Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  danka St 4 apríl 2018 - 19:51

Ahojte, v práci druhý den, ráno som chcela za uzkosť utiecť, ale napokon aj tak som v inom meste a mam zajednanú dopravu, tak som zabojovala je to narocna práca na myslenie, a neviem ako bude ale je mi to už jedno, budem sa snažiť ako sa bude dať a uvidim. pondelok k psychiatricke na kontrolu a poviem jej ze som znovu pribrala napriek snazeniu sa o cvicenie a menej jedenia plus 6 kilo ÓÓ hroza, vypytam si nieco na uzkost asi neurol lebo sa citim dost zle, inak som rada práci za ine myslienky a staviam tam rucne motory a to musime vediet vsetky suciastky naspamat zapajat elektricke kable a take zlozite veci.uz stracam nadej ze si najdem normalnu pracu bez nocných zmien, to je asi aj nemozné v tomto svete pre mna, lebo ... drzte sa vsetci hrdinsky.  majte sa pekne.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  matus St 4 apríl 2018 - 20:56

Ahoj, tak dnes som mimo ine vybavovacky (kedze sa v piatok vraciam do Bratislavy) navstivil aj psychiatra. Povedal som mu o vsetkych mojich problemoch a symptomoch a davky liekov zostali nezmenene. Asi som momentalne nastaveny dobre. Aj sa citim pomerne dobre a to hlavne vdaka antidepresivam. Tie mi pomohli urcite najviac. Na druhu stranu naladu sice zlepsili ale ta slaba vola, motivacia a citova splostenost zostala. Psychiater mi odporucil zostat v Bratislave a skusit si najst nejaku pracu ktoru budem dobre znasat. Takisto som dnes absolvoval viacero kratsich prechadzok v meste a dobre som sa tam aj najedol. Po prichode domov som pomahal varit, pozeral serial a chodieval z nudy fajcit (zacal som znova asi pred 3 tyzdnami). Ako som uz spominal vyssie tak sa citim v ramci moznosti dobre akurat sa trochu nudim. Uz sa neviem dockat kedy sa vratim do Bratislavy a zacnem si hladat pracu na plny uvazok (momentalne mam len manualnu brigadu). Budem sa snazit na forum prispievat castejsie. Mozno mi to pomoze ked sa tu "vykecam". lol Prajem pekny zvysok dna. jumping
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Št 5 apríl 2018 - 15:13

tak ja sa mam stale rovnako zajtra idem na diabetologiu tak uvidim co mi povie cukor mi mierne stupol mavam na lacno okolo 7,5 a idem aj na gastroenterologiu alebo nieco take v podstate s tou stukovatenov pecenov naposledy mi vravela doktorka ze ma posle na sono pecene tak som zvedavy ci sa to zhorsilo alebo polepsilo.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Št 5 apríl 2018 - 21:37

Ahojte!
V poslednom období ťažko jednoznačne určiť, že ako sa mám. Najdominantnejšia je v malom apatia plus mierna úzkosť. V druhom rade by som asi dal tendenciu k pasivite a narušený režim dňa. Medzi toto sa "obmotáva" hypobúlia (zníženie sily vôle). Ostatné by som dal ako občasné a v malom, kde sú však závažnejšie príznaky F25. Práve posledné napísané vo mne vzbudzujú rešpekt, aby sa to "neotočilo" v neprospech zdravia.

Proti tomuto bojujem a pomáha mi najmä čítanie, prípadné rozhovory, Zello, schizofórum, akp., záhrada... Žiaľ sa mi nedarí vo veci fyzickej pravidelnej aktivity a chudnutia, čoraz citlivejšie vnímam "rozhodenie" spánku.

Nakoniec mám len poďakovanie vám všetkým, že podnetne píšete a zároveň uznanie vyjadrujem Matejovi, ktorý si v príspevku na mňa spomenul.

Držme sa! S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 6 apríl 2018 - 15:17

Ahojte kamaráti,
mám sa pomerne dobre. V mojom správaní sú niektoré vecí menej v poriadku. Čakám na pocity nejakej samostatnosti a zodpovednosti. Problém je v tom, že som absolútne nespoľahlivý ako aj nesamostatný. V poslednom čase sa mi nič nechce, bodol by nejaký ten zmysel života. Súvisí to aj s tým, že na istých veciach budem pracovať až vtedy, kedy mi príde rozhodnutie o uznaní invalidity. Chcem praktizovať za iných okolností aj pomerne nákladné vecí, akými sú návšteva športových podujatí naplno, cestovanie po Slovensku či pravidelné cvičenie vo fitness cente. Verím, že to už nebude dlho trvať, momentálne si vystačím s telenovelami a šachom.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2196
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Pi 6 apríl 2018 - 22:17

Ahoj kimi,
podobne ako Ty s nesamostatnosťou mám žiaľ svoje skúsenosti. Hoci som viac rokov býval mimo rodičovského hniezda, mám dojem, že aktuálne nezvládam to, čo bolo v minulosti samozrejmou vecou. Žiaľ to krachuje nielen na vnútornom pocite, ale aj na skutočnosti, že všednosť reality v ochorení má malú tendenciu zhoršovania sa a tým sa to na mňa po dlhších časových obdobiach valí. Každopádne Ti prajem, aby si sa pokiaľ možno len zlepšoval a posúval vpred správnym smerom.

................

Ahojte,
dnešok bol OK. Môžem tak dať za 2. V mnohom som rád, že som to tento piatok zvládal všetko síce nie bravúrne, ale predsa len akosi. Okrem iného som bol rád aj kocúrovi Sumbulovi, ktorý mi prejavoval akúsi mačaciu náklonnosť. Momentálne vidím viacero maličkostí, čo mi spríjemnili deň. Zdravotne celkom znesiteľne, najvýraznejšia bola tendencia k pasivite, s ktorou sa mi však podarilo pohnúť.

S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto So 7 apríl 2018 - 8:17

ahojte.tak mna nic vyraznejsie netrapi okrem pasivyty najme sa mi polepsil spanok uz par dni spavam cele noci vlastne zaspim okolo 22 a spim do tej 7 rano tak aspon to mi je utechov.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 7 apríl 2018 - 12:33

Tuto veľmi pekne ďakujem za reakciu na mňa. Je pravda, že momentálne sa neposúvam veľmi dopredu, ale idem v niektorých veciach skôr dozadu, čo mrzí. Bohužiaľ na Slovensku je to naprd systém. 3 mesiace čakať na jeden hlúpy papier, som z toho pomerne už aj rozladený. Idem čoraz nižšie a nižšie. Bude veľmi ťažké sa naštartovať opäť. Bude mi to trvať zas mesiace, kým pochytím správne návyky a odnaučím sa z tých zlých. Chválabohu leto sa blíži a budem mať, čo robiť. Pre šachistu je to od novembra do júna utrpenie. Robí sa málo turnajov počas sezóny. Chcel by som si chodiť poriadne zahrať.

Mám sa celkom dobre, ale tá pasivita je strašná. Nálady sútiež v norme. Momentálne som sa dostal do štádia, v ktorom pozerám doma na internete telenovelu za telenovelou. Niekedy je to až 10 častí za deň, čo nie je veľmi dobre, ale neviem si pomôcť. Budem musieť sa viac snažiť v šachoch, len škoda že nemám peniaze na šachové vecí. Nenájdem nejakú dobrú dušu, ktorá by mi požičala aspoň vlastné poznámky zo stránky šachové treningy, lebo to stojí veľa peňazí a 200-500 eur im za to nedám. Radšej sa budem snažiť sám na niečo prísť a zdá sa mi, že som už blízko toho, zlepšujem sa. Hoci na výsledkoch to zatiaľ nevidno, ale tá hra je už pomerne dobrá. Budem potrebovať len veľa praxe, aby som sa zlepšoval. Hraním partii sa môžem naučiť viac poznatkov, ako tréningom. Každá turnajová či ligová partia je pre mňa veľkou školou.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2196
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 7 apríl 2018 - 14:00

Ahoj, priatelia. Cloud 1

Mám sa vlastne dobre. Týždeň mi uplynul väčšinou príjemne. V práci ok, trochu ma potrápili červenania a zhoršená pleť, prejedanie sa, ale inak vzťahy v kolektíve vnímam kladne a tiež aj cezčasy som vnímal skôr bez výraznejšieho zhoršenia nálady. Postupne počas ostatných 2-3 týždňov sa mi čoraz viac uplatňuje v mojom prežívaní nový koníček - varenie. Zo začiatku len sporadicky kde-tu, pričom niektoré dni v týždni som jedol z donášky alebo z fastfoodu. Čiže mix. Tento týždeň bol môj prvý ne-mix, teda len čisto na mojom vlastnom varenom jedle. Celkom mi chutilo, granadír sa mi zlepil do kaše, takže to sa ešte musím naučiť lepšie, zemiaky nakyslo so špekáčikom a vajíčkom však boli vydarené, hoci som polhodinu to dohusťoval, lebo to stále bolo riedke. Väčšinou varím medzi 22:00 a 01:00, niekedy skôr medzi 21:00 a 0:00. Ono mi to dosť dlho trvá, lebo ja idem krok po kroku a všetko zároveň hneď po sebe umývam, čiže ešte to nerobím efektívne, že by som robil viacej krokov súbežne. Ale to je len dočasné začiatočníctvo. Smile Finančne sa mi prudko znížili náklady na stravu, prakticky som zjedol za celý týždeň len 18 eur. Shocked A v tom je komplet všetko, všetky chody dní.

Včera som už išiel domov o štvrtej, lebo mi šéfka dala náhradné voľno za nadčas. Dnes som stihol okrem hygieny a raňajok už zametanie, vysávanie, čistenie kúpeľne, drhnutie sprchy, utieranie prachu, čistenie prahu dverí a utieranie dverí, umývanie riadov. Teď pôjdem o chvíľku variť polievku, dnes to bude zase zeleninová, najpv cibuľka na masle a variť 15 minút rôznu zeleninku do polouvarena. Na večeru budem variť opäť granadír, zatiaľ mám zoznam asi 8-10 varených jedál, ktoré relatívne viem spraviť, takže sa mi tie recepty často opakujú, to mi však zatiaľ neprekáža, necítim zatiaľ niečo na spôsob absencie pestrosti.

Poobeďajšok bude asi odpočinkový, budem sa snažiť aktívnejšie realizovať na stránke Schizo.Sk, minule som v pondelok či kedy tam niečo porobil a aktualizoval a pridal blogový článok, tak reku treba v tvorení obsahu pokračovať. Šlofíka som mal medzi 12:00 a 12:45. Momentálne si dávam vzhľadom na víkend málo kofeínu až nulu, trochu to alternujem s hroznovým cukrom. Myslím si, že dám aj prať, veď to stačí poukladať na práčky a dať arielku a zapnúť. Za polhodinu to treba povešať a jedna várka je hotová. Suší sa mi to priemerne 1 deň, keď to tu mám vnútri (za pravidelného vetrania kvôli zdvihnutiu vlhkosti). Kúpil som malý okrúhly koberec pod stoličku k počítaču, reku keď sa prisúvam a odsúvam, aby som nevŕzgal susedom. Pomáha to. Je huňatý a čínsky, na druhý deň som mal na stene pavúka, zavraždil som ho žiaľ, pričom strašne dúfam, že jeho zdrojom bol ten huňatý koberec, lebo inak neviem, ako sa sem mohol dostať. Nemám tu také bordelové časti, že by sa niekde "z prachu" mohol vyliahnuť. Embarassed Každopádne, môj prvý bytíkový pavúk, to asi patrí k skúsenosti. Smile Brat si dnes so švagrinou boli ku mne vziať bežecký pás, ktorý som im na Vianoce zdarma ponúkol, že reku ja ho už nepotrebujem, resp. nechcem. Prešli 4 mesiace a konečne sa to odovzdanie podarilo zrealizovať, pomohol som mu s ním na také nákladné auto. Boli si preň len v pivnici, hore v bytíku ešte neboli, resp. prídu hore na návštevu zas inokedy. Švagriná sa veľmi tešila, stroj sa jej páčil. Smile

Ďakujem Vám, kamaráti, za prečítanie, želám Vám všetko dobré, príjemný víkend. Držme sa. Super!
Matej
Huge smiley
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan So 7 apríl 2018 - 14:41

ahoj

@kimi2028 v pociatkoch mojej dia som ponapaloval 2 serialy a to priatelia a čarodejky,nuz bratu ked som ich mal postahovane tak od rana do vecera som stihol pozriet co ja vym polku serie,tích serii bolo neurekom,
ked som chodil do roboty ako pomocnik k instalaterom,kde som odrobil 3/4 roka, som predstav si ,v telke pozeral telenovelu cast za castu ,kazdy den ked ju davali,a ako sa volala? predsa "ked budes moja",nieco ako jednoducho maria,
takze mam za sebof 2 seriali a jednu telenovelu,nuz a ako cas plynul tak aj odisiel televizor a jeho divak,nakolko to pre mna znamena stratu casu,umieranie za ziva s ovladacom v ruke a dokonca v postei,"v hrobe",

co sa tyka sachov tak ako nahradu mam hru chessmaster tusim 10.cislo a su tam urovne s turnajami ci ligami ako novacik,pokrocili,expert,master,samozrejme tie urovne su hendikepovane co mi vyhovuje,je tam databaza ako capablanka,casparov ci tarrash a dalsí.

@Matej,ani ti nezavidim tvoje zivorenie v bytiku,v robote,kde doma mas kopec roboty a na seba strasne malo casu,takto mi to vychadza ze clovek zarabajuci ma pre seba asi tak 3-4 hodiny denne,co je pre mna momentalne malo,sam som si nakopil veci ktorich sa venujem cca 10 hodin denne,ostatne bezne veci v domacnosti a v zahrade + spanok,

pozdravujem aj @Tuto a dalsich,drzte sa!ako mi hovorila zastupujuca doktorka,i ked nic mi nieje.

a co so mnou?
dneska zapnem nb a vsetky udaje v nom v dokumentoch v riti!,skoro ma slak trafil,moja 3/4 rocna praca za nb bola razom dakde s disku von,este ze ,si kazdy tyzden zalohujem dokumenty na hdd,
totiz mam od samsungu ako novy majitel telefonu,na onedrive predplatenich 100GB z darma do konca roku,nuz a ja reku naco mi to je?,nevim nad volacim som sa zamyslel,jednoducho mi islo o to ze ten one note-poznamkový blok,ze reku do coho sa uklada?
a ja som sa rozhodol ze ten onedrive vymazem!a tak sa aj stalo,nechapem ako sa mozu udaje vymazat z nb ked rusim zalohu na internete,
tak som tu od rana a davam svoju robotu dohromady,cize bude mi chybat iba piatok co prezijem,skusal som aj s kosa na nb obnovit subory,no bezvýsledne,nechapem ako sa tam dostali,bez mojho vedomia!,co do riti ma spolocne internet s mojima dokumentami,tich poloziek v kosi ze 16 565 suborov,nuz ale neslo to obnovit,tak som skusil obnovenie systemu ,ale obnovenie az od pondelka,co ma stvalo!tak som skusil este jednu vec a ta mi vysla,totiz ten onedrive ma aj kos,cize ked som zalohovane dokumenty odstranil,tak sa presunuli do kosa,nuz tak som bol nakonec rad,lebo sa dali obnovit,teraz prekopiravam moju pevnu zalohu s internetovou a nb,

vymazal som ho preto lebo potom sa za to plati,ked mi skonci predplatne,
dost casto vyuzivam poznamkovy blok onenote,len musim dojst kam sa ukladaju udaje,ja mam len v dokumentoch html odkazy na
online onenote a tusim tam sa to uklada,jednoducho uz vidim ked mi skonci predplatne tak sa mi udaje v dokumentoch na nb vymazu?nech mi idu do ritu!drbem cely system w10pro!!!

prajem vam pohodový vykend a vela zdravicka a stasticka
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 So 7 apríl 2018 - 15:19

Jj fajny zrovna pozerám, "keď budeš moja". Neskôr by som sa pustil do yaga, bola to kedysi fajna telenovela. Chcem si pozrieť aj tú. Nechcem veľmi hniť pri tom, ale istý čas je to nevyhnutnosť. Potom obmedzím to na pár častí, povedzme 2-3. Pre mňa je dôležité, aby som chodil aj vonku a mal nejaké tie príjemné zážitky, aby mi bolo dobre. Teším sa na leto, ako budem očumovať pekné slečny v sukniach, ako sa poznám.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2196
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 32 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Meretseger So 7 apríl 2018 - 18:26

Ahojte, zdravim z PK, NPK Smile S niektorymi sa uvidime neskor na zelle, tesim (no nie dnes, ma mi volat kamos) Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 32 z 84 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore