Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Posadnutosť duchmi.

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty pre antonyho

Odoslať  majky Št 7 júl 2011 - 1:03

PS: ale jednu vec somsa z tych zazitkov naucil. Cim viac sa chces zobudit tak tym je to horsie. Nebojuj s tym stavom akokolvek je desivy, len nechaj to ist dokym plynulo a pozvolna nezacnes snivat.
Anonymous
majky
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  Neznámy Ut 14 august 2012 - 0:25

Ja napriklad pocujem hlasy uz to mam asi 4 roky bol som u vestkyni,u jednej pani co ma nadprirodzene schopnosti,potom u pana ktory sa zaobera psychikov ludi (on sa zaobera neokybernetykov nemam sajnu co to je) zatial vsetci mi povedali ze je to duch(no je ich viac asi traja).uvazujem ze pojdem ku exorcistovy som v spojeni s fararom ktory by to vedel zariadit tak dufam ze sa daco bude diat lebo uz ma to nudi no ako s tymi hlasmi.Najzaujimavejsie je to pre mna ze ked som mal 17 rokov tak to na mna prislo a teraz mam 21,no a v tej dobe(17)som chcel jedno dievca a tie hlasy mi po 4 rokoch este stale ropzpravaju o nej ako daka pokazena platna.U toho pana co som spominal ze som bol u neho tak on mi povedal ze oni ti duchovia ze su na daco naviazany a zato nechcu odo mna odist tak som sa ich spytal ze co sa deje preco ma otravuju a oni povedali ze za tu dievku Shocked .Som sa pocudoval kusok a este mi vraveli ze aj na nej su dake tie naznaky ze mam ist za nou a...(neviem co,to mi nepovedali)proste len mam ist za nou a porozpravat sa s nou o tom.Po prve nemusi to byt pravda ze su aj na nej a zhorel by som ako fakla a este k tomu za to uvazujem nad tymto ze to nie je pravda lebo uz nejake podobne namotavacske klamstvo chceli so mnou spravit.Co vy na to?Som zvedavy.
Neznámy
Neznámy
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 14.08.2012

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  Tuto Ut 14 august 2012 - 18:44

Ahoj neznámy,
čo sa týka "hlasov" bolo by dobré skúsiť jednu z možností a to buď psychológ, alebo psychiater aspoň na jedno sedenie. Aj napriek tomu, že dlhú dobu funguješ s "hlasmi", nemusí to však znamenať, že to bude možné navždy. Môžu sa vyskytnúť výrazne emotívne udalosti, a práve tie sú ako spúšťač ochorenia časté. No jednoducho, je možné, že teraz by sa situácia dala riešiť ľahko a bez problémov, ale neskôr môže zanedbaním vzniknúť niečo omnoho závažnejšie.

Čo sa týka tých parapsychologických indivíduí, takých som si užil v 16-17 rokoch a všetko to boli podvodníci, ktorým však o to viac išlo o obsah peňaženky mojich rodičov.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  frances farmer Ut 14 august 2012 - 19:26

ahoj Neznámy

audiálne halucinácie (hlasy) sú s najväčšou pravdepodobnosťou dôsledkom kolísania neurotransmiteru dopamínu (chemickej látky v mozgu), čo je dosť nebezpečné vzhľadom na to, že sa môžeš ocitnúť až v psychóze a na psychiatrickom oddelení. je zaujímavé, že za tie roky sa u teba psychóza ešte neprejavila, práve preto je dôležité riešiť to, čo najskôr, ako navrhol Tuto - psychológom, ale najlepšie psychiatrom. to je racionálne vysvetlenie, podľa mňa nejde o žiadnych duchov a chodenie k veštkyni a iným podobným individuám môže tvoj stav iba zhoršiť.

PS: pani, čo má nadprirodzené schopnosti? budeš asi strašne naivný
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 31

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  fuzohnusak Po 1 apríl 2013 - 20:32

Konečne som narazil na tému ktorú som hľadal , lebo už sa mi zdalo že tu touto formou schizofrénie nikto netrpí . Posadnutie zlými duchmi je práve tiež jedna s foriem schizofrénie . Je zo začiatku nebezpečná , ale dá sa liečiť vlastnou psychoterapiou . Človek musí nájsť v sebe podstatu vlastného ja a zbaviť sa vplyvov schizofrénie , teda snažiť sa neustupovať im , ale pretlačiť si nasilu vlastné ja . Potom by mali títo duchovia zostať omnoho menej škodlivý , alebo sa čiastočne aj vytratiť . Zvyšok dopíšem v ďalšom príspevku .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  fuzohnusak Po 1 apríl 2013 - 20:41

Niektorý schizofrenici trpia halucináciami , že sú posadnutý démonmi , alebo im niekto číta myšlienky . Ako týchto démonov poraziť ? Mnoho schizofrenikov ostanú trosky z vymazaným rozumom . Je to preto , lebo človek k týmto démonom cíti pocit strachu , alebo hanby a tým si vlastne zatajuje vlastný rozum . Teda rozum prestane normálne rozmýšľať a vytvára sa priestor pre halucinácie , lebo sa boja rozmýšľať ako normálny človek , preto lebo sa pred démonmi hanbia , alebo veria že ich potrestajú , ale v skutočnosti je to presne naopak , ak sa ich bojí , tak mu môžu ublížiť ak sa ich nebojí a nemá k nim rešpekt , tak mu neublížia . Taký schizofrenici si často likvidujú vlastný rozum sami , lebo dosť normálne nerozmýšľajú a veľa rozmýšľajú o halucináciách
a tak sa stanú ich otrokom .
Ako to teda liečiť ? Musia v sebe zlomiť pocity hanby , strachu , alebo rešpektu k nim . Dobré je pochváliť sa démonom všetkým zlým čo človek v sebe má a povedať že to tak máte radi a keď sa nestratia vynadať im a tak stále ďalej až dokedy sa nestratia , alebo neprestanú byť zlí , ale najdôležitejšia podstata veci je nájsť svoje vlastné ja a nenechať sa démonmi ovplyvňovať . Lieky by im démonov iba zatajili , ale nikdy sa s nimi nevyrovnajú a bez liekov sa ich budú zase báť a takisto aj ak im nepomôžu . Vždy nestačí len človeka natlačiť liekmi .Samozrejme sú užitočné aj lieky , ale strašne moc sa zanedbáva vlastný prístup pacienta . Tento postup musí pacient dodržať precízne , lebo inak mu to nemusí dostatočne pomáhať . Ešte raz zopakujem : Pochváliť sa im všetkým zlým čo človek v sebe má a povedať že to tak máte radi a keď sa nestratia vynadať im .
Ešte k tomu doplním že tie hlasy sa pri tom vždy nestratia , ale človek na ne prestane negatívne reagovať a nebude mu to robiť poškodenie rozumových schopností a aj ho to prestane toľko trápiť a postupne by sa mu mal rozum uzdraviť , ak sa bude snažiť . V podstate by sa mal vrátiť človek do toho stavu ako keď bol zdravý a o to sa musí aj snažiť ak sa chce uzdraviť , akurát že sem tam niečo počuje , inokedy nie , ale nerobí mu to také problémy ako predtým a začne rozmýšľať ako normálny človek . Podstata je vytvoriť si akúsi ignoranciu voči nim a nenechať sa nimi nijak ovplyvniť . Je to inak veľmi dobrá terapia , len to musí človek robiť precízne . Dúfam že sa na to nevykašlete a , lebo tí doktori nevideli do pacientovej hlavy a tak by možno odporučili čosi iné . Samozrejme sa to dá kombinovať z liekmi . Pozri si tie príznaky , ktoré som spomínal . Ono to sú všelijaké druhy schizofrénie . Ak máš pocit že ti čítajú myšlienky ľudia , tak ti to asi pomôže len čiastočne a to že sa ti stratia negatívne príznaky ako neschopnosť sústrediť sa , rozmýšľať a celkovo duševné vady ktoré sú priamo na tebe , ale o vonkajšom svete ti to bude robiť stále iný obraz , lebo nevieš kedy to sú skutočný ľudia a kedy nie , ale aj tam by to malo čiastočne fungovať , ale zase ak máš pocit že ti to robia démoni , alebo cudzie bytosti ktoré si nikdy nevidel , tak potom tie bludy sú toľko nerealistické , aby to človek dokázal oddeliť od reálneho života a tak tam to bude fungovať účinnejšie . Teda skúste byť akými v skutočnosti ste a možno sa vyliečite .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  sofer-hviezdnej-lode So 6 júl 2013 - 22:01

Posadnutosť duchom? Skorej veľmi veľmi silné placebo prameniace z viery, že také niečo je. Ale pre mnohých pevne veriacich v posadnutia je lepšie "vyhnať ducha"... To bude zas silné placebo vyhnaného ducha a je pokoj. Twisted Evil 
sofer-hviezdnej-lode
sofer-hviezdnej-lode
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 06.07.2013

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  fuzohnusak Po 13 január 2014 - 23:14

Trošku to poopravím . Keď máš halucinácie z skutočných ľudských hlasov , teda sa ti iba pozmeňujú , tak by to malo mať len minimálny účinok , lebo so skutočnými ľudmi postupne časom ťažšie dospeješ k nejakému lepšiemu zmýšľaniu ako keď počuješ čosi celkom cudzie a tak to asi moc účinné nebude , alebo ak by sa to aj podarilo , malo by to pokrivený efekt , teda človek by bol síce vyrovnanejší , ale stále by fungoval v príliš chorom zdaní reality , teda myslím .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  Luqasvili Ne 9 marec 2014 - 13:24

ja na posadnutost duchom, resp. negativnymi energiami verim,,, rozobera to dokonca aj Rosinsky (psychiater!) vo svojej knihe choroby z nenavisti...urcite stoji za to precitat si pasaze o tzv. napojeni...jedna zena pri napojeni skoro spachala samovrazdu,,,zacali totiz u nej nevysvetlitelne depresie a pod.... verim aj ze cez ciernu magiu sa da cloveku velmi ublizit a vsetko sa bude javit ako nevysvetlitelna psych. choroba,,,samozrejme nie vsetky taketo choroby su len cez duchov, ale tam zas podla mna ucinkuje karmicky aspekt,,,,viem, ze ma tu mnohi budete mat za uplneho cvoka, ale vyjdrujem len svoj subjektivny nazor,,,,pekny den vsetkym
Luqasvili
Luqasvili
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 10
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 09.03.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 8 december 2018 - 19:36

Ahoj,

Chcem sa vas spýtať, či ste v poslednej dobe zaznamenali nejaký ten duchovný postup v pred. Raz som bol u pani soktorky a pri rozhovore sa ma opýtala či som posadnutý duchom! Moja odpoveď znela po chvíle bádania, že by som to takto nenazval. Totiž nepovažoval som sa za toho , kto je posadnutý duchmi a ani neviem čo to vlastne znamená nakoľko som sa v živote stretol s 5. Bytostami s ktoríma som strávil cca 30 min. Od vtedy to je len nepochopiteľná spomienka!

Dôvod prečo píšem je ten, že sa v poslednej dobe cítim niečo viac ako tí, ktorí sa ešte len sebapoznavaju, dôvod môže byť veľa voľného času a vek. Som na dôchodku takmer štvrť života, cca 14 rokov, mám 25 rokov do starobného.

Chcem len dodať čo sa týka ducha, tak mi podľa kníh a jednej od oSHo knihe vychádza že ľudia od 21. roku do 28 roku sa nachádzajú v duševnom jemnom energetickom tele. Čo to znamená? Je to obdobie sebapoznania, obdobie rozkvitu, obdobie poznávania telepatie, telekinetiky, jasnovidenia a šiesteho zmyslu, ale je to aj obdobie vzniku schizofrénie. Ale čo ma až zaráža je fakt, akokeby rovesníci či starší ďalej od tohoto jemného tela, obdobia nikam nepokročili a ostali tak uväznený vo svojom duševnom svete. Tiež som si timto obdobim prešiel kde sa striedali falošné Ja s nešťastným Ja.

Mám taký dojem, že poniektorí ale väčšina ľudí je sfanatizovaná, posadnutá duchom.
Pritom sa držia tohoto duševného tela. U mňa tieto schopnosti nehrajú žiadnu veľkú rolu, nakoľko sú mi tak povediac opotrebované zešuchuné, su mi nanič.
A dosť ma vytáča ich debilita, supidilita. Títo blbečkové si myslia o sebe , že sú niečo viac ako ten druhý, že majú naviac. A čo je ešte viac horšie, keď si to myslí svet naokolo, Veľká masa ľudí , priam celý svet.

Ja som z tychto kravín ako telapatia a ďalej vyrástol a posunul sa niekam vyššie, tam kde je ticho, pokoj, kľud, či mier a do dnes sa o to pokúšam. No, neni nič krajšie ako mať vnútorný či vonkajší pokoj,ticho...
Tohoto stavu lze dosiahnuť si myslím niečím ako meditovanie, dýchanie tela a ďalej.
Tento stav bytia žiaľ bohu nedosahujem maximalne, plnohodnotne alebo jak bych to nazval, pretože hľadám! Hľadám spôsob ako z tohto parazitnéo sveta ujsť, zomrieť.

Je to čistý fanarizmus a posadnutosť duchom, jeho prítomnosťou!!!
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Posadnutosť duchmi. - Stránka 2 Empty Re: Posadnutosť duchmi.

Odoslať  Danka37 Ne 9 december 2018 - 22:09

Mozno napisem blbosti ale ked mozem nie kazdemu sa to bude pacit ale moj nazor.. Posadnutost duchmi je velmi rozsírená. Ludia proste máme v sebe zrejme asi túzbu zit aj po smrti, vacsina sveta veri v nieco alebo chce veriť v transcendentno..nieco co nas presahuje. Alebo maju taky transcendentny zazitok. Je to na celom svete az skoro 90% ludí co veria v nieco viac ako toto tu alebo mali skusenost nejaku duchovnu presahujuce nase bytie. Co neznamena ze su hned dobri ludia. Napriklad niektorí hinduisti co robia ..tie kasty ze nechaju ta umriet na ulici bez pomoci lebo si nizsia kasta tak budes podla karmy sa mat v buducom zivote lepsie a keby ti pomohli pokazia ti karmu buducnost. Vravi sa aj diabol je veriaci predsa.  Par percent su agnostici, a par ateisti aj ti ale niektorí veria az fanaticky v rozne ideologie alebo v nieco co ani neni racionalne a popierajú fakty. A par percent su asi psychopati dufam ze len jedno%. Ja som malá chodila na nabozenstvo, neskor po 20 tke stretla veriacich som chodila do kostola trochu, a spoznavala ich Very Happy, a pocuvala volakedy radio lumen, teraz akurat velmi poucny UV hovor v piatok aj to minimalne z archivu je celkom dobra relacia skuste pozriet ake temy su tam. No všetko dobre sa da pokaziť. Aj to radio alebo mozno ja som sa zmenila. Tak vlastne nasa civilizacia je zalozena na krestanskych hodnotach jednoznacne co moze popierat len klamar. Hadat sa o existencii Boha nema zmysel, neda sa dokazat ani popriet.  To znamena ze ten system co sa nam teraz rúca, bol založený na neklamat, nekradnut, ctit si rodicov, byt verný, nesulozit s kde kym, ale mat zodpovednost za rodinu, chranit slabsich deti zenu starsich, chorych,  sucitiť s biednymi a slabymi, pouzivat rozum..atd. A tam bolo aj...Nebudes mat inych bohov okrem mna aby si sa im klaňal. Atd. A to je dnes velmi rozsirene ako bolo to síce vzdy klananie sa ludom, peniazom, soškám, vášňam, sama mam problem ze niektorí  ludia su pre mna viac ako vsetko akoby aj technologiam sa akoby klaniam uplne,...ale teraz ludia velmi uz vyvolavaju duchov, davaju si veštit a veria veci mimo vedecky dokazanych ze uz to presahuje hranice zdraveho rozumu aby niekto volal vešticiam do telky alebo priamo im platil a chodil za nimi domov. Veľa žien sa tomunvenuje a druhá na tom zarãba. Predsa poznáme klasický príbeh Fausta a plno pribehov o diablovi. To uz akoby nebolo zrazu. Verim ze cierna aj biela magia je zla vec. Ze tarotove karty ti povedia pravdu ale neskor ta zabiju. Ten duch za nimi co je. Ze zahravanie sa duchmi o ktorých clovek nič nevie, zoberie svoju daň, ze rozne techniky ako silvova metoda, čakry, vyvolavanie duchov, automaticke pismo, energie rozne a energetické tela neviem co  a podobne cloveka nespravia lepsim clovekom ale mu zamocú hlavu a moze skoncit v zlom stave. Aj ti "ucitelia" duchovna...je to o peniazoch. Ze si kupis uplne zbytocne knihy, niekto zarobí aspon.  Tak isto verim aj v silu prekliatia co ale robi clovek, no cez duchov lebo to zlo nemoze snad ani clovek robiť. Nema z tohomziadnynuzitok predsa. To mam na vlastnej dusi odskusane ako take prekliatia sa dedia a ako strasne ublizujú. Lebo ak clovek verí v  duchov to neni len tak..ma to svoju hierarchiu a postupnost a sranda to neni teda. Nevravim ze podobne neskodi aj alkoholizmus, drogy, nenavisť, kradnutie, klamanie, rany od ludí atd...aj to ale toto s duchmi je tiez vážna vec. Lebo vela ludi co uznavalo satana robilo vela zla a oni verili v nadprirodzeno a robili cierne omše obety z ludi a robi sa to doteraz. Kolko vrahov hroznych aj na slovensku sa priznavalo ze malo do cinenia s okultizmom.  Ja aj velmi lutujem tych utecencov naozajstnych. Lebo bola sprava na TASR ze velký pocet detí uteceneckych zmizli v europe a nikto nevie kde. Je mi z toho zle. Bojim sa ze ich zneuzivaju takto zli ludia. Co su posadnutí zlom uplne. To ze v holywode su cierne omse su videa na youtube a robia to bohati ludia a velmi skazeny. Vsak oni uz jedia nieze napodobeniny ludí z jedla ale aj zevraj naozajstnych. A co ked u nas zeny jedia svoju placentu a to sme najinteligentnejsia cast sveta..Skade mas antifajny vedomost istú ze ti duchovia ci duše su dobré? Ze ta povedu dobrou cestou? A opatrnost by bola namieste v kazdej cinnosti...hovori sa ze zly duch ta zviaže a nevies sa ľahko z toho dostať. A demonických vecí okolo nas je habadej Sad co robia najviac zla detom. Napriklad ja som tym velmi ovplyvnena a neviem sa z toho vymotat dlho. potom mame problemov este viac akoby sme mohli mať. Inak si spominam ako nasa neboha starka nas preklinala ked sme boli malé.bodaj by ste zhoreli bodaj by ste sa pod zem prepadli ked sa zamyslite nad tym je to hrozné..niekto povie to nic neni...no ona ak tak preklinala otca on mna preklinal este sto razy viac!!!...a ja si dosledok teraz velmi na sebe uvedomujem tych slov o mne prianí zla. Ale to som odbocila. Aj to beriem ze je zly duch za tym. Lebo clovek je tak osprosteny ze sa nevie uvedomit a prestat aj keby mal IQ 200 tak rozum prestal používať lebo je omameny tymi duchmi, lebo zlo čmkona je obrovské a nemá ziadny vobec ziadny zmysel ani uzitok z neho nik nema je to ciste zlo pre zlo.  Ja to povazujem za neludské zlo. Takze by som si rozmyslela sa zahravat s duchmi. prepacte za vela pisania a pisem z telefonu este aj.
Danka37
Danka37
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 12.12.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore