Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 52 z 91 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 71 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ut 28 marec 2017 - 20:44

Ahojte, chudnúci bojovníci.  community together

Pomaly bilancujem prvý kvartál roka 2017, keďže sa blíži koniec marca. V chudnutí ide u mňa o posun v tom zmysle, že mi osciluje hmotnosť okolo 70,5 kg, pričom novinkou tohtoročného prvého kvartálu je, že som prvý raz za posledných azda 7-8 rokov klesol sporadicky až na 69 kg... hoci sa mi túto hodnotu nedarí držať stabilne. V režime papania sa mi zlepšila disciplína zapisovať si jedlá do tabuliek. Naopak zhoršená zostáva sebadisciplína odopierať si jedlo čo do množstva, takže sa mi stalo viactýždenným, ba celokvartálnym trendom, že prijímam štandardne nad 10 tisíc kJ denne, a to takmer so železnou pravidelnosťou. Metabolizmus hodnotím ako spolupracujúci, spaľujem denne asi tiež nejakých 10 tisíc, pohyb hodnotím ako "lehce aktivní životní styl". Ako kľúčové naďalej hodnotím nespať po jedle, hoci sa mi to zrovna akurát posledných zopár dní nepodarilo. Počas nočných seáns a iných typov ponocovaní spravidla nejem, pričom som k takému správaniu motivovaný najmä prítomnosťou spiacej mamy v obývačke, ktorú by som na ceste do kuchyne budil. Pozitívom prvého kvartálu je postupné zapájanie vody do režimu, viaceré fázy nejedenia maškŕt, oboznámenie sa s chemickými vlastnosťami najbežnejších éčok v potravinách a limonádach. To ma postupne motivuje vyhýbať sa im, pokiaľ je to možné, a pokiaľ absencia daných jedál a daných pitív neproblematizuje môj psychický stav.

Vývoj na tabuľkách mi hodnotí prvý kvartál asi takto:
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 3_mesi10

Prvý kvartál v širšom kontexte posledného roka:
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Rok10

Bojovať idem ďalej teda... v druhom kvartáli by som chcel postupne klesnúť hádam na 68 kg, ale len pokiaľ to bude efektívne z hľadiska odstraňovania brušného tuku. Druhý kvartál by sa mal vyznačovať uvoľnením školského úväzku, takže túžim zapojiť nejaký strečing, brušné cviky, kardio na mojom rotopede a nejakú ťažšiu činku na ramená, takú poriadnejšiu, aby boli efekty výraznejšie. Srvátku mám, musím ešte rozmýšľať, ako si na ňu vyčleniť priestor v kalorickom rozpočte jednotlivých dní. Vysnívaný cieľ mi tu je dosiahnuť ploché brucho (treba aspoň mínus 5-6 cm dolu z najtučnejšieho obvodu okolo pupka). Veľmi dúfam, že druhý kvartál ma k tomuto snu nejak bližšie posunie, hoci neočakávam pri svojom tempe, že cieľ dosiahnem už v jeho časovom rámci. Dôležitým cieľom druhého kvartálu mi určite bude konečne dosiahnuť pravidelných 9 tisíc kJ denne, teda aby prekročenie limitu bolo skôr výnimočné, a nie pravidlom, ako tomu bývalo v prvom kvartáli.

Všetko dobré, priatelia. it is perfect
matej
Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 2 apríl 2017 - 10:57

Dnes otec: 89 kg, 112 cm (-0,5 kg, -2 cm)
Dnes ja: 70,4 kg, 91 cm

Zaznamenal som jemné pribratie, pričom mrzí ma hlavne ten centimeter. Nie je to však stále také strašné, kľúč spočíva a bude vždy u mňa v tejto etape spočívať v obmedzovaní maškŕt. Ak tie dostanem pod kontrolu, tak bude všetko ok a nebude žiadny problém. Ale každý deň zjesť v koncentrovanom cukri a sladkostiach či slanostiach 3000 kJ ako mŕtve, prázdne kalórie celkom navyše, tak to je zlý sen. Embarassed

Do ďalšieho týždňa plány: žiadne maškrty, viac jesť normálne jedlo, piť veľa vody z vodovodu, žiadne "tekuté" éčka.
Cieľ do budúcej soboty: 90 cm, alebo aspoň ďalej nepribrať... confused

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Po 3 apríl 2017 - 21:55

trnto tyzden narast 2,1kg cize 142,5kg,ma to sere jak hovado,okolnosti mi nepraju a mozem si za to sam,

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Fdfc5cb3553f4948b4a0b2eb4ea735f9

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 21ebb7fd40d24af486be6ae4fc1eb644
Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 56a4795448f24212b490a8e739387be4

ako s grafu vycitat je datum 01,10,2016 ako naj?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 9 apríl 2017 - 11:45

Ahoj chudnúci bojovníci. it is perfect

Uplynulý týždeň môžem hodnotiť ako úspešný v tom zmysle, že sa mi darilo relatívne často držať v príjme energie pod 10 tisíc kJ. Bežne som osciloval medzi 8800 až 9800 kJ, hoci boli aj výnimky. Telo zareagovalo na túto sebakontrolu priaznivo a odmenilo sa mi schudnutím na bruchu, kde si to najviac žiadam.  jumping

Takže dnes ja: 68,8 kg, 88 cm (výška asi 177 cm, ráno aj 178)
Otec medzičasom hlásil nejaké pribratie, ale čísla neviem ešte.

Cieľ do Bielej soboty: udržať si 88 cm bom a stabilizovať ich  affraid
Limity: naďalej skúšať pod 10 tisíc, korigovanie maškŕt, predsavzatie zjesť na jeden chod najviac 400g potravy, najlepšie podľa možnosti iba 300g

V uplynulom týždni sa mi podarilo tiež nabehnúť na zdravšie typy energeťákov (teda tie cukrové, ktoré neobsahujú nebezpečné éčka), pričom sa mi potvrdzuje, že mi ich treba menej, teda zatiaľ popíjam 2 malé plechovky denne iba. K tomu popíjam 2 šálky kávy Nescafé Gold Original s troškou mlieka a najviac 5g cukru na šálku (1 lyžička). V posledných 3 dňoch som mal výrazné problémy so zaspávaním, tak rozmýšľam, že by som kávy zredukoval na 1 šálku denne, čím by som pijával 2 malé plechovky+1 šálka kávy (spolu asi 220 mg kofeínu denne, čo je zdraviu nezávadné). Spolu s odstránením študijných seáns počas pracovných dní a následným využitím skorého večerného času na bohatý spánok mi to k energii a vitalite i nálade zatiaľ asi môže stačiť. Uvidím, čo prinesie nový týždeň v tejto oblasti. Smile

Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Ne 9 apríl 2017 - 20:38

tak mne sa poslednou dobou chudnut nedary aj ked toho neziem vela nechudnem vobec nic neviem ci je to tim ze som vyradil zeleninu zo svojho jedalnicka ale je to preto ze jednak mi moc nechutila a slo to do penazí ked ze som z dediny a tu v obchode velkí vyber zeleniny nieje neobjednavaju ju musel som chodit autom 16 km do mesta.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 496
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 15 apríl 2017 - 10:01

Dnes otec: 88,2 kg, 112 cm (za posledné 3 mesiace dolu asi 4 kg a 2 cm)
Dnes ja: 69,5 kg, 89 cm

Tatino dosiahol svoj vytúžený cieľ mať pred Veľkou nocou 88 kg až 90 kg. Takáto váha sa mu pri jeho výške 184 cm páči, ale brucho má stále veľké o páse 112 cm, čo nie je lichotivé a zdravé, preto ho naďalej povzbudzujeme, aby pokračoval v zápise kJ. Má 63 rokov, je po 2 mozgových príhodách, berie haldu liekov, je menej mobilný, takže celkovo sa dá povedať, že to brucho mu ide strašne pomaly dolu. Celkovo však od začiatku jesene 2016 dal dolu vyše 10 centimetrov, čo využívame ako argument, že aj uňho je možné z toho brucha ešte chudnúť. Držíme mu palce. Smile

Čo sa týka mňa, tak zaznamenal som mierne pribratie o centimeter, čo ma síce neteší, no nie je to nič vážne. Napriek tuším dvom prežraniam o hodnotách okolo 15 tisíc kJ som nepresiahol aj tak 70 kg, čo považujem za povzbudivé a mám z toho určitú radosť. Na druhej strane tie moje mlsné pády zostávajú pre mňa výstrahou.

Do ďalšej soboty by som sa rád vrátil na 88 cm. Ak sa to nepodarí, tak nevadí, hlavné bude, že by som papal pod 10 tisíc kJ, kontroloval sa, a pritom psychicky sa necítil, že by som strádal. Dôležité bude udržiavanie stálej hladiny glukózy v krvi, papanie "pomalých sacharidov", vyhýbanie sa maškrtám a určite spánok po 21. hodine. V pitnom režime mi nesmie chýbať aspoň 1 liter čistej vody (popri káve, drinkoch a čaju).

Sun 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Št 20 apríl 2017 - 0:25

mne sa od posledneho prispevku nepodarilo schudnut ani trochu aj ked jedavam iba naobed a vecer ranajky nejedavam a moc toho nepojem.ale asi sa mi niejako spomalil metabolizmus alebo čo idealne by bolo sa trochu híbat ale ked mne sa vobec nechce a nemam ani najmensiu chut tak vlastne sa nemam naco stazovat.tak vam vsetkím prajem vela uspechov v chudnuti a vela chuti a odhodlania do pohibu.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 496
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 30 apríl 2017 - 10:38

Dnes otec: 89 kg
Dnes ja: 69,5 kg  Vybavené , 91 cm (!)  I disagree

Otec pribral cez Veľkú noc 2 kilá, postupne sa teraz umúdruje v stravovaní a opäť sa vracia k papaniu na úrovni okolo 7500 kJ. Keď priberal tie 2 kilá, tak papal až cez 10-11 tisíc. Celkovo sa snaží zapájať kde-tu aj telesný pohyb, veľmi často z prechádzok chodí peši po schodoch na 7. poschodie, tiež prechádzky máva pravidelné asi 4-5krát do týždňa na 3-4 hodiny. Chodí aj na tie kluby, kde sa angažuje spoločensky zase. Občas hovorí o nasadnutí na rotoped, ale máme poškodené jedno šlapátko, takže to mu zatiaľ slúži ako dôvod, prečo sa naňho neposadiť. Inak by som ho hodnotil osobne ako človeka, ktorý sa vo všeobecnosti snaží byť pohybovo aktívny, hoci samozrejme vzhľadom na to, že sa pohybuje o paličke, tak celkovo jeho kráčanie je pomalé, zaspaté. Aj preto mu tie prechádzky trvajú 4 hodiny, hoci si robí len kolečko k niektorým nákupným centrám a späť. Odhadujem mu laicky bazálny metabolizmus (+aktivita) na 9000 kJ, takže chudne na úrovni 7500. To je jeho cieľ držať sa tohto limitu. Prevažne práve na kluboch sa však ponúkne zákuskami a chlebíčkami, takže v tie dni dosť pravidelne limit presiahne. Je však rád, že tie veľkonočné 2 kilá išli relatívne ľahko dole, neboli ešte zapracované do celkovej štruktúry viscerálneho tuku, boli akési čerstvé. Tak aj išli pekne dolu, len čo nabehol na limit. Dnes je statočne na úrovni 89 kg. Ďalšiu métu si zvolil 87-88 kg, tak pomaličky pokračuje v boji, pričom jeho heslom je neponáhľať sa, ale činiť takto pekne s kľudom a pohodičkou, nevyčítať si, keď náhodou kde-tu mlsneme. Smile

Čo sa týka mňa, tak váha sa mi drží pod 70, ale brucho mi prudko stúplo o 2 centimetre. Verím, že je tomu tak preto, lebo som viac ráz chodil spať najedený. To je totiž najrýchlejší spôsob, ako pribrať na páse. Celkovo som uplynulý týždeň papal na úrovni asi 9000 kJ, pričom asi 2krát som preskočil na 12 tisíc. Zostáva mi tuná cieľom tých 9000 ako limit - v tomto čísle sa pomestia normálne raňajky, jednochodový plnohodnotný obed, ľahký olovrant do 1500 kJ (napr. rožok, chleba atď.) a 1 jednochodová plnohodnotná večera, tým myslím normálny plný tanier. Niet v tomto čísle miesto pre sladké limonády, ani pre maškrty. Smile

Nový cieľ do ďalšej soboty: 90 cm  cyclops

Matej
Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 6 máj 2017 - 9:36

Dnes otec: 90 kg, 114 cm
Dnes ja: 70 kg, 90 cm

Som veľmi rád, že som dodržal predsavzatie z minulej nedele, a síce jesť 5krát denne každé 2 hodiny a nezobať maškrty, ani sladké limonády. Ešte v pondelok to bolo otázne, ale potom sa to zlepšovalo a od stredy vrátane už som nabehol na celkom stabilný režim. Tiež som vôbec nepil energeťáky, kávu som mal len raz. Raz bolo aj cvičenie, čiže síce som nebol vo fitku a znovu sa rozhodujem nad zrušením členstva, aspoň doma som si na polhodinku raz zarotopedoval. A plánujem v tom pokračovať až na pravidelnú úroveň. Smile To by mohol byť aj cieľ na ďalší týždeň.

Predsavzatia:

- rotoped 20-30 minút denne, alebo každý druhý deň
- ľahký strečing každý deň
- papanie naďalej 5krát denne každé 2 hodiny, dohromady 9000 až 10 000 kJ (žiadne limonády, žbrndy, ani maškrty)
- pitný režim: pokračovať v pití aspoň 1,5 litra čistej vody z vodovodu denne, čaj obmedziť len na raňajky a na večerné lieky, resp. noc (napitie sa v noci pri náhodnom zobudení)
- po 19:30 nejesť

Cieľ do budúcej soboty: 89 centimetrov  Embarassed

Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Dušan Po 8 máj 2017 - 21:19

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Fc75a3cda9304e2fa2b43894b7057272

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 2a24f9424cd94220b2f1e0f0f79d0bd7Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 E7649697cc9048ae859a06d68486c16b

s grafou vidiet ze ideal nol predsa ten august 2016,
po nom nastala financna kriza v podobe podpisania uverou a kariet,v poslednej dobe som prestal si sam kupovat stravu´´ved nemal za co!!!´´
a prestal aj sebe varit,ale krizu som zazehnal tak v najblizsich mesiacoch uvidim ako na tom budem so zdravym zivotnym stylom,v teme ekonomicke zdravie sa vyjadrim,

dnes 144,1kg naras cca +2kg oproti minulajsku,
zacal som jest mamine jedlo a dokonca aj chlesterolove cervene maso!!!,zacal som solit,za to vsak s pomazankami,maslom a mastou som na tenkej vrstve ako aj 3 kolecka salamu s chlebom uplne idealne,snazimsa davkovat stravu do polky misky ako aj polievky,musim sa zatat a zacat sa stravovat po novom,lepsie ako doteraz ci pred tym ako som zhodil 25kg,drzte palce,Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Xkyzera


Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 14 máj 2017 - 10:59

Dnes ja: 69,7 kg, 89 cm
Dnes otec: 89 kg, 112 cm

Tatino kolíše okolo tej deväťdesiatky, pričom si ju chce momentálne ustáliť. O týždeň ide na kontrolu internistov, naposledy mal uňho 95 kíl. Tak chce, aby zaznamenal opäť raz u neho pokrok. Je príjemné, keď lekár internista pochváli pacienta, že niečo so sebou robí. Smile Ako métu si stanovil hlavne 88 kg, pričom ja mu odporúčam stále ísť ešte nižšie (má výšku 184 cm), lebo brucho by bolo dobre dať dolu viacej. Je však veľmi skeptický ohľadom brucha, hovorí stále, že v jeho veku by musel cvičiť, aby ho dal dole výraznejšie (má 63 rokov). Je to zapeklité, ale myslím si, že keď dosiahne a stabilizuje 88 kg, tak si dá postupne aj ďalšiu métu. Verím tomu, že áno. Celkovo už dal dole od jesene od začiatku zápisu kJ asi 12 kg, či koľko, resp. vyše 8 cm. Neviem presne, či takto, musel by som si to overiť v tabuľkách, kde máme evidované jeho miery v priebehu času. Je to borec každopádne, snaží sa. V tento týždeň aj menej jedol maškrty na kluboch, dal si 1 koláčik a hotovo. Inokedy by zbaštil aj 3-4 koláčiky. V podstate je všetko, len v rozumných množstvách. Smile

Čo sa týka mňa, hoci som nešiel s centimetrami ani váhou nižšie, som veľmi rád, že aj pri dlhodobom jedení okolo tých 11 tisíc kJ denne si udržujem stabilné miery. Snaha obmedziť sa na sumu pod 10 tisíc s pravidelným, no neplánovaným jemným prekročením tohto limitu, pomocou KalorickýchTabuliek.cz sa mi naďalej osvedčuje. Keby som tak nečinil, myslím si, že by som papal bežne cez 13-14 tisíc a naozaj by som priberal.

Plán na ďalší týždeň:

- raňajky zostávajú o sile do 2 000 kJ
- desiata žiadna, prípadne energeťák nízkokalorický alebo bezkalorické kolové limonády
- obed normálny, polievku odložiť o hodinu po hlavnom chode (z donášky)
- olovrant iba niečo drobné do 700 kJ, najlepšie dačo tukové, skúsiť popíjať nesladké kolové limonády ako imitácia jedla
- večera normálna, jednochodová, zvyčajne varená (z maminho kuchárskeho umenia)
- limit 9 000 kJ
- 2 hodiny pred spaním nejesť - to znamená väčšinou o 20:00 jesť najneskôr (väčšinou však večeriam oveľa skôr)
- predpokladaný úspech: 1 cm dolu za 10 dní

Generálny cieľ do augusta 2017: 84 cm

Idem na to. Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 52 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Ut 16 máj 2017 - 21:01

mne sa nedarý chudnut ale zase ani nepriberam jedavam pomerne malo vacsinov obed a nieco male na veceru niektore dni iba obed ale asi to robia tie antipsychotika ze mi spomaluju metabolizmus alebo je to tým ze sa skoro vobec nehybem mozno keby som sa prinutil cvicit tak by sa nastartoval aj metabolizmus.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 496
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 52 z 91 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 71 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore