Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 83 z 83 Previous  1 ... 43 ... 81, 82, 83

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 21 január 2024 - 20:27

Ja zas s hintym vypisujem. Ja som mu zas napisal, ze: Ciganko, co robis 😂 a sak odo mna to rasisticky nebere 😂 ja tiez nevyzeram jak Kevin zo Sam doma zrovna 😂 ten cirny typ aj ja 😀 uz ho lanarim do Piestan, v Esplanade si hrkneme spolu 😀 s tym, aby ratal 😊😂 ja mozem ho nazvat aj ciganik 😀 sak co ma obvinia z rasizmu, ked som tiez cirny typ 😂 ale je strasne chutny, jaky je zlaty 😊🥰 ale spekulant 😀 ale on nepozna Piestany 😂 sak Piestany su vychytene, sak to musi kazdy poznat aspon z pocutia, on nie 😀 sak uz som mu poposielal fotky Esplanady, ze kde pojde so mnou 😂 tam sa v bare dorazime. A ze aj on hrka, ale, ze tvrde, ja zas tvrde neznasam, ani pivo, to som mu pisal. Sak on nech si da co chce, mne je jedno 😀 ale sa bojim, aby som ja este pozor nedaval na neho. Ja ten notorik 😂 sak sa budem krotit teda, aby moj zlatucky mal dobry pocit z Piestan, aby s traumou z Piestan neodchadzal 😂 Ale tak z Piestan sa ani s traumou neda odist, co je to tam krasne vsade 😀 Len sa bojim, ze ja si hrknem, on si hrkne, aby sme zas neboli obidvaja celkom hrknuti 😂 ale dam pozor na neho, budem sa krotit. A sak co, zajedname izbu v Esplanade a nech sa rozbije 😂 sak moze drichmat na izbe, dokedy chce 😂 na ranajky ho poslem, aby aj mne zrat doniesol volaco, volske oka, rozky, syry, zeleninu. On nech robi co chce. Pri mne ma volnost 😀 nech si robi co chce, ja mu odobrim vsetko este 😂 Ale je tak chutny
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Po 22 január 2024 - 11:43

Synovi dnes vytáhli cévku z močové trubice a zatím mu rána neprotéká.
Důležité je ale, aby mu neprotékala ani za pár hodin, ani večer, ani zítra.
Pokud bude už suchý, věřím, že ho zítra už propustí.
Už aby byl doma. Chybí mi jeho vzkazy psané v japonštině na orosené zrcadlo v koupelně (ne že bych je uměla vyluštit). Smile
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 751
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, kimi2028, Sweetheart and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Po 22 január 2024 - 19:33

@motylek silné na vás myslím, aby synovi sa polepšilo a nemal komplikácie a pustili ho domov

Ja sa mám fajn, objednala som si stepper, že doma budem cvičiť kardio a v posilke len silový tréning, aby som zase netrávila skoro dve hodiny v posilke, hodinu kardio a hodinu cvičiť, síce od utorka budem mať stopku na pár týždňov, vraj po dvoch po operácii, ak nebudem krvácať, môžem cvičiť, tak verím, že to bude aj môj prípad. Inak sa mám fajn, všetci sme zdraví, zajtra s krpatým idem k logopedičke, tak ho budem mať doma celé poobedie
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 363
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

Matej, regina, Sweetheart, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Ut 23 január 2024 - 13:18

Syna konečně propustili z nemocnice.
Ráno jsme si pro něho přijeli a už ho máme doma. Smile
Je v dobrém stavu, cítí se dobře, zvládl cestu městskou dopravou a ránu má pořád suchou. it is perfect
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 751
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, regina, kimi2028, Sweetheart, Patty_Pillow, Catherin4, janka,janka and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ut 23 január 2024 - 19:33

Patyk, Motylek moja, drzim Vam palce. Nech to dobre vsetko dopadne. Ahojte
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 554
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Matej, Patty_Pillow, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Jaro123444 Pi 26 január 2024 - 17:26

Ahojte bojovníci,
Tak ja som dospel k záveru, že mením doktorku, teda nie ani až tak ja ako rodičia. Už som nemohol počúvať to aby som zmenil doktorku, tak som im vyhovel a povedal nech jej zavolajú. Mám z toho zmiešané pocity, robila v Záluží doktorku a teraz má svoju ambulanciu, tak sa bojím, že ma tam pošle a ja s nemocnicou nechcem mať veľmi skúsenosť už. Myslím, že tam ťa napchajú len liekmi, poprípadne dajú nejaké šoky a je. Nehovorím, že ostatným to pomôcť nemôže ale bohužiaľ mne nemocnica určite nepomôže, keby sa tam aspoň niečo robí ale je tam šialená nuda a keď máš 2-3 mesiace pozerať do plafónu to je na zbláznenie. Uvidíme čo mi povie doktorka, už som u nej bol raz na chvíľu a povedala mi, že sa liečim na vážnu diagnózu a bolo to akurát pred mojou hospitalizáciou v lete a ani som jej poriadne nič nepovedal a už mi povedala, že je to najlepšie možné riešenie. Preto sa bojím, že ma pošle do Zálužia, aj keď hádam proti vôli nemôže. Lieky uvidíme aké mi dá, z antipsychotík som už väčšinu mal, z antidepresív som mal asi tak 5-6 druhov. Dúfam, že mi dá viacej času na rozhovor, určite okrem schizofrénie trpím aj niečím iným, lebo mám šialené depresie a úzkosti. Možno bude fajn ak sa bude liečiť aj to. Nevýhoda je že ona nemá zmluvného partnera dôveru moju poisťovňu, čomu nechápem. Každý lekár u koho som bol mal všetky poisťovne, čiže zas starosti navyše a budem meniť poisťovňu. Nevýhoda je aj, že budem musieť dochádzať ďalej a navyše mám podaný o ten invalidný kde stále to je na sociálke a možno by bolo lepšie počkať kým mi ho definitívne zamietnú a dorieši sa to a potom začať inde. Ďalšia vec, je že vyzerá dosť prísne, tak mám strach trocha čo so mnou porobí. Bohužiaľ tie šialené depresie a úzkosti pramenia z toho brucha, to už bolo moc vkuse s tým bojovať. Neviem čo mám povedať aj tejto doktorke, mám kontrolu 2.2 a u tej novej mám prísť 22.2. Bojím sa povedať tejto, že odchádzam, neviem čo spravím a ako jej to povedať. Držte palce teda nech to dobre dopadne a možno pomôže, aj keď ťažkosti s bruchom nepatria do rúk psychiatra ale iného doktora.
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 366
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

Juraj and Patty_Pillow like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  janka,janka So 27 január 2024 - 0:40

Jarko ja som odišla od doktorky tak, ze som uz k nej nesla na kontrolu, po rokoch sa k nej vratila, neriesila a zas odisla, proste som neprisla na kontrolu, neriesia to podla mna vacsina. Clovek si chce pomoct, tak skusa co vie, normalny to pochopí.jedneho vseobecneho poznam co robí drámu ked od neho odchadza niekto, to je chore co on robí. Ale pacienti proste prichádzajú a odchadzaju, ...nejdes k Szabovej ?..je vela psychiatrov ale nie kazdy je dobry, skusaju co zaberie, triafaju..vela stastia prajem aby Ti nasli dobre lieky, trvá to kym sa ustali choroba, vykrystalizuje sa ..do 25 rastie mozog, dufam ze sa z toho zmatku co mas dostanes cim skor, skolu aspon bakalara ..urcite su lieky co ti sadnú, treba skusat
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

regina, Patty_Pillow, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 83 Previous  1 ... 43 ... 81, 82, 83

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore