Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 14 z 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 14 január 2018 - 9:45

Tuto napísal:Ďakujem Matej, že si to tak pekne (aj kriticky) napísal. Za tieto dva dni mám bilanciu 3h spánku včera v doobedí. Momentálne som pomerne "jarí" pričom som ani nezadriemal. Vyhodil som tak 2Xtbl. Gerodormu. Teraz sa obávam ďalšej noci...

giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 29 január 2018 - 3:59

Ani neviem, či toto nasledujúce patrí sem, alebo do "Práve som vstal". Asi pred hodinou som sa zobudil úplne v pohode po dvojhodinovom spánku. Prekvapivo som celkom fit a ani psychicky sa necítim nejako zle. Hlavne vlastne ani nemám chuť zase zaspať. Snáď by som ani nemal problém kráčať s pracovníkmi do výrobnej zóny a tam fungovať počas rannej zmeny. Cool

Noc je kľudná a tichá. Plusové teploty však nie sú nič moc. Tak sa vlastne snažím vyhýbať "tlačeniciam" a tiež kľučkám na obchodoch a inštitúciach. Pravdepodobne tento týždeň navštívim praktického lekára, kvôli receptom a len dúfam, že sa vyhnem času, keď tam budú viacerí "chrípkari" pokašliavajúci a smrkajúci. Imunitu si posilujem vyššou dávkou vitamínu C+extrakt s echinaceou. Nutné opatrenia ohľadom prípadného ochorenia som už urobil v podobe nákupu liekov proti chrípke a nachladnutiu. Taktiež do nákupov v potravinách pribudlo mlieko s acidofilnou zložkou ako úprava imunity, ktorá pochádza aj z tráviaceho a vylučovacieho traktu...

Zdravotne - psychicky ani neviem čo napísať. Prebehlo málo času od zobudenia a zatiaľ ma nič nestraší a nemáta. Uvidím, čo deň prinesie. Verím, že to bude čo najviac v pohode. Lieky beriem podľa predpisu. Pripomienkou, že ich užívam je aj teraz najmä pocit "sušenia" v ústach a dlhodobo pribratá postava nehodná pohľadu.

Dobré ráno všetkým! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 30 január 2018 - 1:37

Tak nasleduje ďalší pokus o spánok. Hypnotiká asi už vyprchali... Sleep Sleep Sleep

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 31 január 2018 - 2:58

ahojte vsetci.tak ja to mam od oslav noveho roka zo spankom znovu take vseliake, raz spim dobre, inokedy kratko, alebo nespim celu noc, teraz to vypada ze do rana nezaspim ale mozno sa milim a nad ranom este nieco pospim ale v poslednom case zvyknem pospat poobede tak som tomuto zvyku rad aspon dospim co som v noci nespal.tak vam prajem plnohodnotne prespate noci.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 6 február 2018 - 2:05

Ach jaj, do plnej doporúčanej dávky mám len pol tabletky a tú za chvíľu užijem. Som pekne čulý a práve si vetrám izbu.Už je tu zima ako v psinci. Ráno by bolo dobré skočiť obvodnému po receoty. Inak nič nové snažím sa sústrediť na ukľudnenie a spanie. Dobré ráno všetkým!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 7 február 2018 - 1:04

ahojte vsetci.tak zase dalsia blba noc kedy ziadny naznak na spanok ale poslednich par dni do zadu som zvykol zaspat tak okolo 4 nad ranom tak dufam ze sa mi to podary aj dnes bolo by fajn si aspon na par hodin pospat lebo v minulosti som to maval tak ze som nespal komplet celu noc a potom nasledne som nespal ani cez den to bolo o drzku smerom k nemocnici najidealnejsie by bolo keby sa mi ten spanok upravyl ale to mozem iba dufat ze sa to zlepsi inaksie okrem spanku ma vyraznejsie nic netrapi okrem pasivity.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 9 február 2018 - 1:35

Prvý pokus o spánok som už premrhal a je mi to ľúto. V zásobe mám pol tbl. Gerodormu, a keď nezaberia dve hodiny prehodím sa na čítací "mód" a budem čakať na otváracie hodiny supermarketu, vlastne z dôvodu čerstvých a ešte teplých rožkov a možno aj iného pečiva. Momentálne odhadujem užitie tej polky tbl. na druhú hodinu nočnú. Dovtedy je na pláne niečo ľahké do žalúdka (jablko), neodmysliteľná cigareta, pár riadkov zo Špeciálu Epocha. Spánok som si však včera parádne "rozbombardoval" takže by ani nebolo nereálne, že túto noc zaplatím daň za hypobúliu najmä za abnormálne spanie včera do predobedia. Ach... vlastne je to taká sprostosť, mám aj väčšie starosti ako prebdetá noc, ale aj tak cítim z toho nervozitu (tá tomu tiež iste "pomáha").

Dobré vstávanie preje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 10 február 2018 - 1:03

Aj dnes som bol "veľmi šikovný" ohľadom vstávania, určite som neveril svieže zobudenie okolo piatej ráno, ale až takéto prešvihnutie spánku som zasa nečakal. Bol síce v kvantite dobrý, ale prakticky ma na doobedie ťahal ku dnu. Namiesto sviežosti a odpočinutosti som bol ospalý a unavený. Ťažko som sa preberal a toto trvalo necelú hodinu, kým som sa dostal k plnej bdelosti. Tento čas som využil na cigaretu a teplú kávu s cukrom a mliekom. Čosi sladké som dal aj do žalúdka, a tak som sa pohyboval v smere bdelosti...

Momentálne, či po dokončení písania, užijem pol tbl. Gerodormu a budem dúfať v oslobodzujúci spánok a dovolím si ešte spomenúť, že by som rád vstával primerane čerstvý a pripravený byť aktívny. Pekné sny Tuto...

Prirodzene aj vám prajem dobré, príjemné a osviežujúce spanie. Info pre pracujúcich: Máme tu vííííkend a tak si ho užite!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 12 február 2018 - 3:05

...ohó...
To som mal ísť asi na ples, a nie sa tu trápiť s tabletkou na spanie...

very sad3 winter flower flower flower scratch

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  kimi2028 Po 12 február 2018 - 8:37

tuto máš recht kamarát, u teba aj o 3:00 je noc ešte mladá. laughing mohol si si ísť kľudne zatancovať a nájsť si nejakú poriadnu samicu...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2190
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 13 február 2018 - 0:11

Veru kimi, nebolo by ani odveci sa aj pozabávať. Aj dnes tu len tak čučím a tie dni sa mi nejako zlievajú.

Inak bolo aspoň fajn:
- mininákup v supermarkete
- zdriemnutie v poobedí
- taký akýsi kľud v paneláku
- čítanie a dokonca nadrobenie vzdelávacej časti akp.
asi tak...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 14 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 14 február 2018 - 3:02

No áno... bdiem minimálne ja a snáď to nepokročí do rána. Týchto pár dní dozadu kľudne hovorím, že mám spánkový rozvrat. Raz s mi nedá zaspať, inokedy si privstnem okolo tej tretej-štvrtej nadránom, občas sa stane, že namiesto oddychu pol hodiny zapím cez deň ako drevo a doženiem spánok počas noci. very unhappy Už sa mi vtom ani čert nevyzná.

Gerodormy som užil dva, viac však tomu nedám. Teraz zbežne pozriem FB a si sa idem pokúšať zaspať.

Dobré ráno je streda, nezbudnite si pozrieť kto má meniny - ja to síce niesom, ale zároveň prajem a posiela všetkým ženám tu na fóre aspoň takto:

I love you I love you I love you sunny kiss kiss kiss giving a hug giving a hug giving a hug Successful Successful Great party Objatie 1 Objatie 1 Objatie 2 Utešiť Očko

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 14 z 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore