Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 55 z 88 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 71 ... 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll Pi 18 november 2016 - 18:22

Ahojte Wink

tak dnes som sa strojila napisať už od rána...no potom som mala povinnosti takze som sa k tomu dostala az teraz....chrptica uz ovela lepsie - dakujem ze ste na mna viacery mysleli.....

teraz ma trapia ine zase raz zdravotne problemy....asi sa toho len tak lahko neda zbaviť....to zdravie u mna pokryvkava....a tak som sa tesila, ze toho roku mam skoro vsetky preventívky skor a nie na poslednu chvilu....a namiesto toho chodim k doktorom opakovane....a nie a nie mat pokoj....

CHINAMAN - dufam ze si v tom meste dobre nakupil ( teda vsetko čo si chcel kupiť si kupil)

Matej - kofein, no tak k tomu ze sice som počula, ze zena, ktorá vypije 3-4 kávy denne tak ma menšie riziko vzniku rakoviny....u muzov to nebolo potvrdene....teda tak som pocula v spektre v rozhlase....no ja pijem 2 kavy denne a uplne mi staci....neviem ci by som chcela piť viac...

Meretseger - aj mna tešia tvoje prispevky....mohlo by ich byt viac.... it is perfect

Tuto - tak to ranné vstavanie u teba nic moc....no neviem take problemy nemam....ja ked sa zobudim tak vstanem....uz konecne nevstavam o piatej alebo tak...tak som rada....z mojho pohladu ti odporučam....dobry budik....a vstat na neho...ked sa zobudim tak hned aj vstanem si povedat urobit....alebo tak...

Prajem krásny víkend flower




_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Meretseger Pi 18 november 2016 - 21:17

Cauko vsetci,
sla som dnes do obchodu (radsej nie do toho, kde ma slahlo o zem naposledy) a napodiv bez zachvatu, takze to ma tesi... Inak nalada sa ako-tak drzala doteraz, do vecera, uz zas ale upada. Blbe vecery Crying or Very sad
Inak som viedla fajn konverzaciu na Facebooku s blogermi a jedna z nich (z BB) navrhla, ze by za mnou dosla, ak by som chcela... Okamzite som sa rozpustila. Teda od nadsenia.
Otvorene priznavam, ze mi z blogovania preplo, ze je jedinou vecou, co ma drzi od samovrazdy, ze som ukrutne happy, ked mi niekto v komentari pochvali clanok alebo dokonca, ze je na mna hrdy alebo tak podobne... Pripadam si tak aspon na chvilu ako... no, nie ako nieco, co by sa malo oznacovat v strednom rode, alebo co tu nema byt, etc., etc. Ale nadsenie pominie, komentar sa nahradi inymi, terapia na dany den skonci... a ja zas sa nenavidim ci najradsej by som sa znicila, najma takto vecer. Och, bojim sa, ze v tomto smere bude terapia nanic, ze sa mat rada proste nedokazem Crying or Very sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Pi 18 november 2016 - 21:22

Ahojte. Poklona

Dnes sa mám zhruba dobre. Hodnotím stav na 2+. V práci asi aj ok, len teda sú fofry, haldy tovaru, veľa "vianočných" zákazníkov, nával povinností. Teraz vlastne vstupujem do najnáročnejšieho obdobia v roku, máme tu posledných 5 predvianočných týždňov, čo je top-sezóna. Zatiaľ cezčasujem obvykle len hodinu nad rámec osmičky, pričom na rozdiel od minulého roka si to všetko zapisujem do dochádzky. Nie preto, že by mi to firma mala zaplatiť, to neurobí, ale preto, aby som mohol argumentovať pri prosbe o náhradné voľno, keď budem potrebovať trebárs skočiť do školy, alebo keď bude po Vianociach v januári menej tovaru a ja by som si chcel skrátiť poobedný čas v práci a skôr ísť domov. Momentálne v tomto období mám nahrnuté viaceré povinnosti: top-sezóna v práci, niekoľko semináriek a diplomovka v škole, piatky a soboty odteraz už každý raz až do Vianoc v škole. Ďalej veľa povinnej literatúry, príspevky do firemného časopisu, svadba brata a jeho snúbenky na úrade budúcu sobotu, preventívka u obvodnej po 2 rokoch, riešenie kožnej ohľadom istého problému, ktorý už nie je dobré odkladať. Ešte k tomu akože upratovanie bytu, výpomoc otcovi so stromčekom, zaobstaranie darčekov pre rodinu, a určite aj účasť a kúpa darčeku na vianočný firemný večierok, ktorý máme 3. decembra s kolegyňami. Skrátka nazvime to "kolotoč povinností" alebo bláznivý kotoloč. Až v piatok o 21:30 dňa 23. decembra sa mi tento kolotoč skončí a ja si budem môcť konečne vydýchnuť aspoň na nejaký týždeň (a potom hurá do skúškového obdobia a v práci zas čas povianočných vratiek a predinventúrych príprav).

Moje pokusy o psychické vyrovnanie sa s touto práve opísanou záťažou súčasného obdobia realizujú s dobrými výsledkami. Aspoň teda ak mám súdiť na základe dnešného dňa. Deň prebehol plynulo. Bol som aj v lekárni a kúpil som si Ginko 60mg, kde v toboľke je aj 1200mg lecitínu. Od čias letného skúškového obdobia som si totiž, mám pocit, žiadne ginko nedával, a veru cítim, že moje kognitívne schopnosti nie sú také, aké si situácia aspoň v minime vyžaduje. Verím, že som urobil dobre a ginko s lecitínom mi pomôže. Kúpil som si aj v supermarkete šumienky a Vineu červenú, lebo som na ňu po mnohých mesiacoch dostal chuť. A chcel som si spraviť radosť. Skočil som aj do solárka.

Včerajší sviatočný voľný deň som strávil pasívne. V podstate som iba surfoval na nete. Napriek tomu som ale cítil, že odpočívam efektívne, resp. cítil som, že mi takto strávený deň voľna pomohol k efektívnej regenerácii.

Ďakujem za vypočutie, priatelia, a želám Vám dobrú noc a príjemný vííííkend. Vitaj
Super!
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Pi 18 november 2016 - 22:45

Ahojte čítam všetky vaše príspevky a obdivujem, fandím, proste len to pozitívne k tomu, horšie je, keď už sa "nedá" poradiť, ja niesom tu nejaký radca zato sa nevydávam ale v poslednom čase sa snažím. Meret ja by som aj chcel aby som mnou treslo už som mal nato nábehy v autobuse. Znie to šielene - som idiot, moju ideológiu chcieť dostať zachvat po prečítaní ako to so Sonyou "šľahá" len preto aby som bol u ľudí za chudáka alebo videli že pre niečo som na dôchodku tka to je ubohé....mal som dnes zlý deň, strašne som sa povadil s bratom a fakt už dlho neboli takéto hádky za nami, že to vyustilo do pobrania si darovaných vecí, nadávok....je večer a s bratom sme sa zmierili. Kvôli bicyklom sme sa dovadili. Držím vám palce.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN So 19 november 2016 - 13:35

Ahojte bojovníci, dnes som vstal o 7h užil lieky do 8h pospal a klasika, sliepky, pes, kotol. Plus sme s mamkou navarili zapekané zemiaky a hovädzí vývar. Teraz idem do mestečka zaniesť bycikel na menšiu prestavbu známemu. Potom si trocha zahrám ps4 teda ak mi brat dovolí. Zatiaľ takto.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto So 19 november 2016 - 18:26

Ahoj Mischelll!
Mrzí ma, že Ťa teraz obťažujú zdravotné problémy, budem na Teba myslieť, aby si sa dala "dohromady", bolo Ti lepšie a trošku si aj užila dní celkovo. Čo sa týka toho budíku, tak dnes som ho mal navolený na siedmu.Bol som komplet ospalý a postláčal som tam všeličo, pripomínalo to tak trochu chaotickú rozcvičku. Teda som aj o toľkej hodine vstával...

...........

Ahoj Meretseger!
Síce často nekomentujem Tvoje články, ale rád si ich čítam, lebo sú dobre ladené, dokonca aj tie, kde je hlavná myšlienka dosť vážna. Jednoducho máš talent na písanie a bolo by ho veľká škoda aj nezhodnotiť, ako napríklad ten blog.

Je úplne super, že kamarátka blogerka "dobehne" za Tebou. Držím Ti palce aby stretko dopadlo čo najlepšie a Ty si z toho mala dobrý pocit.

.............

Ahoj Matej!
Myslím si, že víkend by si mal využiť na kvalitný odpočinok, keďže aj v práci máš "frmol". Napadá ma, že či si náhodou neskúšal aj Guaranu, ako náhradu toho kofeínu.

V staršom príspevku si sa pýtal na ten depot. Osobne mám podozrenie, že Haloperidol mi nepomáha ani najmenej, skôr si dovolím tvrdiť, že niektoré problémy pred zavedením depotu ani neboli. Inak by som bol nesmierne rád, ak by to tak aj bolo, lebo vždy je ľahšie "vyhodiť" liek, ako by to spôsobovala postupujúca choroba.

............

Ahoj CHINAMAN!
Myslím si, že robíš dobre, že si taký aktívnejší a máš aj režim. Znamená to, že mama sa na Teba môže spoľahnúť, čo sa cení. Napadlo mi, že ako je to s ostatným časom, že ako tráviš prípadné "voľnenie".

............

Ahojte všetci!
Mám sa celkom dobre. Včera som bol v Brne na stretku, bolo úplne super, trošku ma trápila poslabšia orientácia, ale inak výborne. Večer som tu aj o tom napísal príspevok, ale som si ho nechtiac zmazal, tak som vypol "stroj" a išiel som radšej spať.

Dnes tak trochu leňoším, hoci som bol na prechádzke. I napriek mrholeniu bolo vonku dobre. Ako by to už bolo bez akp., tak som pomaly preberal materiály a trochu sa aj vytešoval, že čosi užitočného pre seba robím.

V túto sobotu bolo niečo potrebné narýchlo urobiť aj na záhrade, tak som vypomohol. Prišiel tam za nami aj kocúrik "Sumbul III.", ale ostatné zverstvo sme nezaznamenali. Preteky v rýchlosti jedenia som videl u hladného prišelca kocúrika "Lucifra", ktorý doslova "sfúkol" kostičky a už ho nebolo.

.................

Majte sa pekne, a iste si užite zvyšok soboty aj nedeľu. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej Ne 20 november 2016 - 2:59

@Tuto, paráda, teším sa, že sa Ti na stretku páčilo. Ja by som síce stretnutia takto z fóra asi nebol schopný, no ale určite mám radosť, keď to iní dokážu a vytvárajú sa tu takéto živé priateľstvá. Hoci je pravda, že tu ide hlavne o priateľstvo zellové, no to nevadí. Na záhrade - ako sa má sliepka? Už si našla majiteľa, alebo ju nebodaj niekto ukuchtil? Very Happy Pozdravujem kocúrov, tí si žijú akoby vlastným životom, no rád čítam, že u Vás hľadajú aj naďalej príležitosť si pochutnať na dobrej potrave. Čo sa týka haloperidolu, ak ma pamäť neklame, máš ho depotne nastavený už vlastne od poslednej nemocnice, že? No mohla by Ti lekárka s tým niečo urobiť veru. Len sa neviem vyjadriť, že čo presne u Teba vlastne rieši a v akom smere Ti má byť prospešný. Aj by som rád nazrel do hláv Tvojich psychiatrov v nemocnici, že čo konkrétne v Tvojom vtedajšom klinickom obraze vyvolalo v nich dôvod nasadiť Ti tento liek... Nuž, každopádne držíš sa statočne. Prajem Ti veľa síl, maj sa pekne a naďalej zostaň takým dobrým človekom a príjemným diskutérom, akého Ťa poznáme my tu na fóre, a ako o tom svedčí aj piatočné stretko, naznačujúce, že ľudia radi s Tebou trávia čas nepochybne aj off-line. winking it is perfect

matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ne 20 november 2016 - 12:07

Ahojte fórumáci, ja dnes oddychujem povinnosti mám tak napoly splnené, ráno som vstal užil lieky a od 7h fičím, poumýval som dlážky v pivnici aj schody, vyvešal prádlo, pustil sliepky, dal nažrať psovi, bol som v coopke nakúpiť. A teraz len tak polihujem, čaká ma ešte zakúrenie na čo sa teším.

Tuto ja mám takisto zhoršenú orientáciu na vlakových nástupištiach resp. staniciach. Vo voľnom čase chodím na prechádzky, so psom alebo bez, bicykel - cyklistika news a ešte pozerám a čítam knihu (príbehy so slepačej polievky). Inak od fajčenia mi veľmi pomáhajú cukríky hašlerky originál. it is perfect
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ne 20 november 2016 - 17:50

Ahoj Matej!
Ďakujem Ti za napísané, som tomu dosť potešený.

Sliepka sa v súčastnosti nachádza u susedov, má tam všetko pohodlie v podobe vlastného minikurníka, dobrého zobu a spoločnosti v podobe mačiek. Začala až prekvapivo vo veľkom znášať vajcia, dokonca skoro každý deň.

Áno Matej, depot mám už od nemocnice, a zdá sa mi, že mi príliš neprospieva. Celkovo myslím, že terajšia medikácia nie je práve najšťastnejším riešením a je takmer nadoraz.

Teraz si tak v duchu hovorím, že si nenapísal nič o sebe, teda Tvojom aktuálnom terajšku, tak dúfam, že si minimálne OK a nič zásadné Ťa "nekvári". Maj sa čo najlepšie Tuto.

...............

Ahoj CHINAMAN!
Slepačiu polievku pre dušu si čítavam, keď ma "otravujú" depresívne myšlienky, alebo mávam takéto ladenie. Môžem kľudne napísať, že mi to vtedy pomáha. Veľmi ma potešilo, keď som ďalšie nové výtlačky videl v kníhkupectve, tak som príliš neváhal a svoje "knižné antidepresívum" mám už doma. Prajem pekný deň.

.................

Ahojte všetci,
dnes je pre mňa trošku lenivejší deň. V podstate však som aj rád, nie je nič čo by ma niekde ťahalo. Prechádzku som realizoval hodinu po vstávaní, bola celkom OK. Akosi som viac pozeral okolo seba, všímal si skôr detaily mierne pozmenenej trasy, tešil som sa z o čosi teplejšieho dňa, oproti tým minulým. Doma som bol aj na Nete a teraz sa chystám na akožepovinnosti. Predtým som si čítal knihu o radách na dobré spanie.

Pekný pracovný týždeň praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Po 21 november 2016 - 16:58

Ahojte všetci!

tento deň priniesol sebou pomerne pekné počasie, takže aj napriek otáznemu vstávaniu spôsobenému zvonením som bol pomerne v pohode. V zásade by som len opisoval to, čo v "tešiacej" téme. Zvláštne bolo, že som po čase mal takú chvíľku, ktorej téma bola aj ľútosť aj hnev dohromady. Tak som sa nejako "naštval" na tie naše ochorenia, hlavne, keď vidím rovesníkov, čo majú dobré zamestnanie, rodinku, niektorí aj detičky... Ja tu "čučím" doma s našimi a namiesto zaberania v práci sa "hrám" s knižkami, notebookom, akp. a čo ja viem ešte čo. Pýtam sa sám seba na prípadnú perspektívu, rád by som bol práci, partnerke, samostatnosti celkovo, správnym a náročnejším cieľom, športom... Radšej príspevok ukončujem, aby som tým tu ešte aj nedeprimoval.

Nie je mi zo seba samého dobre.
Sviňa porucha-choroba!!!!!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Tumblr_n9bo37BrRg1sxfqdyo1_500

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  CHINAMAN Ut 22 november 2016 - 17:57

Ahojte bojovníci, dnes sa nemám moc dobre, doma len hádky dnes ale už sme sa zasa udobrili tentokrát to bolo s matkou. Celkovo aj som sa zle vyspal znova som sa zobudil o 1h a pokúsil sa zaspať no o 2:30h som bol už hore a išiel vyjedať slané. Takže dnes, keď sa prebudím asi sa pôjdem opláchnuť studenéu vodou a navštívim vás v inej téme...inak som ráno pustil sliepky, dal žrať psovi, vyvešal prádlo, bol na pekných 3 prechádzkach z toho jedna na bicykli po dedine. Nedarilo sa mi zakúriť, vyhaslo mi málom nebyť matky činnej tak to nechám tak a nech je vyhasnuté...som flákač, dnes som cítil útlm a pasivitu z liekov, nedobre sa mi kráčalo na prechádzke! Teraz som spokojný, prejedený čokolády na zmierenie som dostal od mamy a hor sa na prechádzku idem sa vyvetrať, kým si nedám lieky. Držme sa community together
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 55 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Ut 22 november 2016 - 22:42

Ahoj CHINAMAN!
Myslím si, že tak ako konáš, je to len dobre. Som aj zároveň rád, že to takto pekne napíšeš tu na fóre. Nočné jedenie je mi známe a mám potom aj také menšie výčitky. Z potravín, ktoré ma zasýtia je TOP asi zakysané mlieko alebo zohriate obyčajné mlieko , ktoré mi aspoň mierne pomôže z "vlčím hladom".

....................

Ahojte píšuci aj čítajúci!
Bol som na takom "výlete" v krajskom meste. Najviac sa mi tam rátala predajňa kníh. V podstate som bol celý nadšený, mali krásne publikácie a veľký výber. Zdržal som sa tam skoro hodinu, vybral som si dve skôr lacnejšie knihy a tešil som sa, ako sa do nich doma "pustím". V obchodnom stredisku mali aj obchod s darčekovými jediteľnými drobnosťami, tak som čosi málo vybral našim na Mikuláša. Akosi sme si v domácnosti zvykli niečo malé na chuť darovať, je to fajn tradícia...

Zdravotne sa môžem pochváliť pomerne dobrým rozpoložením. Mierne som počul nadávajúce hlasy na balkóne, ale mimo tejto jednorázovej záležitosti som nebadal žiadnu závažnejšiu chorobnosť v našom zmysle. Taká maličkosť je vlastne, že mám dlhodobo sucho v ústach, čo pre mňa znamená 0,5litrová fľaša vody v batohu. Tradíciou je únava, ale dnes v tomto bolo relatívne OK.

Dobrý a osviežujúci nočný odpočinok praje všetkým Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 55 z 88 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 71 ... 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore