Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Princeznička

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 16:20

Princeznička z diaľky píše,
došla aj k nám od nej správa,
v tejto správe nám vraví že,
na hrášku nerada spáva.

Do vezenia uvrhnutá,
celým svetom zabudnutá,
pred zámkom jej ruže kvitnú,
strážia pevnosť nedobytnú.

Celý deň len na to myslí,
ako doma sa jej majú,
všetci známi, srdcu blízki,
a či na ňu spomínajú.

Princa hľadá princeznička,
ktorý by jej skladal básne,
a božtekami na líčka,
v nej rozpaľoval skryté vášne.

Vyslobodil by ju v skutku,
dušičku jej zbavil smútku,
na rukách ju stále nosil,
o rúčku ju nežne prosil.

Striga hnusná ju zakliala,
pomoc princa nečakala,
ktorý ju chcel oslobodiť,
nádej novú pre ňu zrodiť.

Už Ťa hľadám, nič sa neboj,
strhne sa tam preveľký boj,
pýtate sa azda prečo?
strigu skolím ostrým mečom.

Zmizne kliatba, zmiznú čary,
k nohám položím Ti dary,
telo, srdce, dušu moju,
amen povieš nepokoju.

Bozkom sa mi poďakuješ,
city moje opätuješ,
držíme sa, ruka v ruke,
neoddáš sa už viac muke.

Ako každá rozprávočka,
ktorá uspí Tvoje očká,
táto tiež už chvostom vrtí,
buďme šťastní, až do smrti.

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host Pi 24 august 2018 - 18:57

Krásnucká aj táto básen. Mal by si písat básnicky pre deti. Ale vázne Smile Do rozprávkovych kniziek. Som prvy raz na mobile na fóre, v robote zostala prihlasena, registracny mail zabudla aj heslo... Cela ja, neporiadok. Inak: anjelik laughing
Anonymous
Host
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:00

Host napísal:Krásnucká aj táto básen. Mal by si písat básnicky pre deti. Ale vázne Smile Do rozprávkovych kniziek. Som prvy raz na mobile na fóre, v robote zostala prihlasena, registracny mail zabudla aj heslo... Cela ja, neporiadok. Inak: anjelik laughing

Ďakujem za ... ale veď ty vieš za čo Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host-anjelik :D Pi 24 august 2018 - 19:03

Noo... Tak vela slov sa tam dá doplnit. Povzbudenie? Rozhovor? Smile Nemás zaco. Rada Smile
Anonymous
Host-anjelik :D
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:04

Host-anjelik napísal:Noo... Tak vela slov sa tam dá doplnit. Povzbudenie? Rozhovor? Smile Nemás zaco. Rada Smile

Za čo len chceš Wink

Nechám to na teba Wink

Ale som rád, že som ťa spoznal Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host-anjelik :D Pi 24 august 2018 - 19:13

Podobne Smile
Inak na tu tvoju otazku ohladne ucenia sa a apatie po vypuknuti choroby zial neviem odpovedat. Bo som sa nad touto temou z hladiska apatie a podobnych priznakov choroby este nezamyslala. Zas ja mam aj inu chorobu a u mna problem skor asi prilisna empatia a naopak, ublizenie samej sebe Embarassed
A mozno s tou apatiuo sa tvoja dusa od niecoho odizoluje ja neviem... Aby to tak nebolelo furt...
Bohvie Smile
Anonymous
Host-anjelik :D
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:16

Host-anjelik napísal:Podobne Smile
Inak na tu tvoju otazku ohladne ucenia sa a apatie po vypuknuti choroby zial neviem odpovedat. Bo som sa nad touto temou z hladiska apatie a podobnych priznakov choroby este nezamyslala. Zas ja mam aj inu chorobu a u mna problem skor asi prilisna empatia a naopak, ublizenie samej sebe Embarassed
A mozno s tou apatiuo sa tvoja dusa od niecoho odizoluje ja neviem... Aby to tak nebolelo furt...
Bohvie Smile

Asi na tom niečo bude Wink

Možno mi vypli "srdce" aby mi nepuklo od žiaľu Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host-anjelik :D Pi 24 august 2018 - 19:19

Hej Smile vidis..... Smile
Bude vsetko dobre neboj
Anonymous
Host-anjelik :D
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:20

Host-anjelik napísal:Hej Smile vidis..... Smile
Bude vsetko dobre neboj

Poďme teraz rozoberať teba Wink

Určite musí existovať dôvod, prečo si ubližuješ Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Pre: EnaXenaY

Odoslať  Host-anjelik :D Pi 24 august 2018 - 19:33

Ja neviem, ja to robim uz od 4 roku Shocked uplne malinka som bola. Ja vazne neviem. Mozno nejaky sok ci ja neviem. Ale napr so svojim telom sa dodnes neviem stotoznit. Vzdy mi nieco vadilo velmi. Aj teraz este len tvár viem,, prijat,, ostatne akoby ja neviem... Take cudzie nieco. Alebo aj starat sa o seba... Starat o vlastnu dusevnu a zivotnu pohodu je premna nieco co nepoznam, cierna diera, nic... Shocked este aj starat sa o telicko.... Taktiez divne Shocked a absolutne neviem preco to tak je. Proste ak sa snazim pomyliet na veci o starani sa o seba tak cierna diera...
Ale naopak, nezastavim sa a niesom kludna dokym vsetky zalezitosti a veci nevyriesim tak, aby ostatnym bolo dobre, postarane o ich dobro...
Takto asi... Na hlavu cela...
Co uz laughing
Neviem vazne preco si ublizujem. Vsetok napatie tam vypustam lebo zas hadat sa alebo take s inymi to nechcem.. Neviem zatial ani ako s tym prestat. Aj preto mozna lebo je to odkedy sa pamatam...
A poslednu dobu som si uvedomila ze si neublizujem len telesne, ale aj cinmi ktore tak rychlo urobim, s ktorymi si robim zle aj v zivote a znicim svoju buducnost...
Je to tazke no... Akoby som chcela furt byt inde, odpocinut si od zla, ale potom sa vratit. Ale to sa neda.. Tak si ublizujem asi Shocked Shocked
Anonymous
Host-anjelik :D
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:37

Host-anjelik napísal:Ja neviem, ja to robim uz od 4 roku Shocked  uplne malinka som bola. Ja vazne neviem. Mozno nejaky sok ci ja neviem. Ale napr so svojim telom sa dodnes neviem stotoznit. Vzdy mi nieco vadilo velmi. Aj teraz este len tvár viem,, prijat,, ostatne akoby ja neviem... Take cudzie nieco. Alebo aj starat sa o seba... Starat o vlastnu dusevnu a zivotnu pohodu je premna nieco co nepoznam, cierna diera, nic... Shocked  este aj starat sa o telicko.... Taktiez divne Shocked  a absolutne neviem preco to tak je. Proste ak sa snazim pomyliet na veci o starani sa o seba tak cierna diera...
Ale naopak, nezastavim sa a niesom kludna dokym vsetky zalezitosti a veci nevyriesim tak, aby ostatnym bolo dobre, postarane o ich dobro...
Takto asi... Na hlavu cela...
Co uz laughing
Neviem vazne preco si ublizujem. Vsetok napatie tam vypustam lebo zas hadat sa alebo take s inymi to nechcem.. Neviem zatial ani ako s tym prestat. Aj preto mozna lebo je to odkedy sa pamatam...
A poslednu dobu som si uvedomila ze si neublizujem len telesne, ale aj cinmi ktore tak rychlo urobim, s ktorymi si robim zle aj v zivote a znicim svoju buducnost...
Je to tazke no... Akoby som chcela furt byt inde, odpocinut si od zla, ale potom sa vratit. Ale to sa neda.. Tak si ublizujem asi Shocked Shocked

Ináč asi nie sme až tak rozdielni Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Princeznička Empty Re: Princeznička

Odoslať  EnaXnaY Pi 24 august 2018 - 19:39

Host-anjelik napísal:Ja neviem, ja to robim uz od 4 roku Shocked  uplne malinka som bola. Ja vazne neviem. Mozno nejaky sok ci ja neviem. Ale napr so svojim telom sa dodnes neviem stotoznit. Vzdy mi nieco vadilo velmi. Aj teraz este len tvár viem,, prijat,, ostatne akoby ja neviem... Take cudzie nieco. Alebo aj starat sa o seba... Starat o vlastnu dusevnu a zivotnu pohodu je premna nieco co nepoznam, cierna diera, nic... Shocked  este aj starat sa o telicko.... Taktiez divne Shocked  a absolutne neviem preco to tak je. Proste ak sa snazim pomyliet na veci o starani sa o seba tak cierna diera...
Ale naopak, nezastavim sa a niesom kludna dokym vsetky zalezitosti a veci nevyriesim tak, aby ostatnym bolo dobre, postarane o ich dobro...
Takto asi... Na hlavu cela...
Co uz laughing
Neviem vazne preco si ublizujem. Vsetok napatie tam vypustam lebo zas hadat sa alebo take s inymi to nechcem.. Neviem zatial ani ako s tym prestat. Aj preto mozna lebo je to odkedy sa pamatam...
A poslednu dobu som si uvedomila ze si neublizujem len telesne, ale aj cinmi ktore tak rychlo urobim, s ktorymi si robim zle aj v zivote a znicim svoju buducnost...
Je to tazke no... Akoby som chcela furt byt inde, odpocinut si od zla, ale potom sa vratit. Ale to sa neda.. Tak si ublizujem asi Shocked Shocked

Keď som bol malý tak som sa sám sebe nepáčil a dlho s tým bojoval, lebo som tučko Wink

V poslednom čase sa už len akoby ignorujem Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Princeznička Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1104
Reputácia Reputácia : 165
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore