Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ja toho naslubujem...

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja toho naslubujem... Empty Ja toho naslubujem...

Odoslať  Michal Ut 14 júl 2015 - 11:18

Cau,zellaci!
Po navrate z mojej ostatnej(dufam poslednej???) hospitalizacie som mal velikasske myslienky a plany.Predstavoval som si ako JA len "vsetko" zmenim-> v oblasti psych. zdravia na Slovensku->ze budem pomahat ludom ako sme MY,ze budem spolupracovat a prenasat dobre a prospesne veci zo zahranicia sem...Zial,boli to len nerealnosti.Cim dlhsie som doma,tym viac zo mna "uvodne nadsenie" opada.
Aj Tebe,X, som povedal,ze sa na zellu podelim o psychoterap.techniky, s ktorymi som sa stretol.
Situacia je u mna taka,ze na zello uz vobec nemam chut a ani si neviem predstavit,ako by som sa znovu napojil na zello dialogy.Chcem sa totiz venovat "skutocnemu" zivotu a zello pre mna osobne predstavuje len akusi naplast,prostriedok na ciastocne vyrozpravanie sa.Mozno,ked budem mat zase krizu,alebo sa ocitnem vo pre mna neriesitelnej situacii,tak sa znovu pripojim...
Dakujem za pochopenie a ospravedlnujem sa za vsetky velkohube ale jalove sluby.
Tak mozno niekedy nabuduce!...ahojte community together
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja toho naslubujem... Empty Re: Ja toho naslubujem...

Odoslať  xkrchnav Ut 14 júl 2015 - 14:50

Ahoj, máš pravdu, zello nemôže nahradiť osobný sociálny život. Ale zas na druhú stranu sú to skutočný ľudia, čo sa tam stretávame. Vidíš už aj osobne sme sa niektorí videli. Som rád, ak ti to aspoň trochu pomohlo. A budem veľmi rád, ak sa zas pripojíš.

Veľa zdaru!
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja toho naslubujem... Empty Re: Ja toho naslubujem...

Odoslať  ester Ut 14 júl 2015 - 20:53

Shadow ja som na tom so sľubmi tiež tak, nasľubujem sebe?! ale aj iným hory-doly a v tej chvíli to myslím aj vážne, ale potom to zo mňa vyprchá a skutek utek very unhappy Kto ma pozná tak vie a ostatní sa snažím, aby mi boli ukradnutí...
Ani ja na zello nechodím pravidelne, najmä teraz cez leto sa mi veľmi nedá, je vonku krásne a tak často, teda takmer vždy niečo mám. Teraz ideme na dovolenku takže opäť nebudem a na bud. týždeň už máme tiež plán. No na jeseň by som rada chodila častejšie. Uvidíš, ako sa budeš cítiť, možno to je tvoj terajší stav a pohľad na to, no môže sa to zmeniť...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ja toho naslubujem... Empty Re: Ja toho naslubujem...

Odoslať  Michal St 15 júl 2015 - 21:01

X,ano na zelle su skutocni ludia.Ale nie pre mna->myslim to tak,ze ja potrebujem "ludi z masa a kosti".Teda Teba a Ester uz poznam aj osobne,alebo napr. Jindrisku cez f-book atd.Nechcem tym povedat,ze teraz idem " znasilnovat" ostatnych,aby sa co najviac odkryli.Som neskromny,je mi to sakra malo!Znova pouzijem moju "oblubenu" vetu:Za tie roky,co mi trvaju psych.problemy,som v podstate nemal akykolvek celistvy vztah s nikym.Vzdy to bolo o tom,ze som nevedel vydrzat ani s ludmi ani bez nich.Malo kto bol ochotny cakat,kym sa mne uraci a budem sa na to ci ono citit.Preto teraz citim v tomto velky deficit.A mozno je to signal,ze sa naozaj postupne uzdravujem,ked mam zaujem budovat "zdrave" vztahy. Wink
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore