Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 62 z 83 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 72 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ne 25 september 2022 - 13:20

Ja vam zavidim ze sa stretavate zo skoly. Teda zavidim to, ze sa vam vobec ozvu a pozvu vas. Mne sa nikdy nikto zo skoly neozval, nepozval ma. Neviem, ci sa oni stretavaju. Vzdy som bola ticha a zakriknuta, moc priateliek som tam nemala. Asi preto ma nikto nikdy nepozval na stretnutie. Vzdy som bola mimo. Pritom keby som vtedy dostala dobre lieky, ake mam teraz, moj zivot dnes mohol vyzerat uplne inak.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Ne 25 september 2022 - 13:48

Ahoj Catherin,
ja som bola na takejto stretávke zo strednej teraz 1. krát, predtým už boli dve stretávky, ale vždy som mala niečo iné, alebo som sa nevedela odhodlať. Tiež som nebola nejaká výrazná na strednej a práve tam sa mi začali psychické problémy, napriek tomu som ale nezanevrela, tá škola mi dala aj dobré veci. So spolužiakmi v kontakte skoro vôbec nie som, ale povedala som si že by bolo fajn ich vidieť po toľkých rokoch. A na moje prekvapenie som sa tam aj celkom fajn cítila. Mám to šťastie, že som v celku stabilizovaná už roky, ale tiež to chvíľku trvalo. A to isté prajem aj Tebe, nezúfaj a ver tomu, že bude lepšie a nájdeš si svoju cestičku životom Smile
Pekný deň.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, kimi2028, vrana and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll Ne 25 september 2022 - 14:13

ahojte Wink ,

ako sa mám?...tak ja v podstate dobre.....bola som na niečom takom ako stretávka uz davnejšie zo strednej školy a aj ked sa poniektorý moji spolužiaci stretavaju kazdy den respektive ostali v jednom a tom istom meste tak narazaju na seba často....ja som patrila k inej partii a ta je povedšine rozlietana od BA po TV asi tolko ku stretávkam.....nemam ich rada, a uz nemam ani chut na nejaku isť.....
Minule som si robila AG test a nastastie vyšiel negativne, aj prešla bolest hrdla atd....no dnes som vstala z postele s tým, že ma bolí hrdlo aj je červené....a chapete nič iné, žiadne iné priznaky nemam, len ma boli hrdlo, už ráno som zjedla cmulavu tabletku na hrdlo a nie je mi lepšie....ako ja fakt nemam čas isť teraz za doktorkou a odbabrat celý den...jo, a k pointe...chcem si kupit knihu uz to je na mna velky počin kedze pomenej čitam...zaujala ma kniha s názvom obklopený ..., ma pokračovanie obklopený psychopatmi.....to su len jednotlive typy osobnosti....inak momentálne mam pocit, že som obklopená debilmi...ale to inokedy napišem ...

Prajem ešte pekný deň... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Tuto, kimi2028, Katuska, Juraj, vrana and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Po 26 september 2022 - 12:52

Ahojte.dnes sa mám celkom dobre.trochu som upratoval a polieval kvety.mam jednu Yukku už veľa rokov.a ešte na ZŠ som ukradol z jedného bytového vchodu odrezok vianočného kaktusu-je tu už so mnou pekných dvadsať rokov.pršalo,takže raňajšia prechádzka nebola.po večeroch teraz pozerám seriál True Detective,celkom ma to baví a je celkom dobre spracovaný.čítam trojzväzkovú knihu a dáva mi to zabrať,autor sa s čitateľom nehrá.váhou sa držím a na krv by som mal ísť v stredu.

Majte pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, vrana, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 26 september 2022 - 16:33

Ahojte kamaráti, dnes je to celkom super. Počasie mohlo by byť skutočne lepšie. Jeseň mi nevonia kvôli dážďom, ale tak aj toto ročné obdobie má svoje čaro. Bol som aj na prechádzke v daždi, čo bolo super. Skvelo ma naladilo to. Ťažkostí? Objektívne nejaké nepodstatné sú, ale v zásade dá sa to. Zase tie menšie depresie sa dajú celkom dobre vydržať. Snažím sa aj napriek tomu prekonávať. Ciele sú síce minimalistické, ale o to viac sú super, že dajú sa splniť.

Pre dnešok dal som si tieto ciele:
- neprežierať sa
- ísť na prechádzku
- pozrieť jeden futbalový zápas na magio go
- odohrať jednu šachovú partiu na internete + rozbor otvorenia
- porozmýšľať o obsahu šachovej knihy, ktorú skúsim napísať

Mám radosť, že splnil som na 100% všetko a mám pocit, že som na správnej ceste. Keď budem ísť na to minimalisticky a pridávať postupne povinnosti, tak by mohlo byť dobre, keď to vydržím.... Tiež by mala mi dojsť snáď tento týždeň jedna šachová kniha, na ktorú sa veľmi teším. Naše vydavateľstvo pre ktoré píšem články vydalo svoju prvú knihu od veľmajstra...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Po 26 september 2022 - 22:37

Ahojte kamarátky a kamaráti!

U mňa momentálne nič extra špeciál. Dosť času trávim doma a náplňou sú mi "akožepovinnosti". Je to súbor rôznych aktivít, ktorým sa venujem denne. Problémom je fyzická aktivita, ktorej mám pomenej akoby sa slušilo. Tak ma stále sprevádza moje neželané brucho. Sem-tam som rád prechádzke, hoci som nebol ani na hubách. Lieky a depotné injekcie som už dávno nedal v rozpore s doporúčaním lekára. V živote teraz vyznávam myšlienku uvedomovanie si radosti z každého dňa, niekedy som však opatrný, čo môže súvisieť s chorobou. Stále som pripravený na fungovanie s príznakmi, ale teraz mám kľudnejšiu fázu. Som rád, že vám môžem občas napísať a želám množstvá dní v pohode a bez príznakov. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, kimi2028, Katuska, Juraj, vrana, Sweetheart, Mous and like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ut 27 september 2022 - 10:46

Ahojte kamaráti, naďalej je to celkom dobre. Rozmýšľal som dnes nad svojím životom a myslím si, že vzhľadom na okolností môžem byť spokojný celkom. Je veľká výhoda, že si môžem robiť všetko na čo mám chuť a keď je niektorý deň slabší, tak mi vadiť to nemusí. Niekedy aj duša potrebuje reštart a nedá sa stále niečo robiť. Spomínané minimalistické ciele sa mi osvedčili. Dnes som si dal za cieľ:
- nejesť veľa, ale primerane
- šachová partia na internete s rozborom otvorenia
- ísť von na prechádzku
- prečítať 5 strán z knihy Tajná přísada
- pozrieť 1 futbalový zápas na magio go
- pozrieť online šachový tréning v priamom prenose

Ako vyzerá to? Tak väčšinu vecí som splnil už doobedu, čo je super. Ostáva mi už len pozrieť ten jeden zápas a šachový tréning - online.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mous Ut 27 september 2022 - 11:20

Tiež sa pridávam,ahojte... boli sme na prechádzke s Pajdom,akurát tesne pri návrate začalo pršať čo sme dobre vychytali.počas choroby som sa zaoberal napr.tým,že viem vycítiť počasie-predpovedať.našťastie si v tomto období nad podobnými vecami hlavu nelámem-ono to bolo choré.tá hranica medzi zdravým a chorým je niekedy úzka.človek je hneď veľmi špeciálny a to mi už našťastie veľmi nevonia.teraz sa na podobné pozerám s odstupom.iste-možno sú ľudia,ktorý vedia vycítiť,kedy začne pršať presne.no ako som už písal,je to na hranici.nerád by som už bol velikášsky alebo čosi podobné.Pajdo bol výborný.počas prechádzky sme predbiehali jednu mladú ženu,tá sa mu prihovárala.tak som nad jej krásou celý čas počas chodenia fantazíroval.neviem,či by som sa jej mal prihovoriť,keby sa tak stretávame na tej ceste opakovane.otázne je,o čom by sme sa rozprávali.asi o počasí,o nej,o psovi,atď.určite by sa čosi našlo.aj napriek tomu si prídem nepoužiteľný pre hlbší nový vzťah.v tomto veku je otázne,čo by človek od toho vlastne čakal.spoločné bývanie,cestovanie,prechádzky, čítanie či varenie.niečo by sa asi našlo,no bez detí ten vzťah vlastne do istej miery stráca svoj význam.neviem teda,či by sme boli s nejakou ženou bez detí vlastne naplnení.to sú také moje úvahy dnes doobeda.prídu mi kuriérom mikiny,tak sa teším.aj som trochu čítal a chystám sa aj poobede.včera večer som pozeral seriál s plným bruchom-pripravil som hríbovú praženicu so slaninou aj pre rodičov-dobre sme si zajedli.@Katuska - to tvoje vysivanie je sexy 🙃 @kimi2028 asi si tiež niekedy skúsim opäť zahrať šach. majte sa pekne a pekný deň
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Juraj, Sweetheart and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Catherin4 Ut 27 september 2022 - 13:19

Vladimir: urcite sa jej prihovor ked ju este stretnes. Ludia ako my sa zvyknu podcenovat, poznam to dobre. Ale aj my mame co vo vztahu ponuknut. Pokoj, pohodu, teplo domova, vernost vacsinou. Byvame chapavi a empaticki. Mozu sa nam druhi zverovat a vypocujeme ich, co ocenuju hlavne zeny. Samozrejme, ze partnersky vztah bez deti ma zmysel. Ste tu jeden pre druheho, pomahate si, mate sa radi. Nie kazdy ma deti a aj tak moze zit plnohodnotne.
Catherin4
Catherin4
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 478
Reputácia Reputácia : 73
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Mischelll, Katuska, vrana, Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Katuska Ut 27 september 2022 - 16:57

Ahojte . je to nádherné dielo veď vám to tu dám keď to bude coskoro hotové. Som NATO patrične hrdá a zvažujem či si to nechám alebo to predám. Neviem ešte porozmýšľam. Je v Tom kus mojej duše. Inak sa mám celkom fajn v práci mi predĺžili zmluvu až do augusta 2023 tak sa teším. Dni ubiehajú celkom fajn. Až na menšie výkyvy . Aj napriek uprsanemu počasiu je to fajn. Majte sa pekne


Naposledy upravil Katuska dňa Ut 27 september 2022 - 20:54, celkom upravené 1 krát.
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana, Sweetheart and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll Ut 27 september 2022 - 17:28

Dobrý deň,

tak zaujala ma tema alebo podtema na fore...a to vztah a ci bez deti sa naplní vztah....ako moj názor: vztah je to najkrašie co moze vzniknút - deti to len sice podporia....ale ako pisali tu na fore...kopa vztahov ani deti nama....ano po katolickej stránke by si mal prijat kazde dieta atd....ale sak vieme ake su časi....proste ja uz snivam len o dobrom vztahu s priatelom....nejde mi ani o deti...ani zeby mi tikal budik nejaky proste moj nazor na dieta je: ze ano su zlaté, krasne, jedinečné....ale su nakladné, vyčerpavajuce, zničujuce....aj napriek tomu pripuštam že jedno dieta by som chcela mat.....a to dokelu mam uz 36 rokov...proste ak si človek na to trufa...ma si splniť kazdy sen aj o dietati.....necitim žiadne obmedzenia ohladne choroby....praveze ja chora som vo vztahu viac zdrava ako moj partner čo je zdravy ale večne chorý (a nemyslim len nádchu alebo chripočku...ma aj problemi zo srdcom atd...)...ach no ta tak...

S pozdravom community together


_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Katuska, vrana, Sweetheart, Mous, Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 St 28 september 2022 - 11:08

Ahojte kamaráti, dnes je to veľmi dobre. Mám radosť zo seba z posledných 3-4 dní. Som rád, že som si našiel jednoduché činností, ktoré môžem robiť. Neubudne zo mňa, keď niečo si urobím a popritom sa veľmi bavím. Tie šachy spásia ma raz, aj keď v súčasnosti sú len v minimálnej miere. Odohrám šachovú partiu na internete a niekedy sa pozriem na správnu variantu, ktorú som mal hrať. Dnes som hral ako veľmi silný hráč a partiu som vyhral s prehľadom a bez väčších problémov... Tak dnes poučenie nebolo žiadne, keďže som zahral to vzorovo. Chcel by som tiež začať písať šachové články pre rok 2023, aby sa nerozlúčili so mnou. Tiež dnes som využil aj pekné počasie a bol som na prechádzke už dvakrát, čo sa mi počítalo. Chystám sa pozrieť ešte nejaké tie futbalové zápasy na magio go. To až po vymyslení šachového článku...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 62 z 83 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 72 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore