Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 13

Strana 23 z 85 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 54 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 St 5 august 2020 - 17:10

relouth napísal:Nieco pre trypofobov Smile

ďakujem, zas som o čosi múdrejšia .....nevedela som čo je tripofóbia ...už chápem Very Happy no tak snáď to prežijú, ak si to nejakí pozrú Very Happy
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 St 5 august 2020 - 17:22

Neti napísal:Ten koláč vyzerá sladko a asi aj chutí sladko. Rolling Eyes Ja som myslel, že trypofób je človek, ktorý má fóbiu s jointov (alebo z koláčov s marihuanou) scared2

No ono koláče väčšinou bývajú sladké, ale zas ja to až tak nepreháňam s tým cukrom do cesta. A ani marihuanové koláče nepečiem (ani sa nechystám Very Happy ) Už je len slabá polka plechu, tak asi nebol zlý Wink
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Št 6 august 2020 - 15:45

Ahojte ľudkovia,
dnes som bola trocha na bicykli.... Sice asi len do 14km ale pre mna akurát... Vonku je pekne, tak prečo to nevyužiť. Zajtra by mala byt ta túra, ale zacinam mať dilemu, ísť ci neísť? Dám to, nedam to? Uvidím ráno, ako sa rozhodnem. Prajem vám všetko dobré a pohodu do dní. 😊
Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Img_2013

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, jardoss, kimi2028, Hvezdicka and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  Tuto Št 6 august 2020 - 16:37

Ahojte súputníci!
Pre dnešok je to fajn, hoci mama mi naznačila, že som mierne "rozbehnutý". Tak som "zalovil" v liekoch a dal si polku tablety Haloperidolu. Ešte doobeda som bol na prechádzke v okolí mesta, čo sa mi rátalo hoci sa mi zdalo, že teplota bola o trošku viac, ako telo považuje za prospešné. Ostatné vlastne je tak, ako u mňa býva. Čas si krátim "akp." a rôznym čítaním. Aktuálne som sa venoval knihe o M.R.Štefánikovi, v ktorej je viacero aj podnetných informácii o našom vzácnom velikánovi-hrdinovi. Páči sa mi tá časť, ako sa nevzdával napriek všetkým zdravotným obtiažam, a navyše sa tak pohol smerom k nesmrteľnosti v našich mysliach.

Momentálne vo väčšom plánovaní nemám nič podstatné. Občas myslievam, aké by to bolo, keby ochorenie-porucha bola preč. Nostalgicky pozerávam na pracovníkov, ako všetky tie dni v týždni zvládajú a je im to ako samozrejmosť. Obvykle mávajú doma niekoho, koho teší, že je doma a môže sa trebárs porozprávať o takmer hocičom. Spomínam na krásne časy na brigádach či krátkodobých povolaniach. Myslím, že to bolo fajn a súčasťou toho, bol aj určitý sebarozvoj.

Príďte nás počúvnuť na Zello dialógy. Všetci ste vítaný... (So. a St. o 20:00). Teším sa na vás. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, dzuli08, Dušan, kimi2028, Hvezdicka and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  tyx81 Št 6 august 2020 - 17:11

Ahoj všetci, včera zle=stále nabiehajú ad. Dnes lepšie, ja som na pn,ale v robote sme mali menšiu slávnosť,tak mám radosť že robota nevyšla nazmar. A budú sa s toho tešiť ďalšie generácie.držte sa it is perfect
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Št 6 august 2020 - 17:46

Ahojte kamaráti, dnešok som strávil na stacionári. Stretol som tam po dlhšom čase veľmi milú osobku v podobe terapeuta, ktorý pracoval na stacionári vtedy, keď som začínal chodiť na neho a po čase nám ho vymenili. Nejaké 3-4 roky, ktoré sme sa nevideli. To stretnutie bolo príjemné. Menej ma potešilo, že dielne mali dovolenky a musel som sa niekde páriť na doobedňajšom slnku. Práca bola príjemná a rýchlo išiel pri nej čas. Domov nás pustili skôr, čo som neskôr doma ocenil a začal som oddychovať. Tak náročný stacionárový deň za mnou.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  dzuli08 Pi 7 august 2020 - 12:43

Ahojte momentalne sedim na kofolke v jednej mini dedine. Tak na turu som sla len som sa spamatala v asi stvrtine cesty a obratila. Sla som po cervenej do dediny a dostala som sa az kusok do Kvacianskej doliny. Asi som aj dobre urobila. Dnes som sa fakt necitila na taký stupak, a este navyse ku koncu su tam aj retaze, kebyze tam dostanem blok tak hanba na sto rokov 😀
Neti, musim ostat inkognito ved, aj tak som sa uz dost odlalila (pisomne, slovne) 🙂
Foto mojej púte 😉
Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Screen10

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, rasto, Dušan, kimi2028, Hvezdicka and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  kimi2028 Pi 7 august 2020 - 16:22

Ahojte kamaráti, tak dnešok veľmi dobrý. Som tomu pomerne rád, že sa mám v poslednom čase veľmi dobre. Dnes som mal menšie problémy s kolenom, ale rozchodil som to celkom dobre. Mám radosť z toho, že mohol som ísť aj do posilovne cvičiť. Cviky na nohy som vynechával zámerne. Zacvičil som si i tak cca. 75 minút a išiel som domov. Venoval som sa aj písaniu šachových článkov.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Hvezdicka and tyx81 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 13 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 13

Odoslať  relouth So 8 august 2020 - 17:41

Dnes 130Km na mtb po asfalte. Celkom teplo ale nezomrel som 😄
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Tuto, Dušan, anjelik and Hvezdicka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 23 z 85 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 54 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore