoj Matej!
Dobre, že si sa rozhodol na promócie ísť. Je to akési vyvrcholenie, vlastne aj odmena za úspešné štúdium aj v Tvojom obore. Som nesmierne rád, že so Ti to podarilo všetko porobiť a teraz Ti zostáva len s hrdosťou na samého seba prijať diplom. Osobne viem, že ani Ty ako chorý si to nemal práve najľahšie, ale, kamarát, si to dosiahol. Nebolo to o fotografickej pamäti ani o obálkach, jednoducho si to vydrel a právom Ti ocenenie v podobe slávnosti odovzdávania diplomov patrí. Spomínam si ešte na časy, kedy som sa učil na bakalárske štátnice ešte v nemocnici. Nedal som sa k žiadnemu osudu, že kde som a čo som, ale dokolečka aspoň čítal materiály. Najprv sa podaril I. stupeň a o dva roky neskôr II. stupeň. Chcem len ešte to, že tak, ako si bojoval za tento diplom si vži do mysli a nech Ťa neodradí žiadna prekážka...

..............

Ahoj helena25!
Predsa len, takéto "veci" sa občas stávajú, susedia majú medzi sebou občas konflikty a to aj závažné. Je super, že MUDR. R. to dokázal takto vyriešiť, čo sa týka Tvojich liekov a podľa mňa aj stupňujúcej vážnosti sledu udalostí. Podstatné je, že si sa znova nasmerovala na správnejšiu cestu. Samozrejme držím palce nielen Tebe, ale aj rodinke, aby vám bolo dobre a netrápili vás žiadne veľké, alebo aj menšie problémy.

...............

Ahojte!
Pre tento deň to bolo o kúsok pestrejšie, ako mám akýsi priemer, vynechajúc prechodný "pobyt" v zamestnaní. Vstal som v pomerne dobrú hodinu, u MUDr. som si len zobral recepty a dostal dve injekcie. Zrovna je tu taká väčšia kultúrno-spoločensky-tradičná akcia, ktorej som bol aj bežným účastníkom, ale akosi mi prítomnosť množstva ľudí nerobila príliš dobre. Je to tu teraz pekné, hoci spomínaný problém bol prítomný. Mierne mi aj chýbala záhrada, začínam si na ňu viac a viac zvykať. Možno je to aj tým, že mi omnoho ľahšie padne menej vynaloženej vôle a chcenia k činnostiam oproti minulosti. Dalo by sa napísať, že mi pracovné aktivity na záhrade robia takpovediac radosť.

Kamaráti a kamarátky, prajem vám krásny víkend a teším sa, keď napíšete. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 10 jún 2017 - 11:09

Ďakujem Ti, Tuto, za milé slová a povzbudenia vo veci tých promócií a školy. Som rád, že to tak vidíš, teším sa z Tvojho pohľadu. Rovnako ma teší, že Ti v Tvojom súkromnom živote prináša radosť záhrada. Toho sa fakt treba držať a tento v podstate koníček rozvíjať aj do šírky, i hĺbky. Je strašne veľa ľudí, ktorí toto majú za svoj relax a hobby, takže je to vskutku rozšírená činnosť. Preto je skvelé, že i Ty si sa v tom našiel, alebo sa to v tom čiastočne nachádzaš. Cítim, že to má zmysel a je to ako hobby veľmi dobrá vec. Smile Určite Ti prajem, aby si tam mal príležitosť sa realizovať čo najčastejšie a pravidelne, podľa svojej vôle a nálady. Smile cheers Všetko dobré!  it is perfect

Helka, prečítal som si celú tú udalosť a myslím, že si z toho vyšla víťazne po všetkých stránkach, aj zdravotne, aj medziľudsky, aj morálne. Celkovo je to pre mňa len ďalší dôvod považovať Ťa za silnú osobnosť, ktorá je síce v srdci krehká a citlivá, na druhej strane však dokáže hýbať horami, ak je treba. Veľmi Ti držím palce a želám Ti len samé dobré veci do ďalších dní, drž sa, Helka. Super!

***

Ahojte. Poklona

Piatok som mal relatívne dobrý. Mali sme v práci "návštevu" troch najvyšších riaditeľov našej firmy, kupodivu som necítil výraznejší stres, možno aj preto, že som o ich návšteve vopred nevedel, takže nás prekvapili náhle a nemuseli sme sa triasť dopredu. Smile Inak tá návšteva dopadla asi aj dobre. Vzťahy v kolektíve boli ok v piatok. Bolo trošku menej roboty, mal som hotovo už okolo pol tretej poobede, takže zvyšok smeny som prežíval akože light a easy, inými slovami miestami bola aj nuda. Večer som išiel rovno domov, po skontrolovaní netu som si ľahol s požičanou knihou na tému "zdravá výživa", a potom plynulo okolo 21:00 som zhasol a ubral sa na spánok. V tieto dni chodím spať vlastne ešte za svetla, lebo sa zotmieva dosť neskoro. Moon

Dnešok som po raňajkách a hygiene začal tráviť tu na fóre, lebo som pár dní tuná menej písal, tak reku treba dobehnúť. Pretty good Neviem ešte, čo budem robiť - ponúka sa mi ísť do fitka "kráčať" na pás, solárko, ísť na prechádzku do druhej pobočky našej firmy, kde mám za úkol niečo vyzdvihnúť. Ďalej by som mohol znovu zametať, tiež si zahrať nejaké PC-hry, čítať si tú spomenutú knihu. Možno aktualizovať prezentáciu schizo.sk, ktorá zaspala na vavrínoch kdesik na jeseň 2016. Azda wiki... rotoped, a tak. Teda robiť by aj bolo čo, už len sa k niečomu dokopať. Applause Každopádne by som to chcel poňať ako 2 relaxačné dni. Yes Smile

Prajem Vám, priatelia, všetko dobré. Smile Držme sa. community together

Huge smiley
Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll So 10 jún 2017 - 12:58

Ahojte Wink

čitam si Vase príspevky.....aj chcem hned reagovat na ne....ale ked sa k tomu konecne dostanem....aj zabudnem co som chcela napisat.....ta tak.....alebo to uz nie je aktualne.....no tak len v skratke k Helenke.....ako ten spoločný dvor viem presne o com hovoris....aj mi sme mali po ujovy taky dom zo spoločným dvorom......podla mna je smiesne od suseda ze nechce aby na jeho polovici sa hrali deti......ako co uz mu len spravia....poslapu travu??? co je ako podla mna smiesne.....trava rastie tak ci tak.....a deti urcite nebudu len na vyznacenom mieste ako to on navrhuje.....proste cele mi to pride....len vyspekulovana nejaka zamienka aby sa vadil...teda hadal....proste aby nebol klud.....aj ked neviem co on s toho ma.....no nic....tod moj pohlad na vec.....Matej no tak v tvojom prispevku ma zaujalo okrem ineho hlavne to....ze aj by si mal co robit aj vymenuvas roboty....teda aktivity....no a aj ja by som mala co robit aj ked tie aktivity....su skor take ze fakt uz ich musim urobit.....a ani na ne nemam cas.....ako keby si Matej prisiel k nam domov....tak okrem zametania by si asi povedal dalsich sto veci ze treba spravit.....to ti len tak vykreslujem....ako je u nas.....proste bordel a uz ma to ani nestve.....inak nie je to tak ze sme bordelari...to nie....len sa toho nakopilo lebo sme museli okovat zemiaky dvakrat....a nemam teda malo....ale dost posadene...a nezisli....tak no asi toho roku aj nic zo zemiakov.....a aj bordel doma....lebo rozkuskovat sa teda nemozem.....rano o osmej som umyvala umyvadla....a aspon trochu upratovala.....mam pocit ze ti povinnosti na mna padaju....aj preto ze potrebujem vysavat, zmyvat....atd...upratovat....a sa mi nechce...co by ani tak nebol az taky problem...snad by som sa nejak premohla....len ze je toho fakt vela.....to ma trapi...okrem ineho aj to ze sefka asi fakt chce koncit s firmou....a to znamena konec....na jednej strane dobre....na druhej sa bojim.....uz si aj hladam pracu.......ale viem ze to tak rychlo asi nepojde....a to mi este priatel povedal ze v jeho okrese....tak ma spoluziakov....co maju 31 rokov ako on a este doteraz nikde od skoncenia skoly nepracovali....lebo nie je kde....a odist nechcu.....co je ako podla mna fakt sila....a viem ze vedsina ste tu zapadne slovensko....a ani mi moc neverite ze take nieco moze byt......ale je to tu bieda velka s pracou.....zase ma raz trapia veci co sa nedaju zmenit....len ja to beriem ako nespravodlivost.....ako co je to za politiku ze vsetko vsetky firmy atd...su len na zapade.....tu nic....aj to co tu je konči.....no ta tak...

Prajem pekny vikend.... flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN So 10 jún 2017 - 21:54

Ahojte priatelia, az na uzkosti sa mam fajn. Treti den sa bavim s drevom ktore sme doviezli a tak ho stiepem so sekerou, kladivom aj klinom. Je to robota po ktorej citim svalovicu )). Okrem ineho som piatok a sobotu travil vypomocou strykovi so zateplovanim garaze, este pondelok a budeme hotovy aj s drevom. Poton sa budem venovat upratovaniu garaze a realizaciou steny pre naradie. Dnes som kupil v specializovanom obchodaku mensi kompresor v objeme 24litrov a tak sa tesim ako bude sluzit, uz rok dozadu som ho chcel a tak konecne som sa odhodlal, este mi chyba vrtacka, ale to ma cas.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN Po 12 jún 2017 - 23:17

Ahojte bojovníci, dnes som mal celkom pestrý deň. Vstal som skoro ráno, pretože nám boli meniť 3ks okien no a tak som doupratoval dokončujúce drobnosti a šiel som opäť do postele. Niečo pred 9h ráno som vstal už s tým aby som nešiel znova spať, ani pravdu povediac neviem či som užil ranné lieky. Poobede som išiel do BA vlakom a vrátil som sa až o 20:30 večer pričom som celý unavyený a neviem kde mi hlava stojí z tých všetkých behačiek...zisťujem, že robiť viac vecí naraz je pre mňa vyčerpávajúce. Zajtra by som sa mal povenovať bicyklu, doladiť ho a nastaviť na moju výšku a váhu, pochválim sa tým že dnes som kúpil nový bike z Blavy Wink ďalej som sľúbil strýkovi dokončiť zateplľovanie teda výpomoc pri praci okolo. Doma porúbať zvyšné drevo a to je asi tak všetko. Spomenul som si, že idem ráno k doktorke takžš šup šup spať.
Majte sa čo najlepšie. community together
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 13 jún 2017 - 19:41

Ahojte!
Snáď sa máte všetci čo najlepšie, v rámci možností, a je vám aspoň fajn. Prirodzene čítam vaše príspevky, teda aktuálne Matejove, Mischellline aj CHINAMANOVE. Som rád, keď čítam, že v podstate OK, hoci viem, že to nemusí znamenať zrovna ideál.

U mňa nič svetoborné. Tentoraz je síce utorok, ale spal som skôr tak víkendovejšie. Tradičné záležitosti som poriešil a pridala sa aj záhrada teda, skôr s drobnosťami, čo bolo treba urobiť. Mal som pomerne dosť priestoru a relax, a to znamenalo, že som aj čosi málo prečítal. Zdravotne sa držím pre dnešok dobre, v malom by som sa síce sťažovať mohol, ale to zásadné je všetko OK.

Majte sa dobre kamaráti a kamarátky, čo vám prajem. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Enusik St 14 jún 2017 - 14:56

Zdravim vas schizoforaci, tak som po nejakej tej pauze spat. Moja experimentovanie v brani liekov(verila som, ze su uz zbytocne lebo som nemala extra fazy tak som si ich znizovala a vysadzala) ma dohnala casom az k tazkej depke a dalsej nutenej hospitalizacii. Bol to tzv. katatonny stav depresie. Presla som aj 6x ECT vysetrenim (lekarmi jemne nazyvanou spankovou liecbou), citim sa po nej trochu vygumovana a neviem sa tak dobre vyjadrovat ako kedysi. Nainstalovala som si do PC zello a rada by som s vami dala aj tu formu diskusie len neviem presne, ktore dni sa to kona. Som teda uz spat v realite a medzi milovanymi tak sa z toho vytesujem, ze som spat a bola mi nastavena uplne nova liecba. Shocked scratch
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto St 14 jún 2017 - 19:53

Ahoj enusik!
Zello mávame o 20:00 teda stredu a sobotu. Sme na "Zello dialógy". Inak som rád, že si z nemocnice už doma a verím, že do budúcna budeš OK ako kedysi. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Enusik Št 15 jún 2017 - 11:46

Ahoj tuto,
pozrela som si teda tie starsie navody ako sa s tym zellom robi, pride mi to trochu podobne ako skype ale nie uplne, som do toho trosku jelen. Chcela som si s vami tak trochu pokecat lebo obcas mi to padne lepsie nez pisanie. Vcera som to skusala no akosi sa k tomu nedopracovala Question Uvidim ci sa bude dat v sobotu lebo to byva vacsinou akcnejsi den. Inak sa mam do pohody a som zvedava ako zaberat ta nova liecba. Pekny den vam prajem What a Face cheers
Enusik
Enusik
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 51
Reputácia Reputácia : 19
Dátum registrácie : 02.01.2017
Bydlisko Bydlisko : vychodne Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31,6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapín, Depakine Chrono, Aripiprazol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Št 15 jún 2017 - 19:31

Ahoj enusik!
V podstate v Zelle ide len o inštaláciu, prihlásenie a vyhľadanie si kanál "Zello dialógy". Musím sa priznať, že aj mne to na začiatku išlo tak akosi tak. Potom sa však dá nastaviť aj automatické prihlásenie a to je už len kliknúť na ikonku Zella. Tešíme sa na Teba!

...prípadne aj na ostatných.

..............

Ahojte!
Pre dnešok mám dosť spavý deň. Nie som tak príliš nadšený, alebo podobne. To čo som mal urobiť som si síce poplnil, ale namiesto niečoho užitočného navyše, som najmä driemal. Zdravotne skôr lepšie, asi mi oddych padol dobre. Rád by som sa s vami podelil o nejaký zážitok, alebo podobne, ale reálne to bolo práve také pasívne. V tomto prípade len ticho dúfam, že sa v noci vyspím a nebudem výraznejšie ponocovať.

V skratke asi všetko.
Nech sa vám darí kamarátky a kamaráti a praje čo najlepší piatok. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Pi 16 jún 2017 - 12:53

Posledné týždne prebehli u mňa v poriadku bez akýchkoľvek zmien aj preto veľmi nevedel som, čo mám písať a odmlčal som sa. Napredujem s liečbou, dokonca psychiater mi dovolil v utorok vysadiť niektoré lieky. Dá sa povedať, že od 7 hod. rannej do 17. fungujem už bez liekov,čo mi otvorilo nové možnosti, aj keď ešte som ich nevyužil naplno.

Mám sa momentálne fajn a držím aj ostatným palce, aby napredovali a zlé nálady vás obchádzali. Hoci chápem, že nie vždy to ide, ako by sme to chceli.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 25 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto So 17 jún 2017 - 0:09

Ahoj kimi2028!
Som rád, že takto smeruješ k lepšiemu a prajem aby to tak aj naďalej pokračovalo. Na druhej strane určite netlač doktora k nerozumnejšiemu a rýchlemu vysadzovaniu. Držím Ti vrele palce, aby bolo čo najmenej liekov a čo najviac pohody v Tvojom živote. Budem rád, keď znova napíšeš...

.................

Ahojte!
Dnes to bol taký zvláštny deň najmä v chápaní spánku. V noci práve tohoto nebolo dostatok a tak som dosť podriemával v poobedí, vlastne to bolo aj normálne po nespaní v prirodzených hodinách. Máličko ma to všetko tlačí do akejsi depresie, z čoho začínam mať obavu. Nie je to presné napísať trebárs, že depku mám, len je to na takej hranici, snáď aj ako len drobnosť. Depresie sa obávam, pričom aj antidepresíva užívam ako treba. Vlastne spolu s Líthiom by k takémuto ani nemalo dôjsť. Pre dnešok by to mohlo byť aj tým, že som mal skôr menej pohybu, bola len prechádzka po meste, čo mi teraz pripadá málo. Ale celkovo napriek drobnostiam a absencii väčších príznakov bolo OK. To čo som od seba očakával a snáď aj ostatní, som v podstate poplnil, takže zásadné vyplakávanie alebo sebaľútosť nie je namieste. Možno aj tie zmeny počasia...

Nezabudnite si užiť víkend a pekný deň prajem. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 25 z 85 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 55 ... 85  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore