Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Moja voľba.

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  fuzohnusak Ut 7 január 2014 - 0:59

No som rád že mi chcete pomôcť . No tak teda pustite sa do nich , čo nám tu idú kázať ako sa treba liečiť . Ale teda teraz toho už bolo dosť , rozoberieme to možno inokedy .

Keď sa z niekym hádam , tak ten druhý by mal protiargumentovať , prečo má pravdu on a nie sa začať líškať , teda to som videl u zdravých ľudí takto .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  kwecko Ut 7 január 2014 - 6:37

Very Happy nepomôže ti, ak sa pustíme do nich, oni nespôsobujú tvoju bolesť Smile A je dosť ťažké argumentovať, ak si o niečom vôbec nikdy nepremýšľal. Na protiargumenty musíš dať ľuďom aj čas, inak to nie je fér...

Rozmýšľal si už o príčine tvojho hnevu? Wink

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  fuzohnusak Ut 7 január 2014 - 17:36

Určite je tu aj kopec fajn ľudí , aby som vám zase nekrivdil . Ja som len že sa v tom dotyčný sami rozpoznajú , tak som to trocha pritvrdil , aby popremýšľali . Inak máš pravdu , že to trocha preháňam , ono troška si domýšľam ako asi rozmýšľajú , tak to nemusí byť objektívne .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  fuzohnusak St 8 január 2014 - 22:37

Ono mi pripadáte niektorý trochu trocha zblbnutý všelijakými kecmi , poprípade sami sa snažíte druhých oblbovať . Aspoň na mňa ste zanechali taký dojem .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  kwecko Št 9 január 2014 - 6:44

Fúúúúúúúzo... Oblbovať??? Vymieňame si tu skúsenosti, komu sa niečo nepáči, tak to nemusí použiť. Ani sem nikoho nenútime chodiť... Každému pomáha niečo iné, o tom sme sa už bavili, ni? My sme tu všetci v pohode, Fúzo, to ty si vyvedený z rovnováhy, ubližuješ ľuďom, ktorí  majú dobré úmysly ale čo je horšie - kazíš si tým budúcnosť :(Je mi to fakt ľúto, musíš sa cítiť fakt hrozne, keď stváraš takéto vece :(Ale už som ti to napísala a napíšem to ešte raz: týmto ubližuješ NAJVIAC SEBE! Pripravuješ sa o rovnováhu, o niečo, čo by ti mohlo pomôcť... Nechceš zažiť niečo príjemné? Zasmiať sa na niečom? spraviť niečo, z čoho budeš mať dobrý pocit? Už nikdy??? Rozmýšľaj o tom, kto skutočne si... Držím palec. Jeden.

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  fuzohnusak So 11 január 2014 - 17:29

Pre teba Tuto , aby si si nemyslel že ti celkom krivdím . Keď sa tu zjaví človek ako zlatko , alebo Ivan a podobný im ideš rozprávať ako sa musia liečiť a kopec iných ľudí má taký názor , hlavne doktorov a zdravých ľudí . Ja som len chcel takýchto mudrlantov sprdnúť , lebo ak sa necítim zle a cítim že to zvládam , tak im nemáš čo do toho mrmlať . Možno si to až tak zle nemyslel a som do teba agresívne vyskočil , ale sa mi to tak zazdalo a už vo mne dlhšiu dobu dozrieval taký pocit , že treba takýchto podobných ľudí sprdnúť .

Ale druhá vec je že som vás chcel upozorniť , že možno veríte na voloviny a hráte sa akože na zdravých podľa predsudkov spoločnosti a nie aby ste chceli byť zdravý prirodzene . Do toho nechcem konkrétne rýpať , lebo tam je ťažko určiť , či je to dobre myslené , alebo zle aj je to pre čosi taká citlivá téma , že o tom nieje vždy najlepšie rozprávať , ale chcel som nech sa zamyslíte . Je veľmi pravdepodobné že vám krivdím , síce aj keď všeobecne ťažko povedať , ale teda myslím čo sa týka vašich príspevkov do diskusie , ale zase trocha sa mi zdalo že by to tak aj mohlo byť , to si už musíte posúdiť sami , či je to pravda .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Moja voľba. - Stránka 3 Empty Re: Moja voľba.

Odoslať  fuzohnusak Ut 14 január 2014 - 18:04

Ale zase čo sa týka tej spoločnosti , alebo aj všelijakých demagógov a inokedy aj neznalejších veci , čo vedia akože ako to treba , tak tam by som si už veril viac že mám pravdu aj keď niektoré veci sú len špekulácie .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore