Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Prínos Zella

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prínos Zella Empty Prínos Zella

Odoslať  Tuto Ne 24 máj 2015 - 6:34

Ako hodnotíte prínos Zella pre seba? Máte radi štvrtky o 20:00? 

Z môjho pohľadu je prínos Zella veľký. Zatiaľ som absolvoval všetky. Som rád, že xkrchnav to takto vedie, a že na jeho začiatku každý môže povedať zhrnutie svojho týždňa a následne sa venujeme buď téme týždňa, alebo práve načatých problémov. Niekedy to je na hodinku, inokedy sa diskutuje dlhšie. 


Celkom som si zvykol na štvrtky večer a som rád, že sa xkrchnav "chytil" takejto prospešnej veci.


Ďakujem xkrchnav. S priateľským pozdravom Tuto


it is perfect
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prínos Zella Empty Re: Prínos Zella

Odoslať  xkrchnav Ne 24 máj 2015 - 9:07

Ďakujem Tuto za takú verejnú, ak to môžem nazvať, pochvalu. Bol by som rád aj za názory ostatných. Ja sa na štvrtky veľmi teším. Niekedy som aj nervózny, keď riešime konkrétnu tému - napríklad ten WRAP plán. Ten by som chcel zopakovať. Mne už sa ho podarilo vypracovať a chcem s ním predstúpiť pred moju MUDr.

Kľudne využime túto tému ako také ohliadnutie sa za viac ako 30 hodinami, ktoré sme už spolu prediskutovali. Aký prínos? Čo sa páčilo, čo by ste zlepšili...

Díky!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore