Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 83 z 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Pi 21 máj 2021 - 17:57

Ahoj @Katuska, som rád, že sa máš fajn. Myslel som často na teba a som rád, že sa ti darí. Obdivujem ťa, že napriek svojim problémom to stále skúšaš. Vidím, že sa ti vedie dobre, čo ma napĺňa spokojnosťou. Ja mám na šťastie taký dôchodok, že nie som nútený pracovať. Ja by som nezvládol ani chodiť do roboty a pracovať duplom už nie. Manuálne sa neuživím so svojou pomalosťou a nešikovnosťou. To by mal len každý nervy, keďže treba podávať tam také výkony ako zdraví ľudia. Aj preto máš môj obdiv. Nemáme to síce jednoduché, ale ide nám to celkom. Drž sa kočka...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Mischelll So 22 máj 2021 - 14:57

Ahojte Wink

tak Vás všetkých zdravím, po dlhšom čase....v podstate sa mám dobre....aj ked posledný týžden velmi zle som spavala....vlastne ani neviem prečo som vstala o 4-tej ráno a uz nevedela zaspať.....a to skoro celý tyžden v piatok som uz vyzerala dost zle....aj ked som robila čo trebalo v praci...odišla som skor o hodinu nakolko dni predtým som chodila skoro rano do prace kedže som sa uz doma nudila....ako sef to berie v pohode.....a v podstate za tento tyžden mam tolko nadčasov ze aj celý piatok by som do prace nemusela prisť....ale, uz som si povedala do prace len cez pracovný čas....skor nie, ani neskor....lebo kazdy si na to zvykol....a otravuju ma zo svojimi vecami, ktoré im treba pomoc....ale ja v podstate ani nemam byt v praci...tak no....čo mam ešte nové? v podstate nič....

Prajem krásny zbytok víkendu.... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Ut 25 máj 2021 - 16:41

Ahojte kamaráti po dlhšom čase v tejto téme. Mám sa veľmi dobre. Plním si svoje predsavzatie, aby som pozrel, čo najviac hokejových zápasov na MS. Nepozerám len zápasy našej reprezentácie, ale pozerám aj iné zápasy. Baví ma sledovať aj na slabšie tímy napr. teraz pozerám Dánsko-V. Británia. Inak tieto dní sa snažím veľa oddychovať, čo považujem za dôležité. Tak oddychujem pri šachových videách, krížovkách a prechádzkach.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Ut 25 máj 2021 - 19:55

Ahojte,
tak napokon sa po dlhšej dobe hlásim aj ja.....mám sa pomerne dobre, v práci idem na plné obrátky, kopa administratívy momentálne okolo vysvedčení koncoročných aj maturitných a tak popri tom sa aj normálne učí. Hoci mi niektoré hodiny vypadli, no nahradila ich tá administratíva. Dnes som mala celkom pozitívny deň, ani nie až taký náročný. Veľkú radosť mi robí jedna skupina mojich študentov, vďaka ktorým mám motiváciu učiť. ešte, že sa nájdu aj takí. Dnes som aj ústne skúšala a milo ma prekvapili, že vedeli pekne rozprávať o daných témach. Kiežby takých len pribúdalo. Čo sa týka môjho osudu od septembra, stále neviem na čom som, lebo ešte sa mi k žiadosti nevyjadrili jednoznačne, ale bolo mi naznačené, že hádam to bude v môj prospech. Čo ma kúsok serká, je toto počasie. Nemám z neho depku, ale už by som si priala aj viac slnka a tepla (ale všetko s mierou) a isto nie som jediná. Cez víkendy je skoro vždy na prd, čo mi bráni podniknúť nejaký výlet do prírody, či prechádzku. Inak ja som už aj zaočkovaná a vlastne aj mama s otcom, a takisto obidve babky. Dúfam, že toto leto sa podarí už konečne nejaká tour de mestá Smile (poznávacia dovolenka) ....Chcela by som veľmi cestovať a spoznávať aspoň ďalšie kúty Európy. Zážitky sú na nezaplatenie. Uvidíme, čo sa (ne) podarí. Mám ísť aj v najbližšej dobe ku MUDr. ,ale neviem nájsť zatiaľ vhodný termín, na ktorý sa objednať. Inak minulý týždeň som mala taký "návštevový" . Pondelok som bola skoro po roku pozrieť kamošku, bola som aj na návšteve u sesternici a v nedeľu boli mňa pozrieť - jedna kamoška a známy. Bolo to veľmi príjemné stretnutie. Možno som si už aj akotak zvykla na samotu, ale príjemná spoločnosť nikdy nie je zlá. Človek tak pookreje kúsok, dozvie sa niečo, napr. iný pohľad na vec a tak. Predsa len virtuálny svet je len a len virtuálny a nič nenahradí priamy osobný kontakt Smile
Prajem vám ešte pekný večer a veľa príjemných chvíľ, či už osamote alebo s rodinou, priateľmi ......A taktiež hlavne duševnú pohodu a slobodu ducha a mysle Wink Držte sa fórumáci !

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Pi 28 máj 2021 - 18:49

Ahojte fórumáci! Dnešok to mám tou zlatou strednou cestou. Som síce skoro celodenne doma. Mal som ísť na záhradu, ale akosi ma "neťahá" von. Trošku ma to mrzí, ale necítim sa osamelo, ako nedávno. Potešil ma jeden telefonát, len tak na prehodenie pár slov. Dnes ma však zaskočilo spanie, ktoré bolo už dva dni otázne. Bolo však super, že som doobeda ešte dospal, a tak som bol tomu rád. Ostatné po starom, "akp.", knihy, Net... Po stránke telesnej sa, žiaľ, nič nedeje. Asi by som si mal viac vstúpiť do svedomia, a aspoň trošku sa v tomto pohnúť. Všeličo by sa aj našlo, čo by som mohol písať, ale zatiaľ len toľko, že sa majte čo najlepšie, a prajem aj pohodu do ďalších dní. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Dušan likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan Pi 28 máj 2021 - 19:41

Ahoj @Tuto

Držím ti palce v naplňaní akp. Želám a prajem ti veľa pokojného spánku a vyriešenie Insomnie. Aj spánok sa dá poriešiť, len na to treba dojsť. ja Som si vyjasnil symptómy a odvtedy pokojne zaspávam a pravidelne.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 So 29 máj 2021 - 18:54

Ahojte kamaráti, mám sa veľmi dobre, ale neviem, či žijem život taký, aký som vždy chcel. Som invalidný dôchodca, tak mám svoje obmedzenia, ktoré ma limitujú aj pri prežívaní voľného času. Napr. v súčasnosti sa neviem doobedu ku ničomu prinútiť z dôvodu únavy. Ak sa prinútim tak po polhodine som taký unavený, že ako by som robil 8 hodín v bani. Prisudzujem to zlej koncentrácii, ktorá ma núti vydávať veľmi veľa energie. Snažím sa starať o svoje duševné zdravie, čo najlepšie. Netuším však, či sa mi to vôbec darí. Momentálne pozerám všetky zápasy MS v hokeji, ktoré dávajú v priamom prenose. Robím si tak radosť. Pocity nemám však žiadne, aj keď som asi pomerne v depresii.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Dušan So 29 máj 2021 - 19:47

Ahoj @kimi2028

(Ne)rob si starosti to isté prežívam aj ja. Rána sú katastrofálne a trvá mi cele doobedie kým sa naštartujem. Režim doobeda je taký aký je, sú niekedy dni, keď urobim dačo, a iné dni keď v pohode fičím. Najlepším liekom je časové poprehadzovanie úkonov v programe dňa, najmä toho doobednajšieho.

Želám a prajem ti @kimi2028 veľa zdaru a zdravia v prežití doobeda. S pozdravom:

Dušan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Ne 30 máj 2021 - 16:24

Ahoj Duško, ďakujem za písmenka. Ja by som nenazval to katastrofou. Skôr by som to nazval nechuťou do činnosti. Ťažko môže človeka niečo baviť, keď to nemôže jednoducho robiť. Všetko postráda význam, keďže skutočne môžem byť činný max. 30-45 minút. Vtedy si poviem, že nemá to ani zmysel začínať a tým to aj končí. Skúšal som aj ísť cez hranu, že musím to zlomiť. Nedosiahol som tým absolútne nič nedarí sa mi tú dobu predlžovať... Nerád by som si niečo privodil...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Ut 1 jún 2021 - 18:34

Ahojte Kimi aj Duško! Žiaľ unavenosť je u mňa tiež prítomná. Rozhodne však vnímam seba viac k tendencii k pasivite, a to najmä vo fyzických aktivitách. Nemám často dôvod zostať doma, ale aj tak je otázne, či sa prinútim aspoň na malú prechádzku po okolí. Posledné dni sa cítim nič moc. Prajem vám pohodu do budúcna Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Aký Som mal týždeň 5

Odoslať  Dušan Pi 4 jún 2021 - 14:50

Aký Som mal týždeň 5

Ahoj

Píšem nakoľko musím dať vedieť. V sobotu mi došlo do správy blogu od Google AdSense, že ak chcem vo svojom blogu používať reklamy a zarábať tak, tak musím spĺnať ich pravidlá a podmienky. No a keď Som si ich išiel naštudovať, hotové lajstre. Tak Som to urobil svojim spôsobom a to tak, že veci čo boli v archíve Som povymazával. Išlo o príspevky z minluhého roku od apríla.

Momentálne AdSense kontroluje blog, či je hoden na reklamy. Ak nie, seriem naň. Od soboty Som sa tak šprtal s blogom tri dni, kde Som založil ale zo 15 stránok do ktorých by Som chcel prispievať príspevkami. Uvidíme ako mi tento optimizmus dlho (vy)drží.

Tento týždeň sa niesol v duchu nič (ne)robenia, preštelovania organizéra a preštelovania konkrétneho (seba)rozvoja inteligencie. Popri tom Som si čítal knižku a hral hry a vylihoval v posteli aj so štyri krát/deň. Tento týždeň Som mal mať IT kurzy a dako Som sa na ne (vy)prdol. A tak isto dnes Som mal mať angličtinu a tá tiež šla kade tam.

Po tom ako mi boli predpísané nové lieky, Som ich vysadil, nakoľko mi (ne)robili dobre. Po dvoch týždnoch Som tak nasadil kardio liečivá a tie tak isto už druhý deň robia galibu. Tak Som sa rozhodol, že kardio a interné liečivá (ne)budem sa nimi kŕmiť.

Ináč mám sa dobre, i keď Som tak povediac vedome frustrovaný z denného programu, že ho mám narušený. (Ne)rád (ne)robím nič. Musím mať vždy nejakú tú činnosť. Jednak to boli MS sveta v hokeji a jednak prerábka konkrétného vzdelávania.

Želám a prajem vám veľa zdravíčka a veľa voľného času na seba. S pozdravom:

Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/06/aky-som-mal-tyzden-5.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Pi 4 jún 2021 - 17:47

Ahoj Duško, nemáš byť z čoho frustrovaný. Ja som tiež neurobil za celé dni nič a nemám z toho zlý pocit. Videl som MS v hokeji a zabával som sa s nimi. Začnú ME vo futbale a tie pozriem tiež a už sa na ne teším celkom. Chcel by som si napísať aj nový organizér, ktorý bude na doobedňajšie hodiny.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto and Dušan like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore