Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 62 z 83 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 72 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart St 20 december 2023 - 0:49

Ja som uz doma 😂 v Prahe som bol na tri dni. Este sme sa zastaviliv Piestanoch 😂 sak nikto nikde 😂 co sme odpadali, v tej Prahe sme sa tlacili jeden cez druheho a tu nikde 😂 Ale v Prahe svietilo slnko, fukalo trosku. A v Piestanoch hmla, nikto nikde 😂 a tu jake vymrete 😂 ta Praha krasna, jake to tam pekne vsetko bolo. Sa mi naspat nechcelo 😂 A som myslel, ze v Pistanoch na Kupelnom ostrove bude lepsie a nikde nikto... Ale hmla je vsade, asi za to. Nikto nikde. Tak sme do Leony v Piestanoch isli 😂 ten smisny bar. Ale nikto nikde, kvoli tej hmle asi
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart St 20 december 2023 - 2:40

Ja som naspat v Topolcanoch 😂 a bol som v bohovych Piestanoch, predtym v Prahe... Prahu nebudem komentovat, ako Odpadam. Praha je TOP z TOPu. Praha je TOP, tie krasne budovy a vianocne stanky na kazdom kroku 😂 co som mal jizdenku na tramvaj 😂 ako nechapem, DELO 😂 cestou som bol v Piestanoch. V Leone, taky bar smiesny. Piestany su TOP tiez, ale Leone, Prahe sa to nevyrovna 😂
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin St 20 december 2023 - 9:19

Sweetheart napísal:Ja som uz doma 😂 v Prahe som bol na tri dni. Este sme sa zastaviliv Piestanoch 😂 sak nikto nikde 😂 co sme odpadali, v tej Prahe sme sa tlacili jeden cez druheho a tu nikde 😂 Ale v Prahe svietilo slnko, fukalo trosku. A v Piestanoch hmla, nikto nikde 😂 a tu jake vymrete 😂 ta Praha krasna, jake to tam pekne vsetko bolo. Sa mi naspat nechcelo 😂 A som myslel, ze v Pistanoch na Kupelnom ostrove bude lepsie a nikde nikto... Ale hmla je vsade, asi za to. Nikto nikde. Tak sme do Leony v Piestanoch isli 😂 ten smisny bar. Ale nikto nikde, kvoli tej hmle asi
Fúúú, ticho ti závidím (šejm on mi). Praha je krásne mesto, pracoval som tam vyše roka. Vrátil som sa, že urobím záhradu (aby sa susedia nesťažovali, že mi tam rastie buryna) a rýchlym krokom utekám naspäť. Lenže Boh-Vesmír-osud-karma mali so mnou iné plány. Škoda.

Češi sú úžasní ľudia - väčšina, ktorých som poznal, bola moja krvná skupina. Každý mal nejaké hobby, niečomu sa venoval. Hodne sme popili (keď máš na starosti projekty, musíš vypustiť paru Smile ), hodne sme sa zasmiali. Tam to proste žije. Veľa cudzincov. Mali ma radi a ja ich - proste sme si s kolegami sadli. Super partia. Maďari sú podobní - tiež milujú život, vedia sa zabaviť a rodina je na prvom mieste.

Šak sem pridaj nejaké fotky. A nemusíš vymazávať správy. Ja som tiež dávno pradávno popíjal s kamošmi a potom som vyvolával Very Happy. "Vstávaj, ideme žiť!" Very Happy. Strašný zlozvyk.. Väčšinou sa na tom zasmiali, jednoducho vypli zvonenie. Už ma poznali Smile..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Sweetheart, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart St 20 december 2023 - 10:36

No ja ten malomestiak zas tam, co som nevedel, kde mam ist 😀 tie tramvaje a metro, sak som mal spolocnost, co ma viedla. Ale ma slak trafal, lebo tam sa nikde nefajci v tych podnikoch, ALE nasli sme krcmu, kde sa fajcilo 😂 dufam, ze to na Slovensko tak skoro nepride... By ma vystrelo, co fajcim jednu od druhej. No fotky mam take smiesne, ani som nefotil volake vianocne stromceky, alebo tak... 😂 Aj tie Piestany vianocne, jake pekne to tam bolo, ale hmla, nikto nikde, asi sa im nechcelo cez hmlu 😀 ale mas pravdu, uplne ina atmosfera, tych milion ludi, na kazdom kroku tych milion ludi. Len na Naplavke som nebol, ze to tam je pozavierane, ze tam je zima teraz. A musim sa opytat, ze v jakej casti sme to boli, ale pri centre volakde, zabudol som ten nazov 😀 ale ja ten malomestiak, co som nevedel, kde je sever 😀 ako hanba... 😂 Ale este Piestany som obehal zas aspon tiez vcera vecer. Aj ja tebe zavidim, ze si tam byval, ja by som sa tam neuzivil... Byvanie je tam drahe a spolubyvanie by som nechcel, co by ma po tyzdni vyhodili, co som utrhnuty z retaze, by so mnou nevydrzali 😂 a ano, Cesi su v pohode. Ale mas pravdu, tam to zije teda. Ja ten malomestiak, co som len kukal, ze co toto je 😂
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 St 20 december 2023 - 19:59

Ahojte moji mili, tak auto je uz konecne opravene, stalo to 875 eur. To su tu normalne ceny. Ale som rada, ze som to auto nechala pred takou dlhou cestou skontrolovat. Vymenili olej, brzdovu kvapalinu a to co treba. Opravili ABS kontrolku, uz nesvieti. Tak snad je naozaj vsetko v poriadku. Nieco tam bolo aj zhrdzavene, s tym neviem co spravili. Ja sa do aut vobec nevyznam, ja to nechavam na odbornikov. Tak zajtra s mamou konecne ideme na SK. Mam pred sebou dlhu cestu, bez prestavok a zapchy by to trvalo 7 hodin, ale pocitam skor ze to bude trvat 8-9. Ak nebude nejaka vazna zapcha. Na SK zostanem len tri dni a idem na dofcu. Majte sa vsetci pekne.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Matej, regina, Juraj, Sweetheart, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  rasto St 20 december 2023 - 20:08

ahojte priatelia ja len tak na odlahsenie temy ohladom tulavych maciek mame ich okolo domu 8 vyhadzujeme im odpad s kuchine a vobec niesu vyberave pojedia vsetko co im dame vratane varenej zelenini s polievky alebo bryndzovych halusiek ale ked im dam maso tak sa idu pobit.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 502
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, Juraj, Saladin, Catherin4 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj St 20 december 2023 - 20:14

Vy čo bývate v domoch, ako to máte s myšami? My sme počas posledných týždňov chytili tri myši. Jednu v pivnici a dve v jedálni.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 575
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  rasto St 20 december 2023 - 20:19

byvam v dome na jednom podzemku ma dom mama s 2 bratmi slobodnimi a natom podzemku som si postavyl dom aj ja s misami mame pokoj.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 502
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj St 20 december 2023 - 20:36

@rasto, možno keď sa okolo tvojho domu túlajú mačky, tak pochytajú myši. U nás po záhrade sa tiež potulujú mačky, ale je ich asi málo. Ja sa ich bojím prikrmovať, lebo mám strach že by som od nich chytil blchy. Kedysi dávno sme mali psa ktorý ušiel a keď sa vrátil tak mal blchy. A začali ma štípať. Vtedy som zistil že chytiť a zabiť blchu je veľmi ťažké. Blchy sú svinstvo!
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 575
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Jaro123444 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  rasto St 20 december 2023 - 20:43

juraj blchy zo zvierat nejdu na ludi a aj keby ja sa ich nedotikam oni su take divoke ani sa nedaju pohladit.nie vsetky macky chitaju mysy.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 502
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Saladin, Jaro123444 and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart St 20 december 2023 - 21:27

Ja sa nudim doma, mama vrieska, spomina udalosti zpred 10rokov... Sak si dala, neviem ci vino alebo co pila, to ju ocuvat jak za trest, ked chyti tieto stavy, vrieska, nadava, spomina veci spred tristo rokov. Musim ist von 😀 ja toto celu noc ocuvat nebudem. Keby viem, este v Piestanoch ostanem aspon na noc. Mne sa ju nechce ocuvat, jak tam huka jak besna. A veci spred tristo rokov spomina a milion vycitiek vyprava, idem von volakde, kto to bude ocuvat, sak jaky amok chytila. Idem volakde do baru aspon do 12tej, potom da hadam pokoj uz 😀 keby viem, este ostanem v Piestanoch, nech huci po oticovi, ja ju ocuvat nebudem, sak amok chytila
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart St 20 december 2023 - 21:59

Sak som aj usiel z domu. Este mi volala!!! Ona neda pokoj. To je jak za trest toto, huci, vrieska, tisic veci vycita. Neviem, ci vino pila alebo zas malibu alebo co, ale chytila amok zas... Co volakedy, ked si da malibu alebo co, tak je prijemna, ale dneska amok, len vrieskala, hucala. Ja to ocuvat nebudem, ale aj tak mi volala 😂 ako amok chytila. Musel som ujst, nech huci po oticovi, nie po mne 😂 uz som v bare, aspon sa tu vsade fajci, nie jak v Prahe, co tam je zakazane fajcit v baroch. Mna slak trafal, co som si tam zapalit nemohol. Dufam, ze to tu nepride tak skoro, aby sa nefajcilo v podnikoch. A dufam, ze nebude mama vyvolavat, nech huci po oticovi, ja ju ocuvat nebudem. Sak bola nepricetna, to ona ked chyti takyto amok, to, aby utekali vsetci. Tak si posedim v krcme do 12 aspon 😀 potom hadam uz bude ticho, aj ked, ona bude hucat do rana asi zas 😀 sak uvidim. O 12 pojdem domov, uvidim
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 62 z 83 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 72 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore