Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 22 z 88 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 55 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Pi 24 jún 2016 - 22:37

CHINAMAN napísal:
Ps Matej pls daj sem smilika pivka. Dakoval.

Ahoj Chinaman,
Smajlík pivka je už tu dlhšie, je konkrétne v sade "Smajlíky 2" úplne dolu.

Cheers1
Cheers1
Cheers1

Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 24 jún 2016 - 23:01

Aby som nebol "out" posielam Ti jedno malé plechovkové:

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Giant-beer-can
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 25 jún 2016 - 0:01

Ďakujem kamaráti moji, otvorilo sa víno čo ostalo s jubileá mamky a vypil som sám 7dcl vína za 2hodky a pritom som počúval mp3...chystám sa povedať v nedeľu pravdu vedúcemu, myslím si že je to dobrý človek a môže to pochopiť...mám v ruksaku vhiskey a možno ju spolu vypijeme. Strašne som smutný, osoba dôležitá v mojom živote sa neozýva a je to na houby. Som teraz v podnapitom stave tak sa nejdem moc rozpisovavať.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 25 jún 2016 - 1:19

Ahoj CHINAMEN,
chcel by som Ťa tak trochu pokárať, lebo pitím alkoholických nápojov s liekmi... Mal som "česť" poznať niekoľko ľudí, ktorý to robili a nechcem písať o zhoršeniach zdravotného stavu ale priamo Thumbstone , áno do uší sa mi dostalo, že nie sú už nažive.

Myslím na Teba, aby si to všetko zvládal s mierou kamarát a pokiaľ možno išiel smerom k pitiu nealka a snáď len veľmi výnimočne si "ťukol" na Silvestra nejakým slabším sektom.

Na druhej strane je to Tvoj život, máš nárok viesť ho sám a urobiť si ho takým ako dovolia okolnosti a Ty.

Držím palce. Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Booze-500x500
Chlast, lepšie než terapia!
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina So 25 jún 2016 - 9:26

Ahojte,

chcela by som sa s niečim zdoveriť a možno i požiadať vas o vaš nazor na vec.
Už dlhšie som mala sen, že raz na dochodku pojdem znova študovať - univerzitu tretieho veku a minule, ked sa ma psychologicka spýtala, či mam nejaký sen do buducna, tak som jej to povedala. Hned nadsene dala dalsiu otázku - aký odbor. Popravde vždy mi po rozume chodila matematika, ktorú som chcela študovať v mladosti, no akosi sa to vymklo... teraz mi vsak prislo užitočnejšie - sociálna práca - vzhladom na chorobu, ktorú mam a skusenosti s ňou, že možno aj u nas na Sk sa raz, čoskoro bude dať uplatniť ako peer pracovník.
V poslednom čase to štúdium začalo naberať realnejšie kontury. Uplne náhodou sa mi na facebooku zjavil članok o promociach na univerzite tretieho veku na UK v BA, kde písali, že podmienkou je vek 50 rokov. Ja mám 49, tak mi to prišlo, že čoskoro môžem svoj sen začať napľňať. Začala som vyhladavať podmienky, možné odbory,... Podmienka 50 rokov je len v BA na Univerzite Komenského, ale tam sa aj niekoľko rokov čaká v poradovniku na niektoré odbory, lebo je tam o štúdium veľký záujem a aj poplatky sú vyššie. Čo je výhodou osoby ŤZP majú zľavu. Výhodou však je, že Bratislava nie je ďaleko, mam tam dceru, dobré spoje. Zistila som však že napr. Univerzita Konštantina Filozofa v Nitre prijíma od 45 rokov, nečaká sa, sú tam nižšie poplatky a aj iné odbory sa študujú, napr. angličtina, čo mi prišlo akože veľmi fajn. Povedala som si, že kašľať na matematiku i sen o peer pracovníkovi, angličtinu potrebujem viac. Na VŠ ma štúdium angličtiny "štrajchlo" v poslednom ročníku, no dosť ma miatla nemčina a flakala som to. Dnes vidim, že anglicky sa človek dohovorí všade, s mužom chceme ešte do sveta a ani on nevie anglicky... tak preto.
Do školy sa chodi 7x za semester raz za dva týzdne na 3 hodiny, školné pre ŤZP je 40e na akademický rok! Povedzte mi, kde dostanem hodinu angličtiny za 1 Euro! Musela by som začať od zakladov teda angličtinu pre začiatočníkov - Po troch rokoch štúdia by študent získal úroveň A1 a može pokračovať dalšie tri roky... Prihlaška sa podáva do konca augusta, škola začína v októbri.
Neviem sa však rozhodnuť: počkať rok a skúsiť UK v BA, kde angličtina nie je, ale tak šla by som na Psychologiu, ktorá tam je (soc. praca tuším nie je) alebo chodiť do NR na tú angličtinu, ktorá je bližšie, netreba čakať, je to lacnejšie,...

Budem vďačná za akýkoľvek vaš nazor.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  opadané lístie So 25 jún 2016 - 9:46

regina, celkovo ten napad s univerzitou tretieho veku je super. it is perfect

ja napisem len za seba, ze by som si vybral anglictinu. myslim, ze studovat psychologiu nemusi byt pre psychicky chorych niekedy dobre. clovek sa moze potom zamerat viac na seba, na svoje prezivanie, na snahu si nejako sam pomoct a zabudne na okolity svet. aspon mam podozrenie, ze mne by sa to stalo. chapem, ze u Teba by to bolo asi ine, kedze to chces kvoli praci peer poradcu...
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 25 jún 2016 - 10:06

Ahoj Regi.

Študovať psychológiu alebo matematiku by sa mne zdalo na prvý pohľad nie dobré. Nemyslím pre mladého človeka, tam je to iné, ale čo sa týka školy tretieho veku, tak by som skôr vyberal medzi sociálnou prácou v rámci snahy o peer a potom tou angličtinou. Sociálna práca má u nás pomerne zlú povesť, ale začína byť čoraz viac a viac významná. Slovensko sociálnu politiku preberá dlhodobo od Veľkej Británie, ktorá tomu moc nefandí. Možno teraz, keď z Únie Británia odíde, tak sa Slovensko v rámci sociálnej politiky viacej naviaže na Nemecko, a tam je úloha sociálnych pracovníkov strašne silná a dobre platená. Záleží to však aj od financií krajiny pravdaže. Celkovo úlohu sociálneho pracovníka vidím u Teba perspektívne, nakoľko sa angažuješ v tom projekte okolo škôlky a mládeže, udržuješ kontakt so starými ľuďmi, a možno bude možnosť aj niečo ako peer. Voľba angličtiny sa mi ale následne zdá ako ešte lepšia. Je totiž možné, že reálne uplatnenie sociálneho pracovníka v horizonte 10 rokov nebude adekvátne. Moja švagriná vyštudovala sociálnu prácu a našťastie v tom má aj uplatnenie, pracuje so starými ľuďmi, opatruje ich. Sesternica zase rovnako vyštudovala sociálnu prácu, ale v odbore nepracuje vlastne dlhodobo. Naopak žila dlhý čas v Anglicku a odtiaľ pochytila jazyk tak dobre, že sa dnes na Slovensku uplatní vo všeličom, kde je angličtina závažným argumentom.

Si starostlivý človek, ktorý rád pomáha ľuďom a napĺňa ho, keď je druhým užitočný. V tomto zmysle by sa študovanie angličtiny "pre seba" a "pre schopnosť cestovania" zdalo na prvý pohľad ako príliš sebestredné v porovnaní so sociálnou prácou. Napriek tomu by som asi sa dal na tú angličtinu, lebo tým, že by si sa ju naučila, sa Ti otvorí 80% celkom nepoznaného internetu. A Ty, Regi, si veľká fanúšička počítačov, internetu, virtuálneho zdieľania. Možnosť čítať si a rozumieť nesmierne veľkému množstvu článkov a informácií z anglicky písaného internetu, je niečo veľmi obohacujúce a dodá životu a Tvojmu osobnému rastu celkom nové rozmery.

Myslím preto, že uprednostnenie angličtiny pred sociálnou prácou by nebolo pre Teba niečím nesprávnym. Si taká šikovná, že sociálne sa vieš angažovať do značnej miery aj bez kvalifikácie. Vnímam Ťa v Tvojich aktivitách ako akcie-schopnú ženu, ktorá sa vie chytiť príležitosti. Smile

Do Nitry sú trochu horšie spoje zo strany pribratislavských obcí, ale tak 7krát za semester si privstať, to je možno niečo zvládnuteľné. Ešte by si si aj v autobuse možno podriemala. Smile A to symbolické školné! Smile

Takže, hlasujem za angličtinu, Regi. Smile Nech už sa rozhodneš napokon akokoľvek, vôbec nápad študovať na škole tretieho veku je naozaj super vec, ako vraví Lístie. Som toho fanda, a aj ja sa chcem raz v 50tke podujať na niečo také. Smile

Držím palce. Smile
Matej
Reading Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll So 25 jún 2016 - 18:12

Ahoj Regi,

no za mna tak podobne ako písal Matej ....rozhodovala by som sa medzi soc. prácou a angličtinou.....aj keď angličtina sa mi zda ťažšia ale do buducná viac prospešná a využitelná vlastne vo všetkom a tiez ako Matej pisal socialnu prácu zvládaš už teraz velmi dobre...iste studium by ti dalo vedsie rozmery tejto práce...ale angličtina ak by ta aj kusok bavila tak si myslim, že je to lepsia/ vyhodnejšia voľba...

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 25 jún 2016 - 21:17

Ahojte. Smile

Deň som strávil prevažne pasívne. Ráno skúška, potom som si čítal kde-tu po nete, googloval som, pasívne som relaxoval, rozprával sa s rodičmi. Potom som si robil poriadok vo financiách a nákladoch. Poobede som pozeral Midsomer, aj som pritom pospal na 2 hodinky. Jedol som málo, trochu perkeltu (asi pol taniera), lečo s ryžou (3 kopčeky), jeden banán, na raňajky nejaké 2 párky s rožkom, a na večeru asi 10 malých marhúľ. Viac nič. Na pitie liter kofoly, 2 litre minerálky, pol litra energeťáku, trochu Pigi-čaju. Ani neviem, prečo Vám to vypisujem, snáď sa na mňa preto nenahneváte, skôr len tliacham. Nemám totiž vlastne nič nové. Možno iba to, že si z pasívneho dňa nerobím výčitky a beriem ho ako niečo kladné. Dávam stavu známku 1-, pričom to mínusko dávam za to, že som ešte nedopísal seminárku. Je možné, že teď večer budem trochu ponocovať a dokončím to. Ale nesľubujem. Smile

Bol tropický deň tuná, mal som zapatý ventilátor, pričom ma z neho mierne bolí hlava a kríže. Takže nevyzerá to s ním nádejne. Embarassed A to vôbec nefúkal na mňa... Dozvedel som sa správu, že môj najstarší brat bude mať potomka so súčasnou partnerkou. Tá jeho partnerka (v istom zmysle švagriná, ale zosobášení ešte nie sú) má aj malého 5-ročného syna, ktorého sa brat už dlhšie ujal ako svojho. Síce nie na papieri, ale čo do praxe áno. Aj si ten chlapec na brata zvykol a trochu sa naňho naviazal, pretože vzťah s jeho biologickým otcom má viac než komplikovaný... V istom zmysle ho môžem považovať za nevlastného synovca. Teraz už bude mať aj vlastného, takže uvidím, ako to všetko dopadne. Pohlavie ešte nevieme. Smile Tak mu držím palce, nech sa im darí a sú šťastní. Smile heart

Ďakujem za prečítanie, kamaráti, a prajem Vám peknú noc a pokojnú nedeľu.  winking
Matej
cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  regina Ne 26 jún 2016 - 0:03

Priatelia,

som vam vďačná za vaše reakcie na moju dilemu I love you
Utvrdili ste ma vlastne v tom, čomu som bola najviac naklonená, teda skusiť U3V a dať sa práve na štúdium angličtiny. Je to pre mňa výzva, pretože vyslovene talent na jazyky nie som, ale som alebo bola som vždy dríč čo sa učenia týka a tak verím, že to pôjde. Trochu mam aj obavy v súvislosti s mojou úzkostlivosťou a prehnanou snahou o dokonalosť, o to byť vo všetkom čo najlepšia. Určite bude na čom pracovať čo sa týka aj mojich strachov zo zlyhania.

A presne ako písal Matej, pripadá mi to jemne sebecké oproti štúdiu soc. práce, ale keď tak tam by som sa chcela uplatniť jedine a fakt len jedine ako peer konzultant u ľudí s podobnými problemami ako mam sama a pokiaľ viem na Slovensku také možnosti ani veľmi zatiaľ nie sú a k tomu, aby človek niečo také mohol vykonavať môže absolvovať aj nejaké kurzy, ktoré sa na to vyslovene špecializujú a nemusí mať vyštudovanú práve soc. prácu. No znalosť angličtiny zas otvára ďalšie možnosti. Takže už len poslať prihlašku a pustiť sa do učenia study

Ešte raz ďakujem za vaše nazory a prajem ničím nerušený príjemný zvyšok vikendu!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 Ne 26 jún 2016 - 14:00

Ahojte, zdravím všetkých, mrzí ma trocha, že som dlhšie nenapísala, ale snažím sa vás aspoň čítať. Naposledy som spomínala tú návštevu kamošiek a tá dopadla k celkovej spokojnosti ...porozprávali sme sa zaspomínali na staré časy, troška sa zabavili, čo to popili pojedli. Jediné čo mohlo byť lepšie bolo počasie a moje grilovacie "majstrovstvo" ...máme len taký malý gril a ja som sa do toho pustila tenkrát poprvé tak som to až tak neodhadla a podarilo sa nám ugrilovať klobásky a zopár kusov mäsa. Zvyšok pekne doma na panvici lebo by sa to grilovalo aj do ďalšieho dňa.
To bolo troška spätne ...No a keď mám zhodnotiť ako sa mám tak si dávam takú 2+. Už som pomerne dosť dlho doma, a zdá sa mi, že som nejako zlenivela .....zpohodlnela .....(musím s tým niečo urobiť!!!) Síce pozerám ponuky práce ale nejak, sa stále neviem "nájsť" a keď sa mi niečo začne pozdávať, potom začnem mať o sebe pochybnosti či by som to zvládala atď....Konečne som začala nejako športovať, minulú stredu som bola na aerobiku a začala som chodiť na plaváreň (konečne ju otvorili Smile ...Tento týždeň ma čaká návšteva ešte pracoviska, kde si musím dovybavovať nejaké veci....mám s toho aj trocha obavy ako budú na mňa zazerať kolegovia a úprimne neviem čo odpoviem na otázku, že čo mi je.....to isté s deckami.....chcela by som im dať na pamiatku aspoň nejaké kľúčenky .....keď už ich takto nechávam napospas budúci školský rok.

A Regina,
veľmi Ti schvaľujem štúdium angličtiny a obdivujem Ťa za to, že máš chuť sa do toho pustiť. Potom kľudne keby si mala nejaké problémy alebo otázky rada Ti poradím Smile ja som vyštudovala AJ učiteľstvo na UKF v Nitre.

Matej,
súhlasím s ostanými, že príliš veľa uvažovania a šprtania sa v myšlienkach a analyzovanie samého seba a konania je niekedy viac na škodu.... myslím, že hlavne pri našich diagnózach by sme sa mali nejak nechať unášať prúdom a sem tam nejak zaveslovať a prípadne zmeniť smer Smile
Tak všetkým prajem pekný dník .....užívajte ešte nedeľu.

Ozaj ...dnes som bola aj v skorších ranných hodinách šoférovať do mesta a trocha po meste....no našťastie prežili všetci ale po meste to nebola žiadna sláva ...musím trénovať ešte radenie viac a potom to bude už snáď ok.

dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 22 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 26 jún 2016 - 16:57

Ahoj regina,
osobne si myslím, že by si si mala vybrať najmä to, čo Ťa baví. Angličtina má potenciál...

.................

Ahoj Matej,
podobne ako Ty, aj ja trávim dni pri vetráku, pokiaľ teda nie som na záhrade. Kalórie si nepočítam.

.................

Ahoj dzuli08,
je úplne super, že si takto začala športovať. S tou prácou Ti budem držať silno palce. Podobne ako Teba aj mňa niekedy zmáha "lenivosť".

................

Ahojte všetci,
dnešok bol u mňa dosť spavý, vlastne akoby som si zavádzal spáčske nedele. Trochu ma to aj mrzí, že to takto mám. Včera sme mali takú fajn rodinnú oslavu a pravdepodobne sa to odrazilo aj na váhe, čo nie som nadšený. Inak v podstate nemám nič zaujímavé. Zdravotne asi tá únava mi najviacej znepríjemňuje život teraz. Drobnosti príliš "nevyskakujú", čo je dobre.

Držte sa! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 22 z 88 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 55 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore