Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 85 z 91 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mous Ut 15 november 2022 - 10:35

No mne sa zatiaľ chudnúť nedarí. Už mám v liečbe len aripiprazol maintena Abilify depot. Čo je ale úspech, prestal som jesť po nociach. Už asi dva tyždne je to tak, tak mám radosť, lebo to ide aj na zuby. Ako mám tento liek, verím, že aspoň trochu schudnem. Kimi-drž sa!
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Št 12 január 2023 - 16:40

tak ja uz pol roka pomalicky chudnem zhruba pol kila za mesiac ide to pomalicky ta vaha dolu ale je to pravidelne.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 502
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  kimi2028 Ne 30 apríl 2023 - 7:19

Ahojte, v tejto téme. Ako vidím tak niekedy som aj pribral, čo nebola veľmi pravda, ako som písal, že som chudol len počas celého obdobia od roku 2017. Dnes sa približujem opäť zopár kg, čo som už mal, keď som bol chorý. V súčasnosti mám 97, 4 kg, čiže úbytok nejaké 4-5 kg za 6 mesiacov, ako pozerám na to... Musím ešte pridať, ale všetko je to o strave a hlave...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  janka,janka So 6 máj 2023 - 20:44

Dnes by som uz nechcela jest. Chcem si rozkazat a ziadne prežúvavé namesačníctvo v kuchyni. Som najedená, tak sa uvidi.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  janka,janka Ne 7 máj 2023 - 19:17

janka,janka napísal:Dnes by som uz nechcela jest. Chcem si rozkazat a ziadne prežúvavé namesačníctvo v kuchyni. Som najedená, tak sa uvidi.


Mad porusila som nočné nejedenie. Pred jednou v noci som sa zobudila a isla do kuchyne a zjedla dve palacinky s lekvarom a s kakaom zmiesanym s cukrom, viac si nepamatam. Rano som tiez  ,,jedla´'ako ... ako sa pozorujem viac dni, je to choréééé chovanie. Nechcem to - robit to co nechcem. Takze dnes zase si davam slovo, ze nejem, pretoze som najedena cez mieru, tak uvidim. Tucniem ako beriem hedonin, viditelne. od jednej inteligentnej osoby, je aj doktorka, velmi to odporucala ...pocuvam toto video a velmi sa mi pači co hovori pan Bukovsky... https://akv-tv.com/watch/detoxikujte-svoje-telo-aj-dusu-je-najvyssi-cas
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Mous Ne 14 máj 2023 - 18:59

@janka,janka tiež som teraz v noci jedol, mrzí ma to potom
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  janka,janka Ne 14 máj 2023 - 21:35

ja teraz priberam z noveho lieku,denne to vidim... takze som z toho smutna, zo seba, z lekara ale dakujem, ze si dal to video z tou primarkou z Pezinku. Maj sa pekne... giving a hug
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Patty_Pillow Po 15 máj 2023 - 6:13

@janka,janka ja mám novú trojkombináciu liekov a som dala 2 kilá hore od kedy ich mám, nepamätám sa ako dlho ich mám, ale 7 týždňov mám od prijatia do nemocnice a 5 od kedy začalo byť zle v nemocnici, tak vtedy mi asi nasadili liečbu, bohužiaľ pamätám si len prvý a posledný víkend
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 402
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  janka,janka Po 15 máj 2023 - 22:34

Ja uz nemozem ani nic napisat, som v rt.i. exploding
drz sa Patty queen Objatie 2 Kiss 1 giving a hug heart queen
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  motylek Ut 16 máj 2023 - 12:49

@janka,janka Utešiť
Já taky. Sad Minulý týden jsem probírala šatník a musela jsem vyhodit staré věci, ze kterých jsem "vyrostla". Embarassed Za poslední 2 roky jsem se "zvětšila" skoro o 2 velikosti. Nešťastný
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 769
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  janka,janka St 17 máj 2023 - 19:26

motylek nieco by sa s tym malo robit, tiew palice chodit s nimi je fajn, ze to pomaha aj od bolesti chrbta, len to teraz u man sa neda, neviem robit nejaku cinnost sustavne, teda cvicit pravidelne, musim na to nejako casom prist. CHcem to skusit s tymi palicami chodit. Neviem co mam jest, a neviem ani varit poriadne iba jedla od ktorych sa pribera. A dnes som pokazila obycajne kuracie prsia, lebo som uverila divnemu receptu. Najvacsi problem je u mna strava ..co a ako varit, pripravovat, kolko.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 85 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  motylek St 17 máj 2023 - 20:28

@janka,janka Myslíš nordic walking? Nějak jsem nepochopila, na co jsou dobré ty hole? Uleví mi třeba v tom, aby mě při chůzi nebolelo hned v kyčlích? Jestli jo, tak bych si je měla pořídit.

Taky nevydržím dělat nějakou činnost delší dobu. Od nemoci nemám vůli. Nechce se mi chodit ven, pokud nemám nějaký cíl (něco koupit, jít k doktorce atd.). Donutím se ještě tak chodit ven s kamarádkami, ale ty můžou jen občas... Pryč jsou ty doby, kdy jsem byla zdravá, nevydržela jsem být celý den doma a měla jsem dost energie a chuti chodit každý den ven.

A co se stravy týká, tak manžel vyžaduje pořádná kalorická jídla a já nemám dost energie vařit ještě zvlášť dietu pro sebe.
Zkus napsat do Googlu "recepty na hubnutí" nebo něco podobného. Určitě ti to najde spoustu stránek. Doporučuju přečíst si něco na www.stob.cz (STOB = STop OBezitě), já jsem s nimi před léty hubla v psychoterapeutickém sanatoriu, kde jsme měli takovou "hubnoucí" skupinu a jejich rady na hubnutí mi přišly rozumné. A asi bych tehdy i něco zhubla nebýt toho, že můj syn byl pořád nemocný, takže jsem tam nemohla moc často chodit.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 769
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 85 z 91 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore