Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 3 z 83 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  KulichJiri St 30 jún 2021 - 19:29

Tak zello připravené
KulichJiri
KulichJiri
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 30.06.2021
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidní Schizofrenie
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Asentra 100 mg, INVEGA 6 mg

Matej and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Ako sa dnes máš?

Odoslať  KulichJiri Št 1 júl 2021 - 10:40

Dnes se mám suprově momentálně jsem u lékaře na kontrole a od včerejšího rozhovoru s Vámi mám v hlavě opět jasno

Přeji hezký den
KulichJiri
KulichJiri
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 30.06.2021
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidní Schizofrenie
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Asentra 100 mg, INVEGA 6 mg

Matej, Tuto, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Pi 2 júl 2021 - 17:55

Ahojte kamarát-ky!
Dnešok mi pripadá celkom dobrý, ale som nespokojný najmä so spánkovým režimom, ktorý je síce dostatočný na čas, ale nie vo vhodných hodinách. Snažím sa síce prispôsobiť všetkému, čo sa v bežnom živote stretávam, ale nikto tiež nie je dokonalý. Beriem moje bytie ako priam prekvapivé, ešte na strednej som si myslel, že ak dám tú tridsiatku tak to bude super. Á, kašlať na to... Jednoducho pomaly prechádzam deň za dňom. Som sám sebou udivený, že som tu, a zvoľna prešli toľké roky života. Viem že som nič moc, ale keď už som tu, tak žijem. Verím, že aj ja budem nápomocný spoločnosti, hoci je to pre mňa ťažšie ako u väčšiny...

S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Dušan, kimi2028, Iacobus and KulichJiri like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus So 3 júl 2021 - 12:58

@Tuto,

Vnímam tu určitú podobnosť. Rovnako som pred rokmi nevidel nejakú perspektívu v živote. Myslel som, že tak do dvadsiatky. A zrazu 23 rokov. Vcelku prekvapivé. Nejako ma ten život začal baviť, nikdy som nemyslel, že toto raz poviem.

Asi sa to ľahko povie, že do dvadsiatky, tridsiatky. Lež keď už na to príde, tak možno berieme život taky, aký je. Možno sme predsa optimistickejsi, než si myslíme.

Pozdravujem. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej and Tuto like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Ne 4 júl 2021 - 15:56

Ahoj Iacobus!
Ďakujem za povzbudenie, ktoré vždy poteší. Momentálne som rád, že je ako je. Riešil som si síce pár udalostí, ktoré som "prešvihol" a dosť ma mrzia, lebo boli dosť zbytočné a pošramotili mi aj nie tak úžasnú povesť. Mám dojem, že niekedy je najlepšie "čučať" doma pri knihe či počítači.

Ahojte!
Dnešok som dal primerane spanie a tomu som nadšený. Bodaj by sa to ešte o kúsok posunulo k ideálu a som spokojný. Plánujem ešte aspoň malú prechádzku a už sa na ňu teším. Venujem sa vzdelávaniu, a to nad rámec "akp.". Máličko mám tras rúk a zbytočne sa zaoberám premýšľaním o "veciach", ktoré môžem zmeniť, až keby sa stali. Toť všetko. S pozdravom Tuto.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Dušan, Iacobus and KulichJiri like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Ako sa dnes máš?

Odoslať  KulichJiri Ne 4 júl 2021 - 16:11

Zdravím všechny,

Dneska jsem byl na procházce s pejsky máme jich tady 5 (z toho 3 dospělý a 2 štěňátka) a popravdě ty stvoření mi dost pomáhají při každodenním životě. A fyzický kontakt s pejsky se každý den mám skvěle nebo si to aspoň myslím. Dále dneska jsem prvně řekl tátovi že jídlo co většinou uvaří je přesolené a já už nevím jak ho odnaučit tolik solit. Případné nápady jak to vyřešit mi zašlete do soukromých zpráv.

Hezký den přeje Jirka 😉
KulichJiri
KulichJiri
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 30.06.2021
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidní Schizofrenie
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Asentra 100 mg, INVEGA 6 mg

Matej, Tuto, Dušan and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus Ne 4 júl 2021 - 16:18

Zvieratá pomáhajú, ak ma človek k nim vzťah. My mame doma border koliu. Ma 7 mesiacov. Je to milá fena.

Čo sa týka tej soli, aj moja mama veľa solí, ale neriešim to. Zjem, keďže viem, že sa snažila dobre navariť. Nehovorím nič. Nechcem ju uraziť.

S pozdravom. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Matej Po 5 júl 2021 - 9:52

Ahojte. Vitaj

Opäť som nejaký čas neprispieval, ale bol som tu s Vami každý deň a okrem čítania všetkého som príležitostne obsahy lajkoval.  Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 1f60a Trochu som prežíval v týchto dňoch krízu, resp. to, čo si nazývam "horšou fázou".

Výsledky z testu potravinovej intolerancie a senzitivity mi už prišli - na kopec vecí mi vyšla senzitivita. Mal som v zmysle tamojších pokynov snahy vylúčiť na istý čas všeličo zo svojho jedálnička, no po niečo vyše týždni som zvolil skôr cestu kombinácie pestrejšieho stravovania, zabezpečeného tzv. rotačnou metódou (kedy sa tá istá potravina zopakuje v jedálničku najskôr po 3 dňoch), a snahou liečiť moju črevnú mikroflóru a priepustnosť čriev. V tom mi má zase pomáhať Hylak Forte, roztok s probiotickými kultúrami. Alternatívou k takému postupu je vysadiť dané potraviny, na ktoré som senzitívny, na 6 mesiacov, alebo na 4 či na 2, podľa toho, ktorého stupňa mám danú senzitivitu. Práve touto cestou som šiel v prvých dňoch po získaní výsledkov testu, no znamenalo to pre mňa také radikálne obmedzenie jedálnička, že som po vyše týždni skonštatoval, že "liek je tu horší ako choroba". Tak som skúsil ten druhý spôsob riešenia senzitivity. Našťastie ide o senzitivitu, a nie o intoleranciu, takže moje telo tie látky vie spracovať, hoci za cenu zápalovej reakcie a jej symptómov.

V práci to nejak ide. Od štvrtka vrátane som si vzal dovču, takže som už v dnešný sviatok piaty deň akože-doma. Riešil som však pracovné veci cez vzdialenú plochu aj počas štvrtka a piatka, niekedy, žiaľ, aj na viac hodín. To ma v danom čase škrelo. Nešťastný V priebehu piatka poobede, a najmä od soboty sa však už cítim oveľa dovolenkujúcejšie. Nainštaloval som a konfiguroval asi vari až do nedele obeda linux ZorinOS na jeden minipočítač. Zbieral som tak opäť raz skúsenosti s linuxom a učil sa v jeho prostredí, ako sa s ním narába. Som strašne rád, že sa mi tam podarilo spojazdniť vzdialenú plochu, ktorá sa inak napája práveže na firemný Windows Server. V prostredí MacOS sa mi napríklad toto dosiaľ nepodarilo, hoci ma po víkendovej skúsenosti už napadajú veci, čo môžu byť dôvodom. Neskôr som pokračoval v programovaní v PHP na lokálnom Xampp serveri. Nie je za tým nič, čo by bolo vhodné von na živý server - skrátka sa učím podľa kurzu a materiálov a následne si to skúšam a precvičujem. alien

V hlave mi rezonuje v súčasnosti myšlienka, že robím obrovskú chybu, ak túžim ovládať všetko, čo ma zaujíma. Zaujíma ma strašne veľa vecí a všetky tie veci a oblasti by som chcel znalostne ovládať. Toto ale predstavuje u mňa strašnú brzdu v efektivite a produktivite. Týka sa to aj IT odboru, ale v skutočnosti aj všetkého ostatného v mojom živote (či už iné odbory, iné témy, ale aj také veci ako životný štýl, vzťahy, starostlivosť o seba, o byt atď, skrátka asi naozaj všetko). Doterajšia snaha zmieriť sa s nedokonalosťou, resp. s "nedokonalým prístupom", v rámci ktorého nemôžem stíhať a byť dobrý vo všetkom, mi vychádzala nazmar. Stále totiž kdesi vzadu v mysli som s tým predsa len zmierený nebol, hoci som si sugestívne nahováral opak. Teraz však skúšam o čosi agresívnejší prístup. Keď nie po dobrom, tak po zlom, som si povedal. Konkrétne si priamo zakazujem snažiť sa byť dobrý vo veciach, ktoré nie sú prioritné. Jednoducho cielene sa rozhodujem byť v nich nedokonalý. Je to agresívny prístup voči sebe, ale zdá sa, že na mňa triviálne zmierenie sa s nedokonalosťou proste neplatí. V IT odbore to napríklad znamená, že trebárs programujem, programujem, a v tom mi skrsne myšlienka, že "Ako to ten kompilátor povie procesoru, že tieto príkazy vie urobiť?" - V tom sa zahriaknem: "Matej, to nech Ťa netrápi, nemôžeš vedieť všetko, sústreď sa na tie poznatky, ktoré majú najväčší praktický prínos pre tvoj život a pre tvoje možnosti pomáhať iným." Tým, že sa zlákam študovaním materiálov, ako funguje procesor, čipy, tranzistorový efekt a ako vyzerá logika strojového jazyka, mi uberie vzácnu energiu a na dlhší čas ma odpáli od sústredenia sa na konkrétne lekcie z daného programovacieho jazyka. Tento celý príklad som uviedol síce strašne konkrétny, ale odkazuje aj všeobecne na princíp, ako pre mňa vyzerá aj vo všetkých ďalších oblastiach života toto moje súčasné agresívne sústredenie sa na podstatu, resp. na to, čo je najprínosnejšie. Je to skrátka agresívne držanie sa Paretovho pravidla, že za 80% výsledkov je zodpovedných 20% aktivít. Yes

Prajem Vám pekný deň, kamarátky a kamaráti, a tiež želám hojne zdravia a pokoja v duši. Sun 1

S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, dzuli08, Dušan, Iacobus and KulichJiri like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus So 10 júl 2021 - 11:16

Dobrý deň.

Vo štvrtok som bol s tromi známymi v kine. Oslovili ma a ja som sa rad pridal, keďže momentálne pociťujem nejakú potrebu socializovat sa. Bolo dobre. Kino bolo zadarmo, lebo letné kino na terase na terase obchodného centra. Film sa volal Colette. Zivotopisny dokument. Keďže filmy bežne nepozerám, neviem zhodnotiť, aký bol. Presne na hodnotenie filmu sa ma pýtali aj kamaráti. Odpovedal som tak ako teraz. Odpoveďou som ich neuspokojíl, lebo chceli len pocity, nie odborný názor.

Potom sme boli von, rozprávali sme sa. Bolo to veľmi príjemné. Dohodli sme sa, že pôjdeme aj nabudúce. Mam radosť.

Domov som prišiel o piatej, ráno som musel vstávať o ôsmej do prace. Bolo to mimoriadne ťažké. Ale zvládol som to.

Všetko odo mňa, čo stojí za zmienku.

Pozdravujem. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Tuto, Dušan and KulichJiri like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto St 14 júl 2021 - 3:06

Ahojte fórumáci!

U mňa sa nič zvláštne nedeje, zmeny od minula sú veľmi malé. Stále dominuje tendencia k pasivite, s ktorou sa už vyrovnávam. Potešila ma však prechádzka po neďalekej prírode. Sem-tam preletel drozd, pozrel som malé splavy v potoku a nadýchal sa čerstvého vzduchu. Momentálne menším problémom je režim dňa. Doteraz som sa totiž pokúšal zaspať, ale akosi to teraz "na povel" nie je reálne. Už si nedám ďalšie pirule, s prestávkami sa budem venovať tichu noci a opačne, pri nervozite asi si čosi nenáročné prečítam... Prajem vám prebudenie v čerstvosti a eláne.

Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, Iacobus and KulichJiri like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Ako sa dnes máš?

Odoslať  KulichJiri St 14 júl 2021 - 18:47

Ahoj všichni,

Dnešek se mi tvářil jako pohodový den ale od chvíle co jedna Streamerka co sleduji na platformě Twitch.tv hrála hororovou hru tak jsem takovej bez nálady a ještě to zazdilo mínění o mě že jsem ,,sellout" jinými slovy že se zaprodávám pomocí klávesnice jinak změny u mě jsou takovéto už měsíc jsem bez chuti cokoliv dělat a když jsem začal mít chuť něco udělat tak mi to zkazilo to co jsem již zmínil.

Hezký zbytek dne přeje Jirka
KulichJiri
KulichJiri
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 7
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 30.06.2021
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidní Schizofrenie
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Asentra 100 mg, INVEGA 6 mg

Iacobus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 3 Empty Aký Som mal týždeň 7

Odoslať  Dušan Ne 18 júl 2021 - 22:39

Ahoj
Píšem, bo sa mi žiada upozorniť na seba. Posledné dva týždne v tomto počasí je akési na fyzičku a psychiku náročné z pohľadu mojej strany. Totiž rána a doobedia mám únavné a dám si aj zo troch, či štyroch polhod/hodinových relaxov.

Z toho vyplýva, že sa mi narúša doobednajší program, ktorý čiastočne napravím poobede. Tento mesiac Som úspešne otvoril štyri jazyky, čo znamená, že keď tieto predmety mám otvorené, sa im budem aj naďalej venovať. Tak napr. to bolo s prírodnými vedami. Akonáhle som ich mal našprtnuté, žiadalo sa im aj naďalej venovať.

Ináč poobede šlapem na plné obrátky, čo sa týka programu. (Ne)nájde sa chvíľa, že by Som sa na všetko vykašlal a šiel do postele, či sadol k TV. Čo sa týka rutiny ako venovať sa domácnosti a záhrade, tam to je úbohé, spolieham sa vždy na rodiča. Totiž on je ten, kto tú domacnosť...riadi. Moja spoluúčasť v domácnosti je tak na 10%. Som na takéto veci lenivý, kebyže žijem sám, tak by to bolo úplne o niečom inom.

Čo sa týka spoločnosti, verejnosti a konexií, tak Som na bode mrazu. Nikam a za nikým (ne)chodím, veď už nie Som (naj)mladší, a je to aj o peniazoch. Keď (ne)mám tak "bez penez nikam (ne)lez". Nik ma (ne)otravuje, čo je dobre. Som zvyknutý byť o samote, byť samotár. Keď tak zájdem na rod. oslavy, či guláš a gril. Viac mi (ne)treba.

Po šenkoch, baroch a diskotékach už (ne)chodím, alko, sex a drogy mi už (ne)chýbajú. Jedine čo ma trápi z návykov je nikotinizmus a zlé stravovanie, čo má za následok rôzne dlhodobé ochorenia v mojom živote.

Zo športových aktivít je to otázne, nakoľko Trnafská šípková liga hľadá priestory a Trnavská šachová sa začína v septembri. Toto leto Som dostal tradičnú pozvánku na rekreačný turnaj v šachu "Majstrovstvá SR v šachu amatérov", nuž ako po minulé roky musím odmietnuť. Pýta to štartovné, na ktoré (ne)mám.

Spánkový režim mám už tradične od leta 2018 upravený tak, že si moje veličenstvo už (ne)žiada lieky na spanie. V pohode zaspím, i keď po večierke nadávam, že prečo človek musí isť spať. Vždy si to vysvetlím, že telo a hlava a najmä duša sa potrebuje zotaviť, (od)počinúť si. Pred spaním si dávam trdičné (anti)psycho krmivo, ktoré ma štve najmä ráno a doobedia. Totiž ich účinok je priam 24-hodinový. Som malátny, unavený a utlmený. Ale musím ich žrať. Bez nich (ne)viem, čo by bolo so mňou. Beriem ich ale od roku 2010. Tie staršie od počiatku choroby apríl 2004.

Želám a prajem vám veľa sily a trpezlivosti v tomto počasí a veľa zdravíčka. Majte sa, s pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/07/aky-som-mal-tyzden-7.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto and Iacobus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 83 Previous  1, 2, 3, 4 ... 43 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore