Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 76 z 83 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 79 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 6 november 2016 - 1:15

Som úprimne zvedavý, čo bude túto noc. Vstával som v zlom čase, čo mi (ako inak) rozhádzalo, aj tak chatrný, spánkový režim. Myslím, že je zbytočné zbesilo užívať ďalšie spánkové lieky. Skôr budem s knihou dôstojne čakať na príznaky spánku. Môj skôr optimistickejší odhad zaspania je taká tretia hodina nad ránom. Teraz by som hlavne nemal byť hlučný, či už kvôli našim, či už susedom. Našťastie sú tu sluchátka, takže "nema problema". Horšie je to z pohybom po byte, teda hlavne dvere, kde si musím dať sakra pozor aby významnejšie nebuchli a podobne aj okno. Inak mám noc len pre seba. V paneláku je tentoraz pokoj, aj sused nespí pri TV. Mám veľa spôsobov na strávenie času. Nateraz volím na najbližšiu polhodinu asi Net a potom sa pravdepodobne povenujem písmenkám v nejakej knihe, ktorých je tu viacero rozčítaných.

Tak, aby som to zbytočne nenaťahoval. Prajem vám dobré spanie a zobudenie do krásneho dňa. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Images?q=tbn:ANd9GcR3utX__Vbw30T4ZBN3ApT2UDOZzG7MCO-wiTaeqQ6IjXtVvIkK

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 7 november 2016 - 0:40

Môžem teraz ešte niečo dodať? Dá sa čosi nové napísať na túto tému? Či to nechať tak a písať až po zobudení? Vlastne sa nič extra v mojom živote tieto dni nemení. Lieky užívam tak, ako mám naordinované, akp. už dosť dávno nie je novinkou a aj to písanie v noci je už zo všetkých strán "všedné". Konštatovať, že máme tu v meste pomerne pokoj je priam klišé. Najväčší nápor na hluk v neskorej hodine majú na starosti návštevníci krčmy, ale aj to je najmä vo večeroch piatok a sobotu. Zajtra mnohí nabiehajú na pracovný režim, a teda vstávanie o piatej sa zďaleka nezhoduje s ponocovaním, či dokonca so zostatkovým alkoholom. Aj napriek tomu, že spomínané skôr odmietam, predsa len im čosi aj "závidím" v chápaní schopnosti dlhodobo pracovať a podávať minimálne priemerný pracovný výkon. Predpokladám, že si pravdepodobne ani nemyslia, že by to bolo inak. Je to pre nich praobyčajná rutina. Mrmlú si, že zasa pondelok, víkend ďaleko...

Priznám sa, že každého jedného pracujúceho človeka obdivujem, lebo je to tak trochu hrdinstvo denne zvládať pracovné povinnosti, poprípade sa po nej venovať rodine, fungovať ako šoférka-šofér, manželka-manžel, mama-otec, zákazníčka-zákazník... Mnohým to "prichádza" ako: "Veď je to normálne!". Sú však ľudia, medzi ktorých sa žiaľ zaraďuje aj moja maličkosť, u ktorých to tak nie je. Verím, že v rámci normality by viacero z nás menilo. Žiaľ tak to nefunguje. Osobne by som mohol len dodať, že chcem prácu, chcem rodinu, chcem zapadnúť medzi ostatných... Všetko toto môže byť, ale najprv musím byť fit po stránke zdravia a potom sa môžem sústrediť na vybojovanie si svojho miesta medzi tými, čo sú považovaní za normu pre prácu, rodinu...

S pozdravom pre pisateľov aj čitateľov schizofóra. Tuto
Dobrú noc.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 21716526-cartoon-illustration-of-a-construction-worker-supervisor-checking-a-project-list

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 7 november 2016 - 23:42

Ani sa nenazdáme a máme tu utorok. Osobne som ešte dosť "živý", ale aj napriek tomu dúfam a zároveň tipujem, že okolo tej jednej už bude reálny spánok. Dnes to bolo so mnou kadejaké v chápaní príznaku ochorenia, teda hlasov. "Ustál" som to asi tak, že časť príznaku zmizla samovoľne a poprosil som mamu, aby ma vypočula čo je to dnes v mojej hlave. Priznám sa, že nerád zaťažujem rodičov prípadným sťažovaním sa, ale výnimočne pri niečom vážnejšom je veľmi fajn mať pri sebe človeka, komu sa možno zveriť. Teraz je to celkovo OK.

Plán na túto noc je asi taký, že vybehnem ešte na facebook a Meretsegerin blog. Po prečítaní toho nového, vypínam NB a podľa situácie si niečo nenapínavého budem čítať. Okolo tej pol jednej užijem tbl. na spanie a následne sa budem venovať pokusom o zaspanie...

Prajem dobrý spánok a sviežosť pri zobudení! Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 23

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 9 november 2016 - 11:09

Vlastne je to nezvyklé, že píšem cez deň, ale môžem prehlásiť, že dnes sa mi spalo pomerne dobre a som tomu veľmi rád. Pôvodne som si myslel, že zaspanie bude problém, ale nakoniec to bolo OK. Síce ráno som zo vstávania príliš radosť nemal, ale aj tak... Tak, aby som tu "nebuntošil" takto cez deň, zanechávam pre tieto chvíle moju poznámku "v nočnej smene" a prajem vám pekný novembrový deň.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 9 november 2016 - 23:33

Pomaly, ale iste pozerám na hodiny, že už by som mal pomýšľať na kľud celkovo. Doteraz som "brázdil" Netom a asi za pol hodinu užijem prášky na spanie. Odhadujem príchod spánku možno už aj pred jednou hodinou zajtra. Samozrejme by som bol rád, keby sa to aj vyplnilo. Ak áno, tak by som si mierne znížil tabletky na spanie o štvrtinu. Teším sa na spánok, viem, že mi pomáha, aj keď nie som celkom pohode. Dnes mi pomohlo aj Zello, snáď som "nerečnil" až priveľa.

Dobré spanie a čerstvosť vo vstávaní praje všetkým Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 10 november 2016 - 23:37

Dnes som to v spánkovom režime dosť "pohnojil", vlastne práve to vstávanie bolo mimo normy. Iste si poviete: "No a čo, je doma, tak môže vyspávať". Isteže, aj na tom je kus pravdy, ale v noci je z toho potom poriadny "guláš". Práv preto tipujem zaspanie niečo medzi druhou až treťou nad ránom. Ako optimista so dám tabletku okolo tej jednej, a možno sa teda môže podariť aj čosi skôr. Dovtedy plánujem tradične trocha Net a samozrejme nevynechám ani čítanie. Momentálne sa zamýšľam nad zajtrajškom, lebo doobeda mám pár drobností, čo treba spraviť, ale dôležité je tu, aby som nevyspával a bol nielen zobudený v rannej hodine, ale aj čo možno najviac čulý.

Tak toto je asi práve to, čo som sa v nočnej hodine chcel zveriť. Zajtra máme piatok, čo je len krôčik smerom na dvojdňové voľno. Iste si ten víkend aj aspoň trochu užite, a v prípade, že na vás spánok neprichádza, kľudne sem napíšte zopár slov.

Z dúfaním, že o štvrtej-piatej tu nebudem vypisovať, a vám všetkým osviežujúci spánok praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 1eed764fc68e7c2ed1f2f373e51abd6f

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 11 november 2016 - 23:34

Žeby sa zmena užívania práškov na spania osvedčila? Včera ma milo prekvapil fakt, že som napriek neskoršiemu zobúdzaniu sa, na mňa v prekvapivo prijateľnej hodine zaspal. Prášky som si naordinoval (1tbl. Ger.) okolo ôsmej a (pol tbl.) pred spaním. Vyšlo to! Uvidím ako dnes, odhadujem, že sa to možno podarí podobne. Znamená to okrem lepšieho spánku aj to, že si môžem Gerodorm postupne znižovať na nižšiu dávku. Včerajšia noc pre mňa znamenala určitý prelom, a tak dúfam, že nejde len o akúsi kuriozitu...

Momentálne sa povenujem Internetu (fórum, facebook), snáď aj niečo prečítam, o polnoci, okrem sprostej cigarety, si dám aj pol tbl. a následne po umytí zubov ležím a čakám kým príde spánok.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 F489ef52ff3400d4b838fed21df7b9ef
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 november 2016 - 1:42

Práve som trochu sklamaný. Reálne o tešení by ste asi ani nevedeli, lebo by som minimálne driemal. Vlastne už je taká nočná pokročilá hodina, a nejaké extra plány na noc si nerobím. Mám rozčítanú jednu "Slepačiu polievku", ktorej by som mohol dať trochu času. Keď to zoberiem z druhej strany, mám tu toho rozčítaného viac, takže o zábavu mám zase postarané. Radšej by som aj tak spal. Z psychopatológie ma túto noc v podstate nič "neotravuje", snáď taká menšia vzťahovačnosť na výkriky prechádzajúcich návštevníkov krčiem.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 200_s

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 november 2016 - 2:44

Hmm... asi idem na cigu a následne budem sa pokúšať o spanie. Zase je tu podozrivé ticho. Už aby som spal!!!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Images?q=tbn:ANd9GcSaezO5rGaWhN98q0wCZoiR6IhDOmpT_K1AeTYz8J64PUZkcWa2

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 november 2016 - 0:22

Asi tak, že už je ten pravý čas na nočný odpočinok. Znamená to tabletku, rozdvojené chápanie a konanie ohľadom cigarety... a spanie až do užitia ranných liekov.
Včerajšok bol taký až príliš počítačový. Vlastne som stále čosi na ňom "robil" a navečer som bol už sám na seba "uvrčaný", že som mu venoval väčšinu volnejšieho času. Asi najviac bol sledovanie divadla J. Cimrmana a Youtube. Ako nevyhnutnosť však považujem pozretie schizofóra, emailu, facebooku. Trochu mám pochybnosť o sebe v porozumení v podstate nulovej návštevnosti Zella a pýtal som sa, či to nie je vo mne very sad3 .

Ahojte a peknú nedeľu praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 13 november 2016 - 1:10

Ahoj @Tuto. Smile

Dnes buntošíme dvaja. Myslím si, že znížená návštevnosť Zella nesúvisí s Tebou osobne, ale že si ľudkovia iba nenašli čas, alebo vôľu. Čo sa týka voľného času, ja trávim jeho väčšinu práve pri počítači. Dneska sa ale aj tak viac asi robiť nedalo, vzhľadom na počasie, takže si nič z toho nerob, ba naopak verím, že Ti to všeličo do života prinieslo, napr. zábavu a príjemné dojmy. Super!

Ja som žiaľ podľahol spánku už o 17:30 a spal som bezmála až do 21:00. Tým pádom sa mi teraz večer a v noci nechce spať, resp. nedarí sa mi zaspať. Thumbstone

Prekvapil ma pocit nízkeho cukru v krvi, takže som si rýchlo musel ísť niečo dať zjesť, lebo mi prišlo zle. Zjedol som teraz v noci pár plátkov šunky, jeden jogurt a chrúmem čipsy. Neviem, či to nie je patologické - myslím si ale, že som niekoľko dní pomaly nič nejedol sladkého s bielym cukrom, a tu náhle som si dnes večer dal čaj s bielym cukrom, tak telo mohlo šokovo reagovať inzulínom, ktorý mi spôsobil nečakaný vlčí hlad teraz uprostred noci a pocity nevoľnosti z nízkeho, inzulínom potlačeného cukru. Ale nie sú toto skôr veci diabetu? Alebo sa to stáva aj nediabetikom? Na diabetes sa neliečim, nemám to diagnostikované, ale občas mávam teda takéto silné nevoľnosti z nízkeho cukru a následne potreby žravosti. Netuším, či by som to mal riešiť s lekárom, alebo či je to ešte ok. Ambulance

Neviem, čo budem robiť teraz v noci. Spať sa mi nedarí, asi sa pôjdem hrať nejaké hry. Alebo si čítať, mám tu toho dosť, čo treba prečítať. Zírám

Prajem Ti, Tuto, príjemnú dobrú noc, odpočiň si. Vitaj Sleep
S úctou
matej
Dojatie 2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 november 2016 - 2:49

Jéj, @Matej mi tu napísal! Ďakujem veľmi!

Ahoj Matej,
už máme niečo vyše dvoch hodín nedeľu a zase som zapol NB a teší ma, že tu je aspoň jeden "živáček", ktorý teda nespí. Na druhej strane Ti však prajem, aby Ťa spánok "dostihol" a mal si možnosť sa kvalitne a do sýtosti vyspať. Veru, neviem, či už zajtra budeš mať takúto možnosť.

Je dobre, že máš nadspané. Noc má aj svoje čaro, čím myslím hlavne to krásne ticho a cez víkend je to po tej jednej až druhej úplne perfektné. U mňa rušivé faktory sú najmä susedova telka a občasný vzdialený brechot psov. Inak sú časové bubliny, kedy je zvuk priam na nule. To je vtedy fajn.

Čo sa týka diabetu, myslím, že Meretseger by mohla byť kompetentná a taktiež filipka má široký záber vedomostí, teda sa vyzná, v podobných záležitostiach. Keď však máš v tomto vážne pochybnosti aj obvodný všeobecný lekár Ti ju môže zistiť. Tento rok mi robili krvné testy okrem všeličoho mi zisťovali aj cukrovku, ktorú však nemám.

Teraz ma mierne trápi, že mám užité jeden a pol tbl. Gerodormu a do maxima zostáva tak polka tbl. Rád by som už pospával, ale organizmus je nateraz ešte proti. Takú zásadnú poznámku mám smerom k sebe. Večeral som cca o šiestej a znamená to, že som osem hodín nejedol a žalúdok i chuťové bunky sa mi tu prebúdzajú a dožadujú sa niečoho na zahryznutie. Asi pôjdem "poňúrať" čo chladnička dá.

Plán na noc mám okrem spania scratch asi nejaké čítanie, cigareta, ústna voda a asi si ani nedám pokoj s Intrnetom, poprípade seriálom nahranom na disku v Aj. Podla všetkého bude aj "nájazd" na chladničku, čo ma mrzí už teraz.

Úplne práve teraz štartujem na niečo do žalúdka a odtiaľ priamo smer balkón. Následne zuby a prehltnem pol tbl. G. Ľahnem, prečítam jeden príbeh so Sl. polievky a ?spím?.

Matej, dobre si odpočiň a dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 76 Sqgccqgotioxznvcin3q
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 76 z 83 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 79 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore