Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 2 z 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 20 február 2017 - 0:45

Aha! Zase nespí, potvora. Tam akýsi malý príspevok napísal aj s obrázkom a akoby sa chystal na bdenie. Radšej nech sa zakrúti do paplóna a tíško pospáva. Nastal nám pondelok, a tak on namiesto vstávania okolo piatej, teda do práce na šiestu si veselo pospáva až do tej ôsmej, ba niekedy aj dlhšie. Hanbí sa za svoju nezamestnanosť, ale pravdepodobne by nebolo odveci robiť pre záležitosti okolo zamestnania sa viac. To "prdkanie" sa z akožepovinnosťam a pokútnym denným plánom... no neviem, či to je to pravé. Tak aspoň to: dobre sa vyspi Tuto.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Hindi+good+night+sms+2013,+hindi+good+night+sms+jokes

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 20 február 2017 - 23:19

Momentálny čas nepovažujem za niečo výnimočné, čo by som sa mal stresovať ohľadom spánku. Už pomerne dávno som prebdel celú noc. Aj tentoraz sa opovážim dúfať, že zaspím v primeranej hodine a nebudem tu buntošiť v skorých ranných hodinách. Najradšej by som bol keby mi teraz hlava odkväcla a takto náhle by som zaspal. Predpokladám, že skôr budem nervózny, že stále nespím a začnem behať na cigaretu, umývať si zuby ústnou vodou a vetrať izbu. A keď sa o tej štvrtej-piatej rozhodnem už bdieť a na chvíľku si ešte poležať zaspím ako mimino. A dokolečka... vstávanie bude trochu hororové, lebo som reálne naspal len tri hodiny a navyše mám v sebe prášky na spanie. Tak veru, tak... very unhappy

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Tumblr_nwsm35qlTd1tlb56zo1_400

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 21 február 2017 - 3:55

Asi pred pol hodinou som sa zobudil a pripadám si v plnej miere čulý a čerstvý. Keby bolo teda aspoň päť ráno, tak by som bol aj rád, ale prečo práve tri hodiny (?). Vonku priam leje, neviem čo tá moja "super dlhá" prechádzka pomaly až na kraj sveta, teda tých 2,5km Rolling Eyes . Inak sa cítim fajn, nemám pocit ani mikrománie, alebo ako tu zvykneme: hypománie. Teším sa na dnešok. Asi budem viac v interiéry a už teraz dúfam vo večerné-nočné rýchle a skoré zaspanie.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Even%2Bmore%2Brain

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 február 2017 - 2:02

Ha! Zase som sa pristihol pri ponocovaní. Prakticky jediné čo môžem ešte urobiť smerom k zaspaniu je zhltnúť lieky na spanie navyše a to teraz odmietam. Už ma príliš nebavilo prehadzovanie na posteli, tak že aspoň sem čosi napíšem. A čo sa dá napísať o tom, že ležím a pozerám do tmy a pritom som s pribúdajúcim časom nervóznejší? Asi veľa nie. Začínam myslieť na to, že si zasa zoberiem nejakú tú knihu, alebo sa povenujem na hodinku akp. a budem mať menej povinností, či akožepovinností, zajtra menej. Samozrejme išlo by o unavenie mysle, aby si ten môj mozog uvedomil, že lepšie bude zaspať...

Pekné sny prajem všetkým. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Black-and-white-cats-love-moon-night-Favim.com-239003

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 február 2017 - 4:52

Teraz sa pýtam: Čo teraz? Za trištvrte hodinu otvárajú obchod. Za hodinu a štvrť končí nočný kľud. Šanca na spánok je už minimálna. Ani sa necítim extra unavený, alebo podobne. Mrzí ma to, že ponocujem. Teraz mi nezostáva nič iné len si počas dňa na hodinku-dve dobre odpočinúť a večer do seba narvať tri Gerodormy a pokúšať sa o spánok. Pravdepodobne budem musieť pýtať od doktorky recept na niečo iné ako tento liek. Porucha spánku je pomerne dobrou výhovorkou s nástupom do práce. Bodaj by som to tak nemal.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Tumblr_m8y70zP0FZ1r4rvoto1_250

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 23 február 2017 - 7:32

Čo dodať? Spánok túto noc "neprišiel". Už som bol na prechádzke, ktorú som výrazne neminimalizoval, skôr čiastočne obmedzil v trase. Mierne sa mi točila hlava, možno aj so skutočnosti, že bolo na ráno pomerne teplo a ranné lieky na tlak a F25 som užil až po príchode domov. Navštívil som aj supermarket, aby bolo na raňajky čerstvé pečivo, čo si naši zvyknú pochvaľovať. Nemohol som si odpustiť ani kúpu čokolády. Dôvod je taký, že keď mi býva úzko, alebo otupno, kúsok čokolády ma akosi poteší a zdá sa mi, že sa cítim lepšie. Samozrejme iba ten kúsok...

Deň predpokladám skôr vlečúci sa, bez nejakej extra iskry. Rád by som si v poobedí možno aj zdriemol na pol až dve hodiny, čo by mi mohlo pomôcť k spätnému nabratiu psychických síl. Verím, že symptómy F25 zostanú v norme, či skôr pod pomyselnou čiarou normality, alebo bez prejavov navonok. Dovolím si tipnúť nervozitu, tendenciu k pasivite, únavu. Na druhej strane je aj možný optimizmus, väčšia chuť do žitia a utlmenie eventuálnej depresie. Vlastne sa to odborne aj zakorenilo ako pomôcka pre depresiou postihnutých pacientov, ako dočasný prelom ich zdravotných problémov.

Zatiaľ vám prajem pekný a pokojný štvrtok a pohodu pri zvládaní našich zdravotných záležitostí. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 3e7be06fe31f4d07f671675bbce1c6ac

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 27 február 2017 - 6:03

Tak!!! Máme ráno, vtáčiky tu štebocú. Bodaj by neštebotali, keď sa dobre vybuvali. O mne sa to teraz napísať však nedá. Počas noci samozrejme vrátane tichého ležania, som vyskúšal pár techník zaspania. Teraz mi je ľúto navyše liekov, čo som užil, vlastne by bolo lepšie, keby som ich v lepšom prípade neužil, v horšom pleskol do záchoda. Čo toto už bude za deň skutočne neviem. Prekvapivo sa mi hlava netočí a s tým súvisí resp. odpadá aj strach možného odpadnutia. Celkovo sa prekvapivo cítim dobre, chystám sa na nákup, teda pečiva, mlieka a možno čosi drobného ako pamlsok k raňajkám pre našich. Hlavne teraz: nezabudnúť užiť lieky!!!!!!!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Proxy?container=onepick&gadget=a&rewriteMime=image%2F*&url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-jBwN4omS8TM%2FT6kQo4s6ZsI%2FAAAAAAAAAac%2FkeYjacOhJSo%2Fs1600%2Fsad-mickey
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 6 marec 2017 - 1:24

Vlastne ani neponocujem. Práve som sa zobudil a plánujem ďalej spať. Neviem čo ma zobudilo, ale cítim sa pomerne sviežo. V prípade nespania mám tú variantu, že pospím cez deň...

Dobré ráno Fórumáci!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Giphy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 8 marec 2017 - 1:19

zhruba poslednych desat dni spavam tak ze spim len kazdu druhu noc a to tak ze priblizne 40 hodin nespim, potom zaspim na 8 az 9 hodin aj to nebyvam niejak ospaly, akosi proste potrebujem menej spat, len ci to umna nevedie k navratu choroby, lebo ked u mna po prvy krat prepukla choroba tak som nespal 3 tizdne v kuse a mal som nesmiernu energiu v praci sa len divili ako makam.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Po 13 marec 2017 - 2:39

tak posledne 3 noci som spal dobre. ale teraz zasa tu mam noc, kedy som vecer zaspal, ale o druhej som sa zobudil a som vyspatý. tak neviem co budem zase robit, televýzor ani internet ma moc nebavia, tak si spravím kavu a budem vycakavat na rano.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 22 marec 2017 - 0:22

Túto noc uvidím. Máličko mám chuť spať

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 E8ce283d227b315edb35edbc1755d373_rest20clipart-rest-clipart_380-425
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 26 marec 2017 - 0:10

Dnes som si dlhým spánkom naštrbil jemnú rovnováhu v spaní resp. v zaspávaní, uvidím, čo na to môj organizmus. Práve pred chvíľkou som užil lieky na spanie, tak snáď to malo význam. Momentálne už máme nedeľu a už som zvedavý ako sa tento deň vyvinie. Na otcov a Matejov návrh si chcem tento deň upraviť tak, aby bol iný ako rutina v ostatných dňoch. Pravdepodobne to bude znamenať voľnejší deň a benevolenciu v akp.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 2 Zzz

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore