Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 12

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  kimi2028 Ut 30 júl 2019 - 13:15

Ahojte kamaráti, cítim sa veľmi dobre. Momentálne nepociťujem ani až tak negatívne príznaky ochorenia. Poruchy vôle sú prítomné, ale inak sa to celkom dá. Základ je, že necítim sa byť v depresii. Doobedu som toho veľa neurobil. Išiel som len do posilovne, po ktorej som si zdriemol. Únava bola veľká, ale nevadí. Poobede, čo to urobím snáď. Teraz o pol druhej idem si urobiť testy z dejepisu v rámci náučného okienka. Neskôr príde možno aj čas na menšiu cyklistiku a šachy.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  anjelik Ut 30 júl 2019 - 13:22

Bude aj popcorn? jumping Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Giphy11
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Tuto Ut 30 júl 2019 - 17:32

Ahojte spolusúptníci/čky!
Čo sa týka vzťahov tu na schizofóre, je mi trošku smutno, hoci si uvedomujem, že každý sme iný a v mnohom sa líšime, čo je prirodzené. Ako bolo spomenuté, aj tu na fóre treba hľadať, to čo nás spája, nie opak. Najviac ma teda potešil príspevok od anjelika,t.j. králika ktorý zavítal k miske popcornu. Na druhej strane si dovolím dúfať, že píšuci zmobilizujú svoju empatiu a budú sa v jej duchu pozerať na ostatných píšucich.

cat cat cat

Momentálne som po malej prechádzke mestom, nedalo mi a nakukol som aj do menších potravín po niečo na napitie domov. Po čase mali lacnejší ľadový čaj, tak som bol s mininákupom spokojný. Včera som navštívil okresné mesto, lebo som bol objednaný u MUDr. Samozrejme som dostal aj depot a recepty na lieky. MUDr. bola fajn a akýsi som jej bol vďačný, že mi reálne venuje pozornosť.

V posledných dňoch ma zaskočila vzťahovačnosť a poslabšia nechuť do konkrétnej činnosti. Práve to druhé sa snažím čo najviacej "riešiť" a to zo striedavými úspechmi. Môžem byť aj tak skôr rád, že takéto svoje "boje" "dám".

Na akp., ako také, sa rozhodne sťažovať nemôžem. Už pomerne dlhú dobu mi "akožepovinnosti" pomáhajú v stabilite a rozvoji. Zhrnuto, vedomostne sa hýbem (asi) správne, ale po fyzickej stránke je to biednejšie.

Pracovne sa radšej ani vyjadrovať nebudem, lebo...

V prípade času a chuti môžete byť zajtra o 20:00 na Zelle (Zello dialógy), kde sa môžeme stretnúť aj audio.

Prajem pohodu čo najdlhší čas. Majte sa! Tuto cat

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  kimi2028 Ut 30 júl 2019 - 20:09

Ahoj @tuto kamarát môj, som rád, že sa ti vedie dobre. Teším sa, že ti idú aj akožepovinnosti a tvoje vedomosti stúpajú. U mňa je to tak, že vedomostí sa snažím momentálne len nasávať. V dejepise sú moje rezervy ešte veľké, ale nevzdávam sa. Verím tomu, že raz bude to lepšie. Rozhodol som sa, že testy si nebudem vypracúvať, ale najprv sa budem učiť 10 testov (400 otázok) so správnymi odpoveďami a až tak si ich budem vypracuvávať. Moja úspešnosť z týchto ťažších testoch sa pohybuje na úrovni 55-65%. Niektoré odpovede sa mi zle zafixujú v hlave a sú potom chyby. Čiže snažím sa to fixovať správnym spôsobom. Myslím si, že aj takto bude to dobrý tréning pamäte.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2187
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Ut 30 júl 2019 - 23:38

Dobrý večer,
Včera mi prišli tabletky - olanzapín. Zásielka bola odoslaný v piatok a v pondelok bola v AT, prekvapila ma rýchlosť doručenia. Kamarátka sa tiež potešila, že to prišlo tak skoro. Dokonca bola taká milá, že za poštovne nechce nič. Večer som zobral prvú dávku 5 mg, budem brať týždeň 5 mg denne a potom prejdem na 10 mg. Možno by som zvládol hneď 10 mg, pretože som dnes nebol unavený. Stav je stále rovnaký, trochu akoby sa to zlepšilo. Lieky nemôžu tak rýchlo zaúčinkovať. Vysvetľujem si to placebom. Mám lieky, od ktorých si sľubujem zlepšenie zdravotného stavu, tak sa mi z malej časti ozaj polepšilo.

Hlasy boli stále. A výsmech. Z toho smiechu ma stále až zamrazí, po tele nabehnú zimomriavky, mám pocit, že mi dochádza kyslík, že sa nedokážem nadýchnuť. Je to jednoducho strach. Uvedomujem si, že Tom tu nemôže byť. Niežeby si nevedel zistiť adresu, ale mám informácie od viacerých, že je doma. Napriek tomu, sa vždy zľaknem, že čo ak predsa práve teraz mi prišiel ublížiť. Nie, nepríde. Snáď mi nevenuje zďaleka toľko pozornosti, čo ja jemu.

Dnes som dostal výplatnú pásku (Nerozumiem, prečo sa to volá páska. Veď sa to vôbec na pásku nepodobá. Zdá sa mi to až komické.) Zarobil som dobre, som spokojný. Moje úsilie sa vyplatilo. Som rád, lebo je to tu ťažké. Práca ani nie, ale chýba mi môj domov, izba, v ktorej som zabývaný. Také jednoduché oddychové činnosti, na ktoré teraz nemám čas, lebo odchádzam približne o 6:00 a vraciam sa o 19:00. Od 6:30 do 18:30 pracujem v tom mám hodinovú prestávku.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus St 31 júl 2019 - 20:33

Oriax, je mi ľúto, že ste sa ocitli v takej situácii. Ja tiež zbieram kordíky a meče, prevažne repliky historických zbraní.
Poznám váš názor na mňa a zbrane. Môžete byť pokojný, ja by som na nikoho nevytasil kord. Samozrejme, za predpokladu, že pod pojmom kord si predstavíte jeho priamy, nie metaforický význam.

Dobrý deň,
dnešný deň prebehol v práci pomerne rýchlo. Čomu sa dosť čudujem. Zvyčajne to tam ide pomaly, na náramkových hodinách odrátavam každú minútu. Dnes však nie. Asi bolo viac práce a veľa zhonu.

Potom sa zjaví znenazdajky Tom, smeje sa mi. Ani sa neotočím, načo? Keď viem, že je to pravdepodobne výplod mojej fantázie. Pokračujem ďalej v práci. A pol hodina prejde ako nič. Musím priznať, že napriek všetkým okolnostiam, ktoré poznám, cítim, akoby som v tom okamihu strácal zem pod nohami, akoby sa čas zastavil, akoby každá sekunda predstavovala celé roky. Taký strach som ešte nikdy nezažil. Lebo hlasy takého charakteru som nemal. Iba také bežné, ako kroky, šuchot, poryv vetra, nerozpoznateľné konverzácie, keď nikde nikto nebol.

Desím sa len jedného dňa, ak naozaj za mnou príde Tom a ja už nebudem dostatočne obozretný. Možno tie vidiny alebo duchov, neviem, ako to nazvať, posiela telepaticky do mojej mysle Tom. A chce, aby som stratil ostražitosť. Ale nerád by som sa uberal v myšlienkach týmto smerom. Musím priznať, znie to trocha šialene. Pravdepodobnosť, že by mi chcel ublížiť nejaký bývalý spolužiak, je veľmi nízka. Ale ani ten zlomok percenta netreba podceniť. Vychádzam z toho, že ma nikdy nemal rád, a chce mi ublížiť, lebo sa mi darí... Tu sa radšej v paranoidných pochodoch zastavím.

Večer zoberiem tretiu dávku olanzapínu. Chcel som dávku zvýšiť po týždni z 5 mg na 10 mg, ale keďže ani dnes som nebol ospalý, tak prejdem hneď na 10 mg. Spať sa mi akosi nechce. Včera som zaspal o pol druhej. Dnes to vidím rovnako. Stávam 5:20. Hkm. Dosť dobré. Netreba strácať čas vyspávaním.

Dnes mám posledný deň internet, takže sa s vami na dlhšiu dobu rozlúčim. Prajem všetko dobré.

PS: Tom v skutočnosti nie je Tom.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Tuto Pi 2 august 2019 - 19:58

Ahojte internetoví bojovníci!
Ako vidím bojovali ste síce skutočne statočne, ale ocenenie asi nedostanete. Keď nabudúce "pôjdete naokolo" fóra, tak pochopte, že pre ostatných je hodnotná najmä podpora, povzbudenie a uznanie s troškou súcitu. To, čo ste tu predviedli, je doslova hanebné. Za seba len toľko, že žiadne sankcie dávať nebudem a nechám to všetko na Matejovi, nech si to akokoľvek rozoberie.

U mňa je realita taká, že som si poohýbal chrbát pri "dolovaní" zemiakov z pôdy a bol som aj rád, že som sa nielen v tom realizoval na záhrade. Pre dnešok som zvládol ergoterapiu, biblioterapiu, muzikoterapiu, skupinovú aj individuálnu terapiu. Síce to žiadne úžasné "záležitosti" neboli, ale som relatívne spokojný tej samoliečbe. Akp. zatiaľ zvládam, hlavnými "otáznikmi" sú najmä cvičenie a chudnutie.

Držte sa čo najlepšie a blbnime čo najnormálnejšie, Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  anjelik Pi 2 august 2019 - 20:34

Shocked
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Matej Pi 2 august 2019 - 21:55

Ahojte. Embarassed

Mám sa dnes trošku unavene, možno až celkovo zhoršene. Uplynulý týždeň bol v práci relatívne vydarený, povinnosti sa mi väčšinou poddávali, necítil som obvyklý zápas s premáhaním sa. Som v tejto súvislosti prekvapený hlavne preto, lebo som až 3krát (pondelok, utorok a štvrtok) dosť cvičil, aj 15-17 minút na rotopede, a pomerne dosť intenzívne aj s činkami, a aj napriek tomu sa nedostavili psychické trampoty a tradičná vysilenosť. Skôr som mal skutočný dojem, že mi citeľne ustúpili negatívne myšlienky a fabulovanie si negatívnych predstáv. Väčšinou sa mi obsah mysle týkal toho, čo som mal pred sebou, alebo potom plánovania. Necítil som priveľké zamýšľanie sa. Je vcelku možné, že sa mi v tomto polepšovalo práve vďaka tomu cvičeniu. V knižkách píšu, že takto vyzerá jeden z benefitov cvičenia, tak možno už aj na mňa prišiel rad. Smile Nádejam sa, že to bude pokračovať, skúšam cvičiť ďalej. Dnes som mal pauzu, podobne v stredu, zajtra však skúsim opäť.

Ako novinku by som mohol spomenúť, že mi už dorazili okuliarky z výroby, takže ich mám na nose. Sú to mínus-jednotky, a nejaký ten menší cylinder. V podstate vidím aj bez nich, ale sú dobré pri počítači (majú nejaké filtre), tiež sú dobré v prítmí a asi ich ocením aj potom v škole, aby som videl z lavice na tabuľu alebo na plátno, kde sa bude premietať. it is perfect

Včera som mal na pocit ťažší deň, aj som neskoro šiel spať a presmútil som celé hodiny pri youtube. Nejak mi nebolo celkovo dobre. Ostatné dni v týždni sa to nejak zvládlo... s odretými ušami. Embarassed Doménou týchto dní je však u mňa emocionálne prežieranie, takže toto je moja slabosť, ktorou som sa, žiaľ, nechal značne ovládať. Mrzí ma to, je to ale dosť ťažké. Som rád, že sa to aspoň strieda s dňami, kedy jem vcelku vyrovnane, prípadne priam menej. Hladný

Ďakujem za prečítanie. Prajem Vám dobrú noc a príjemnú sobotu, nech sa máte čo najlepšie. Ďakujem

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Oriax Pi 2 august 2019 - 23:01

Cirkus schizoforum, nezelam si aby za moje chyby platil anjelik.
Oriax
Oriax
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 57
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 23.01.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  anjelik Pi 2 august 2019 - 23:08

Neplatim za nic. Vobec. To je nic. Ale Neti si vymazal vsetko. Takze tu je strata co Matej spominal sad and unhappy
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 12 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 12

Odoslať  Iacobus Pi 2 august 2019 - 23:14

Dobrý večer.
Mám sa lepšie. Neviem presne, čím to je. Môže to byť tabletkami, ktoré beriem takmer tyzden alebo výplatou, ktorá mi prišla na účet, a nebola malá. Ha. A možno je to tým, ze si dávam každý večer dva poháre vína. Je to presne to množstvo, ktoré na lieky ešte môžem, aby sa nedostavil útlm a paranoidne myšlienky o Tomovi, a ktore prinesie povznesnu náladu. Trochu ma trápi, že peniaze vyhadzuje na takéto veci, bez ktorých by som bol. Ale dobre zarobim, tak prečo si nedopriat trocha relaxu pri víne?

V obchode sa mi dnes nedarilo. Rozbil som jednu fľašu Martini. Trochu ma to trápi, ale šéf to nechcel k úhrade. Také veci sa vraj stávajú. Zbehlo to pomerne rýchlo, az som zabudol zatelefonovat doktorovi, ktorému som sa mal ozvať v piatok. Inak je to s hlasmi trocha lepšie. Už nepocujem výrazne vykrikovali svojho mena. Ale len tiché zvuky, buchot, kroky. Ale to môže byť aj reálny zvuk. Nesiem zasa všetko pripisovať halucinaciam.

A dostal som jednu myšlienku. Keď prídem domov niečo možno prinosne spravím pre seba aj vás. Podrobnosti potom.

A ešte o Tomovi. Uhm, uvedomil so si, ze som trochu zmatocne informoval o ňom. Aby ste tomu lepšie rozumeli, pokúsim sa to zrekapitulivat do pár viet. Tom je realny človek, ktorý ma nemá rad. Boli sme spoluziaci. Stretol som sa s nim pred rokom po dvoch rokoch, co sme sa nevideli; presne vtedy mi začala psychóza. Asi preto ho zo vsetkeho zlého v mojom živote podozrievam. Tom je aj synonymom pre zradu. Ak ma ktokoľvek oklame, podrazi, spácha zradu voči mne, tak ho nazvem Tom. Hlasy, ktoré počujem a neexistujú, nazývam tiež Tom. Hlasy a pravý Tom môžu spolu súvisieť tak, ze Tom (človek) pSuosiela Toma (hlasy). Su to teda tri rozličné vyznamy toho mena. Niekedy tu je jeden Tom, niekedy druhý a inokedy ani jeden. Myslím, ze chápete.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore