Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 37 z 65 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 51 ... 65  Next

Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Pi 14 február 2020 - 21:31

Hlavne ma dne teší to, že sa mi podarilo vybaviť všetko nutné a bol som spokojný. Mierne ma navečer postrašili naše F problémy, ktoré však prekryl rozhovor s mamou a uvedomenie i, že som dne nebol na Nete.

Prajem vám všetkým čo najlepší víkend a poprípade sa môžme stretnúť na Zello dialógoch.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ne 16 február 2020 - 21:04

Za celodenné tešenie považujem záber Haloperidolu v tbl. Som prekvapený, že sa cítim lepšie ako som bol zvyknutý. Keďže mi bol MUDr. doporučený "v prípade potreby", tak som experimentoval v jeho užívaní. Teraz sa mi zdá, že bude mojou dennou medikamentnou výbavou a veľké plus do budúcna. Okrem spomínaného, som bol rád aj množstvu stehlíkov na krmidle a pod ním. Bolo to zábavné sledovať ich ako zobkajú slnečnicu. Pre dnešok asi všetko také zásadnejšie, spomenúť môžem ešte snáď jeden príjemný telefonát. Ostatné v rámci všednosti nedele. Priatelia, prajem vám do pohody zvládanie všetkého, čo sa vám pritrafí a ahojte zatiaľ. S pozdravom Tuto!


_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  regina Ut 25 február 2020 - 19:33

Dnes hoci ma zrána obchádzala akási viróza, poobede ma lepšie počasie a manžel vytiahli von. Okopala som kvetinový záhon pred domom a všimla si, že sa už niektoré kvietky aj tlačia spod zeme. Potom sme ešte s manželom vyčistili a vyhrabali záhon s jahodami. Ďalej ma potešila moja mama. Bola som u nej trochu sa pozhovárať a povedala mi, že je veľmi rada, keď k nej takto prídem a najdem si na to rozprávanie s ňou čas.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 648
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Po 2 marec 2020 - 18:47

Ahojte! Ten dnešok vyzeral zrána tak rôzne, ale rozhodne sa mi páčilo stretnutie s kamarátom, s ktorým som sa už pár týždňov nevidel. Vybehli sme aj na kofolu a celkovo sme podebatili o všednostiach. Momentálne sa aj teším na zajtrajší obed, keď mama navrhla, že spraví šišky a možno aj pár langošov. Chcel by som sa aj v tomto podučiť, ako na cesto, aj vyprážanie. Všeobecne, pondelok je pohodový, príznaky typu F25 sú bez väčších výkyvov aj prejavov. "Akp." sú priam chronicky poplnené, klasika zostáva vo forme cvičenia a chudnutia nesplnená, hoci deň ešte neskončil... S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Dušan So 14 marec 2020 - 0:45

Nuž rozhodol som sa pre súkromnú sekciu, ktoré budú podložené na fiktívnych rozhovorch a ďalšími témamy so psychológom, psychiatrom a filozofom. Kvoli tomuto som si založil alebo otvoril poznámkoví blok wo windovse, kde to budem všetko hromadiť.

https://dusanovblogateamdf.blogspot.com/2020/03/dne-ma-tesi-4.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ne 22 marec 2020 - 15:58

Ahojte! Nejaké to veľké tešenie dnes nebolo, ale na druhej strane, ak hodnotím deň ako celok, je potešujúci. Dobre som sa vyspal, užil lieky v dobrom čase, zatiaľ nič z psychopatológie na mňa "nesadlo". Verím, že to vydrží až do zaspania. Momentálna situácia vo svete na mňa doliehala, ale som si povedal, že budem sledovať správy v TV až večer, čo mi pomáha. Teším sa na ďalšie čítanie a som rád, že je u nás v rodine celkom príjemná atmosféra. Prajem vám všetkým niečo, čo vás potešilo, čo môžte uverejniť trebárs aj tu do témy. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  dzuli08 Po 23 marec 2020 - 13:15

Ahojte Smile Mňa veľmi teší, že napriek situácii aká je, niektorí študenti pristupujú k úloham zodpovedne. Hoci ten počet nie je horibilný, ja sa teším aj z maličkostí. Dnes mi jeden poslal ofotený zošit s vypracovanými úlohami a takmer všetko na jedničku spravené Smile tak mám blažené pocity. inak sa dá, ten home office nie je najhorší, no predsa len chýba ten osobný kontakt.
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 541
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Po 23 marec 2020 - 21:47

Ahojte! Potešením dneška bola dobrá atmosféra v rodine. Začínam režimovo viac zvládať voľný čas a jeho užitočnejšie trávenie. Viac si prirodzene hľadám činnosti, ktoré majú vplyv na vyššiu efektívnosť trávenia voľného času počas "Situácie". V zásade sa síce nič zásadne nemení, len prístup k sebe samému je o čosi lepší. Viac si cením činnosti, ktoré by ma mohli posúvať k spoločensky hodnotnejším aktivitám. Viem, že obmedzenie u mňa je, ale verím, že posun je možný.

Kamarátky, kamaráti! Verím, že to podstatné zvládate aj viac ako sú vaše predpokladané možnosti a obmedzenia. Toto fórum môže byť pre vás pomocníkom aj psychohygienou. Budem rád, ak v prípade času a chuti napíšete pár slov. Držte sa. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Dušan Ut 24 marec 2020 - 7:25

Ahoj @Tuto a @dzuli08

dzuli08 som rád, že školstvo pristúpilo obmedzeniam takto pozitívne cez vyučovaním na webe. Je to dobrá myšlienka a možno do budúcna, žiaci a študenti nebudú chodiť do školy ale budú sedieť doma za počítačom a učiť sa prostredníctvom online videa.

Tuto, chlape, si ma normálne potešil tvojim pozitívnim prístupom k sebe, a fakt, že si uvedomuješ seba a svoje nažívanie v tvojom Bytí a žití. Snažíš sa so sebou niečo robiť a zapájaš sa do spoločnosti.

Prajem vám milí Tuto a dzuli veľa psychickej a fyzickej pohody.

Čo ma dnes teší, fakt, že som hore už od piatej a porobil som si veci, ktoré robím po osmej. Teraz si dopijem kávu a idem na prácu za počítačom, potom knižka....
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 24 marec 2020 - 17:19

Ahoj dzuli!
Je super, že sa tešíš z maličkostí, veď práve o tom to je. Teší ma Tvoj prístup k takýmto novinkám vo výučbe. Dlhodobo Ti fandím a som rád, že si tu s nami.

.......

Ahoj antifajný!
Veľmi sa mi páčia Tvoje najnovšie príspevky tu na Fóre. Ďakujem Ti za ne a rád som tam objavil aj môj nick. Zdá sa mi, že Tvoja cesta je nastavená správnym smerom. Prirodzene Ti fandím a drž sa kamarát.

.......

Ahojte! Potecha pre tento utorok bola jednoduchá, a to rozsypanie slnečnice okolo krmítka po zemi. Vtáčatká si našli potravu a bolo príjemné ich sledovať.

Prajem nám pohodu do nasledujúcich dní a podelte sa s tým, čo vás zahrialo na srdci. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ne 29 marec 2020 - 0:16

Ahojte! Tieto časy sú na potešenie skôr skúpe, ale mám dojem, že o to žiaducejšie. Mňa tešili skôr len malé drobnosti. Vlastne ma tešila aj každá chvíľka s cigaretou, hoci by to vyzeralo hlúpo. Tabak má svoje čaro, čo pozná každý fajčiar. Inak však prebiehal štandardne, dosť času trávim pri knihe, či knihách. Tiež bolo dobré aj Zello, hoci je nás tam pomenej. Momentálne sa teším na spánok. Tak brú... Tuto Prajem krásnu nedeľu...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 65 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 51 ... 65  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore